Oficialus aprašymas

Unisul yra Bendrijos universitetas su misija skatinti švietimą visais lygiais ir būdais iki galo suformuoti ir visą gyvenimą, kompetentingos piliečiai, padarę į Mokslo, technologijų ir inovacijų plėtros programos, prisidedančios prie gyvenimo gerinimo visuomenėje.

  • 3 universitetų, 7 universitetas Vienetai ir 77 Dabar mokymosi centrai - daugiau nei 50 metų, Unisul išugdė daugiau nei 150.000 specialistų, su daugiau nei 50.000 projektų ir dalyvavimo Santa Catarina plėtra; - 30000 mokiniai šiuo metu mokosi; - 100 studijų pakopos studentai, įvairių sričių; - 42 aspirantūrą (Lato sensu) ir magistrų; - 6 Absolventų kursai (siaurąja prasme): 4 kapitonai ir 2 mokslo daktarų - moksliniai tyrimai ir inovacijos: 4000 gavėjai, 230 Vykdomi projektai ir 95 mokslinių tyrimų grupių ir linijos - pratęsimas: tai rodo aktyvų socialinį vaidmenį bendruomenėse, kur jis yra įsisteigęs. Yra apie 180.000 bendruomenės paslaugų, keliose srityse, dešimtys projektų ir programų.
  • 89 tarptautinės sutartys; 23 šalių visuose žemynuose

UNISUL PASAULINIS

UNISUL`s Tarptautinių ryšių tarnyba renka visas tarptautines programas galima rasti universiteto, be to, būdamas sąjungas ir partnerystes, pasaulio tinklų kūrimo ir internacionalizavimo bakalauro ir magistro studentams verslumo. Yra tarptautinis Center teikiamomis užsienio studentams ir formalaus tyrimo portugalų kalbos programų etalonas, ir mainų biuras, kuris veikia sudaryti galimybes akademinių mainų programas.

Tarptautinis centras

Juo siekiama skatinti sąveiką tarp Brazilijos mokytojų ir mokinių su užsieniečiais dėl universiteto miesteliu, skatinti daugiakultūriškumą, užtikrinant galimybes akademinei integracijos tarp Brazilijos ir užsienio bendruomenėse.

Portugalų kalba ir Brazilijos kultūros užsieniečiams - Intensyvaus ir ekstensyvaus kursai, skirtos užsieniečiams, norintiems išmokti portugalų kalbą ir pažinti Brazilijos kultūrą. Yra ir A variantas Mišrus programa kuris jungia virtualų mokymą portugalų, per Unisul Virtuali platforma PLUS klasėje. Todėl studentai gauna galimybę patirti kalbos, kultūros ir verslo Brazilijoje.

Individualus programos - Programos, specialiai skirtos užsienio universitetuose, sutelkiant dėmesį į įvairių sričių mokymo, pagal į pasirinktą kiekviena institucija, įskaitant portugalų kalba ir Brazilijos kultūros studijų, pažintinės pramogų ir išvykas projektą.

Kursai anglų kalba - Kursai dėstomi anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant Verslo, pasaulio ekonomiką, plataus vartojimo prekės, turizmo, aplinkos, rinkodaros, skirtos tarptautiniams studentams, taip pat bakalauro, magistro studentai ir visi Unisul Bendrijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Unisul

Programos specialiai sukurta užsienio universitetuose, sutelkiant dėmesį į įvairių sričių mokymo, pagal į pasirinktą kiekviena institucija, įskaitant portugalų kalba ir B ... [+]

Programos specialiai sukurta užsienio universitetuose, sutelkiant dėmesį į įvairių sričių mokymo, pagal į pasirinktą kiekviena institucija, įskaitant portugalų kalba ir Brazilijos kultūros studijų, pažintinės pramogų ir išvykas projektą.

Unisul anketa Tarptautinis centras taip pat siūlo galimybę tarptautinių kompanijų ir universitetų kurti savo programas, kaip jie nori, kur Tarptautinis centras lems programą, ypač dėl artėjančių grupei.

Mes pritaikyti programą, kad ji gali apimti kursus portugalų kalba ir Brazilijos kultūros gyvenimą, specialiuose kursuose užsienio kalba, kultūrinės veiklos, ir techninių vizitų, be organizuojant apgyvendinimo, perkėlimo ir vidaus logistikos miestą.... [-]

Brazilija Florianópolis
Kovas 2020
Anglų,Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unisul

Portugalijos kalbos kursai ir Brazilijos kultūros užsieniečiams (CLPCB) iš Unisul sveikina studentus, besidominčius mokymosi Portuguese kaip antrosios kalbos, o taip pat ... [+]

Kalba ir Brazilijos kultūra pasaulyje

Portugalijos kalbos kursai ir Brazilijos kultūros užsieniečiams (CLPCB) iš Unisul sveikina studentus, besidominčius mokymosi Portuguese kaip antrosios kalbos, o taip pat daugiau sužinoti apie Brazilijos kultūrą, ypač Santa Catarina ir jos gamtos ir regioninę įvairovę gražuolių žinoti.

CLPCB neapsiriboja klasėje. Per Žinoma, studentai dalyvauja įvairiuose mokymosi veiklos, pavyzdžiui, kelionės, nukreiptų mokslinių tyrimų, kursuose, renginiuose, tarp kitų veiksmų, kad spręsti žinių ir Brazilijos kultūrą ir kalbą.

Studentai dalyvauja klasių apmokyti mokytojai, tiek gauti kokybišką portugalų, ir įgyti žinių Portugalijos technika, naudojama įvairių sričių žinių.... [-]

Brazilija Florianópolis
Kovas 2020
Anglų,Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unisul

Dalykai, kad dalį Extension kursas Kalbos, kultūros ir Brazilijos socialiniame ekonominiame kontekste. Objekto temos skirtis nuo Brazilijos šių dienų ir universaliųjų rei ... [+]

Dėstomi dalykai anglų kalba užsienio studentams, undergraduation ir baigimo mokytojų ir bendruomenės kaip visumos

Dalykai, kad dalį Extension kursas Kalbos, kultūros ir Brazilijos socialiniame ekonominiame kontekste.

Žinoma, nereikia būti visiškai užbaigtas. Studentai gali imtis kitų dalykų atskirai. Dalykai yra teikiamos visiems studentams visame pasaulyje ir yra mokoma anglų kalba kvalifikuotų mokytojų.

Objekto temos skirtis nuo Brazilijos šių dienų ir universaliųjų reikalus. Aiškus ekonominės globalizacijos scenarijai aptarti klausimai; Taip pat tvarumo turizmo scenarijus; žmonija ir jos biologinis, socialinis ir kultūrinis aspektas; daugiakultūriškumas ir kultūrinis tapatumas; vartoti ir vartotojai. Studentai, kaip būtiną sąlygą, turi būti laisvai kalba anglų, siekiant atsižvelgti į šiuos kursus (klausa, skaitymas ir rašymas).... [-]

Brazilija Florianópolis
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba