HRC Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki HRC Kulinarijos akademijoje

School01

Premier kulinarijos mokykla Bulgarijoje!

HRC akademija siūlo 2 metų programą kulinarinio meno ir 3 semestro programos F & B vadybos, sukūrė švietimo ir pramonės lyderių. Programa yra visiškai mokoma anglų kalba tarptautinių Chef instruktoriai. Mūsų įrenginys yra įrengta state-of-the-art įrenginių Mūsų virtuvė laboratorijose, demo teatro, vyno rūsys ir mokymo restoranų talentus.

School02

Per studijų programą, studentai turi galimybę patirti Bulgarija, Vakarų Europoje ir JAV visus iš karto !! Mūsų Mokama stažuotes visame pasaulyje vyks kai kurie iš geriausių viešbučių ir restoranų parengti studentus tikrai tarptautinę karjerą, kaip virėja.

Į HRC Kulinarijos akademijos išsilavinimas pripažįstamas pagal Amerikos kulinarijos Federacijos akreditavimo komisijos kaip atitinkantys tarptautinius standartus dvejų metų kulinarinio išsilavinimo.

School04

Mūsų stipendijų programa suteikia stipendijų iki 1.000 eurų per metus ir padeda palaikyti mokytis.

Paraiškos priimamos ištisus metus ir studentus iš viso pasaulio kampelių, gali kreiptis. Kitas akademinių pradžios datos yra kovo ir 2016 rugsėjį. Mes laukiame kviečiame Jus į mūsų kulinarijos mokykloje esantys Sofija, Bulgarija, todėl jūs galite pajusti, kaip mes "šviesti oriai ir kompetencijos".

School03
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

2-jų metų Kulinarijos menas diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų March 2019 Bulgarija Sofia

HRC Kulinarijos akademija siūlo integruotą 2 metų kulinarijos studijų programą į modulinės konstrukcijos, sukurtas geriausių tarptautinių virėjų ir geriausių pedagogų visiškai su JAV stažuotės. [+]

HRC Kulinarijos akademija siūlo integruotą 2 metų kulinarijos studijų programą į modulinės konstrukcijos, sukurtas geriausių tarptautinių virėjų ir geriausių pedagogai.

Mūsų viso panardinamieji hands-on nurodymą paversti studentus profesinės kvalifikacijos lygį ne kartą. Jums bus sukurti komandą abiejų klasikinių ir šiuolaikinių kulinarinių metodų ir būdų, sukurtą ŽTT unikaliu serijos hands-on klases. Jūs rengs ir suprasti daugelio pasaulio virtuvių, kad vairuoti Šiandienos pramonėje.

Bet virimo ne visi, kad ji mano, kad tapti didžiu virėjai: Jūs plėsti savo akiratį ir mokytis naujų verslo įgūdžių užsiėmimų metu, pavyzdžiui, valdymo ir vadovavimo, išlaidų kontrolės, maisto fotografija, mitybos ir maisto saugos.... [-]


18 mėnesių Maistas ir gėrimai valdymas diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių March 2019 Bulgarija Sofia

Tapkite kūrybiškumo ir verslumo vadybininkas Maistas ir gėrimai pasaulyje. Pasiruoškite tobulėti ir plėtoti savo vadovavimo įgūdžius svetingumą. Mūsų F & B valdymo programa apima 2 semestrus ne mūsų Sofijos universiteto ir galutinį apmokamą stažuotę JAV. [+]

Tapkite kūrybiškumo ir verslumo vadybininkas Maistas ir gėrimai pasaulyje. Pasiruoškite tobulėti ir plėtoti savo vadovavimo įgūdžius svetingumą. Mūsų F & B valdymo programa apima 2 semestrus ne mūsų Sofijos universiteto ir galutinį apmokamą stažuotę JAV.

Innovate į maisto ir gėrimų tendencijos ... Tuo HRC akademijos, mes suteikti studentams išsamų supratimą apie tarptautinio verslo F-& B Management, Restoranas valdymas, kulinarijos žinias, įgūdžius ir kūrybiškumą, kad jūs galėsite pademonstruoti savo novatoriškas idėjas A verslo aplinkoje.

F & B vadybos programa yra dalis novatoriškų pedagoginių dinamiką, kuri skatina kūrybiškumą valdymo. Kasmet Mokomi (tikra!) Pramonė projektai sudaryti sąlygas projektų valdymo metodika, grupės dinamikos, vadovavimo ir kūrybiškumo vystymąsi. Ši mokymo metodas skatina studentus dirbti komandoje ir pademonstruoti gebėjimą mąstyti greitai iš veiklos ir valdymo galimybių, taip pat finansų realizmo kontekste.... [-]