Oficialus aprašymas

Miami Ad School / ESPM yra sukurta lygi jo mokinių mokykloje: kitoks.

Įvairūs nes mes esame idėjų mokykla.

2002, per partnerystę su ESPM, Miami Ad School atvyko į Braziliją. Tuo metu kai kurios technologijos praėjo, kiti atvyko. Tik vienas dalykas nepriėmė: gerų idėjų.

Dabar labiau nei bet kada, jie turi būti visais būdais. Spausdinimo galite kreiptis paštu. Paštu gali kreiptis filmas. Filmas gali paversti Čivināšana. Ir visa tai gali virsti klasę.

Majamyje Ad School / ESPM klasės yra taip: viskas integruota su realaus gyvenimo vaikinas.

Iš erdvę turi Copywriting kursus, meno kryptis ir grafinis dizainas, visi su trukme 2 metus. Komunikate planavimas Bootcamp kursas - pirmasis tokio pobūdžio Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Brazilijoje - sunku vieną ketvirtį. Mes taip pat turime dar du: Bootcamp paslaugų įstaigose ir Bootcamp socialinius tinklus ir bendravimas su vartotoju. Specialistams, kurie nori suprasti daugiau nei vieną temą, Miami / ESPM Majamis Pro siūlo kursus, trumpesnius kursus kūrimo, dizaino, žiniasklaidos, klientų aptarnavimo ir planavimo srityse.

Miami Ad School / ESPM yra be mokytojų mokykla.

Mes turime profesionalių rinką: geriausias, beje. Mintys protus, kurie moko praktiškai kūrybinį procesą iš pagrindinių agentūrų. Po išgyvena čia studentas palieka pasiruošę, o geriausias: gerbiamas. Išmokyti čia agentūrų specialistai taip: F ​​/ Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz dizaino, Santa Clara, talentą, Publicis, Afrikoje ir kt.

Copywriters, meno vadovai ir dizaineriai atėjo išmokyti. Copywriters, meno vadovai ir dizaineriai išeiti pasirengę dirbti.

Miami Ad School / ESPM yra už smalsu vieta, nes nepatenkinti, kad nenuilstantis. Tiems, kurie nori daugiau.

Sveiki Misfits pasauliui reikia jūsų idėjas.

Keista anglų? Neturėtų. Miami Ad School / ESPM yra išsamus mokykla, kurioje mokiniai gali paleisti į pasaulį ir mokytis iš geriausių agentūrų vietose, pavyzdžiui, Niujorke, Londone, Hamburge ir daugelis kitų. Ir, priešingai nei daugelis mano, kad turite gerą idėją, nereikia mokytis, turite neprisiminti.

Mes esame pirmoji pasaulyje mokykla, kurioje pagrindinis metodas yra neprisiminti.

Nors kiti mokyti laikantis taisyklių, mes išmokyti juos laužyti taisykles. Nors kiti išmokyti ieškoti kampu, mes mokomi atkreipti dėmesį visiems.

Nėra formulė, yra nelinkęs formules. Ir taip yra mokyklos brangiausios kūrimas. Jau laimėjo CLIO, Kanai, VIENAS RODYTI D & AD, jauni ginklus, tarp kitų.

Miami Ad School / ESPM yra sukurta mokykla, kuri suteikia kraujo tiems, kurie turi kraujo jų akyse. Čia yra tinkama vieta turi būti neramus, nepatenkintas, smalsus.

Tik tada gali vystytis ir būti tik kaip gerų idėjų: unikalus.

A Majamis skelbimą Mokykla / ESPM Ji siūlo kursus Sao Paulo ir Rio de Žaneiro! Bet niekas netrukdo jums studijuoti bet kurioje pasaulio, kuriame Mokykla turi filialus ir bendrijas kampe. Jei norite studijuoti Majamis / ESPM filialas Europoje susirasti mokyklas Madride, Hamburge ir Berlyne. Jungtinėse Amerikos Valstijose gali studijuoti Majamio, Minneapolis, Niujorke ir San Franciske miestuose. Galimybę susipažinti su naujais kultūras ir žmones ir patobulinti savo kūrybinius gebėjimus yra čia! Mokyklos mokiniai iš Brazilijos ir iš visur keliauti pasaulis studijuoja ir dirba geriausiai žinomų ir labiausiai paskirtų įstaigų pasaulyje.

A Majamis skelbimą Mokykla / ESPM siūlo ketvirtį Išvykoje programą, galite pasirinkti savo kelionės tikslą ir pradėti galvą ant savo kelionę! Su šia programa, studentai turi galimybę studijuoti partnerių agentūrų (nuo 6 metų ketvirtį, žinoma) arba daryti stažuotės mainai (nuo 7 metų ketvirtį).

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Miami Ad School - Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um cu ... [+]

Design Gráfico

Sabe o que o Rio de Janeiro tem a ver com o Design Gráfico? Tudo.

Da calçada de Copacabana às curvas do Pão de Açúcar, das cores da Rocinha, até a beleza colossal do Cristo. Tudo é design.

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Assim, você vai poder trabalhar em lugares onde suas boas ideias são bem-vindas: escritórios de design, agências de publicidade, produtoras.

Afinal, o design gráfico é isto: a união da inspiração certa com uma grande ideia. E cá, pra nós, a inspiração o Rio de Janeiro te dá, as boas ideias a Miami Ad School/ESPM te ensina.... [-]

Brazilija Rio de Žaneiras
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Miami Ad School - Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM um diretor de arte é feito do jeito que o mercado pede: completo. A Miami Ad School/ESPM é uma escola de excelência global. Aqui você vai aprende ... [+]

Direção de Arte

Mais do que deixar bonito, é preciso pensar criativamente.

Na Miami Ad School/ESPM um diretor de arte é feito do jeito que o mercado pede: completo.

Fazer o layout não é mais suficiente. Um diretor de arte precisa saber criar, conceituar e até escrever.

Como se isso já não bastasse, você pode aprender numa das cidades mais bonitas do Brasil: o Rio de Janeiro. Os olhos do mundo estão voltados para cá.

Que tal voltar seus olhos para o mundo? A Miami Ad School/ESPM é uma escola de excelência global. Aqui você vai aprender a fazer, refazer e fazer de novo. Depois disso, você vai poder levar sua carreira pra onde você quiser. Dizem que para brilhar é preciso estar no lugar certo, na hora certa. Então se você ainda não acordou, aqui vai uma dica: A hora é agora. O lugar é o Rio de Janeiro.... [-]

Brazilija Rio de Žaneiras
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Miami Ad School - Rio de Janeiro

No curso de Redação Publicitária além de criar, você vai aprender a escrever. Ou seja, na Miami Ad School/ESPM Rio você vai escrever e, acima de tudo, aprender. Só aqui v ... [+]

Redação Publicitária

Inspire-se.

No curso de Redação Publicitária além de criar, você vai aprender a escrever.

Aprender que escrever é um exercício de carpintaria. Aqui é preciso talhar cada detalhe, até conseguir algo brilhante.

Aprender que escrever é um exercício de desapego. Aqui é preciso saber jogar fora, até conseguir algo único.

Aprender que escrever é um exercício de repetição. Aqui é preciso fazer sempre mais, até chegar no resultado final.

Ou seja, na Miami Ad School/ESPM Rio você vai escrever e, acima de tudo, aprender. Só aqui você encontra desafio, vida real e muita refação.

É o desafio de pensar criativamente traduzido em palavras.... [-]

Brazilija Rio de Žaneiras
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hair

Piano

Sloth