Unisul

Įvadas

Oficialus aprašymas

Unisul yra Bendrijos universitetas su misija skatinti švietimą visais lygiais ir būdais iki galo suformuoti ir visą gyvenimą, kompetentingos piliečiai, padarę į Mokslo, technologijų ir inovacijų plėtros programos, prisidedančios prie gyvenimo gerinimo visuomenėje.

  • 3 universitetų, 7 universitetas Vienetai ir 77 Dabar mokymosi centrai - daugiau nei 50 metų, Unisul išugdė daugiau nei 150.000 specialistų, su daugiau nei 50.000 projektų ir dalyvavimo Santa Catarina plėtra; - 30000 mokiniai šiuo metu mokosi; - 100 studijų pakopos studentai, įvairių sričių; - 42 aspirantūrą (Lato sensu) ir magistrų; - 6 Absolventų kursai (siaurąja prasme): 4 kapitonai ir 2 mokslo daktarų - moksliniai tyrimai ir inovacijos: 4000 gavėjai, 230 Vykdomi projektai ir 95 mokslinių tyrimų grupių ir linijos - pratęsimas: tai rodo aktyvų socialinį vaidmenį bendruomenėse, kur jis yra įsisteigęs. Yra apie 180.000 bendruomenės paslaugų, keliose srityse, dešimtys projektų ir programų.
  • 89 tarptautinės sutartys; 23 šalių visuose žemynuose

UNISUL PASAULINIS

UNISUL`s Tarptautinių ryšių tarnyba renka visas tarptautines programas galima rasti universiteto, be to, būdamas sąjungas ir partnerystes, pasaulio tinklų kūrimo ir internacionalizavimo bakalauro ir magistro studentams verslumo. Yra tarptautinis Center teikiamomis užsienio studentams ir formalaus tyrimo portugalų kalbos programų etalonas, ir mainų biuras, kuris veikia sudaryti galimybes akademinių mainų programas.

Tarptautinis centras

Juo siekiama skatinti sąveiką tarp Brazilijos mokytojų ir mokinių su užsieniečiais dėl universiteto miesteliu, skatinti daugiakultūriškumą, užtikrinant galimybes akademinei integracijos tarp Brazilijos ir užsienio bendruomenėse.

Portugalų kalba ir Brazilijos kultūros užsieniečiams - Intensyvaus ir ekstensyvaus kursai, skirtos užsieniečiams, norintiems išmokti portugalų kalbą ir pažinti Brazilijos kultūrą. Yra ir A variantas Mišrus programa kuris jungia virtualų mokymą portugalų, per Unisul Virtuali platforma PLUS klasėje. Todėl studentai gauna galimybę patirti kalbos, kultūros ir verslo Brazilijoje.

Individualus programos - Programos, specialiai skirtos užsienio universitetuose, sutelkiant dėmesį į įvairių sričių mokymo, pagal į pasirinktą kiekviena institucija, įskaitant portugalų kalba ir Brazilijos kultūros studijų, pažintinės pramogų ir išvykas projektą.

Kursai anglų kalba - Kursai dėstomi anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant Verslo, pasaulio ekonomiką, plataus vartojimo prekės, turizmo, aplinkos, rinkodaros, skirtos tarptautiniams studentams, taip pat bakalauro, magistro studentai ir visi Unisul Bendrijoje.

Vietos

Florianópolis

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Address
Florianópolis, Santa Katarinos valstija, Brazilija
Interneto svetainė
Telefonas
+55 800 970 7000

Tubarão

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Address
Tubarão, Santa Katarinos valstija, Brazilija
Interneto svetainė
Telefonas
+55 800 970 7000