Copenhagen Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Kopenhagos verslo mokykla (CBS)

Kopenhagos verslo mokykla (CBS) buvo įkurta 1917 m. Šiandien, turėdama 20 000 studentų ir 1500 darbuotojų, CBS yra viena iš didžiausių verslo mokyklų Europoje ir vienas iš 8 Danijos universitetų.

CBS siūlo platų ekonomikos ir verslo administravimo universitetų laipsnį. Kitos programos sujungia verslo studijas su socialiniais ir humanitariniais mokslais, siūlo švietimo IT, filosofijos, politikos, kalbos, sociologijos, komunikacijos ir kt. Srityse.

60657_BM0128_CBS_SolbjergPlads-2918.jpg

CBS Campus ir patalpos

CBS visų pirma yra keturiuose moderniuose pastatuose Frederiksberge, netoli Kopenhagos centro. Pagrindinis "Solbjerg Plads" kompleksas, architektūriniu požiūriu pripažintas architektas Henningas Larsenas "Dalgas Have" ir "Kilen" ("Wedge") pastatas atspindi tipišką skandinavišką stilių.

CBS taip pat atstatė buvusios Karališkosios Kopenhagos porceliano gamyklos dalis, o visos CBS Campus dalys yra pėsčiomis. CBS palengvina bendravimą su skirtingomis apgyvendinimo galimybėmis studentams ir lankytojams.

2015 m. Rugsėjo mėn. Buvo oficialiai atidarytas naujausias CBS universiteto universiteto absolventų namai. Atviras 24 valandas, aukštesniojoje mokykloje telpa 1600 absolventų ir siūlo naujausias mokymo priemones.

Studentų patalpose yra daugialypės terpės laboratorijos, vertimo žodžiu laboratorijos, grupių ir projektų darbo vietos, asmeniniai kompiuteriai ir mokymosi išteklių centras. Kompiuteriai pakeičiami naujais modeliais bent trejus metus. Nešiojamųjų kompiuterių kištukai yra lengvai prieinami, o pagrindiniuose pastatuose yra įrengti belaidžiai ryšiai.

60659_studieliv_2.jpg

Tarptautinis pripažinimas

Nuo 2000 m. CBS yra akredituota EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema), o nuo 2007 m. - AMBA (MBA). 2011 m. Rugpjūčio 1 d. CBS akredituotas AACSB (asociacija, siekianti tolesnių kolegijų verslo mokyklų) kaip pirmosios mokyklos Skandinavijoje.

Taigi "CBS" įgijo "Triple Crown" - tai pripažinimas, kurį naudoja tik 76 verslo mokyklos visame pasaulyje. CBS yra Danijos CEMS narys - "Global Alliance Management Education" ir Tarptautinio valdymo partnerystės (PIM) narys.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Tarptautinė Vasaros Universitetinė Programa (isup)

Su bendrabučiu Dieninės 1 mėnuo June 2018 Danija Kopenhagos

Prisijunkite prie ISUP, vienos iš didžiausių ir seniausių vasaros programų Europoje, taip pat mėgaukitės nuostabiais fakultetais dėstytojais, taip pat nuostabiu Kopenhagos dvasia. Įkvėpti tarptautinė aplinka, kurioje dalyvauja daugiau nei 50 šalių. [+]

Tarptautinė vasaros universiteto programa (ISUP)

Prisijunkite prie ISUP, vienos iš didžiausių ir seniausių vasaros programų Europoje, taip pat mėgaukitės nuostabiais fakultetais dėstytojais, taip pat nuostabiu Kopenhagos dvasia. Įkvėpti tarptautinė aplinka, kurioje dalyvauja daugiau nei 50 šalių.

Kodėl verta rinktis ISUP? ISUP yra gerai žinoma programa

Tarptautinė vasaros universiteto programa (ISUP) buvo įkurta 1999 m., Ir šiuo metu ji rengia apie. 2000 dalyviai iš daugiau nei 50 šalių - tarptautinių mainų studentai, laisvųjų iniciatyvų atstovai, studentai iš CBS ir kitų Danijos universitetų, taip pat specialistai, siekdami tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Programa suteikia dalyviams išskirtinę galimybę studijuoti tikrai tarptautinėje aplinkoje ir derinti aukštos kokybės mokymąsi su nepamirštama vasaros patirtimi.... [-]


Vaizdo įrašai

Why chose CBS?

The Weather? Really?

Kontaktai

Adresas Solbjerg Pl. 3, 2000 Frederiksberg, Denmark
Kopenhagos, Danija