Up With People

Įvadas

Oficialus aprašymas

Iki Su žmonėmis yra pasaulinė švietimo organizacija, kuri siekia, kad pasaulį kartu per paslaugų ir muzikos. Unikalios tarptautinių kelionių, paslaugų mokymosi lyderystės plėtrai ir atlikėjų menas suteikia studentams neprilygstamą patirtį ir kelią padaryti skirtumą pasaulyje, vienas Bendrijos vienu metu.

Nuo 1965 m Iki Su žmonėmis numatė jaunimą iš viso pasaulio unikali tarptautinė švietimo patirtis nesuderinta bet kuri kita programa. Daugiau nei 22.000 jaunieji lyderiai iš 131 šalių keliavo į užsienį su su žmonėmis ir dabar dalis mūsų pasaulio Alumni tinklą.

Įtrauktas kaip 501 (c) (3) ne pelno organizacija, muzikos ir meno visuomet buvo neatskiriama mūsų studentų patirtį. Kaip pasaulis pasikeitė, todėl taip pat turi savo programą. Kai pirma įtakoja bendruomenes per mūsų muzikos kūrinius, dabartinis Iki su žmonėmis programa taip pat atkreipiamas dėmesys į labai realų poreikį jaunų žmonių iš viso pasaulio, tapti pasaulio piliečiais, plėtoti apie įvairovę ir kultūrų dėkingi, ir išmokti savanorystės vertę kaip būdas padaryti teigiamą įtaką pasaulyje.

Šiandien mūsų skiriasi vieno ar dviejų semestrų programa trunka dalyvius beveik 20 bendruomenių bent dviejų skirtingų žemynų. Kiekvienoje bendruomenėje, studentai turės praleisti 4 - 7 dienų gyvena su šeimomis, savanoriškos veiklos su vietos ne pelno arba pilietinių organizacijų, lankyti švietimo seminarus, sužinoti apie regione, ir atlikdami 2 valandų profesionalioje scenoje šou bendruomenės narių ,

Kiekvienoje bendruomenėje mes aplankyti, mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų rėmėjų ir pasirinktų gavėjų padaryti ilgalaikį teigiamą poveikį per šimtus savanorių valandas mūsų studentai atliktų. Mūsų buvimas yra trumpas, bet mūsų poveikis yra ilgalaikis. Mes sunkiai dirbame, siekiant didinti informuotumą apie vietos ne pelno ir pilietinių organizacijų ir įkvėpti bendruomenės narius įsitraukti į savo bendruomenes ir "surasti savo balsą" padaryti teigiamą poveikį, vietos ir pasaulio mastu.

Vietos

Briuselis

Address
Up with People Europe
Rue De Belle Vue 3-b1

1000 Briuselis, Belgija

Denveris

Address
6800 Broadway, Suite 106

80221-2851 Denveris, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos