Oficialus aprašymas

Per Mundo Maino

Apie mus

Per Mundo yra Brazilijos organizacija specializuojasi kultūros švietimo ir darbo keliones ir programas. Ji yra įsikūrusi São Luís, Maranhão, Brazilijoje, buvo įkurta 1999 metais iš intensyvinti kultūrų mainų veikla, taip pat skatinti Brazilijos ir jos Šiaurės rytų regioną, kaip švietimo ir turistinių vietų būtinybės.

Mūsų organizacija pastatė savo reputaciją kaip vieną iš pirmųjų agentūrų šiaurinėje ir šiaurės rytų šalies regionuose dėl savo tiesioginių ryšių su tarptautinėmis organizacijomis, savo kūrybingumą ir profesionalumą dirbant su tarptautinio švietimo ir už gerą kokybę savo programas ir paslaugas.

Nuo pat pradžių, be partnerystę su tarptautinėmis organizacijomis, Via Mundo "sukūrė vietos partnerystę su pradinių ir vidurinių mokyklų, kalbų mokyklose, taip pat su privačių ir viešųjų kolegijose ir universitetuose.

2001 metais, "Via Mundo" pradėjo savo atvykstamąjį programą, "High School Program Brazilijoje" (Programa de Intercambio kultūros "ne Brasil), tekinimo Maranhão ir Brazilijos Šiaurės rytų regioną kultūros krypčių užsienio vidurinės mokyklos mokiniams.

Nuo 2006 m, mes taip pat pateikti aukštųjų mokyklų studentai Brazilijos privačių kolegijų ir universitetų, su skatinant švietimo mainų aukštesniu lygiu ketinimų.

Visi šie atvykstamąjį programas skatinti brazilų kultūrą ir portugalų kalbos tarptautiniu lygiu ir pateikia Brazilijos švietimo ir turizmo potencialą pasaulyje.

Kitas pasiekimas buvo plėtoti partnerystę su organizacijomis kitose Brazilijos narių, taip pat į tai, kad, be to, studentams ir specialistams iš mūsų valstybės, daugiau ir daugiau, keliautojų iš kitų vietų Brazilijoje, ir iš užsienio, pasirinktą Via Mundo, kaip jų kultūrų mainų organizacija.

Per Mundo Intercambio E Turismo "didžiuojasi būdama vietos ir tuo pačiu metu pasaulinė organizacija, prisidedant prie išplėsti studentų ir specialistų akiratį per kokybės kultūros švietimo programas užsienyje ir Brazilijoje.

Mūsų misija

Siekiant pagerinti studentų ir profesionalų savo gyvenimo kokybę per kultūrinį švietimą ir darbo keliones ir programų, gali pasiūlyti praturtinti augimo patirtimi.

Mūsų vizija

Būdamas novatorius ir up-to-data organizacija specializuojasi kultūros švietimo ir darbo keliones ir programų užsienyje ir Brazilijoje, taip pat nuoroda meistriškumo aptarnavimą ir kokybę.

Per Mundo pastatė savo reputaciją kaip vieną iš pirmųjų agentūromis Northeastem šalies regionuose dėl savo tiesioginių ryšių su tarptautinėmis organizacijomis, savo kūrybingumą ir professionalim.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Via Mundo

Mokytis ir mokytis Portuguese, kur ji yra geriausiai kalbėjo Brazilijoje: São Luís padaryti Maranhão. ... [+]

Kas?

Mokytis ir mokytis Portuguese, kur ji yra geriausiai kalbėjo Brazilijoje: São Luís padaryti Maranhão.

Trukmė ir programa Datos

Mūsų kursai yra sutelktas į jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti, kaip ilgai jūs norite studijuoti iš 2 iki 48 savaičių minimumo.

Kodėl?

Remiantis skaičiavimais, UNESCO, portugalų yra vienas iš sparčiausiai augančių kalbomis.

Lotynų Amerikoje, Brazilijoje yra pagrindinė prekybos partnerė daugumai šalių. Keletas mūsų studentai rado darbo vietas ir karjeros galimybes, atsižvelgiant į jų žinias apie portugalų.

Kas tai yra?

Norint prisijungti prie portugalų kalbos programa, turite būti bent 16 metų amžiaus. Žinios portugalų nereikia.... [-]

Brazilija São Luís
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
2 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Via Mundo

Universiteto patirties programa suteikia jums galimybę išgyventi universitetą Brazilijoje vienam semestrui arba per visus mokslo metus. ... [+]

Ką?

Universiteto patirties programa suteikia jums galimybę išgyventi universitetą Brazilijoje vienam semestrui arba per visus mokslo metus.

Jūs tapiate studentų lankytoją ir, be studijų jūsų pasirinktame kursuose, jums bus pasiūlyta portugalų kalba per pirmąjį programos semestrą.

Trukmė ir programos pradžia

Galite pasirinkti studijuoti Brazilijoje vienam semestrui (5 mėnesiams) arba vienai studijų metams (10 mėnesių). Galite pradėti savo programą sausio viduryje ar pabaigoje ar liepos pabaigoje (tiek semestro, tiek metų programos).

Brazilijos akademiniai metai prasideda sausio viduryje / pabaigoje ir baigiasi lapkričio / gruodžio pradžioje, o liepos ir gruodžio / sausio mėnesiais. Kursai paprastai atveria naujas grupes kas pusmetį.... [-]

Brazilija São Luís
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
5 - 10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Via Mundo

2001 m. Pradėta Vidurinės mokyklos programa Brazilijoje ("Programa de Ensino Médio no Brasil") siūlo jauniems studentams iš viso pasaulio galimybę pasimėgauti y ... [+]

Ką?

2001 m. Pradėta Vidurinės mokyklos programa Brazilijoje ("Programa de Ensino Médio no Brasil") siūlo jauniems studentams iš viso pasaulio galimybę pasimėgauti ypatinga kultūrinės mainų patirtimi Brazilijoje.

Trukmė ir programos pradžia

Galite pasirinkti studijuoti Brazilijoje vienam semestrui (3 mėnesiai), vienam semestrui (5 mėnesiams) arba vienai studijų metams (10 mėnesių). Galite pradėti savo programą sausio viduryje ar pabaigoje ar liepos pabaigoje. Brazilijos akademiniai metai prasideda sausio mėn. Viduryje ir baigiasi lapkričio / gruodžio pradžioje, o šventės - liepos ir gruodžio / sausio mėn.

Kodėl?

Studijuosite draugiškoje mokyklos atmosferoje, gyvensite su vietos priimančiosios šeimos nariais, išmokysite portugalus, suteiksite draugų visą gyvenimą ir pagerinsite skirtingos kultūros pagarbą ir dėkingumą. Jums patiks lengvai vykstantis Brazilijos gyvenimo būdas ir sužinosite, kaip paprasta susikurti draugus, tuo tarpu jūs augate labiau subrendęs ir suvokiate naujas perspektyvas apie pasaulį.... [-]

Brazilija São Luís
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
3 - 10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The world meets in Brazil. Come celebrate life.