Via Mundo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Per Mundo Maino

Apie mus

Per Mundo yra Brazilijos organizacija specializuojasi kultūros švietimo ir darbo keliones ir programas. Ji yra įsikūrusi São Luís, Maranhão, Brazilijoje, buvo įkurta 1999 metais iš intensyvinti kultūrų mainų veikla, taip pat skatinti Brazilijos ir jos Šiaurės rytų regioną, kaip švietimo ir turistinių vietų būtinybės.

Mūsų organizacija pastatė savo reputaciją kaip vieną iš pirmųjų agentūrų šiaurinėje ir šiaurės rytų šalies regionuose dėl savo tiesioginių ryšių su tarptautinėmis organizacijomis, savo kūrybingumą ir profesionalumą dirbant su tarptautinio švietimo ir už gerą kokybę savo programas ir paslaugas.

Nuo pat pradžių, be partnerystę su tarptautinėmis organizacijomis, Via Mundo "sukūrė vietos partnerystę su pradinių ir vidurinių mokyklų, kalbų mokyklose, taip pat su privačių ir viešųjų kolegijose ir universitetuose.

2001 metais, "Via Mundo" pradėjo savo atvykstamąjį programą, "High School Program Brazilijoje" (Programa de Intercambio kultūros "ne Brasil), tekinimo Maranhão ir Brazilijos Šiaurės rytų regioną kultūros krypčių užsienio vidurinės mokyklos mokiniams.

Nuo 2006 m, mes taip pat pateikti aukštųjų mokyklų studentai Brazilijos privačių kolegijų ir universitetų, su skatinant švietimo mainų aukštesniu lygiu ketinimų.

Visi šie atvykstamąjį programas skatinti brazilų kultūrą ir portugalų kalbos tarptautiniu lygiu ir pateikia Brazilijos švietimo ir turizmo potencialą pasaulyje.

Kitas pasiekimas buvo plėtoti partnerystę su organizacijomis kitose Brazilijos narių, taip pat į tai, kad, be to, studentams ir specialistams iš mūsų valstybės, daugiau ir daugiau, keliautojų iš kitų vietų Brazilijoje, ir iš užsienio, pasirinktą Via Mundo, kaip jų kultūrų mainų organizacija.

Per Mundo Intercambio E Turismo "didžiuojasi būdama vietos ir tuo pačiu metu pasaulinė organizacija, prisidedant prie išplėsti studentų ir specialistų akiratį per kokybės kultūros švietimo programas užsienyje ir Brazilijoje.

Mūsų misija

Siekiant pagerinti studentų ir profesionalų savo gyvenimo kokybę per kultūrinį švietimą ir darbo keliones ir programų, gali pasiūlyti praturtinti augimo patirtimi.

Mūsų vizija

Būdamas novatorius ir up-to-data organizacija specializuojasi kultūros švietimo ir darbo keliones ir programų užsienyje ir Brazilijoje, taip pat nuoroda meistriškumo aptarnavimą ir kokybę.

Per Mundo pastatė savo reputaciją kaip vieną iš pirmųjų agentūromis Northeastem šalies regionuose dėl savo tiesioginių ryšių su tarptautinėmis organizacijomis, savo kūrybingumą ir professionalim.

Vietos

San Luis

Address
São Luís (headquarters)
Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07
Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil
CEP: 65075-200

San Luis, Maranhão valstija, Brazilija