Jet Air 77

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Jet Air 77

Atnaujinti save nuo plaukioja stūmoklio programą ir reaktyvinį variklį 6 iki 7 savaičių.

Būdamas normalus pilotas ir būdamas pilotas papildomą sertifikavimo, kuri leidžia jį arba ją skraidyti daugybė Orlaivių turi didžiulį skirtumą. Skirtumas, kad leis pilotui turi viršutinę ranką labiausiai pozityvi kiek jo ar jos karjera yra susijusi. Tai yra būtent tai, ko tipo įvertinimas sertifikatas darys.

Mes, Jetair77 aviacijos siekiame teikti mokymus, kuri leidžia studentams turėti galimybę būti pasirinktas geriausias tarptautinių skrydžių vežėjams galimybę. Mes tiekiame tai nustatant pagal aukščiausius standartus, neprilygstamą paslaugos ir rimta aistra aviacijai. Mes profesionaliai apmokyti daugiau nei 200 absolventų bendrajame, oro ir aviacijos sektoriuose per pastaruosius 4 metus, bet tai mūsų gebėjimas viršyti klientų lūkesčius, kad skiriasi su mumis.

Mūsų kompanija Firmos su 10 TRTO ir 4 Flight School. Mes Pasiulymo tipas reitingus A320 / B737 Line Mokymo 200 valandos / 300 hours / 500 valandos / 800 valandų su mūsų partnerių Airlines Mes taip pat siūlome Coomercial pilotų mokymo su aukščiausius galimus standartus su pigia.

Instruktorius patirtis yra nesuderinta pramonės ir komanda, vadovaujama specialistų, kurie turėjo pasižymėjusių karjerą aviacijoje. JETAIR 77 aviacijos mokymo centras "yra įsipareigojusi užtikrinti, kad mes neatsilikti nuo pramonės pokyčius ir aviacija instruktavimo metodiką.

Mūsų Jetair 77 aviacijos mokymo centras "eLearning auka iPad kartu su struktūrinio pirmame mokykloje ir skirtieji instruktoriai padeda studentams pasiekti visą savo potencialą. Jetair77 aviacijos mokymo centras valdo didžiausią ir geriausiai prižiūrimi parką orlaiviais žemyne ​​ir stiklo kabinos aukos yra prieinami mūsų sudėtingų trenerių. Mūsų didžioji patirtis ir lyderystė mokymo vieta Jetair 77 AviationTraining centro tarptautinių mokymų standartų priešakyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

ATR 72 Type Rating, Line Training 500 hours and 2 years Job Contract

Su bendrabučiu Dieninės 500 valandos November 2018 Filipinai Cebu City

[+]

Prielaida Galioja ME IR (kelių variklių, prietaisų įvertinimas) Skrydžio mokymas: Kurso trukmė: Kursas apima: [-]

Aviacijos Mokymų

Su bendrabučiu Dieninės November 2018 Filipinai Cebu City

Bendradarbiaujant su mūsų mokymo partneriu Airlines mes siūlome B737 ng / Cl ir A320 tipo kategorijos ir elektroninių mokymo programas iki / 300.500 / 800 plaukiojantys valandas [+]

Bendradarbiaujant su mūsų Mokymo Partnerių Avialinijos mes siūlome B737 ng / Cl ir A320 Tipas Vertinimas ir linija mokymo programos iki / 300500/800 valandų. Galioja CPL / IR Galioja Medicinos Lygis 4 anglų kalbos sertifikatas MCC kursas sertifikatas (tuo atveju, jei) atnaujinti CV

Trukmė Programos Boeing 737 (GD) 300-900 Tipas Reitingas: Groundschool etapo - 136 valandos Interaktyvus kompiuterinis mokymas (KET). PC arba "iPad" galimybes. Galimybė savarankiškai mokytis namie prieš prisijungdamas prie mūsų kursą. 12 dienų instruktorius vadovaujamos teorinį mokymą ir egzaminus. Našumas, Skrydžio planavimas, mišios ir balansas. Platus SVP, ŽSC programavimas ir FVS mokymas. Naudojimas Rimtiems ir ne Normalus Kontroliniai klausimų sąrašai Valdymas neįprastas ir avarines situacijas. Skrydžio mokymo etapas - 52 valandos 16 valandos nuolatinę bazę Simulator mokymo. (Visas skrydžio treniruoklio be judesio) 32 valandų Full realaus skrydžio treniruokliu. LST (licencija Įgūdžių testas). Orlaivio bazinė mokymas 6 kilimo ir iškrauti. Turime B737 700 arba 300 turimą, kaip reikalaujama. Kurso trukmė ... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Apple One Equicom Tower,
Cebu City, 6000 PH