Oficialus aprašymas

Verslo akademija Orhusas rengia ir siūlo praktikos orientuota aukštojo mokslo programas. Su daugiau nei 4500 dieninių studentų, 3400 neakivaizdinių studijų studentų ir apie 400 darbuotojų, įmonė yra viena iš didžiausių verslo akademijų Danijoje.

Verslo akademija Orhusas yra taikomųjų mokslų universitetas.

Kai kuriose Europos šalyse, tai yra anglų kalba terminas aukštojo mokslo institucijose. Į studijų programų siūlome dėmesio taikomųjų laipsnių, ypač technologijų, IT ir verslu.

Kaip universitetų, mes teikiame tiek bakalauro programas ir gali teikti mokslo laipsnius, bet mes ne sudarymo magistro ar daktaro laipsnius.

Be to, mes taip pat siūlome tęstinio mokymo ir neakivaizdinių programas bakalauro lygio ir trumpalaikius kursus žmonėms, kuriems reikia stiprinti jų kvalifikaciją darbo vietoje (tik danų kalba).

Mūsų programos derinti teoriją su praktika.

Mes pirmenybę mokslą mažose grupėse, darbas grupėse, projektinis darbas, bendradarbiavimas su prekybos ir pramonės, realiomis atvejais ir privalomojo stažuotes. Turime apie 900 tarptautinių studentų ir kiekvienais metais daugiau nei 300 mūsų studentų eiti į užsienį dalį savo programas.

Besivystančios ir komplektuojančios programos turi sukurti pridėtinę vertę studentams ir panašioms įmonėms. Turint tai omenyje, mes padaryti atskirą pastangas taikyti savo kvalifikaciją, atsižvelgiant į konkrečias inovacijų ir plėtros projektus ir bendromis pastangomis su partnerystės bendrovėms.

Keletą metų patirtį turintys aukštąjį išsilavinimą

Verslo akademija Orhusas buvo įkurta 2009 m sausio 1 d. Ji buvo sukurta kaip susijungus aukštojo mokslo programų iš Orhuso verslo kolegijoje, Aarhus Tech ir BĮ (žemės ūkio mokykla). Kai kurie iš mūsų programų šiandien yra siūlomas bendradarbiaujant su Orhuso mokyklos jūrų ir technikos inžinerijos.

Lanksti kelias į aukštojo mokslo

Nurodykite programa yra pagrindinis gyvenimo sprendimas, ir išsiaiškinti, kuri programa yra jums tinka ne visada lengva.

Tuo Verslo akademija Aarhus universiteto Taikomųjų mokslų, siūlome tiek akademijos Darbas studijų programų (AP laipsnis) ir bakalauro studijų programų. AP laipsnis programa atitinka pirmuosius du metų bakalauro programą. Programa suteikia kvalifikaciją savaime, bet taip pat gali būti dinamiškas būdas gauti ilgesnį išsilavinimą. Todėl jūs turite galimybę patekti profesinį gyvenimą iš karto po savo baigiamuosius egzaminus, arba galite toliau mokytis, turintiems bakalauro laipsnį vienoje iš mūsų geriausių viršų programų ar kitos Danijoje ar užsienyje įstaigoje.

Studijuodamas akademijoje

Kai jums pradėti aukštojo mokslo programą, jūs taip pat sutinka, kad esate atsakingas už savo mokymąsi. Mūsų patirtis rodo, kad jums išmokti pats, kai jūs aktyviai dalyvauja mokymo procese. Mes pateikiame jums su galimybe aktyviai įsitraukti per mažas klases apie 30 studentų ir per Projektinis darbas ir atvejo studijas, kurios yra svarbūs elementai visas programas.

Visos mūsų programos yra glaudžiai susijęs su pramonei. Todėl derinti teoriją ir praktiką ir daugiausia mokyti teorijos, kuri vėliau galėsite naudoti savo darbo gyvenime spręsti praktines problemas, dalis. Todėl bendrovės vizitai ir svečių paskaitos yra svarbi visų mūsų programų ir projektų, ir baigiamąjį egzaminą projektai paprastai remiasi praktinių problemų konkrečiose įmonėse. Yra maždaug 18-25 valandų mokslą per savaitę. Mokymo valandų skaičius priklauso nuo kiekvieną savaitę ir iš programos programą.

Jūsų karjera prasideda su savo švietimo

Nesvarbu, ar jūs ieškote už stažuotės ar savo pirmąjį darbą po baigimo, Business Academy Aarhus karjeros centras gali suteikti jums įkvėpimo, įrankių ir pagalbos jums reikia. Kaip akademijos studentas, galite dalyvauti įvairiuose kursuose ir seminaruose, kaip antai pagalbos paraiškų, CV ir darbo interviu. Mes taip pat teikiame individualias pagalbą ir konsultacijas.

Tarptautinėje aplinkoje

Dauguma Business Academy Aarhus programose siūlomi tiek danų ir anglų kalbomis. Kaip prie akademijos studentas, jums bus todėl būti dalis tarptautinėje aplinkoje. Mes turime apie 1000 tarptautinių studentų iš daugelio vietų visame pasaulyje. Jei pasirinksite vieną iš programų, dėstomų anglų kalba, jums bus mokytis su studentais iš įvairių šalių ir mokslą ir egzaminus anglų kalba. Internacionalizacija ne tik užima vietą klasėse, bet ir iš daugelio socialinės veiklos siūlome.

Galimybių pasaulis

Gauti gerą darbą po baigimo yra dauguma akademijos auklėtinių tikslas. Tačiau kai kurie studentai pasirenka studijuoti toliau ir derinti darbą su vakarinių studijų kursas, o kai nuspręsite tęsti mokslus dieniniame Danijoje ar užsienyje viename iš daugelio švietimo įstaigų, kurios mes turime kursų pripažinimo susitarimų su. Galite paskaityti daugiau apie darbo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes pagal kiekvienos programos aprašymo.

Paruoškite ateitį per savo stažuotės

Kaip ne verslo akademija Orhusas studentas dalyvaus privalomo stažuotės, kur jūs galės naudoti savo žinias praktikoje. Tai 2-10 mėnesių stažuotes (paprastai 3-5 mėnesius) duos jums galimybę patirti:

Aktuali realus gyvenimas mokymosi įmonėje

  • Tinklų ir patirtis rodo, kad gali kilti būsimam darbui
  • Darbas tarptautinėje kompanijoje

Kasmet Verslo akademija Orhusas bendradarbiauja su daugiau nei 800 įmonių Danijoje ir užsienyje, pavyzdžiui: "Carlsberg", "Ikea", "Nordea Bank", "Novo Nordisk" ir "Porsche" JAV.

Stažuotė užsienyje

Galite pasirinkti imtis savo stažuotės visame pasaulyje, ir Europoje galite gauti Erasmus stipendiją padengti patirtoms imantis savo stažuotę užsienio šalyje išlaidas. Tuo Verslo akademija Orhusas mes bendradarbiaujame su organizacijomis ir kompanijomis padėti stažuotes pavyzdžiui, Malaizija, Šanchajuje, Kanadoje ir Tanzanijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Danų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Business Academy Aarhus

AP laipsnis programa cheminis ir biotechniniu mokslo yra 2½-metų dieninių aukštojo mokslo programa, kuri atitinka mūsų absolventus pagrindines funkcijas per amatų ir pram ... [+]

Graduate Management Admission Test arba A. studijų programa cheminės ir biotechniniu mokslo yra 2½-metų dieninių aukštojo mokslo programa, kuri atitinka mūsų absolventus pagrindines funkcijas per amatų ir pramonės šakų. Tipinės veiklos sritys apima kontrolės laboratorijas ir mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos per gamybos sektoriuje, o universitetų ir kitų mokslinių tyrimų institutus.

Mūsų absolventai, cheminės ir biotechninės analitikai, yra kvalifikuoti už planavimą, valdymą ir įgyvendinimą analitinį darbą ir rezultatus per tiek chemijos ir biotechnikos srityse.

Programa yra teorija pagrįstos ir darbas orientuotas, ty juo siekiama gauti studentai galės spręsti praktines problemas su analitinį pagrindą. Teorija yra nuolat nukreiptos į praktinį taikymą pramonėje. Baigė programa suteikia prieigą prie kreditų tolesnėms studijoms Danijoje, tiek tarptautiniu mastu.... [-]

Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business Academy Aarhus

Ar jūs turite dirbti su kompiuterių, serverių ir / arba tinklo technologijų ir elektronikos aistra ir norėtumėte buvimo atnaujinta su pokyčiais ir naujausio technologijos ... [+]

AP laipsnis - 2 metų - 120 ECTS

Ar turite aistrą darbui su kompiuteriais, serverių ir / arba tinklo technologijų ir elektronikos, ir norėtumėte buvimo atnaujinta su pokyčiais ir naujausią technologiją? Jei taip, IT Tinklo ir elektronikos technologijų programa yra ideali vieta jums. AP laipsnis programa IT Network ir elektronikos technologijų srityje, yra pirmieji du metų bakalauro programą.

IT Tinklo ir Elektronika Technologijos yra 2 metai dieninių AP studijų programa, atitinkanti pagrindines funkcijas per amatų ir pramonės šakų. Jūs tapsite profesinės padėties, kaip vadovo, arba dalyvis, projektų, susijusių su produkto kūrimo, planavimo ir eksploatavimo sistemų tinklų ir elektronikos technologijų srityse privačiame, taip pat valstybiniame sektoriuje.... [-]

Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Business Academy Aarhus, School of Applied Sciences

Study at Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus, Denmark