Aviatec Training Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 2014 m Aviatec buvo įsteigta siekiant patenkinti neatidėliotinas poreikis profesinio mokymo aviaciją.

Iš mūsų komandos nustatytas tikslas buvo sukurti modernią mokymo centras tarptautinis studijuoja, sutelkiant dėmesį į vieną ir viso tirpalo, pilnas spektras techninės orlaivių priežiūros ir orlaivių mechaninės inžinerijos mokymo programas - nuo aviacijos technikas visą inžinerinių laipsnių - su Individualus arba visą laiko kursus ir tęsiant daugiau švietimo galimybių profesionalams.

Mokymai orlaivių mechaninės inžinerijos galima pateikti mūsų patalpų, esančių esantys Atėnai, Graikija ir netrukus ne kliento galimybe.

Studentai iš viso pasaulio pasveikino pasinaudoti mokymo veiklos šis centras yra paleidimo ir reikalaujama EASA 147 sertifikatą šiose srityse:

EASA 147 patvirtintas katė. A, B1.1, C Pagrindiniai kursai Orlaivio tipo mokymo kursai "Boeing B737 NG," Boeing 737 CL, AS332 Super Puma Specialieji aviacijos kursai įgula ir aptarnaujantis personalas aviacijos Konsultacijos EASA tęstinis mokymas Orlaivio antžeminės mokymas Aviakompanija valdymas ir komerciniai kursai

Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis tm@aviatec.gr~~pobj

Misija

Aviatec "tikslas yra suteikti puikią mokymosi esamiems ir potencialiems aviacijos specialistų ir teikti jiems žinių ir kompetentingi tinkamai atlikti savo pareigas. Mes taip pat siekiame sukurti pridėtinę vertę savo dirba organizacijų ir tapti padedantys nariai Ypač reikli, kalbant apie saugumą, kokybę ir produktyvumą, aviacijos pramonėje.

Vizija

Aviatec vizija yra būti gerbiama ir vertinama reguliavimo institucijos ir mūsų klientams už negrąžintą mūsų paslaugų kokybę ir mūsų mokymosi programų veiksmingumą.

Mūsų tikslas yra suteikti puikų mokymąsi esamais ir potencialiais aviacijos specialistų ir teikti jiems žinių ir kompetentingi tinkamai atlikti savo pareigas. Mes taip pat siekiame sukurti pridėtinę vertę savo dirba organizacijų ir tapti padedantys nariai Ypač reikli, kalbant apie saugumą, kokybę ir produktyvumą, aviacijos pramonėje.

kokybės politika

Mes esame įsipareigoję aukštus klientų pasitenkinimas ir sieks nuolatinio gerinimo mūsų mokymo ir egzaminų procesus, siekiant užtikrinti tvarų ir nuoseklų paslaugų kokybę.

Mes tai pasiekti per šią veiksmų eigą:

Klientams: Mes išklausome mūsų klientams, suprasti savo mokymosi poreikius ir lūkesčius ir stengiasi patenkinti šiuos poreikius ir lūkesčius taip, kad atitinka kitų mūsų partnerių lūkesčius.

Apie lyderystę: Mes sukurti ir perduoti mūsų viziją organizacijai ir per mūsų lyderystės pavyzdžiu vertybes vadovauti visiems elgesį.

Žmonėms: Mes įtraukti savo žmones į organizacijos plėtrą, išnaudoti jų žinias ir patirtį, pripažinti jų įnašą ir teikti aplinką, kurioje jie yra motyvuoti realizuoti visą savo potencialą.

Dėl procesus ir sistemas: Mes priimame proceso požiūrį į darbą valdymo ir valdyti savo procesus kaip vienos sistemos sąveikos procesus, kurie gamina rezultatus, kurie atitinka visus mūsų suinteresuotąsias šalis.

Dėl nuolatinio gerinimo: Mes nuolat peržiūrėti mūsų sistemą ir rezultatus su nuostata, kad jie visada gali būti patobulinta; mes pažvelgti nesėkmes kaip mokymosi galimybes, o ne kaip pirštais (kaltinti žmonių) renginius.

Dėl sprendimų: Mes grįsti savo sprendimus dėl logiškos ir intuityvi analizę, surinktų iš mūsų stebėjimo veiklos duomenų.

Dėl tiekėjo santykius: Mes sukurti aljansus su savo tiekėjais ir su jais dirbti kartu gerinti darbo rezultatus.

Aplinkos, sveikatos ir saugos: Mes dirbame taip, kad būtų išsaugota aplinka ir sveikatą bei saugą mūsų stažuotojų, mūsų darbuotojai ir visiems, kurie gali turėti įtakos mūsų veiklai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

EASA 66 Dalis Pagrindinį Licencijos Kursus

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų Registracija galima Graikija Atėnai

Būdamas Licenzijuota Mechaninė yra aukštos kvalifikacijos ir atsakingas darbas, ir tai trunka dvejus metus teorinių studijų ir dviejų metų praktinio darbo patirtį techninės priežiūros organizacija, siekiant gauti gaunant licenciją. Net tai tik dauguma licencijuotų mechanikos, kurie daro daugiau studiją, pelnas daugiau patirties link specializuojasi orlaivių tipams ir todėl labiausiai tikėtina, kad dirbti tokioje padėtyje pradžia. [+]

Norint sėkmingai licenciją mechanikas

DALIS 66 pagrindinio profesinio mokymo

Būdamas Licenzijuota Mechaninė yra aukštos kvalifikacijos ir atsakingas darbas, ir tai trunka dvejus metus teorinių studijų ir dviejų metų praktinio darbo patirtį techninės priežiūros organizacija, siekiant gauti gaunant licenciją. Net tai tik dauguma licencijuotų mechanikos, kurie daro daugiau studiją, pelnas daugiau patirties link specializuojasi orlaivių tipams ir todėl labiausiai tikėtina, kad dirbti tokioje padėtyje pradžia.

Mokymo centrai, kursai gali prasidėti bet kuriuo metu, bet kandidatai negali kreiptis dėl licencijos iki 18 metų amžiaus. Mokymo apima ir teorines ir praktines dalis, po egzaminų ir praktinių vertinimų.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
26 Doukissis Plakentias Street
Athens, 15234 GR