HRC Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki HRC Kulinarijos akademijoje

School01

Premier kulinarijos mokykla Bulgarijoje!

HRC akademija siūlo 2 metų programą kulinarinio meno ir 3 semestro programos F & B vadybos, sukūrė švietimo ir pramonės lyderių. Programa yra visiškai mokoma anglų kalba tarptautinių Chef instruktoriai. Mūsų įrenginys yra įrengta state-of-the-art įrenginių Mūsų virtuvė laboratorijose, demo teatro, vyno rūsys ir mokymo restoranų talentus.

School02

Per studijų programą, studentai turi galimybę patirti Bulgarija, Vakarų Europoje ir JAV visus iš karto !! Mūsų Mokama stažuotes visame pasaulyje vyks kai kurie iš geriausių viešbučių ir restoranų parengti studentus tikrai tarptautinę karjerą, kaip virėja.

Į HRC Kulinarijos akademijos išsilavinimas pripažįstamas pagal Amerikos kulinarijos Federacijos akreditavimo komisijos kaip atitinkantys tarptautinius standartus dvejų metų kulinarinio išsilavinimo.

School04

Mūsų stipendijų programa suteikia stipendijų iki 1.000 eurų per metus ir padeda palaikyti mokytis.

Paraiškos priimamos ištisus metus ir studentus iš viso pasaulio kampelių, gali kreiptis. Kitas akademinių pradžios datos yra kovo ir 2016 rugsėjį. Mes laukiame kviečiame Jus į mūsų kulinarijos mokykloje esantys Sofija, Bulgarija, todėl jūs galite pajusti, kaip mes "šviesti oriai ir kompetencijos".

School03

Vietos

Sofija

Address
9 Petar Beron Street (near NDK),
Sofia 1142,
Bulgaria

1142 Sofija, Sofijos miesto provincija, Bulgarija