Oficialus aprašymas

Iki Su žmonėmis yra pasaulinė švietimo organizacija, kuri siekia, kad pasaulį kartu per paslaugų ir muzikos. Unikalios tarptautinių kelionių, paslaugų mokymosi lyderystės plėtrai ir atlikėjų menas suteikia studentams neprilygstamą patirtį ir kelią padaryti skirtumą pasaulyje, vienas Bendrijos vienu metu.

Nuo 1965 m Iki Su žmonėmis numatė jaunimą iš viso pasaulio unikali tarptautinė švietimo patirtis nesuderinta bet kuri kita programa. Daugiau nei 22.000 jaunieji lyderiai iš 131 šalių keliavo į užsienį su su žmonėmis ir dabar dalis mūsų pasaulio Alumni tinklą.

Įtrauktas kaip 501 (c) (3) ne pelno organizacija, muzikos ir meno visuomet buvo neatskiriama mūsų studentų patirtį. Kaip pasaulis pasikeitė, todėl taip pat turi savo programą. Kai pirma įtakoja bendruomenes per mūsų muzikos kūrinius, dabartinis Iki su žmonėmis programa taip pat atkreipiamas dėmesys į labai realų poreikį jaunų žmonių iš viso pasaulio, tapti pasaulio piliečiais, plėtoti apie įvairovę ir kultūrų dėkingi, ir išmokti savanorystės vertę kaip būdas padaryti teigiamą įtaką pasaulyje.

Šiandien mūsų skiriasi vieno ar dviejų semestrų programa trunka dalyvius beveik 20 bendruomenių bent dviejų skirtingų žemynų. Kiekvienoje bendruomenėje, studentai turės praleisti 4 - 7 dienų gyvena su šeimomis, savanoriškos veiklos su vietos ne pelno arba pilietinių organizacijų, lankyti švietimo seminarus, sužinoti apie regione, ir atlikdami 2 valandų profesionalioje scenoje šou bendruomenės narių ,

Kiekvienoje bendruomenėje mes aplankyti, mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų rėmėjų ir pasirinktų gavėjų padaryti ilgalaikį teigiamą poveikį per šimtus savanorių valandas mūsų studentai atliktų. Mūsų buvimas yra trumpas, bet mūsų poveikis yra ilgalaikis. Mes sunkiai dirbame, siekiant didinti informuotumą apie vietos ne pelno ir pilietinių organizacijų ir įkvėpti bendruomenės narius įsitraukti į savo bendruomenes ir "surasti savo balsą" padaryti teigiamą poveikį, vietos ir pasaulio mastu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Up With People

Ieškote Gap Year programa? Norite praleisti 6 arba 12 mėnesių keliauti pasaulį? Iki su žmonėmis buvo pasiūlyti vieną iš unikaliausių Gap Year patirtimi jauniems žmonėms i ... [+]

Ieškote Gap Year programa? Norite praleisti 6 arba 12 mėnesių keliauti pasaulį? Iki su žmonėmis buvo pasiūlyti vieną iš unikaliausių Gap Year patirtimi jauniems žmonėms iš viso pasaulio daugiau nei penkis dešimtmečius. Galimų su su žmonėmis patirties įvairovė yra puikus asmuo, kuris nori padidinti savo Gap Year galimybę!

Spragą metai yra dažnai apibrėžiami kaip tam tikrą laikotarpį, kai studentai atsipūsti nuo formaliojo švietimo kažką daryti, kad teikia asmeninį augimą per kelionių, bendruomenės paslaugų ir / ar stažuočių.

"Norėčiau būti asmuo aš šiandien be mano praleido Gap Year su su žmonėmis tarp aukštųjų mokyklų ir kolegijų. Aš taip dėkinga, kad mano visas metais 18 metų buvo išleista kelionės pasaulyje ". - UWP absolwentka Juli iš Minesotos, JAV Daugeliui spragą metus, yra tarp aukštosios mokyklos / vidurinių mokyklų ir universitetų. Kiti pasirenka imtis savo Gap Year universitete metu ar net baigusi savo laipsnį ir prieš pradedant karjerą. Iki su žmonėmis studentai yra nuo 17 - 29, todėl mes galime Jums pasiūlyti šią galimybę bet kuriuo metu ji tinka jūsų asmeninius ir švietimo planus!... [-]

Belgija Briuselis Jungtinės Amerikos Valstijos Denveris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba