Copenhagen Academy of Fashion Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kopenhagos akademija mados dizainas yra tarptautiniu mastu pripažintas privataus akademija įkurta 1983 metais. Nuo pat pradžių, Akademija išsilavinę drabužių dizaineriai aukšto lygio amatas ir su stipriu Visuel išraiška. Mūsų absolventai yra atstovaujama visuose mados verslo lygmenyse, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Akademija turi pareiškėjai iš viso pasaulio, visų metų 2016-17, 16 skirtingų tautybių gauna mokslus ir todėl mes mokome tiek danų ir anglų kalbomis. Mes manome, kad labai svarbu yra amžius globalizuotame pasaulyje, kad kontaktas ir kultūriniai mainai vyksta skirtinguose klasėse ir lygiais.

Tai tęsėsi misija akademijoje, toliau plėtoti amatų ir programą, todėl jie visada atitinka mados verslo poreikius į jaunų ir artėjančius dizainerių. Ar jūs ketinate taikyti ir norėtų vist akademiją, tuomet mes rekomenduojame, kad jūs padaryti paskyrimą.

Akademija yra įsikūręs senas sandėlio "Hans tiesiog" per Østerbro. Šviesus, erdvus ir atviras darbo kambarys 370sqm idealiai tinka kultūrinių mainų vyksta skirtinguose klasėse ir lygiais. Dėl daugelio tautybių lankančių, visi mokytojai yra bent dvikalbis ir kursas yra mokoma simultaniously danų ir anglų kalba. (Anglų kalba yra svarbiausia techninė kalba drabužių pramonei) Siuvimo mašinos, overlokai bei pramoninės staklės odos yra iš mokinių šalinimo ir mes natūraliai dirbti Stockmann manekenai Wifi yra po ranka, ir jis taip pat naudojamas mokymo sesijų metu.

Akademija yra patvirtintas Valstybinės Grant (SU) Danijos valstybės. Tarptautiniai studentai yra prašoma pirmą kartą taikyti savo namų šalių, prieš tai ją Danijoje.

Vietos

Kopenhaga

Address
Århusgade 88, 5th. Floor
DK-2100 Copenhagen Ø
Denmark

Kopenhaga, Danija