Paradise English Boracay

Įvadas

Oficialus aprašymas

Rojaus Anglų Kanados šeimai priklausanti Anglų kalbos centras siūlo anglų kalbos kursus Filipinuose apie Boracay Island. Ji buvo įkurta 2005 metais ir augo sparčiai nuo pat jo įkūrimo. Studentai iš daugiau nei 50 šalių dalyvavo mūsų programas ir dar daugiau ir toliau kartu su mumis kiekvienais metais. Mes tvirtai tikime, kad su mūsų Kanados, Didžiosios Britanijos ir Amerikos mokytojai, mes siūlome aukščiausios Anglų kalbos kursai mūsų studentams žemesne kaina nei bet kurios kitos kalbos mokykloje Kanadoje, Australijoje ar JAV, o ne aukštesnio išsilavinimo nei bet kalbos mokykloje Filipinai.

Mes akredituota mokykla su imigracijos, asociacijos akredituotų mokyklų Filipinuose biuro ir yra susijusios su Britų taryba ir Ascentis. Rojaus Anglų didžiuojasi, kad buvo apdovanotas 2013 Stjudento Choice apdovanojimą LanguageBookings.com ir klientų pasitenkinimo apdovanojimus pagal LanguageCourse.net.

Atsižvelgiant anglų kalbos kursus Filipinuose ypač dėl atogrąžų saloje verčia mus, kaip niekas kitas kalbų mokykloje niekur kitur pasaulyje. Stiprios tarptautinės bendruomenės buvimą ir platus įdomių off-kampusie veiklą papildys mūsų stumti į įdomus mokymosi vietą, kuri užėmė geriausią pasaulio salą 2012 metais ir pripažintas geriausiu pasaulyje Azijos paplūdimį 2013.

Ateities

Rojaus Anglų kurios vykdo kruopščiai parinktos anglų kalbos kursus kokybiškų pranešimus realiu laiku ir realiame gyvenime. Mes nustatyti etape jums sužinoti, kad šiandien esate pasiruošę naudoti savo naują anglų kalbos, kai jūs paliekate klasėje. Rojaus anglų turi daug galimybių jus studijuoti: Group klases, vienas ant vieno vadovėliai Aqua sporto, kultūros laidas ir daug vidaus ir lauko veikla. Naudokite kalbos įgūdžius jūs išmoksite klasėje, kai susitikti su žmonėmis iš įvairių šalių tą pačią dieną!

šeimos

Rojaus Anglų siūlo anglų kalbos kursus šeimos būdingoje aplinkoje. Mes rūpinamės mūsų studentai kaip šeima. Jauskitės ramiai administratorių, mokytojų ir pagalbinio personalo, kurios duoda puikų aptarnavimą Papildykite savo mokymosi patirtį buvimą. Mes garantuojame Jums mokymosi aplinką, kuri būtų teisinga, tvirta ir patogi.

draugas

Rojaus Anglų siūlo anglų kalbos kursus, kurie skatina mokymąsi bendradarbiaujant. Padidinkite savo gyvenimą ne tik klausytis pamokų arba atsiliepti knygų pratimus, bet ir nustatant rapport per klasėje ir socialinės sąveikos su savo klasiokais ir mentorių. Susirasti naujų draugų iš viso pasaulio dalių į vieną iš labiausiai patrauklių vietų žemėje!

Pramogos

Rojaus Anglų integruoja smagu mokytis. Mūsų vieta leidžia mums pasiūlyti geriausią aplinką, palankią mokymuisi, kur kalbos įgūdžiai įgyjami ir tobulinama atogrąžų saloje nuotykius ir tarp kultūrinės veiklos visiškai papildo mokymosi procesą. Rojaus anglų, anglų kalbos kursai, niekada nuobodu.

Vietos

Malajų

Address
Boracay Language Institute
Cagban, Manoc Manoc
Boracay Island,
Malay, Aklan
Philippine Islands

Malajų, Vakarų Visajai, Filipinai