European Film College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Europos kino koledže yra daugiau nei kino mokykloje. Mes Danijos liaudies aukštosios mokyklos, siūlanti jaunus žmones iš viso pasaulio yra 8 ½ mėnesių intensyvaus, hands-on filmo pamatų programos (anglų kalba). Vasarą mes taip pat siūlome 1 savaičių kino seminarų ir pasitarimų pasirinkimą (danų kalba). Moksleiviai ir mokytojai gyvena miesteliu, sukurti unikaliai intensyvus ir socialinę aplinką, vystosi aplink filmą.

Europos kino koledže yra kaimo Ebeltoft, Danijoje ir yra unikali savo požiūrį į mokymo filmų. Kiekvienas su priimant filmus ir mokymosi apie filmų interesų yra sveikintinas, ir mes turime studentus iš viso pasaulio, paprastai daugiau nei 25 tautybių karto.

Nes tai gyvenamasis mokyklos, jums bus gyvename ir kvėpuojame filmą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Net tada, kai esate ne klasės ar dirbu su projektu Jums bus atrankos filmus, kalbėti filmus, analizuoti ir juos aptarti.

Europos kino koledže siūlo dviejų tipų kursus: pagrindinis žinoma, 8 ½ mėnesio filmas fondo programa (anglų kalba), vasara kursus, iš viso 1 savaičių kino seminarų ir pasitarimų pasirinkimas (danų kalba).

Šioje svetainėje galėsite rasti visą informaciją, jums reikia apie visus mūsų veiklą. Jei vis dar turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus!

Vietos

„Ebeltoft“

Address
Carl Th. Dreyers Vej 1
DK-8400 Ebeltoft
Denmark

DK-8400 „Ebeltoft“, Danija