Miami Ad School - São Paulo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Majamis skelbimą Mokykla / ESPM: geriausia mokykla reklamos kūrimo Šalis

Miami Ad School / ESPM yra sukurta lygi jo mokinių mokykloje: kitoks.

Įvairūs nes mes esame idėjų mokykla.

2002, per partnerystę su ESPM, Miami Ad School atvyko į Braziliją. Tuo metu kai kurios technologijos praėjo, kiti atvyko. Tik vienas dalykas nepriėmė: gerų idėjų.

Dabar labiau nei bet kada, jie turi būti visais būdais. Spausdinimo galite kreiptis paštu. Paštu gali kreiptis filmas. Filmas gali paversti Čivināšana. Ir visa tai gali virsti klasę.

Majamyje Ad School / ESPM klasės yra taip: viskas integruota su realaus gyvenimo vaikinas.

Iš erdvę turi Copywriting kursus, meno kryptis ir grafinis dizainas, visi su trukme 2 metus. Komunikate planavimas Bootcamp kursas - pirmasis tokio pobūdžio Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Brazilijoje - sunku vieną ketvirtį. Mes taip pat turime dar du: Bootcamp paslaugų įstaigose ir Bootcamp socialinius tinklus ir bendravimas su vartotoju. Specialistams, kurie nori suprasti daugiau nei vieną temą, Miami / ESPM Majamis Pro siūlo kursus, trumpesnius kursus kūrimo, dizaino, žiniasklaidos, klientų aptarnavimo ir planavimo srityse.

Miami Ad School / ESPM yra be mokytojų mokykla. Mes turime profesionalių rinką: geriausias, beje. Mintys protus, kurie moko praktiškai kūrybinį procesą iš pagrindinių agentūrų. Po išgyvena čia studentas palieka pasiruošę, o geriausias: gerbiamas. Išmok agentūrų specialistų Štai kaip: F / Naskos, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Ozas dizainas, Santa Clara, Talentas, Publicis, Afrikoje ir kt.

Copywriters, meno vadovai ir dizaineriai atėjo išmokyti. Copywriters, meno vadovai ir dizaineriai išeiti pasirengę dirbti.

Miami Ad School / ESPM yra už smalsu vieta, nes nepatenkinti, kad nenuilstantis. Tiems, kurie nori daugiau.

Sveiki Misfits pasauliui reikia jūsų idėjas. Keista anglų? Neturėtų. Miami Ad School / ESPM yra išsamus mokykla, kurioje mokiniai gali paleisti į pasaulį ir mokytis iš geriausių agentūrų vietose, pavyzdžiui, Niujorke, Londone, Hamburge ir daugelis kitų. Ir, priešingai nei daugelis mano, kad turite gerą idėją, nereikia mokytis, turite neprisiminti.

Mes esame pirmoji pasaulyje mokykla, kurioje pagrindinis metodas yra neprisiminti.

Nors kiti mokyti laikantis taisyklių, mes išmokyti juos laužyti taisykles. Nors kiti išmokyti ieškoti kampu, mes mokomi atkreipti dėmesį visiems.

Nėra formulė, yra nelinkęs formules. Ir taip yra mokyklos brangiausios kūrimas. Jau laimėjo CLIO, Kanai, VIENAS RODYTI D & AD, jauni ginklus, ir tt,

Miami Ad School / ESPM yra sukurta mokykla, kuri suteikia kraujo tiems, kurie turi kraujo jų akyse. Čia yra tinkama vieta turi būti neramus, nepatenkintas, smalsus.

Tik tada gali vystytis ir būti tik kaip gerų idėjų: unikalus.

Vietos

San Paulas

R. Madre Cabrini, 495

Address
Rua Madre Cabrini, 495 - Vila Mariana
04020-001 San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija
Interneto svetainė
Telefonas
+55 11 5085-4600