Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Įvadas

Oficialus aprašymas

Fono Fondo

John Zepp fondas buvo įkurtas Jungtinėse Amerikos Valstijose 1992 metais, po to, kai p John ZEPP mirties. Amerikos doktorantas chemija, Jonas Zepp žinojo, kad jis miršta nuo vėžio ir jo valią paprašė, kad fondas būtų įsteigta siekiant padėti skurstantiems vaikams. Fondas truko tik keletą metų prieš uždarant.

Tačiau 2010 m JZF buvo suteiktas naujas gyvenimas jo brolis, Raymond, kuris ką tik buvo įsteigti naują universitetą Kambodžoje. JZF buvo neoficialus organizacija, jeigu stipendijos pagal pasiturintiems studentams lankyti Dewey tarptautinis universitetas Kambodžoje.

Raymond Zepp ir jo žmona Tagalų Shekinah pasitraukė į Filipinus 2013 m San Guillermo mieste Isabela provincijoje, Luzon. Jie nori tęsti JZF darbą oficialiai įsteigiantis Fondą pagerinti mokinių kaimo miesto San Guillermo ir netoliese srityse išsilavinimą.

Misija

Iš Jono Zepp fondo misija yra gerinti įvairių lygių studentams ir aplink San Guillermo, Filipinai išsilavinimą. Šie studentai yra ikimokyklinio studentai, aukštųjų mokyklų studentai ir studentai, norintys lankyti universitetą.

Vizija

Matome integruotas švietimo bendruomenės San Guillermo, kur privačiai finansuojama veikla papildytų visuomenės švietimą. Matome vaikai ruošiami privačiai sėkmingai įsigaliojimo klasės pavaizduoto valstybinėse mokyklose. Matome aukštųjų mokyklų studentams studijuoti savo viešųjų aukštųjų mokyklų klasių rimtą aplinkos švietimą, įskaitant mokomuosius salės, pamoka paramą, švietimo daugialypės terpės išteklių ir tt Mes taip pat žr jauni suaugusieji rengiasi perkelti į universitetus per interneto samouczków ir trumpus kursus. Kai kurie iš šių studentų gaus visą arba dalinį stipendijas dalyvauti vietos universitetus.

Formatas kursai

Kiekvienas kursas yra lygus trijų kredito semestrų Amerikos sistemą. Kursai yra pusiau intensyviai, tai yra, jie atitinka tik du mėnesius kiekvienas. Todėl dieninio apkrova yra tik du kursus. Dieninio apkrova per metus sudaro du kursus per kadencijai per penkias sąlygas. Tai yra 10 kursų, arba 30 semestro kreditų per metus, o tai sudaro panašaus Amerikos universitetas mokslo metus.

Normalus Žinoma apkrova susideda iš vieno anglų kalbos kursus plius vienas kitas-dalyko kursą per laikotarpį. Pavyzdžiui, pirmosios kadencijos, studentas gali imtis anglų rodmenys Socialinių mokslų kartu su Kritinio mąstymo ir logika. Tačiau net kiti-temą kursai turės stiprų anglų kalbos komponentas, pavyzdžiui, skaitymo supratimas pratimų ar žodyno kūrimo.

ROCC turi ryšius su daugeliu universitetų visame pasaulyje. Mes parašyti rekomendacijas studentams, kurie nori perkelti į specializuotas programas užsienio universitetuose.

Mūsų kursai taip pat parengti studentus TOEFL egzaminą arba IELTS egzaminą. Studentai, kurie šiuos egzaminus ir kurie ėmėsi kitus pagrindinius kursus ROCC galės gauti leidimą į užsienio anglų-vidutinio universitetuose.

Kohortos sistema

Jei įmanoma, klases bus išlaikytas iš perspektyvoje laikotarpiu. Per savaitę forumuose, studentai gaus pažinti vienas kitą, nes jie siekia tų pačių klasių kartu.

Vietos

Manila

Address
68 Istanbul St. BF Midwest
BF Homes Paranaque
1700 Philippines

Manila, Manilos metro, Filipinai