Business Academy Aarhus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo akademija Orhusas rengia ir siūlo praktikos orientuota aukštojo mokslo programas. Su daugiau nei 4500 dieninių studentų, 3400 neakivaizdinių studijų studentų ir apie 400 darbuotojų, įmonė yra viena iš didžiausių verslo akademijų Danijoje.

Verslo akademija Orhusas yra taikomųjų mokslų universitetas.

Kai kuriose Europos šalyse, tai yra anglų kalba terminas aukštojo mokslo institucijose. Į studijų programų siūlome dėmesio taikomųjų laipsnių, ypač technologijų, IT ir verslu.

Kaip universitetų, mes teikiame tiek bakalauro programas ir gali teikti mokslo laipsnius, bet mes ne sudarymo magistro ar daktaro laipsnius.

Be to, mes taip pat siūlome tęstinio mokymo ir neakivaizdinių programas bakalauro lygio ir trumpalaikius kursus žmonėms, kuriems reikia stiprinti jų kvalifikaciją darbo vietoje (tik danų kalba).

Mūsų programos derinti teoriją su praktika.

Mes pirmenybę mokslą mažose grupėse, darbas grupėse, projektinis darbas, bendradarbiavimas su prekybos ir pramonės, realiomis atvejais ir privalomojo stažuotes. Turime apie 900 tarptautinių studentų ir kiekvienais metais daugiau nei 300 mūsų studentų eiti į užsienį dalį savo programas.

Besivystančios ir komplektuojančios programos turi sukurti pridėtinę vertę studentams ir panašioms įmonėms. Turint tai omenyje, mes padaryti atskirą pastangas taikyti savo kvalifikaciją, atsižvelgiant į konkrečias inovacijų ir plėtros projektus ir bendromis pastangomis su partnerystės bendrovėms.

Keletą metų patirtį turintys aukštąjį išsilavinimą

Verslo akademija Orhusas buvo įkurta 2009 m sausio 1 d. Ji buvo sukurta kaip susijungus aukštojo mokslo programų iš Orhuso verslo kolegijoje, Aarhus Tech ir BĮ (žemės ūkio mokykla). Kai kurie iš mūsų programų šiandien yra siūlomas bendradarbiaujant su Orhuso mokyklos jūrų ir technikos inžinerijos.

Lanksti kelias į aukštojo mokslo

Nurodykite programa yra pagrindinis gyvenimo sprendimas, ir išsiaiškinti, kuri programa yra jums tinka ne visada lengva.

Tuo Verslo akademija Aarhus universiteto Taikomųjų mokslų, siūlome tiek akademijos Darbas studijų programų (AP laipsnis) ir bakalauro studijų programų. AP laipsnis programa atitinka pirmuosius du metų bakalauro programą. Programa suteikia kvalifikaciją savaime, bet taip pat gali būti dinamiškas būdas gauti ilgesnį išsilavinimą. Todėl jūs turite galimybę patekti profesinį gyvenimą iš karto po savo baigiamuosius egzaminus, arba galite toliau mokytis, turintiems bakalauro laipsnį vienoje iš mūsų geriausių viršų programų ar kitos Danijoje ar užsienyje įstaigoje.

Studijuodamas akademijoje

Kai jums pradėti aukštojo mokslo programą, jūs taip pat sutinka, kad esate atsakingas už savo mokymąsi. Mūsų patirtis rodo, kad jums išmokti pats, kai jūs aktyviai dalyvauja mokymo procese. Mes pateikiame jums su galimybe aktyviai įsitraukti per mažas klases apie 30 studentų ir per Projektinis darbas ir atvejo studijas, kurios yra svarbūs elementai visas programas.

Visos mūsų programos yra glaudžiai susijęs su pramonei. Todėl derinti teoriją ir praktiką ir daugiausia mokyti teorijos, kuri vėliau galėsite naudoti savo darbo gyvenime spręsti praktines problemas, dalis. Todėl bendrovės vizitai ir svečių paskaitos yra svarbi visų mūsų programų ir projektų, ir baigiamąjį egzaminą projektai paprastai remiasi praktinių problemų konkrečiose įmonėse. Yra maždaug 18-25 valandų mokslą per savaitę. Mokymo valandų skaičius priklauso nuo kiekvieną savaitę ir iš programos programą.

Jūsų karjera prasideda su savo švietimo

Nesvarbu, ar jūs ieškote už stažuotės ar savo pirmąjį darbą po baigimo, Business Academy Aarhus karjeros centras gali suteikti jums įkvėpimo, įrankių ir pagalbos jums reikia. Kaip akademijos studentas, galite dalyvauti įvairiuose kursuose ir seminaruose, kaip antai pagalbos paraiškų, CV ir darbo interviu. Mes taip pat teikiame individualias pagalbą ir konsultacijas.

Tarptautinėje aplinkoje

Dauguma Business Academy Aarhus programose siūlomi tiek danų ir anglų kalbomis. Kaip prie akademijos studentas, jums bus todėl būti dalis tarptautinėje aplinkoje. Mes turime apie 1000 tarptautinių studentų iš daugelio vietų visame pasaulyje. Jei pasirinksite vieną iš programų, dėstomų anglų kalba, jums bus mokytis su studentais iš įvairių šalių ir mokslą ir egzaminus anglų kalba. Internacionalizacija ne tik užima vietą klasėse, bet ir iš daugelio socialinės veiklos siūlome.

Galimybių pasaulis

Gauti gerą darbą po baigimo yra dauguma akademijos auklėtinių tikslas. Tačiau kai kurie studentai pasirenka studijuoti toliau ir derinti darbą su vakarinių studijų kursas, o kai nuspręsite tęsti mokslus dieniniame Danijoje ar užsienyje viename iš daugelio švietimo įstaigų, kurios mes turime kursų pripažinimo susitarimų su. Galite paskaityti daugiau apie darbo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes pagal kiekvienos programos aprašymo.

Paruoškite ateitį per savo stažuotės

Kaip ne verslo akademija Orhusas studentas dalyvaus privalomo stažuotės, kur jūs galės naudoti savo žinias praktikoje. Tai 2-10 mėnesių stažuotes (paprastai 3-5 mėnesius) duos jums galimybę patirti:

Aktuali realus gyvenimas mokymosi įmonėje

  • Tinklų ir patirtis rodo, kad gali kilti būsimam darbui
  • Darbas tarptautinėje kompanijoje

Kasmet Verslo akademija Orhusas bendradarbiauja su daugiau nei 800 įmonių Danijoje ir užsienyje, pavyzdžiui: "Carlsberg", "Ikea", "Nordea Bank", "Novo Nordisk" ir "Porsche" JAV.

Stažuotė užsienyje

Galite pasirinkti imtis savo stažuotės visame pasaulyje, ir Europoje galite gauti Erasmus stipendiją padengti patirtoms imantis savo stažuotę užsienio šalyje išlaidas. Tuo Verslo akademija Orhusas mes bendradarbiaujame su organizacijomis ir kompanijomis padėti stažuotes pavyzdžiui, Malaizija, Šanchajuje, Kanadoje ir Tanzanijoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Danų

Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

AP Laipsnis Aplinkosaugos Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Danija Orhuso

Ar aistringai aplinkos, išteklių valdymo ir laukinės gamtos išsaugojimo? Tada pasirinkite aplinkosaugos vadybos programą. Programa atitinka jums savarankiškai dirbti su analizės, planavimo ir įgyvendinimo sprendimus dėl pobūdį ir aplinką vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. [+]

Ar aistringai aplinkos, išteklių valdymo ir laukinės gamtos išsaugojimo? Tada pasirinkite Aplinkosaugos vadybos programa. Programa atitinka jums savarankiškai dirbti su analizės, planavimo ir įgyvendinimo sprendimus dėl pobūdį ir aplinką vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Programa yra specializaciją A. studijų programa Agro Verslas ir kraštotvarkos. Bendradarbiavimas su atitinkamų įmonių Siekiant užtikrinti programos apima state-of-the-art žinias per lauką, mes bendradarbiaujame su atitinkamomis įmonėmis ir kaip studentas, jums bus dirbti su projektais, remiantis realių verslo iššūkius ir atvejais. Tai suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurios gali būti taikomos nedelsiant po baigimo rinkinį. Uždirbkite bakalauro laipsnį 1½ metų AP laipsnis programa aplinkosaugos vadyba yra pirmieji du metų bakalauro programą. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Tam, kad būtų įtraukti į programą, turite turėti ypač gerus ir dokumentais kvalifikaciją: Anglų Visi tarptautiniai pareiškėjai privalo turėti sertifikatą, patvirtinantį reikiamą kvalifikaciją anglų aukštesnįjį lygiaverčiai Anglų lygio B Danijos vidurinio egzaminą. Be to, jie turi praeiti tarptautiniu mastu patvirtintą testą. Mes priimame šiuos bandymus su šiais minimaliais rezultatais: IELTS: 6.0 TOEFL internetinė: 80 TOEFL popieriaus pagrindu: 550 Kembridžo tyrimas: CAE A, B arba C Oksfordo Talpinimo testas: 140 (min 70 kiekvienoje dalyje). Oksfordo Prisijungę Talpinimo testas: B2 (70 min kiekvienai daliai.) (Siūlomi verslo akademija Orhusas) Ne ES pareiškėjams mes priimame tik IELTS ir TOEFL. Gimtoji kalba yra anglų ir pareiškėjai su Šiaurės stojamuosius egzaminus (įskaitant pareiškėjams kvalifikacinį egzaminą iš JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos, Didžiosios Britanijos, Škotijos, ar Airijoje) yra atleidžiami nuo anglų testą. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, turintys kvalifikacinį egzaminą iš visų kitų šalių (įskaitant Afrikos ir Azijos šalyse,... [-]

AP Laipsnis Chemijos Ir Biotechnologinių Mokslo

Su bendrabučiu Dieninės 30 mėnesių August 2018 Danija Orhuso

AP laipsnis programa cheminis ir biotechniniu mokslo yra 2½-metų dieninių aukštojo mokslo programa, kuri atitinka mūsų absolventus pagrindines funkcijas per amatų ir pramonės šakų. Tipinės veiklos sritys apima kontrolės laboratorijas ir mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos per gamybos sektoriuje, o universitetų ir kitų mokslinių tyrimų institutus. [+]

Graduate Management Admission Test arba A. studijų programa cheminės ir biotechniniu mokslo yra 2½-metų dieninių aukštojo mokslo programa, kuri atitinka mūsų absolventus pagrindines funkcijas per amatų ir pramonės šakų. Tipinės veiklos sritys apima kontrolės laboratorijas ir mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos per gamybos sektoriuje, o universitetų ir kitų mokslinių tyrimų institutus. Mūsų absolventai, cheminės ir biotechninės analitikai, yra kvalifikuoti už planavimą, valdymą ir įgyvendinimą analitinį darbą ir rezultatus per tiek chemijos ir biotechnikos srityse. Programa yra teorija pagrįstos ir darbas orientuotas, ty juo siekiama gauti studentai galės spręsti praktines problemas su analitinį pagrindą. Teorija yra nuolat nukreiptos į praktinį taikymą pramonėje. Baigė programa suteikia prieigą prie kreditų tolesnėms studijoms Danijoje, tiek tarptautiniu mastu. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Tam, kad būtų įtraukti į programą, turite turėti ypač gerus ir dokumentais kvalifikaciją: Anglų Visi tarptautiniai pareiškėjai privalo turėti sertifikatą, patvirtinantį reikiamą kvalifikaciją anglų aukštesnįjį lygiaverčiai Anglų lygio B Danijos vidurinio egzaminą. Be to, jie turi praeiti tarptautiniu mastu patvirtintą testą. Mes priimame šiuos bandymus su šiais minimaliais rezultatais: IELTS: 6.0 TOEFL internetinė: 80 TOEFL popieriaus pagrindu: 550 Kembridžo tyrimas: CAE A, B arba C Oksfordo Talpinimo testas: 140 (min 70 kiekvienoje dalyje). Oksfordo Prisijungę Talpinimo testas: B2 (70 min kiekvienai daliai.) (Siūlomi verslo akademija Orhusas) Ne ES pareiškėjams mes priimame tik IELTS ir TOEFL. Gimtoji kalba yra anglų ir pareiškėjai su Šiaurės stojamuosius egzaminus (įskaitant pareiškėjams kvalifikacinį egzaminą iš JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos, Didžiosios Britanijos, Škotijos, ar Airijoje) yra atleidžiami nuo anglų testą. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, turintys kvalifikacinį egzaminą iš... [-]

AP Laipsnis Tai Tinklų Ir Elektronikos Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Danija Orhuso

Ar jūs turite dirbti su kompiuterių, serverių ir / arba tinklo technologijų ir elektronikos aistra ir norėtumėte buvimo atnaujinta su pokyčiais ir naujausio technologijos? Jei taip, IT tinklų ir elektroninių technologijų programa yra ideali vieta jums. AP laipsnis programa IT tinklų ir elektronikos technologijos yra pirmieji du metų bakalauro programą. [+]

AP laipsnis - 2 metų - 120 ECTS Ar turite aistrą darbui su kompiuteriais, serverių ir / arba tinklo technologijų ir elektronikos, ir norėtumėte buvimo atnaujinta su pokyčiais ir naujausią technologiją? Jei taip, IT Tinklo ir elektronikos technologijų programa yra ideali vieta jums. AP laipsnis programa IT Network ir elektronikos technologijų srityje, yra pirmieji du metų bakalauro programą. IT Tinklo ir Elektronika Technologijos yra 2 metai dieninių AP studijų programa, atitinkanti pagrindines funkcijas per amatų ir pramonės šakų. Jūs tapsite profesinės padėties, kaip vadovo, arba dalyvis, projektų, susijusių su produkto kūrimo, planavimo ir eksploatavimo sistemų tinklų ir elektronikos technologijų srityse privačiame, taip pat valstybiniame sektoriuje. Dvi studijų srityse: ar tinklo Electonics Technologijos Kreipdamiesi dėl IT tinklų ir elektronikos technologijų programą, kurią turi pasirinkti vieną iš dviejų studijų srityse: Tinklo technologijos ar elektronikos technologijos. Elektronika technologijos programa Per 1 semestro jūsų darbas bus sutelkti dėmesį į sistemos žinių ir darbo metodas mokymas. Per 2 ir 3 semestrus, jums bus dirbti su įvairiais mokomųjų dalykų ir turėsite pridėti savo individualų prisiliesti prie programos, pasirenkant specializacijos dalykus galimybę. 4-asis pusmetis sudaro bendrovėje stažuotės ir jūsų pagrindinį projektą. tinklo technologija programa Per 1 semestrą, jūsų darbas bus sutelkti dėmesį į sistemos žinių ir mokymo darbo metodus. Per 2 ir 3 semestrus, jums bus dirbti su mokomųjų dalykų, ir jūs gausite galimybę pridėti savo individualų prisiliesti prie programos bus pasirenkant specializacijos dalykus. 4-asis pusmetis sudaro bendrovėje stažuotės ir pagrindinis projekto. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Tam, kad būtų įtraukti į programą, turite turėti ypač gerus ir... [-]

Vaizdo įrašai

Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences

Study at Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus, Denmark

Kontaktai

Business Academy Aarhus

Adresas Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences Sønderhøj 30
8260 Viby J Orhuso, Danija
Interneto svetainė http://www.baaa.dk
Telefonas +45 72 28 60 00