Balkan Heritage Field School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hipa

Graduate Management Admission Test arba Balkanų paveldo srityje MokyklaBalkanų paveldo srityje Mokykla (BHFS, prasidėjo 2003 m) yra B programaAlkan paveldo fondas (Bulgarijos visuomenė, ne pelno, nevyriausybinė organizacija) praktinio ugdymo archeologijos, istorijos ir dailės istorijos Pietryčių Europoje srityje, taip pat dokumentų, konservavimo ir restauravimo istorinių artefaktų ir paminklų, mokoma Anglų, Šiuo metu trys Balkanų šalių: Bulgarija, Juodkalnija ir Respublika Makedonija. Programa yra susiję su akademinių ir mokslinių tyrimų įstaigų, muziejų ir paveldo specialistai iš Bulgarijos Respublika Makedonija, Juodkalnija, JAV, Kanadoje, Vokietijoje ir Japonijoje skaičių.

Trys universitetai sudaryti akademinių kreditų studentams, kurie dalyvauja BHFS projektai: Nauja Bulgarų universitetas, Bulgarija; Karalienės universitetas, Kanadoje ir Kalifornijos universiteto Los Andžele (UCLA) pratęsimasPer instituto mokslinių tyrimų srityje, JAV. Dalyviai, kurie nesidomi akademinių kreditų nesitikima nei mokėti jokių studijų įmoką, nei dalyvauti bet kokios veiklos, susijusios su akademinio mokymo programos (egzaminų, akademinių ataskaitas ir tt).

Nuo 2003 m BHFS įdiegė 85 laukas mokykliniai projektai / kursai (Su trukmė svyruoja nuo 1 iki 8 savaičių), kuriuose dalyvavo daugiau nei 1500 studentų nuo 55 šalys.

Mūsų misija

BHFS yra ne tik mokyklos, bet ir už socialinio solidarumo labui kultūros paveldo platforma. Atsižvelgiant į tai, mūsų studentai, paveldas specialistai, institucijos ir vietos bendruomenės sąveiką ir padėti vieni kitiems pasiekti teigiamų rezultatų visoms dalyvaujančioms ir kultūros paveldo Pietryčių Europoje.

Kokios yra visiems nauda?

  • BHFS studentai - Švietimas ir patirtis ir galimybės dirbti su profesionalų nekilnojamojo vykstančio kultūros paveldo projekto ir naujų draugų ir kontaktų.
  • Paveldo specialistai (archeologai, restauratoriai ir tt) ir institucijos (muziejai, institutai), susijusioms su BHFS - papildomas finansavimas ir parama jų darbas studijuoti ir išsaugoti kultūros paveldo objektų / paminklus / artefaktus.
  • Vietos bendruomenės, kur BHFS projektai / Kursai vyksta - naujas pajamas ir naujų darbo vietų ir naujų perspektyvą ir vaizdu į vietinį paveldą & Padidėjęs skatinimas vietos turizmo potencialą ir tarpkultūrinė patirtis vietinių gyventojų.

Atsižvelgiant į tai, mes visada malonu pranešti kiekvienam dalyviui bet mūsų projektų, sujungiančių BHFS jis / ji tampa ne tik studentų, bet ir:

  • kuris nors iš jų yra mokslinių tyrimų ar išsaugojimo-restauravimo projektą Savanoriu;
  • iš vietos ekonomikos augimo Rėmėjas;
  • Rėmėjas vietos kultūros paveldu.

Vietos

Sofija

Balkan Heritage Foundation & Field School

Address
ul. "Tulovo" 7
1504 Sofija, Sofijos miesto provincija, Bulgarija
Telefonas
+359 87 772 5052