University of Gibraltar

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Pagrindinė Universiteto misija yra reaguoti į dabartinius visuomenės poreikius, taip pat formuoti asmeninius ir profesinius ateities sandorius, vykdant švietimą, mokymą ir mokslinius tyrimus.

Jis yra įsipareigojęs kokybiškam mokymui ir mokymuisi, pirmaujantiems moksliniams tyrimams, akademinei laisvei ir tvariam Gibraltaro bei regiono vystymuisi. Universiteto misijos esmė yra partnerystė su verslu, vyriausybe, labdaros fondais, sveikatos priežiūros ir švietimo institucijomis.128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

„Esame naujo tipo universitetas. Ambicingas ir pritaikomas, mes statome instituciją, kuri sukuria galimybę mūsų studentams, absolventams ir tiems, kurie dirba su mumis “, profesorius Catherine Bachleda, University of Gibraltar kanclerio pareigas

Kodėl mus?

JK suderinti standartai: pasiruošę eiti toliau su University of Gibraltar . Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite studijuoti su mumis, gausite daugiau asmeninės mokymosi patirties naujuoju universitetu. Mūsų suderinti, pramonės šakos vadovaujantys kursai užtikrina, kad jūs gaunate įgūdžius, kuriuos ieško darbdaviai, o mūsų mažesni klasių dydžiai suteikia jums erdvę ieškoti didelių idėjų. University of Gibraltar mus skatina mūsų misija sukurti instituciją, kuri sudarytų galimybę mūsų studentams ir absolventams. Kviečiame prisijungti prie vis didėjančios studentų bendruomenės ir imtis tolesnių veiksmų su mumis.

Maži klasių dydžiai: didžiuojamės savo dydžiu. Būdamas nedideliu universitetu, mes galime pasiūlyti savo studentams mokymosi patirtį, kuri yra nepagrįsta. Mūsų mažesni klasių dydžiai leidžia asmeniškesnį požiūrį į mokymą ir suteikia jums erdvės tikrai ištirti temą. Būsite daugiau nei tik vienas studentas, jums bus vertinga „UniGib“ bendruomenės dalis.

Neakivaizdinė veikla: būdamas studentas, apie mokymąsi, taip pat apie linksmybes, draugystės kūrimą ir dalyvavimą naujose patirtyse. Nesvarbu, ar esate į nuotykius, istoriją, sportą, gamtą, gyvą muziką, naktinį gyvenimą ar tiesiog pasimėgauti dieną paplūdimyje, Gibraltaras turi viską. Įvairialypė daugiakultūrė, svetinga bendruomenė suteikia tikrai unikalią vietą gyventi ir tyrinėti.

Patogiausios galimybės: mūsų „Europa Point Campus“ įsikūręs pietiniame Gibraltaro taške ir siūlo pažangiausius patogumus, skirtus pagerinti ir praturtinti savo mokymosi patirtį. Įsikūręs Viktorijos laikų ginkluotėje, universitetas sujungia unikalius istorinius bruožus su šiuolaikine architektūra ir naujausiomis technologijomis, kad sukurtų pagal užsakymą pritaikytas patalpas, padedančias mokytis.

Gibraltaras yra jūsų universitetas: gyvybinga Gibraltaro ekonomika ir unikali vieta kultūrinėje, istorinėje ir biogeografinėje sankryžoje, todėl ji yra puiki vieta susisiekti, įgyti prasmingą pramonės patirtį ir pridėti unikalų tašką. Jo turtinga istorija, kartu su dinamiška „bendruomenės“ bendruomene, suteikia palankią, saugią ir atvirą aplinką mokytis ir gyventi.

Tarptautinis poveikis: Mūsų tinklas ir įtaka toli už Gibraltaro. Kaip studentas galite pasiekti tarptautinę ekspertų, asociacijų ir institucijų bendruomenę, kuri teigiamai paveiks jūsų tyrimą. Taip pat galite pasinaudoti stipriais akademiniais ryšiais, taip pat galite pasinaudoti Gibraltaro energingomis tarptautinių įmonių ekosistemomis. Kai kurios didžiausios pasaulio įmonės veikia iš Gibraltaro, taigi jūs niekada negalėsite išeiti į tinklą.

Parengta darbovietė: įsidarbinimas ir profesinis tobulėjimas yra pagrindinė to, ką mes darome. Mes norime plėtoti absolventus, kurie yra pasirengę darbui, todėl mes sukūrėme santykius su pramone vietos ir tarptautiniu lygiu. Dauguma mūsų dėstytojų ir dėstytojų yra praktikuojantys pramonės specialistai, jų „gyva“ patirtis pramonės standartuose verčia savo požiūrį ir naudinga mūsų studentams. Darbo vietos vyksta per mūsų bakalauro kursus, o tai reiškia, kad gausite įgūdžius ir patirtį, reikalingą įsidarbinti, kai baigsite.

Moksliniai tyrimai, kurie svarbūs: Mūsų tyrimai apima plačias Gibraltaro ir (arba) Viduržemio jūros regiono temas. Mūsų du specializuoti institutai, Gibraltaro ir Viduržemio jūros regiono studijų institutas ir Gyvybės ir žemės mokslų institutas yra gyvybiškai svarbūs mūsų mokslo bendruomenės skyriai, teikiantys paramą ir ekspertų žinias daugelyje mūsų asocijuotų universitetų, įskaitant Garrisono biblioteką, Gibraltaro muziejų, ir Gibraltaro botanikos sodai.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Vietos

Gibraltaras

Address
University of Gibraltar
Europa Point Campus
Gibraltar
GX11 1AA

GX11 1AA Gibraltaras, Gibraltaras