Oficialus aprašymas

APIE MUS

Iš Olinda mokyklos įsteigimo 2010 m buvo partneryste tarp dviejų brazilų ir Australijos rezultatas. Buvęs mokytojas ir mokinys santykiai tapo verslo, kai ji derinama statyti tik mokykloje suformuota specialiai užsieniečiams Brazilijoje. Mes didžiuojamės galėdami pristatyti Jums "Olinda Portugalų kalbų mokykla.

Mes siūlome mūsų studentams, precizinis mokant portugalų. Taip pat suteikiant kiekvieną iš jų, patirtį, kuri viršija jų lūkesčius.

Mūsų dėmesys į individualius mokinių poreikius yra pagrindinis mūsų rūpestis.

Kas išskiria mus iš kitų mokyklų yra priežiūros duodame mūsų studentams. Jūsų gerovė ir teigiami atsiliepimai yra tai, kas mus motyvuoja.

Mokykla savininkai gyvena vietoje, mūsų studentai gauna atsakymą, jie nori ir kada reikia.

Iš Olinda mieste yra istorinis kolonijinio miestas su stačiais akmenimis kelių ir spalvingų namų, kad yra populiarus su meninės, kūrybinės ir muzikinės bendruomenės.

UNESCO paskelbė jai istorinė vietovė 1982. Trumpai tariant, tai graži vieta.

Tiems, kurie nori, kad dideliame mieste, Recife pulsą, su savo gražių paplūdimių tai tik autobusu arba taksi, ir / arba 10 minučių kelio metro.

Programos mokomos:
Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Olinda School

Mes siūlome reguliariai kursus Portugalijos kalbos mokymas užsieniečiams tiek grupės, tiek privačias pamokas pradedantiesiems, tarpinių ir pažangiosios studentams. Norėda ... [+]

Portugalų kalba Instrukcija užsieniečių

Mes siūlome reguliariai kursus Portugalijos kalbos mokymas užsieniečiams tiek grupės, tiek privačias pamokas pradedantiesiems, tarpinių ir pažangiosios studentams. Norėdami gauti geriausią mokymosi patirtį, grupė kursai neviršija 6 žmonių per klasėje, ir kiekviena klasė atitinka nuo pirmadienio iki penktadienio.

Privačios pamokos yra prieinami ir naujų arba pažangių profesinių studentams, kurie turi ypatingą dėmesį, ar tam tikrais klausimais ir žodinio ar raštiško pranešimo, arba privačias pamokas žodynai yra idealiai tinka žmonėms, kurie turi mažai laiko mokymuisi kalbos. Šios klasės taip pat darbo dienomis.... [-]

Brazilija Olinda
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Olinda School Student review: Tom from London, UK

Olinda School Student review: Candyce from USA

Olinda School Student review: Brian from Oklahoma City, USA

Olinda School Student review: Anja from Germany