SMEAG Global Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

"SMEAG" turi priemones, skirtas paversti savo svajonę "MASTERING English" realybe

SVEIKINIMAI. Sveiki atvykę į SMEAG Filipinų mokymo centrą.

Anglų kalba greitai priėmė savo poziciją kaip privalomą reikalavimą siekti pažangos šioje sparčiai augančioje globalizacijos epochoje.

Daugybė studentų pradeda studijas tvirtai ir siekia tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Tačiau realiai tokio tikslo pasiekti nėra lengva. Kuo daugiau tu traktuosi anglų kalbą kaip studijų dalyką ir kliūtį, kurią turėtum įveikti, tuo toliau jūs nukreipsite nuo savo ambicijų.

Kad pasiektumėte maksimalų pasiekimą, turite įtraukti anglų kalbos į savo kasdienį gyvenimo būdą. Jūs turite padaryti įprotį gyventi ir kvėpuoti anglų kalba, kad gautumėte maksimalių rezultatų. Anglų kalbos mokymas niekada nėra paprastas kelias, tačiau su sistemine švietimo programa, specialiai pritaikyta jūsų tinkamam lygmeniui, svajonė gali tapti realybe.

"SMEAG" Filipinų mokymo centras turi struktūrinį bendrabutį, todėl studentai galų gale gali sutelkti dėmesį į savo studijas buvimo metu. Didžiosios Britanijos taryba, kaip įgaliotas IELTS egzaminų centras, kaip ETS sertifikuotas TOEIC centras, turintis išskirtinę švietimo sistemą, ir keletas partnerių su universitetais, visa tai daro SMEAG unikalią ir dinamišką.

Per mūsų profesionalų ir įtikinamą mokymo programą ir akredituotas testavimo bei sertifikavimo programas mes, SMEAG, sieksime padėti jums tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, kad galėtumėte žengti kaip pasaulinis talentas.

Mūsų daugialypiai patvirtintos testavimo ir mokymo programos labai stengiamės suteikti jums geriausią anglų kalbos mokymo visada.

TIK "SMEAG" ŠVIETIMO MOKYMO CENTRAS!

1. 850 studentų, didžiausias anglų kalbos mokykla

Mokymo centras "SMEAG Philippines" turi 3 miestelio mieste Cebu, Filipinai. Su 850 studentų gebėjimu, tai yra didžiausia anglų švietimo įstaiga Filipinuose. Kiekvienas miestelis turi savo specializuotą programą, o jos valdymo ir valdymo sistemos suteikia unikalią patirtį visiems studentams.

2. DIDESNIS STUDENTŲ KŪNAS 45% yra kinų, japonų, vietnamiečių ar tajų

Mūsų tarptautinis mokymo centras turi didžiausią studentų skaičių iš įvairių šalių. Mes tikime, kad sąveika ir bendravimas su skirtingomis kultūromis sustiprins kiekvieno studento socialinius ir kalbos įgūdžius. Be to, šie studentai galės užmegzti platesnius tarpasmeninius santykius ne tik savo mokyklos metu, bet ir už studijų ribų.

3. IELTS TARGET SCORE GARANTIJŲ KURSAS 98% sėkmės

Devyniasdešimties procentų mūsų IELTS egzaminuotojų pasiekė savo tikslinį balą studijuodami mūsų centre. Visi studentai gali praktikuoti savo įgūdžius per savaitinį IELTS egzaminą. Studentai, kurie yra registruojami IELTS kursui daugiau nei 12 savaičių (prieš IELTS yra neįtraukti), gaus nemokamą IELTS egzaminą. Mūsų aukštos kvalifikacijos mokytojai vykdo griežtus septynių pakopų atrankos kriterijus ir tris mėnesius intensyviai mokosi. Mokytojai reguliariai vertina ir atlieka seminarus, siekdami užtikrinti, kad jie pateiktų puikius mokymosi metodus efektyviausiai studentų mokymosi kalbai patirčiai.

4. METINĖ MOKYMAI iš 4000 studentų

Dėl savo pasitenkinimo akademine kompetencija ir aukštu švietimo lygiu, neseniai absolventai (vidutiniškai 4000 studentų, baigę SMEAG kasmet) rekomendavo savo draugams ir šeimoms "SMEAG Networks Philippines Training Center". Būdami nuolatiniai ryšiai ir susibūrę su savo kolegomis iš įvairių šalių, absolventai padeda kurti ir išplėsti SMEAG tinklą.

5. VISŲ PASIRENGTŲ SVARBIŲ SVEIKATOS APSAUGOS PROGRAMŲ PASIRINKIMAS

"SMEAG" Filipinų mokymo centras yra vienintelis "IELTS" testavimo centras ir išteklių centras, kurį patvirtina Britanijos taryba ir vienintelis GAC Mokymo centras Filipinuose. "SMEAG Filipinų mokymo centras" vykdo įvairias kolegijų priėmimo ir mokymo programas studentams, norintiems studijuoti užsienyje. Įvairių šalių universitetuose ir švietimo įstaigose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Singapūre, tarp kitų šalių asociacija.

IELTS testų vieta

"SMEAG Filipinų mokymo centras" yra pirmasis privati ​​mokymo įstaiga, kuri Britanijos taryboje bus paskirta IELTS testavimo centru. Nuo savo akreditavimo 2011 m. Liepos mėn. SMEAG ir toliau siekia kompetencijos, kaip įgalioto testavimo centro, poreikio.

IELTS Resource Center

IELTS išteklių centrą valdo Britų taryba ir "SMEAG Philippines Training Center". Veiklos mokymosi programa leidžia studentams patogiai susipažinti su vadovėliais ir IELTS bandomosios medžiagos pavyzdžiais bei informacija apie testą. Išteklių centras yra gerai įrengtas praktikos testais, darbaknygėmis, kompaktiniais diskais, DVD ir žurnalais, kurie padeda studentams pasirengti egzaminui.

TOEIC testo vieta

2012 m. Liepos mėn. ETS sertifikuotas SMEAG Filipinų mokymo centras, Capital Campus kaip įgaliotas TOEIC testavimo centras. "Capital Campus" yra pripažintas TOEIC programos specializacijoje ir siūlo sudėtingą mokymo programą, padedančią studentams pasiekti savo tikslus.

GAC mokymo centras

GAC programa yra tarptautiniu mastu pripažinta universiteto rengimo programa, kurią teikia ACT Education Solutions, Limited (visiškai priklausanti ACT, Inc. dukterinė įmonė). Studentams suteikiamas garantuotas įėjimas į vieną iš 90 GAC kelių universitetų daugiau nei 10 šalių. "SMEAG Philippines Training Center" yra vienintelis akredituotas GAC mokymo centras, Cebu, kurį patvirtina "ACT Education Solutions", Limited.

"SMEAG" pranašumai

Patvirtintas testavimo vieta

1. Britų tarybos patvirtinta IELTS testų vieta, IELTS Resource Center

IELTS testų vieta

 • Pirma privati ​​mokymo įstaiga, kuri Britanijos taryboje bus paskirta IELTS testavimo centru (akredituota 2011 m. Liepos mėn.).
 • MVĮGG studentai ir vietiniai kandidatai gali dalyvauti oficialiame IELTS egzaminui MVĮG 2-ojoje. Campus - Classic.

IELTS Resource Center

 • Veiksminga mokymosi erdvė, kurią valdo Britų taryba ir SMEAG švietimo centras.
 • Išteklių centre yra gerai parengtos praktikos testai, darbo knygos, kompaktiniai diskai, DVD ir žurnalai, kurie padeda studentams pasirengti egzaminui.

2. ETS TOEIC oficialus testavimo centras

 • 2011 m. Liepos mėn. Akredituota "TOEIC L / R", "TOEIC S / W" oficiali tikrinta Filipinų vieta.
 • MVĮGG studentai ir vietos kandidatai gali praleisti oficialų TOEIC egzaminą MVĮGP trečioje. Campus - Capital.

3. GAC Mokymo centras Filipinuose - "ACT ES" sukurta labiausiai pripažintą universiteto parengimo programa

 • GAC studentai pasirengs ACT testui ir pradės kurti savo akademinius įgūdžius, tokius kaip anglų kalba / matematika / kompiuteris / mokslas / socialiniai mokslai, visi būtini bet kuriame universitete. GAC studentai gali užsidirbti iki 39 koledžo kreditų, kad gautų aukštąjį išsilavinimą.
 • Studentai gali įeiti į "Pathway" universitetą ar kitus universitetus angliškai kalbančiose šalyse, turėdami ACT testo balą, GAC GPA, IELTS balą ir įmonės ACT nuorodinį laišką.

Puiki švietimo aplinka. Gerbiama GAC ​​programa ACT ES

GAC yra labiausiai tarptautiniu mastu pripažinta universitetų rengimo programa atvykstantiems užsienio universitetų studentams, kurie yra anglų kalba ne gimtoji

SMEAG suteikia praktinės akademinės kompetencijos ir įgūdžių kaupimą per pasaulinį bendravimą su užsienio studentais, sudarytais iš korėjiečių, japonų, kinų, tajų ir vietnamiečių. Per šią programą GAC absolventai bus pasirengę mokytis pasaulinio lygio universitete su pasitikėjimu

4. "CAMBRIDGE ESOL" oficialus bandymų rengimo centras ir oficialus bandymų vieta

 • "Cambridge ESOL" yra susijusi Kembridžo universiteto organizacija, teikianti tarptautiniu mastu kvalifikuotą anglų kalbos mokėjimo vertinimą ne gimtoji kalba. Tai yra viena iš labiausiai žinomų anglų kalbos vertinimo ir ESL mokymų teikėjų pasaulyje.
 • 2008 m. Kembridžo universitetas šventė 150 metų jubiliejų.
 • Dėl itin standartizuoto anglų kalbos mokėjimo, daugiau kaip 4 milijonai asmenų, kurie mokosi anglų kalbos, ypač instruktoriai, kasmet išbando Cambridge ESOL testą.
 • Ką daro "Cambridge ESOL" pažymėjimas iš tiesų išskirtinis yra tai, kad jis yra labai pripažintas ir pripažįstamas daugiau kaip 12 000 tarptautinių bendrovių, švietimo įstaigų ir vyriausybių agentūrų visame pasaulyje.
 • Taigi, jis laikomas "Aukštos kvalifikacijos anglų kalbos sertifikavimo". Studentai gali studijuoti Kembridžo egzaminų kursą ir oficialiai aplankyti Cambridge egzaminą MVĮG (pirmas oficialus egzaminas vyko 2013 m. Gegužės mėn.).

Didžiausia mokymosi įstaiga

1. SMEAG veikia kaip didžiausia mokymosi įstaiga, turinti tris universitetus Filipinuose

 • Visi trys miesteliai yra 5 - 20 minučių nuo Sebu centro ir pagrindinių prekybos centrų.
 • MVĮGG gali apsistoti iš viso 865 studentų, todėl tai yra didžiausia švietimo organizacija Filipinuose. Be to, 577 darbuotojai SMEAG visada stengiasi užtikrinti optimalią studijų aplinką.
 • Remiantis bendraisiais ESL kursais, SMEAG visada teikia kokybišką anglų kalbos mokymą kiekviename universitete.
 • SMEAG yra susijusi su tarptautinėmis oficialiomis organizacijomis, tokiomis kaip Britų taryba, ETS-Hopkins, Tarptautinė mokykla ir maždaug 90 universitetų visame pasaulyje.
 • SMEAG toliau plėtoja užsienio kalbų programas su universitetais ir pasaulinėmis kompanijomis.
 • MVĮGG studentai gali pereiti į kitą universitetą, priklausomai nuo programos ir apgyvendinimo galimybių. (Pirmą kartą nemokamai, bet po pervedimo studentas turi sumokėti už paslaugas).

2. Didžiausia profesionalių instruktorių grupė

SMEAG specializuoto instruktoriaus mokymo sistema

 • 1 pakopa IELTS, TOEIC, Cambridge, SMEAG mokymo programa (8 savaičių kursas) sukurta ESL mokymo programa
 • 2 etapas Ketvirčio Britanijos taryba remia IELTS instruktorių mokymus, ETS TOEIC seminarus ir CIA / CIE tarptautinių mokyklų profesinį mokymą.
 • 3 etapas Sertifikuotas IELTS, TOEIC ir Kembridžo egzaminas po SMEAG savęs vertinimo testo
 • 4 žingsnis. MVĮGP MTEP ir akademinio departamento patvirtintas pažymos išdavimas

SMEAG mokslinių tyrimų ir plėtros (tyrimų ir plėtros) švietimo plėtra

 • MTP komanda daugiausia dėmesio skiria švietimo programų rengimui ir tobulinimui, teikdama daugybę pasiūlymų, idėjų ir mokslinių tyrimų veiklos
 • Vadovų rengimas / valdymas
 • Periodinis moksleivių laipsnio valdymas / kartais akademinis konsultavimas ir apklausos
 • Vienkartiniai / reguliarūs filipiniečių mokytojų rengimas
 • Tyrimai / kurti / taikyti naujausias anglų mokymo medžiagas

Profesinio instruktoriaus mokymas (organizuoja Didžiosios Britanijos taryba)

 • "SMEAG" mokytojai gaus IELTS egzaminuotojams tiksliausias žinias apie IELTS iš profesinio mokymo
 • Įgaliotoji tarptautinių institucijų partnerystė yra puikus būdas padidinti instruktorių standartą

Specializuoto instruktoriaus mokymo kursas ir apdovanojimo programa

 • Administratorius
  Pagerintas MTEP pareigūnui, mokytojo vadovui, vadovui
  Galimybė prisidėti prie SMEAG mokymo programos po magistro arba doktorantūros studijų
 • Paskatinimai
  Visą darbo dieną dirbančių instruktorių sveikatos draudimo išmokos ("MAXICARE" draudimas)
  Neįvykdyti mokytojai skiriami kas ketvirtį, apdovanoti užjūrio atostogas Honkonge / Singapūre / Pietų Korėjoje
 • Skatinimas (lygis)
  Sistemingas instruktorių valdymas (darbas / vertinimas, samdymas / HR, sąžininga darbo užmokesčio sistema)
 • Periodinis mokymas
  Periodinis komandų vadovų mokymas, profesionalus treneris iš ETS ir IELTS Britų tarybos
 • Visą darbo dieną dėstytojai
  Gebėjimas mokytis ir mokyti vieną iš specializuotų kursų, tapęs reguliariu instruktoriumi devynis mėnesius po jų pradinio įdarbinimo proceso
  ESL L / S, ESL R / W, IELTS klausymasis, IELTS skaitymas, IELTS RAŠYMAS, IELTS Kalbėjimas, TOEIC, ACT GAC klasės yra suskirstytos tarp visų specializuotų MVĮG instruktorių, kurie yra įgiję atitinkamą kursų instruktorių kvalifikaciją
 • Bandomasis laikotarpis
  6 mėnesių trukmės bandomasis laikotarpis po 2 mėnesių mokymo, kuriame mokytojai bus vertinami pagal savo veiklos rezultatus analizės vertinimo sistemoje
  Dalyvavimas, testas, N-POINT, studentų vertinimas, komandos vadovo vertinimai, įgūdžių vertinimai, kuriuos atlieka prižiūrėtojai
 • Mokytojų įdarbinimas
  Mokytojų įdarbinimas ir personalo valdymas atlikus visus pirminius vertinimus pagal SMEAG įdarbinimo procesą
  Pradinis anglų kalbos lygių testas, pradinė interviu, demonstracinis mokymas, kalbėjimo treniruotė, galutinis interviu, darbo pasiūlymas

3. Mokymosi centras su daugeliu studentų

 • "SMEAG" turi didžiausią tarptautinių studentų skaičių iš beveik 300 anglų švietimo įstaigų Filipinuose, kur studentai atvyksta iš Korėjos, Japonijos, Kinijos, Taivanio, Vietnamo ir Irano. (Korėjos 52%, Japonijos 43%, Kinijos, Taivano, Vietnamo ir Irano 5%)
 • SMEAG rengia įvairius neakivaizdinius renginius, skatinančius studentus aktyviai įsitraukti, tai dinamiškai susilieja ir bendradarbiauja tarpusavyje, todėl jaučiasi malonumas studijuoti SMEAG
 • Be to, SMEAG taip pat turi tarptautinių vadovų iš Korėjos, Japonijos, Amerikos, Irano ir Vietnamo, kurie yra įsikūrę skirtingose ​​kampelėse, siekdami atidžiai stebėti pažangą ir rūpintis studentų gerove, todėl skatina juos mokytis pagal širdį

Anglų kalba kaip gyvenimo būdas + daugiametės kultūros patirtis + visame pasaulyje konkuruojantys kvalifikaciniai laipsniai

 • Mūsų griežtai įgyvendinus "tik anglų kalba" politiką, MVĮGG studentai yra raginami visada kalbėti angliškai, kad jie galėtų visiškai įpratinti bendrauti anglų kalba 24 valandas per parą 7 dienas realiame gyvenime
 • Išplėsdami savo akiratį, MVĮGG studentai susiduria su įvairiomis kultūromis ir tarptautiniu etiketu, formuoja jas atviresne ir pasauliniu mastu konkurencinga
 • Kadangi jie kuria nuostabius prisiminimus, mokiniai gali laisvalaikiu keliauti ar dalintis savo pomėgiais. Po jų baigimo jie gali palaikyti ryšį tarpusavyje per SMEAG bendruomenės svetainę

Ką SMEAG gali pasiūlyti tarptautiniams studentams patogumui?

 • Puikus maistinių medžiagų mišinys iš kitų šalių: "SMEAG" siūlome nejoninių maisto produktų pasirinkimą tarptautiniams studentams iš Japonijos, Kinijos, Taivanio, Vietnamo ir kt.
 • SMEAG su malonumu padės mokiniams naudotis savo VISA plėtiniais, SSP programomis, ACR I-CARD ir kt. Taigi, studentai gali visapusiškai sutelkti dėmesį į studijas ir likimą Filipinuose teisėtai, saugiai ir patogiai.
 • Tarptautiniai vadovai: studentų patogumui mes turime tarptautinių vadovų iš skirtingų šalių, kurių sudėtyje yra 28 korėjiečių štabai, 1 iš Anglijos, 2 iš JAV, 2 iš Japonijos, 1 iš Irano ir 1 iš Vietnamo, kurie entuziastingai yra skirti apsaugoti gerovę. skirtingų universitetų studentų.

UNIVERSITETO PARUOŠIMAS

1. GAC

GAC Mokymo centras Filipinuose - "ACT ES" sukurta labiausiai pripažinta universiteto parengimo programa

2. EAP

Gerai suformuluota, instruktinga anglų kalbos studijų programa, kuri gali labai padėti mokiniams įsijungti į visame pasaulyje žinomą universitetą be oficialios anglų kalbos ar įgūdžių

Baigę "SMEAG EAP" programą, EAP absolventai gali įstoti į kolegiją ar universitetą be IELTS balų

3. Suvirinimo įgūdžių programa

Gerai suprojektuota dvejopo tikslo programa, kuri gali žymiai padėti besimokantiesiems gauti IELTS užimtumą ir imigraciją Kanadoje bei suvirinimo kvalifikacijos sertifikatą tuo pačiu metu

"SMEAG", IELTS oficiali testų vieta, siūlo "Job Preparation" programas tiems studentams, kurie nori dirbti užsienyje

Studentų valdymo sistema

1. OSM (Online Student Management) sistema

Studentų akademinė įrašų sistema

 • Greita studentų informacijos peržiūra (vardas, lytys, tautybė, studijų kursas, kurso pradžios data, baigimo data, lygis, studijų krūvis)
 • Klasės tvarkaraščio valdymas, lankomumas, balas ir bet kokia kita akademinė informacija

Balų valdymo sistema

 • Patikrinta akademinės tarnybos
 • Patikrinta on-line SMEAG svetainėje (www.smenglish.com)

2. SMEAG RED DIARY (Dienos rašymas, klausymo veikla)

Studentai, atvykstantys į SMEAG Filipinų mokymo centrą, gaus "RED DIARY". Tai yra puiki priemonė, padedanti studentams praktikuoti savo rašymo įgūdžius, nes tai tikrins jų individualūs mokytojai. Studentai bus motyvuoti žodžiu "Rašymas" ir "klausymasis", kurie gali padėti jiems tobulinti bendrus anglų kalbos įgūdžius.

Kaip rašyti Raudonajame dienoraštyje?

1. Už kiekvieną užduotį reikalaujama minimalus žodžių skaičius (150_ESL / 250_IELTS)

2. Studentai, kurie yra baigę visas užduotis, gali gauti akademinei tarnybai nemokamą nemokamą MVĮG

3. "Raudonojo dienoraščio" klausymasis Diktavimą turėtų atlikti ir patikrinti L / S mokytojai

4. Studentai, kurie yra baigę visas užduotis, gali gauti akademinei tarnybai nemokamą nemokamą MVĮG. (Marškinėliai, maišeliai, pagalvėlės ir kt.)

3. SMEAG galinga oficiali egzamino rengimo sistema SMEAG Savaitinis bandymas

Studentai gali praktikuoti IELTS egzaminą naujausiomis medžiagomis oficialioje IELTS testavimo vietoje. Kiekvienas studentas privalo kiekvieną savaitę priimti IELTS / TOEIC / CAMBRIDGE ESOL egzaminą. Studentai, kurie yra apmokyti griežtai egzamino atmosferoje, gali gauti savo tikslinį balą per studijų laikotarpį ir 98% SMEAG studentų pavyksta gauti savo tikslinę balą per tikrąjį IELTS egzaminą. (Savaitės testavimo rezultatai įkeliami į SMEAG švietimo svetainę)

4. STEP-UP PROGRAMA mažo pradedantiesiems (SMEAG lygis 1L ~ 1H) / h4>

Net jei jūs tik žinote ABC, galite sustiprinti savo pasitikėjimą anglų kalba iš SMEAG "Step-Up" programos

Šis kursas yra siūlomas tik Sparta Campus mažiems pradedantiesiems, kurie neturi pagrindinių įgūdžių anglų kalba. Žodžiai, idiomos, kaip formuoti sakinius, pakartotinai vartoti žodžius ir įsiminti, per trumpą laiką padidins studento pasitikėjimą anglų kalba. Studentai turės geresnius bendravimo įgūdžius, vartodami žodžių ir sakinių įvairovę.

 • Tiksliniai studentai
  Studentai, kurie patenka į vieną iš SMEAG 3 laipsnių lygių (1L / 1M / 1H), turi užsiregistruoti
  Studentai, kurie neturi pagrindinių įgūdžių formuojant anglų kalbos sakinius
  Studentai, kuriems sunku pasitikėti
 • Reglamentas
  90 proc. Mažiau lankomumo per 4 savaites gaus 1 įspėjimą
  3 iš eilės nebuvimo bus 1 įspėjimas
  Jei kas savaitę nebus atliktas bandymas penktadienį, negalėsite išeiti savaitgalį
 • Programos turinys
  Muzika
  Prisiminimai
  Žodynas
  Idiomas
  Pakartojimas
  Skambink garsiai
  Testas

5. Atsargumo nuo nelaimingų atsitikimų, saugos švietimas

SMEAG siūlo mokymą saugos kiekvieną savaitę. Vadybininkai pristatys būdus, kaip studentai gali apsisaugoti nuo avarinių situacijų ir kaip valdyti problemą su vietinėmis rezidencijomis. Studentai bus informuoti apie galimus atvejus, kurie gali įvykti, ir jie gali sustiprinti jų sąmoningumą

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Cambridge kursai

Su bendrabučiu Dieninės 4 - 52 savaites November 2019 Filipinai Cebu City Pietų Korėja Seoul Busan Jeju-si + 4 daugiau

ESOL kvalifikacija yra priimta daugiau nei 12 000 įmonių, mokymosi centrų ir valdžios institucijų visame pasaulyje. Kembridžo egzaminas priimtinu būdu atitinka standartus, pagal kuriuos vartojama bendra Europos orientacinė sistema, kurią sudaro 6 lygiai, pradedant nuo pradinio lygio, kuris pažymėtas kaip A1, o C2 - kaip aukščiausias lygis. Testas turi penkis lygius, o rezultatai bus vertinami metodiškai

[+]

ESOL kvalifikacija yra priimta daugiau nei 12 000 įmonių, mokymosi centrų ir valdžios institucijų visame pasaulyje

Kembridžo egzaminas priimtinu būdu atitinka bendruosius Europos standartus, kurie apima 6 lygius, pradedant nuo pradinio lygio, vadinamą A1, o C2 - aukščiausiuoju lygiu. Testas turi penkis lygius, o rezultatai bus vertinami metodiškai

EXAM PREPARATION

1 taškas. Profesionalūs mokytojai kiekvienam moduliui

SMEAG kruopščiai priskiria profesionaliai apmokytus ir aukštos kvalifikacijos mokytojus kiekvienam moduliui (skaitymas, kalbėjimas, klausymas, rašymas, anglų kalbos naudojimas) ir griežtai juos traukina į savo specializuotą modulį, kad jie galėtų išmokyti, instruktuoti ir pristatyti pagrindinius įgūdžius ir esminę informaciją apie ESOL egzaminus studentams ... [-]

ESL kursai

Su bendrabučiu Dieninės 4 - 52 savaites November 2019 Filipinai Cebu City

ESL užsiėmimai yra orientuoti į studentų susidomėjimą ir jų anglų gebėjimų ugdymą. ESL klasės vykdo anglų kalbos mokymą įvairiais lygmenimis ir daugiausia dėmesio skiria pokalbiui, gramatikui, skaitymui, klausymui, raštui ir žodynui. [+]

ESL užsiėmimai yra orientuoti į studentų susidomėjimą ir jų anglų gebėjimų ugdymą. ESL klasės vykdo anglų kalbos mokymą įvairiais lygmenimis ir daugiausia dėmesio skiria pokalbiui, gramatikui, skaitymui, klausymui, raštui ir žodynui.

Specialios funkcijos ESL kursas gali padaryti didžiausią įtaką per trumpą laiką (620 minučių klasė kiekvieną dieną) Sutelkiant dėmesį į 4 modulius [Klausymas / Skaitymas / Rašymas / Kalbėjimas], Kalbėjimo įgūdžiai bus sukurti per subalansuotą mokymą ESL kursas gali būti žingsnis po akredituotų kursų (pvz., TOEIC, IELTS, EPP ir kt.).

1 taškas. Sisteminis ugdymo turinys ir trumpas grafikas

Privalomas "Sparta" vakarų ir vakarų pamokų lankymas (620 minučių klasė per dieną) Trumpas tvarkaraštis gali paskatinti moksleivių tvirtą studijų įprotį. Studentai taip pat gali padidinti savo anglų kalbos gebėjimą mokydami savo. ... [-]

IELTS kursai

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 - 52 savaites November 2019 Filipinai Cebu City Pietų Korėja Seoul Busan Jeju-si + 5 daugiau

"SMEAG" švietimas yra oficialus IELTS testavimo vieta, kurioje studentai gali tuo pačiu metu mokytis ir dalyvauti oficialiame IELTS egzaminui; Nuolat rengiami profesionalūs SMEAG mokytojai; Mokymas ir oficialus bandomasis egzamino mokestis pateikiamas SMEAG garantuotoje programoje. [+]

IELTS priklauso trys gerbiamos tarptautinės organizacijos: Britanijos taryba, IDP: IELTS Australija ir Cambridge ESOL egzaminų universitetas (Cambridge ESOL). / Daugiau kaip 3000 institucijų ir programų JAV priima IELTS balus kaip anglų kalbos įgūdžių įrodymą IELTS buvo sukurta glaudžiai konsultuojantis su imigracijos institucijomis iš Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, JK ir daugelio kitų šalių Specialios funkcijos "SMEAG" švietimas yra oficialus IELTS testo vieta, kur studentai gali tuo pačiu metu mokytis ir praleisti oficialų IELTS egzaminą Reguliariai apmokyti profesionalūs SMEAG mokytojai Mokymas ir oficialus bandomasis egzamino mokestis pateikiamas SMEAG garantuotoje programoje ... [-]

Toefl kursai

Su bendrabučiu Dieninės 4 - 52 savaites November 2019 Filipinai Cebu City Pietų Korėja Seoul Busan Jeju-si + 4 daugiau

ETS organizuoja šį TEST. Visų pirma ne anglų gimtoji studentai gali naudotis TOEFL pasaulyje, kurį pripažino daugiau kaip 9000 kolegijų, universitetų ir agentūrų daugiau nei 130 šalių, įskaitant Australiją, Kanadą, Jungtinę Karalystę ir Jungtines Amerikos Valstijas.

[+]

ETS organizuoja šį TEST. Visų pirma ne anglų gimtoji studentai gali naudotis TOEFL pasaulyje, kurį pripažino daugiau nei 9 000 kolegijų, universitetų ir agentūrų daugiau nei 130 šalių, įskaitant Australiją, Kanadą, Jungtinę Karalystę ir Jungtines Amerikos Valstijas.

Specialios funkcijos SMEAG yra išimtinai įgaliotas TOEFL patikrinimo vieta Cebu, Filipinai, kuri yra sertifikuota pagal ETS "SMEAG" turi savo oficialiai patvirtintus ETS specialistų rengiamus bandymų vykdytojus Žingsnis po žingsnio garantijų programa

1 taškas. Oficialus iTT TOEFL testo vieta, akredituota ETS

Išskirtinis įgaliotas TOEFL patikrinimo vieta Cebu, Filipinai Oficialus iBT TOEFL testas vyksta SMEAG 3-iame CAMPUS KAPITALE, kurį vykdo SMEAG Global Education ir ETS "Savaitinis" TIKRINIMAS "TEST", kuris yra toje pačioje aplinkoje kaip ir oficialus TESTAS ... [-]

Toeic kursai

Su bendrabučiu Dieninės 4 - 52  November 2019 Filipinai Cebu City Pietų Korėja Seoul Busan Jeju-si + 4 daugiau

Daugiau kaip 10 000 organizacijų 120 pasaulio šalių naudoja TOEIC testą, kad nustatytų, kurie kandidatai yra tinkami darbo paieškoms ar atstovų pasirinkimui išvykti į užsienį. Kasmet egzistuoja daugiau nei 600 milijonų žmonių visame pasaulyje. [+]

Daugiau kaip 10 000 organizacijų 120 pasaulio šalių naudoja TOEIC testą, kad nustatytų, kurie kandidatai yra tinkami darbo paieškoms ar atstovų pasirinkimui išvykti į užsienį. Kasmet egzistuoja daugiau nei 600 milijonų žmonių visame pasaulyje Specialios funkcijos SMEAG yra pirmas leidžiamas TOEIC patikrinimo vieta Cebu, Filipinai, kuri yra sertifikuota pagal ETS Sistemingas mokytojų valdymas Žingsnis po žingsnio garantijų programa

1 taškas. SMEAG yra pirmas leidžiamas TOEIC testų vieta Cebu, Filipinai, kuri yra sertifikuota pagal ETS

Oficialus leidimas buvo suteiktas perduodant griežtus sertifikavimo procesus iš ETS-Hopkinso SMEAG gali greitai gauti ir pateikti naujausias TOEIC TEST naujienas iš ETS-Hopkins, Inc ... [-]

Vaizdo įrašai

SMEAG HISTORY 2017

Kontaktai

1st. Campus - Sparta

Adresas Minoza St., Brgy, Tigbao, Talamban, Cebu City
6000 Cebu City, Central Visayas, Filipinai
Telefonas 63-32-346-7297

2nd. Campus - Classic

Adresas 2851, S.Cabahug Corner, F.Gochan St., Mabolo
6000 Cebu City, Central Visayas, Filipinai
Telefonas 63-32-231-4832

3rd. Campus - Capital

Adresas E.Osmena St. Cor. Bataan., Guadalupe, Cebu City
6000 Cebu City, Central Visayas, Filipinai
Telefonas 63-32-520-9208

Adresas Seocho-daero78-gil 52 Seocho-gu
06626 Seoul, Seoul, Pietų Korėja

Adresas 29-2, Myeongjang-dong Dongrae-gu
47752 Busan, Busan, Pietų Korėja

Adresas Nohyeong-dong, Jeju-si
690-744 Jeju-si, Jeju-do, Pietų Korėja