Global Aviation

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 1997 Pasaulinis aviacijos (GR-ATO-102) buvo pasiūlyti komercinių ir privačių pilotų mokymo kursus. Global "siūlo Integruotos ir Modulinės kursus oro transporto piloto (ATPL) ir privataus piloto (PPL) licencijos taip pat priemonė (IR), "Multi-Variklis (EP), Skrydžio instruktorius (fi) Reitingai ir Multi ekipą Bendradarbiavimas (MKC) kursus.

Be to, Global sertifikuotas bandymų centras už 4 ICAO lygio aviacijos Anglų kalbos testas (LPT), siūlanti egzaminus ištisus metus.

Pasaulinis aviacijos SA "įkūrė aviacijos ekspertų grupės 1997 metais, turinti savo bazę Atėnuose, Graikijoje. Bendrovė įsigijo Aegean Aviation bendrieji aviacijos turtas (Techninės priežiūros bazė, laivyno ir tt) ir greitai išsiplėtė, įgyti naujų ir iš anksto priklausė vieno ir kelių variklių Piper orlaivių parką. Dėl Atėnai 2004 olimpinių žaidynių, bendrovės skrydžio mokymo bazė buvo perkelta į pachi oro uostas, Megara (LGMG), Graikijos generolas majoras aviacijos oro uostą. Nuo jos įsteigimo, pasaulinės aviacijos turi pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas iš, pilotų mokymo, orlaivių techninės priežiūros ir orlaivių pardavimo srityse misiją.

gairės

Kai kurie pagrindiniai etapai Global Aviation 17 metų ilgą istoriją apima:

1997: Patvirtinta Graikijos civilinės aviacijos administracijos (tikrųjų HACA) pasiūlyti PPL mokymas 2000: tapo pirmuoju privati ​​akademija pasiūlyti Komercinės pilotų mokymo Graikijoje 2004: Patvirtinta Jungtinės aviacijos administracijos (JAA) pasiūlyti privatiems ir komerciniams pilotų mokymo 2008: Pirma Graikų akademija užsisakyti naują FNPT II 2009: Tapo Bluebird Airways TRTO už B737 2010: Komercinis Bandomieji kursai "buvo patikrintos ir Olympic Air patvirtintas 2011: Skiria oficialus ICAO 4 lygis aviacijos anglų kalbos testas centras Aegean Airlines 2012: Skiria išskirtinis ICAO 4 lygio aviacijos anglų kalbos testas centras visiems Graikų skrydžių vadovų 2013: Skiria išskirtinis bandomasis mokymo paslaugų teikėjas Graikijos Coast Guard jų pareigūnų rengimo 2014: kviestinis Ryanair, viena iš nedaugelio pilotų mokymo organizacijos SE Europoje, dalyvauti pateikimo, dėl lėktuvo bandomąją įdarbinimo procesą 2014: išplėsta savo laivyną, įsigyjant "Piper PA-SEMINOLE 44-180 ir atnaujinti savo skrydžio treniruoklį į naują" Elite S923 FNPT II MCC 2015: išplėsta savo laivyną, įsigyjant papildomą Piper Warrior PA-28-161 ir baigė renovacijos darbai naujai įsigyto priežiūros angare į LGMG 2016: išplėsta savo laivyną, įsigyjant 2 papildomos Piper Warriors PA-28-161 ir naują Elito S812 FNPT II MCC 2016: Paskelbta bendradarbiavimą su Ryanair savo naują APC programa, kuria siekiama akademijos absolventų

EASA Komercinės & Asmeninis Lėktuvas pilotų mokymo kursai

Pasaulinis Flight Academy yra seniausias pilotas akademija Graikijoje. Atsižvelgdama savo administracinius ir žemės mokyklos bazę Pirėjo ir jos plaukioja bazę Civilinės aviacijos oro uostą Pachi, Megara (LGMG) Global Flight Academy buvo pilotų mokymo privatiems ir komercinių kursus, nuo 1997 metų, kai jis buvo patvirtintas Graikijos civilinės aviacijos administracija (tikrųjų HACA). 2004 metais Jungtinės aviacijos administracijos (JAA) patikrinti ir patvirtinti Global Flight Academy, skrydžio mokymo organizacija (GR-ATO-102), pagal Jungtinės aviacijos reglamentus (JAR). 2012, Akademija priėmė Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) FCL standartus.

EASA keleivių salono įgulos mokymo kursai

Pasaulinis aviacijos tvirtina HACA ir EASA pasiūlyti keleivių salono įgulos mokymo kursus, kaip GR-CCTO-102. Visi teorinis mokymas vyksta Global Aviation žemės mokyklos bazę Pirėjo. Kursai praktinį mokymą vyksta patvirtintose vietose, įskaitant Atėnų tarptautinio oro uosto pagal HACA ir EASA. Pasaulinis aviacijos siūlo 3-mėn ilgas pradinius keleivių salono įgulos narių mokymo kursus, skirtus asmenims, kurie nori sekti karjeros keleivių salono įgulos į dinamišką aviacijos pramonės ir intensyvaus keleivių salono įgulos kursų, kurie gali būti pritaikytos, kad atitiktų vidaus ir tarptautinių avialinijų poreikius.

EASA patvirtintus M dalis organizaciją

Pasaulinis Priežiūros Centras siūlo aukščiausios kokybės orlaivio techninės priežiūros sprendimus. Turinti savo bazę į bendrosios aviacijos oro uosto Pachi, Megara (LGMG), pasaulinės aviacijos sertifikuotas HACA ir EASA pasiūlyti techninės priežiūros paslaugas vieno ir kelių variklių stūmoklių lėktuvai, kaip techninės priežiūros organizacijos EL.MF.004. Be to, pasaulinės aviacijos yra sertifikuota Nuolatinis tinkamumą skraidyti užtikrinančios organizacijos (camo), siūlanti nuolat skraidyti užtikrinimo paslaugas vieno ir kelių variklių stūmoklių lėktuvų kaip CAMO EL.MG.039.

Piper Aircraft & Bombardier Verslo jets

Pasaulinis Lėktuvų Pardavimai yra išskirtinis platintojas Piper Aircraft Graikijoje, Kipre, Rumunijoje ir Bulgarijoje, taip pat pardavimo agentas Bombardier Verslo Lėktuvai regione. Be to, Pasaulinės teikia klientams su kruopščiai atrinktų anksto priklausė orlaiviams, kurie svyruoja nuo vieno variklio stūmoklių lėktuvų prabanga verslo purkštukai įvairovė. Be to, turintys didelę patirtį aviacijos Consulting, pasaulinės aviacijos teikia klientams sprendimus, įskaitant pirkimo, turinti, techninę priežiūrą ir eksploatavimą savo orlaivį.

Vietos

Pireas

Global Aviation S.A.

Address
79-81 Filonos Street

18535 Pireas, Pirėjas, Graikija
Interneto svetainė
Telefonas
+30 21 0411 0609