National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Start "studijuojantiems BULGARIJOS užkariauti pasaulį!"

II nacionalinė leidimas, nacionalinės mokslų akademijos prevencinė kampanija prieš intelektinės migracijos jaunų bulgarų! Jau antrus metus mokytojų ir mokinių Nacionalinės akademijos "Krastyo Sarafov" skiria savo autoritetą ir savo darbus akademijoje remti Bulgarijos aukštojo mokslo prestižą. Projektas jau prasidėjo su nacionaliniu turo Kiustendilas (28, 29, 30 ir kovo 31) ir toliau į 12-aukšte šalyje miestuose:

  • LĖLIŲ SPINDULYS: Pazardžikas (balandžio 25), Stara Zagora (25 ir 26 balandis), Plovdiv (balandžio 27)
  • PIETŲ SPINDULYS: Stara Zagora (26 iki balandžio 27) Haskovo (27 iki balandžio 28) Burgasas (2 ir gegužės mėnesiais 3) Jambolas (3 ir 4 gegužė), Slivenas (4 ir 5 gegužė)
  • ŠIAURĖS RAY Varna (24 ir 25 d), SILISTRA (25 ir 26 balandis) Veliko Tarnovo (26 iki balandžio 27), Gabrovo (27 ir 28 balandis), Pleven (28 ir 29 balandis)

Jauni miesto gyventojai, jų šeimoms ir mokytojai galės įvertinti ketverius metus švietimo rezultatus Nacionalinės mokslų akademijos, matydamas absolventų Prof spektaklius .. Plamen Markov prof. Dr Ivaylo Christov prof. Bonyo Lungov ir doc. Yasen Valchanov ir diplomantai filmai absolventų fakultete "Screen menų" teatro akademijoje.

Varna, Silistra, Veliko Tarnovo, Gabrovo ir Pleven klasės prof. Plamen Markov pristatys spektaklius: "Bai Balcho atminimą" į Balcho Neykov, direktorių prof. Plamen Markov; "TRI" Walter Uayks, sustojimo Elitsa Yovcheva (absolventą "Vadovavimas už teatro" Profesoriaus. Plamen Markov) ir "Jie - jam session".

Absolventai prof. Dr Ivaylo Hristov lankysis g Zagora, Haskovo, Burgasas, Jambolas ir Slivenas pristatyti "Komedija klaidų" Iki Uilyam Shekspir, režisierius Martinas Kisselov. Be Pazardzhik Stara. Zagora ir Plovdivas jauni lėlininkų iš prof. Bonyo Lungov pristatys šou "Sea of ​​fantasy" ir studentams doc. Yasen Valchanov demonstruos savo pasiekimus "teatras judėjimas - šokio teatro" į jaunai auditorijai Plovdive.

Be diplomo laidas ir filmus studentams Nacionalinės mokslų akademijos, jauni miesto gyventojai gali apsilankyti susitikimus su pirmaujančių profesorių Akademijos kad bus supažindinti juos su specialybių sąlygomis Europos mobilumo, paruošimo ir taikymo tvarką per mokslo 2017/2018 metais.

Konsultaciniai susitikimai vyks "nemokamas įėjimas" teatruose miestų hostingo "mokytis Bulgarijos visame pasaulyje".

Visiems dalyviams susitikimuose yra numatyta įvežti medžiagos prep vadovus ir čekius už 10% nuolaidą, kai lankyti universitetą grupinės konsultacijos Sofijoje (birželio ir rugpjūčio).

Už visą kampaniją, Nacionalinis akademija remiasi paramos ir bendradarbiavimo visi taip neatlygintinai patarimų, pasiekti ir pasinaudoti kuo daugiau jaunų bulgarų. Ar mes kartu galime pasiūlyti jų vaikai padoraus alternatyva likti ir tobulėti kaip pilnas specialistų ir asmenybių savo šalyje? "Jis studijavo Bulgarijoje, užkariauti pasaulį!" Įgyvendinamas pagal nacionalinę žiniasklaidos partnerystės BNT ir BNR ir žiniasklaidos partnerystės Darik.

Vietos

Sofija

Address
Sofia 1000
108A, G. S. Rakovski St.
PO Box 100

Sofija, Sofijos miesto provincija, Bulgarija