Via Mundo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Per Mundo Maino

Apie mus

Per Mundo yra Brazilijos organizacija specializuojasi kultūros švietimo ir darbo keliones ir programas. Ji yra įsikūrusi São Luís, Maranhão, Brazilijoje, buvo įkurta 1999 metais iš intensyvinti kultūrų mainų veikla, taip pat skatinti Brazilijos ir jos Šiaurės rytų regioną, kaip švietimo ir turistinių vietų būtinybės.

Mūsų organizacija pastatė savo reputaciją kaip vieną iš pirmųjų agentūrų šiaurinėje ir šiaurės rytų šalies regionuose dėl savo tiesioginių ryšių su tarptautinėmis organizacijomis, savo kūrybingumą ir profesionalumą dirbant su tarptautinio švietimo ir už gerą kokybę savo programas ir paslaugas.

Nuo pat pradžių, be partnerystę su tarptautinėmis organizacijomis, Via Mundo "sukūrė vietos partnerystę su pradinių ir vidurinių mokyklų, kalbų mokyklose, taip pat su privačių ir viešųjų kolegijose ir universitetuose.

2001 metais, "Via Mundo" pradėjo savo atvykstamąjį programą, "High School Program Brazilijoje" (Programa de Intercambio kultūros "ne Brasil), tekinimo Maranhão ir Brazilijos Šiaurės rytų regioną kultūros krypčių užsienio vidurinės mokyklos mokiniams.

Nuo 2006 m, mes taip pat pateikti aukštųjų mokyklų studentai Brazilijos privačių kolegijų ir universitetų, su skatinant švietimo mainų aukštesniu lygiu ketinimų.

Visi šie atvykstamąjį programas skatinti brazilų kultūrą ir portugalų kalbos tarptautiniu lygiu ir pateikia Brazilijos švietimo ir turizmo potencialą pasaulyje.

Kitas pasiekimas buvo plėtoti partnerystę su organizacijomis kitose Brazilijos narių, taip pat į tai, kad, be to, studentams ir specialistams iš mūsų valstybės, daugiau ir daugiau, keliautojų iš kitų vietų Brazilijoje, ir iš užsienio, pasirinktą Via Mundo, kaip jų kultūrų mainų organizacija.

Per Mundo Intercambio E Turismo "didžiuojasi būdama vietos ir tuo pačiu metu pasaulinė organizacija, prisidedant prie išplėsti studentų ir specialistų akiratį per kokybės kultūros švietimo programas užsienyje ir Brazilijoje.

Mūsų misija

Siekiant pagerinti studentų ir profesionalų savo gyvenimo kokybę per kultūrinį švietimą ir darbo keliones ir programų, gali pasiūlyti praturtinti augimo patirtimi.

Mūsų vizija

Būdamas novatorius ir up-to-data organizacija specializuojasi kultūros švietimo ir darbo keliones ir programų užsienyje ir Brazilijoje, taip pat nuoroda meistriškumo aptarnavimą ir kokybę.

Per Mundo pastatė savo reputaciją kaip vieną iš pirmųjų agentūromis Northeastem šalies regionuose dėl savo tiesioginių ryšių su tarptautinėmis organizacijomis, savo kūrybingumą ir professionalim.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Portugalų Kalbos Kursai Brazilijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 48 savaites January 2019 Brazilija São Luís + 1 daugiau

Mokytis ir mokytis Portuguese, kur ji yra geriausiai kalbėjo Brazilijoje: São Luís padaryti Maranhão. [+]

Kas?

Mokytis ir mokytis Portuguese, kur ji yra geriausiai kalbėjo Brazilijoje: São Luís padaryti Maranhão.

Trukmė ir programa Datos

Mūsų kursai yra sutelktas į jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti, kaip ilgai jūs norite studijuoti iš 2 iki 48 savaičių minimumo.

Kodėl?

Remiantis skaičiavimais, UNESCO, portugalų yra vienas iš sparčiausiai augančių kalbomis.

Lotynų Amerikoje, Brazilijoje yra pagrindinė prekybos partnerė daugumai šalių. Keletas mūsų studentai rado darbo vietas ir karjeros galimybes, atsižvelgiant į jų žinias apie portugalų.

Kas tai yra?

Norint prisijungti prie portugalų kalbos programa, turite būti bent 16 metų amžiaus. Žinios portugalų nereikia.... [-]


Portugalų Kursas - Aukštųjų Mokyklų Programa Brazilijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 10 mėnesių July 2018 Brazilija São Luís + 1 daugiau

Vidurinės mokyklos programa Brazilijoje (Programa de Ensino Medio ne Brasil) pradėjo 2001 metais, siūlo jaunus studentus iš viso pasaulio į gyvųjų ypatingą patirtį kultūrinių mainų Brazilijoje galimybe. [+]

Kas?

Vidurinės mokyklos programa Brazilijoje (Programa de Ensino Medio ne Brasil) pradėjo 2001 metais, siūlo jaunus studentus iš viso pasaulio į gyvųjų ypatingą patirtį kultūrinių mainų Brazilijoje galimybe.

Trukmė ir programa Pradėti

Jūs galite pasirinkti studijuoti Brazilijoje vienai kadencijai (3 mėnesiai), vieno semestro (5 mėnesius) arba vieną pilną mokslo metus (10 mėnesių). Galite pradėti savo programą arba viduryje / sausio pabaigoje arba liepos pabaigoje. Brazilijos akademiniai metai prasideda Mid sausį ir baigiasi Lapkričio / gruodžio pradžioje pabaigoje, švenčių liepos ir gruodžio / sausio.

Kodėl?

Jūs studijuoti draugiškas mokyklos atmosferą, gyventi su vietos šeimoje, mokytis Portuguese, kad visą gyvenimą draugų ir pagerinti pagarbą ir padėką už kitą kultūrą. Jums patiks lengvai vyksta Brazilijos gyvenimo būdą ir išsiaiškinti, kaip paprasta yra susidraugauti, o jūs augti labiau subrendęs ir išmokti naujų perspektyvų apie pasaulį.... [-]


Portugalų Kursas - Universiteto Patirtis Programa Brazilijoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 5 - 10 mėnesių July 2018 Brazilija São Luís + 1 daugiau

Universitetas Patirtis programa siūlo jums galimybę patirti universiteto Brazilijoje už vieną semestrą arba visai mokslo metams galimybę. [+]

Kas?

Universitetas Patirtis programa siūlo jums galimybę patirti universiteto Brazilijoje už vieną semestrą arba visai mokslo metams galimybę.

Jūs tampate lankytojas studentas ir, be to, studijuoja savo pasirinktą kursą mokymo, jums bus pasiūlyta Portugalų nurodymą per pirmąjį pusmetį programos.

Trukmė ir programa Pradėti

Jūs galite pasirinkti studijuoti Brazilijoje už vieną semestrą (5 mėnesius) arba vieną pilną mokslo metus (10 mėnesių). Galite pradėti savo programą arba viduryje / sausio pabaigoje arba liepos pabaigoje (tiek semestro ar metų programą).

Brazilijos akademiniai metai prasideda MID / sausio pabaigoje ir baigiasi lapkričio / gruodžio pradžioje pabaigoje, švenčių liepos ir gruodžio / sausio. Kursai paprastai atidaryti naujas grupes kiekvieną naują semestrą.... [-]


Vaizdo įrašai

The world meets in Brazil. Come celebrate life.

Kontaktai

Adresas São Luís (headquarters) Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07 Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil CEP: 65075-200
São Luís, Maranhão, Brazilija
Telefonas undefined