Oficialus aprašymas

Mokymo iniciatyvus piliečius, kompetentingą valdymą ir įsipareigojo prie darnaus visuomenės vystymosi.

Pasiruoškite įsipareigoja

Įkvėptas Austrijos modelį ir pritaikyti prie Brazilijos tikrųjų, Vadybos mokymo mokykla - EFG rikiuoja kompetencijos ir švietimo kokybę, parengti studentus verslumo veiklą rinkoje.

Be pagrindinio vidurinio išsilavinimo, jo metodika suteikia tvirtą mokymo orientuota į verslo valdymą.

EFG BH yra tik mokykla Belo Horizonte naudojant metodiką, kuri sujungia pagrindinius disciplinos vidurinėje mokykloje su technikos mokymo administracija.

Per 20 metų, mokykla išugdė daugiau nei aštuoni tūkstančiai jaunų verslininkų, ir 71,9% jau darbo rinkoje ir 53,8% visų pozicijų lyderystės įmonių kuriose jie dirba.

Mokykla, kuri prasidėjo su Belo Horizonte diską, yra pateikti 14 Kita kasyba miestų ir skaičiuoja dabar su naujos gamyklos San Luis, Maranhão.

Tai praktiškai ko mokytis

Be kursų Valdančiojoje lavinimo mokykla, studentas turi galimybę patirti kasdienį gyvenimą organizacijų per projektus, kurie yra dalis kurso programos kūrimo: Praktika kontora projektas ir verslo planas.

Vidurinė mokykla kolegija

Be aukštųjų mokyklų dalykų, Vadybos mokymo mokykla siūlo studentams galimybę žinoti pagrindines sritis valdymo veiklos lygmeniu, valdymo ir strateginio, ruošiant jį toliau į darbo rinką.

techninė Žinoma administravimo

Techninė kursai verslo administravimo dėmesio Verslo vadybos yra skirtas žmonėms, siekiantiems kurti verslo ir specialistų, norinčių nuolat gerinti ir kvalifikaciją veikti kvalifikuotai įvairių verslo sektorių.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Tai vidutinio + techninio mokymo vadybos mokykla, sutelkiant dėmesį į verslumo ir vadybos, kuri rengia studentus imtis savo ateitį. ... [+]

Tai vidutinio + techninio mokymo vadybos mokykla, sutelkiant dėmesį į verslumo ir vadybos, kuri rengia studentus imtis savo ateitį. Atrankos procesas yra metinis su priėmimo studentams, įvežamų į 1. metus vidurinėje mokykloje.

Struktūriniai projektai

Mentorystės projektas (1 metai): Ji suteikia pirmąjį kontaktą su verslo pasauliu, todėl studentui įsisavinti pagrindines sąvokas valdymo ir verslumo. Ši patirtis tapo įmanoma per susitikimus su verslininkais, techninių vizitų ir tarpdisciplininių veiklą.

Imitavimas bendrovė (2 metai): Švietimas technologijų įrankis, tarptautiniu mastu žinomas kaip praktika įmonėse ar virtualus įmonė, kuri leidžia jums susieti valdymo teorijas į veiklos praktika imituojant virtualioje rinkoje, susietą su 7500 modeliuojamas įmonių tinklą šiuo penkiuose žemynuose. ... [-]

Brazilija „Belo Horizonte“
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Processo Seletivo 2016