Oficialus aprašymas

Start "studijuojantiems BULGARIJOS užkariauti pasaulį!"

II nacionalinė leidimas, nacionalinės mokslų akademijos prevencinė kampanija prieš intelektinės migracijos jaunų bulgarų! Jau antrus metus mokytojų ir mokinių Nacionalinės akademijos "Krastyo Sarafov" skiria savo autoritetą ir savo darbus akademijoje remti Bulgarijos aukštojo mokslo prestižą. Projektas jau prasidėjo su nacionaliniu turo Kiustendilas (28, 29, 30 ir kovo 31) ir toliau į 12-aukšte šalyje miestuose:

  • LĖLIŲ SPINDULYS: Pazardžikas (balandžio 25), Stara Zagora (25 ir 26 balandis), Plovdiv (balandžio 27)
  • PIETŲ SPINDULYS: Stara Zagora (26 iki balandžio 27) Haskovo (27 iki balandžio 28) Burgasas (2 ir gegužės mėnesiais 3) Jambolas (3 ir 4 gegužė), Slivenas (4 ir 5 gegužė)
  • ŠIAURĖS RAY Varna (24 ir 25 d), SILISTRA (25 ir 26 balandis) Veliko Tarnovo (26 iki balandžio 27), Gabrovo (27 ir 28 balandis), Pleven (28 ir 29 balandis)

Jauni miesto gyventojai, jų šeimoms ir mokytojai galės įvertinti ketverius metus švietimo rezultatus Nacionalinės mokslų akademijos, matydamas absolventų Prof spektaklius .. Plamen Markov prof. Dr Ivaylo Christov prof. Bonyo Lungov ir doc. Yasen Valchanov ir diplomantai filmai absolventų fakultete "Screen menų" teatro akademijoje.

Varna, Silistra, Veliko Tarnovo, Gabrovo ir Pleven klasės prof. Plamen Markov pristatys spektaklius: "Bai Balcho atminimą" į Balcho Neykov, direktorių prof. Plamen Markov; "TRI" Walter Uayks, sustojimo Elitsa Yovcheva (absolventą "Vadovavimas už teatro" Profesoriaus. Plamen Markov) ir "Jie - jam session".

Absolventai prof. Dr Ivaylo Hristov lankysis g Zagora, Haskovo, Burgasas, Jambolas ir Slivenas pristatyti "Komedija klaidų" Iki Uilyam Shekspir, režisierius Martinas Kisselov. Be Pazardzhik Stara. Zagora ir Plovdivas jauni lėlininkų iš prof. Bonyo Lungov pristatys šou "Sea of ​​fantasy" ir studentams doc. Yasen Valchanov demonstruos savo pasiekimus "teatras judėjimas - šokio teatro" į jaunai auditorijai Plovdive.

Be diplomo laidas ir filmus studentams Nacionalinės mokslų akademijos, jauni miesto gyventojai gali apsilankyti susitikimus su pirmaujančių profesorių Akademijos kad bus supažindinti juos su specialybių sąlygomis Europos mobilumo, paruošimo ir taikymo tvarką per mokslo 2017/2018 metais.

Konsultaciniai susitikimai vyks "nemokamas įėjimas" teatruose miestų hostingo "mokytis Bulgarijos visame pasaulyje".

Visiems dalyviams susitikimuose yra numatyta įvežti medžiagos prep vadovus ir čekius už 10% nuolaidą, kai lankyti universitetą grupinės konsultacijos Sofijoje (birželio ir rugpjūčio).

Už visą kampaniją, Nacionalinis akademija remiasi paramos ir bendradarbiavimo visi taip neatlygintinai patarimų, pasiekti ir pasinaudoti kuo daugiau jaunų bulgarų. Ar mes kartu galime pasiūlyti jų vaikai padoraus alternatyva likti ir tobulėti kaip pilnas specialistų ir asmenybių savo šalyje? "Jis studijavo Bulgarijoje, užkariauti pasaulį!" Įgyvendinamas pagal nacionalinę žiniasklaidos partnerystės BNT ir BNR ir žiniasklaidos partnerystės Darik.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Bulgarų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

Tarptautinė vasaros akademija "Rock The Boat! Verslumas ir lyderystė scenos menų ir kūrybinių industrijų: tarptautinės tendencijos ir vietos specifikos "Nacionalinės akad ... [+]

Tarptautinė vasaros akademija "Rock The Boat! Verslumas ir lyderystė scenos menų ir kūrybinių industrijų: tarptautinės tendencijos ir vietos specifikos "Nacionalinės akademijos Teatro ir kino menas (NATFA), Sofija, Bulgarija data: 12 - 16 birželio 2017 Registracija yra jau atidarytas!

NATFA yra malonu pranešti, kad pirmasis leidimas Tarptautinė vasaros akademija "Rock The Boat! Verslumas ir lyderystė scenos menų ir kūrybinių industrijų: tarptautinės tendencijos ir vietos specifikos ", vykstančių Sofija, Bulgarija, 12-16 2017 m.

Tikslai vasaros akademija Norėdami padidinti dalyvių informuotumą apie inovacijų svarbą ir verslumo kultūros sektoriuje Norėdami padidinti dalyvių gebėjimus būti lyderiais kultūros projektų ir organizacijų strateginio ir tarptautiniame kontekste Norėdami padidinti dalyvių gebėjimus taikyti verslo modelius, sukurti intrapreneurial klimatą kultūros organizacijos ir išmokti įvairių metodų finansavimo ir lėšų rinkimo Norėdami prisijungti teorinius diskursus su Bulgarijos ir tarptautinių kultūrinių praktikų tematika 1 diena: Naujovės menų 2 diena: Kultūros Vadovavimas: tendencijos ir poreikiai. Mokymo Kultūros vadybos ir vadovavimo 21-ajame amžiuje 3 diena: Kultūros Verslininkai: Nuo kūrybinės idėjos iki verslo modelį 4 diena: Europos kultūrinį bendradarbiavimą, tinklų ir politiką 5 diena: Ekonomika, Marketingas, finansavimas ir lėšų rinkimo už kūrybinę idėją 6-7 diena: Neprivaloma: pasirinkimas ekskursijos už Sofijos Metodika Vasaros akademijos sudaro interaktyvios prezentacijos aukštos pripažintų šios srities specialistams, po diskusijų ir interaktyvios darbą mažesnėse grupėse, taip pat studijų vizitus į kultūros įstaigų Sofijos miestas, kuriame NATFA jau seniai bendradarbiavimą. Kiekvienas seansas yra derinys tarp teorijos ir praktinių užsiėmimų, tokių kaip: bylos tyrimas analizė, "žuvies dubuo" pratimai, RPG, ir tt Yra didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimo interaktyvios darbas, siekiant paskatinti dalyvių įsitraukimą ir padidinti savo... [-]
Bulgarija Sofija
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba