Copenhagen Academy of Fashion Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kopenhagos akademija mados dizainas yra tarptautiniu mastu pripažintas privataus akademija įkurta 1983 metais. Nuo pat pradžių, Akademija išsilavinę drabužių dizaineriai aukšto lygio amatas ir su stipriu Visuel išraiška. Mūsų absolventai yra atstovaujama visuose mados verslo lygmenyse, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Akademija turi pareiškėjai iš viso pasaulio, visų metų 2016-17, 16 skirtingų tautybių gauna mokslus ir todėl mes mokome tiek danų ir anglų kalbomis. Mes manome, kad labai svarbu yra amžius globalizuotame pasaulyje, kad kontaktas ir kultūriniai mainai vyksta skirtinguose klasėse ir lygiais.

Tai tęsėsi misija akademijoje, toliau plėtoti amatų ir programą, todėl jie visada atitinka mados verslo poreikius į jaunų ir artėjančius dizainerių. Ar jūs ketinate taikyti ir norėtų vist akademiją, tuomet mes rekomenduojame, kad jūs padaryti paskyrimą.

Akademija yra įsikūręs senas sandėlio "Hans tiesiog" per Østerbro. Šviesus, erdvus ir atviras darbo kambarys 370sqm idealiai tinka kultūrinių mainų vyksta skirtinguose klasėse ir lygiais. Dėl daugelio tautybių lankančių, visi mokytojai yra bent dvikalbis ir kursas yra mokoma simultaniously danų ir anglų kalba. (Anglų kalba yra svarbiausia techninė kalba drabužių pramonei) Siuvimo mašinos, overlokai bei pramoninės staklės odos yra iš mokinių šalinimo ir mes natūraliai dirbti Stockmann manekenai Wifi yra po ranka, ir jis taip pat naudojamas mokymo sesijų metu.

Akademija yra patvirtintas Valstybinės Grant (SU) Danijos valstybės. Tarptautiniai studentai yra prašoma pirmą kartą taikyti savo namų šalių, prieš tai ją Danijoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Danų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diplomas drabužių dizainas

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų August 2019 Danija Copenhagen

Akademija moko drabužių dizainą. Visą programą, dėmesys yra nustatyta dėl studentų kūrybinių gebėjimų plėtrą, suteikiant jiems meninę ir vizualiai jausmą rutinos į kūrybinį procesą kartu su kieto ir nuodugniai įkūrimo įvairių sričių amato. [+]

Programa

Tikslas

Akademija moko drabužių dizainą.

Visą programą, dėmesys yra nustatyta dėl studentų kūrybinių gebėjimų plėtrą, suteikiant jiems meninę ir vizualiai jausmą rutinos į kūrybinį procesą kartu su kieto ir nuodugniai įkūrimo įvairių sričių amato.

Kartu programoje, studentai taip pat gauti įžvalgų daugeliu aspektų ir poreikių verslo per vizitų prekybos-mugėse, įmonės ir padėti per mados savaitę, todėl, kad jie nėra JT parengė kai jos įvežamos į darbo rinkai. Programa turi 2 metus trukmę.

Baigus, studentas įgijo žinių apie principus į designproces, koncepciją ir sukurti nuoseklią kolekcija, kartu su techninių įgūdžių, kaip antai siuvimo ir patternmaking. ... [-]