Oficialus aprašymas

Europos kino koledže yra daugiau nei kino mokykloje. Mes Danijos liaudies aukštosios mokyklos, siūlanti jaunus žmones iš viso pasaulio yra 8 ½ mėnesių intensyvaus, hands-on filmo pamatų programos (anglų kalba). Vasarą mes taip pat siūlome 1 savaičių kino seminarų ir pasitarimų pasirinkimą (danų kalba). Moksleiviai ir mokytojai gyvena miesteliu, sukurti unikaliai intensyvus ir socialinę aplinką, vystosi aplink filmą.

Europos kino koledže yra kaimo Ebeltoft, Danijoje ir yra unikali savo požiūrį į mokymo filmų. Kiekvienas su priimant filmus ir mokymosi apie filmų interesų yra sveikintinas, ir mes turime studentus iš viso pasaulio, paprastai daugiau nei 25 tautybių karto.

Nes tai gyvenamasis mokyklos, jums bus gyvename ir kvėpuojame filmą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Net tada, kai esate ne klasės ar dirbu su projektu Jums bus atrankos filmus, kalbėti filmus, analizuoti ir juos aptarti.

Europos kino koledže siūlo dviejų tipų kursus: pagrindinis žinoma, 8 ½ mėnesio filmas fondo programa (anglų kalba), vasara kursus, iš viso 1 savaičių kino seminarų ir pasitarimų pasirinkimas (danų kalba).

Šioje svetainėje galėsite rasti visą informaciją, jums reikia apie visus mūsų veiklą. Jei vis dar turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

European Film College

8 ½-mėnesių programa ne Europos kino koledže yra galimybė vieta. Galimybę tyrinėti ir plėtoti savo idėjas, savo talentą ir sau. Galimybė rizikuoti ir klysti ir daryti jį ... [+]

8,5 MĖNESIŲ PROGRAMA: Ieškoti įgūdžiai - Atraskite savo balso

8 ½-mėnesių programa ne Europos kino koledže yra galimybė vieta. Galimybę tyrinėti ir plėtoti savo idėjas, savo talentą ir sau. Galimybė rizikuoti ir klysti ir daryti jį saugioje, skatinant ir įkvepiantis aplinkoje. Prisijunkite programą ir gauti galimybę gaminti, gyventi ir kvėpuoti filmą beveik metus. Dirbti ir gyventi tokioje vietoje, kur jūsų kolegos studentai, jūsų mokytojai, filmai jūs matote ir profesionalūs kino kūrėjai, kuriuos atitikti ateis iš visų pasaulio kampelių.

Per 8 ½ mėnesių kino fondas programą gausite galimybę:

Pasinerkite į rankas ant filmų Plėtoti savo specialius kūrybinius gebėjimus pagal specialistų iš kino pramonės rekomendacijas, dirbant Danijos liaudies aukštosios mokyklos tradicija Gauti masinis praktinės patirties kartu su bendrų paskaitų ir atsijos Būkite dalis intensyvaus kino aplinkoje, kur jūs ir jūsų kolegos studentai gamins daugiau nei 170 filmų 34 savaičių, naudojant moderniausias kino įrangą Sužinokite apie visas kino pasaulio aspektus, įskaitant, kaip dirbti realiomis kino įgulų Pradėti tarptautinį tinklą su kolegomis studentais ir filmų kūrėjai iš viso pasaulio ... [-]
Danija Ebeltoft
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Promo Video