MCE Management Centre Europe

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas MCE?

MCE, kaip AMA Pasaulinis tinklas, yra pirmaujanti Mokymasis ir plėtros teikėjas Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Mes įkvėpti daugiau nei 1000 organizacijų ir daugiau kaip 10000 vadovams ir lyderiams kasmet per mūsų Atidaryti Priėmimas programų ir mūsų pritaikytu-Company Solutions. Mes jau EMEA regione 55 metų, o mūsų komanda 200 aistringai mokytis ir tobulėti profesionalų dėmesio kiekvieną dieną remti jums pasiekti poveikį jums reikia ne individo, komandos ir organizacinių lygių.

Kai kurie pagrindiniai faktai apie MCE

55 - MCE buvo veikianti EMEA regione 55 metų 1700 - yra kliento bendrovių skaičius, kurie dirbo su MCE 6200 - Individualaus mokymosi sprendimai skaičius, kurie buvo pristatyti 94 šalių 25 - kalbomis, kuriomis kalba jk daugiakultūrės darbuotojų 200 - vyresnysis Associates "yra skirta dirbti su jumis 150 - skirtingų tautybių dalyvavo MCE programas 48 - Atvirieji Atrankos Programos visoje EMEA regione 400000 - dalyviai ėmėsi mūsų Atidaryti Priėmimas programas nuo 1961

MCE Atidaryti Priėmimas programa brošiūra

Mūsų unikalus Filosofija

Viskas, ką mes padaryti MCE yra sutelktas į strategijos įgyvendinimą ir verslo klausimais, kad jūs susiduriate.

Kaip ir kiekvienais kompanija, mes ne MCE yra nukreipiant į labai pagrindinėmis vertybėmis, ką mes bandome daryti mūsų klientams. Vėlai Peter Drucker idėjos apie vadybos ir verslo yra svarbesnis nei kada nors. Bendrovė yra socialinė organizacija, socialinės atsakomybės. Ji turi turėti aiškius vertybes. Tai apima visumą, sukurti tikrąją kliento vertės, nekilnojamojo dėmesio klientų, novatoriškumo, darbuotojo ir darbdavio lojalumu ir aiškios ilgalaikės orientacijos.

Geras valdymas yra apie tikslui. Jk misija yra suteikti žmonėms įgyvendinti strategiją.

Ką Išmatuokite galite tvarkyti

MCE mano, kad pagrindinė priežastis, įmonė jokios transformacijos ar plėtros natūra yra pasiekti geresnių verslo rezultatų.

Esame pasirengę dirbti kartu su jumis, susitarti iš anksto apie rezultatus, kuriuos norite pasiekti ir metrikos, kad jums pasakyti, ar jis buvo pasiektas. Mes bendro dizaino sprendimą su jumis, norint pasiekti šiuos rezultatus.

Ir mes esame pasirengę bazinės dalis mūsų mokestį dėl to, ar šie rezultatai buvo pasiekti, ar ne.

Pagalvokite "sistemos"

Tai reiškia, kad mes toli gražu neapsiriboja tiesiog "teikiančių kursus". Tai nėra pakankamai spręsti verslo problemas ar siekti strategijos įgyvendinimą. Mes manome, kad nuolat apie tai, kaip mes galime padėti mūsų klientams didinti jų veiklos efektyvumą ir mes sukūrėme šešis būdus, kuriais mes galime padėti jums įgyvendinti savo strategiją, spręsti sudėtingas verslo problemas ir pasiekti savo tikslus.

Verslo klausimais, ne tik įgūdžiai

Verslo problemos nepatenka supakuoti tvarkingai. Ir dažnai, jums reikia daugiau nei vieną nuorodą jas išspręsti. Taigi, vietoj to, galvoju apie atskirų įgūdžių rinkinių, valdymo funkcijas, ar akademinių disciplinų, MCE mano požiūriu verslo klausimais vadovai susiduria bandant įgyvendinti strategiją. Šios problemos dažnai kryžminio funkcinės ar tarpdisciplininis pobūdžio.

Pavyzdžiui, jei esate verslo lyderis, kuris turi įgyvendinti strategiją, jums reikia žmonėms su įgūdžių įvairovė. Kaip jų lyderis, jums reikia įgūdžių lyderystės, strategijos, bendravimo, veiklos valdymo, talentų valdymas, darbuotojų struktūrą, pertvarkyti procesus ir pokyčių valdymo. Štai kodėl mes sukūrėme mūsų lyderio požiūrį aplink didesnės užduoties strategijos įgyvendinimo vietoj tik sutelkiant dėmesį į lyderystės elgesį.

Patyrę vyresnieji vadybininkai, o ne trenerių, nei profesoriai

Versle, nekilnojamojo patirtis skaičiuoja daugiau nei naujausias vadybos teorijas. MCE nėra verslo mokykla, todėl mes neturime "dėstytojai". Mes nesame strategijos apibrėžimas konsultacinė kompanija, todėl mes neturime daug jaunų MBA konsultantai. Mes esame patirtis ir įžvalgos įsikūrusi bendrovė. Mes sutelkiame dėmesį į žmonių klausimus, susijusius su vis strategiją padaryti.

Dėl šios priežasties, MCE dirba su bendrininkų, kurie yra patyrę vyresniųjų vadovų komanda. Daugelis turi patirties funkcijos, tačiau jie visi turėjo bendrą valdymo atsakomybę ir gali pamatyti problemą per daugiau nei vieną objektyvą. Jie visi matė pokyčius versle - kaip pasinaudoti gerais laikais ir kaip iš naujo save per blogus laikus.

MCE advokatai gali konsultuotis ir patars, prižiūri ir treneris jums, dizainas su jumis kaitos programą ir organizuoti ir palengvinti seminarus jums ir jūsų kolegoms dėl konkrečių verslo iššūkius.

Įžvalgos ir strateginių pramonės tendencijas

MCE turi išsamų supratimą apie makrolygio ekonominių ir socialinių tendencijų įtaka verslo strategijas pagrindinių pramonės šakų. Šios tendencijos informuoti, ką mes darome, kad mūsų teikiamas paslaugas esate orientuota į ateitį, o ne remiantis ekstrapoliacija iš praeities.

Pasaulis pasikeitė daug, ir mes toliau matyti kaitos pokyčius. MCE bus nuolat atnaujina su tendencijas ir jūs kaip klientas bus naudinga.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bendrauja Su Kitais, Kad Gauti Dalykų Nuveikti

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Jūs galite turėti geriausius techninius įgūdžius, jūs galite turėti teisingus valdymo struktūras ir sistemas, bet jūs vis dar gali turėti problemų gauti kitus bendradarbiauti su jumis, nes problemų su tarpasmeniniais santykiais. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Jūs galite turėti geriausius techninius įgūdžius, jūs galite turėti teisingus valdymo struktūras ir sistemas, bet jūs vis dar gali turėti problemų gauti kitus bendradarbiauti su jumis, nes problemų su tarpasmeniniais santykiais. Nesvarbu, ar problema sėdi su jumis, ar jei žmonės jūs turite elgtis su ypač sunku, yra kažkas, ką galite padaryti apie tai. Šis seminaras padės jums pagerinti savo darbinius santykius, siekiant pagerinti savo veiklos rezultatus. Kas turėtų dalyvauti? Vadybininkai, skyrių vadovai, vadovai ir asmenys, kurie nori padidinti savo verslo efektyvumą, gerinant jų santykius su kitais. Kaip jums naudos? Jūs pagerinti savo verslo indėlis gerinant savo bendradarbiavimo ir santykių įgūdžių. Jums bus sukurti daugiau konstruktyvius sąveiką ir geriau darbinius santykius su žmonėmis, kurie jums reikia gauti jūsų darbą. Ką mokytis ir praktikuoti? Šis seminaras yra ne tik mūsų laiko kartu klasėje. Jums bus susilietus su savo pagalbininko prieš ir po tu atėjai į MCE ir taip pat turės tolesnių susitikimą On Line su Jūsų kolegoms dalyvių pranešti apie pažangą. Prieš seminarą Jūs ką nors šviesos svarstymą apie pagrindinių sąvokų dirbtuvėse. Jūs turite slaptą pokalbį telefonu su savo dirbtuvių pagalbininko pasidalinti keletas pagrindinių sričių tarpasmeninių įgūdžių, kuriuos norėtumėte kurti ar tobulinti. Seminaro metu Kontekstas ir tikslas Atributai interpersonally efektyvių žmonių Nevartokite asmeniškai Sužinokite įrėminti darbo santykius ir darbo vietos konfliktus savo bendrą strategiją ir tikslų kontekste. Nustačius bendrus tikslus dirbti link Pasitikimas savo kovų Jūs negalite įtikti visiems - nustatyti svarbiausius suinteresuotus subjektus Vertinant santykius ir nustatyti jų pagrindines problemas Diagnostika santykius Nustatyti santykių... [-]

Bendrauti Su Savo Vyresniosios Vadovybės Ir Pagrindinėmis Suinteresuotosiomis šalimis

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų March 2018 Belgija Briuselis Bahreinas Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Prancūzija Paris + 9 daugiau

Bendravimas yra labai svarbus įgūdis kiekvienam vadovui. Pirmieji savo idėjas ir klausimus svarbiausių žmonių, kurie gali padėti jums įgyvendinti strategija yra labai sudėtingas uždavinys visoje, [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Bendravimas yra labai svarbus įgūdis kiekvienam vadovui. Pirmieji savo idėjas ir klausimus svarbiausių žmonių, kurie gali padėti jums įgyvendinti strategiją visoje yra labai sudėtingas uždavinys, o jei jūs negalite bendrauti savo idėją ar problemą netinkamai, jis visada gali būti apleistas jūsų įmonėje. Šis seminaras padės jums suformuluoti savo idėjas ir problemas strateginio verslo kalba, kalbėti ir suprasti vyresniųjų vadovų kalbą. Kas turėtų dalyvauti? Visos vidurinės ir aukštesnės grandies vadovai, kurie siūlytų strategijas ir idėjas, ar pranešimas našumą vadovybei ar kitų įtakingų suinteresuotų grupių. Kaip jums naudos? Jūs geriau gebės: Bendraukite taip, kad vyresnieji vadybininkai klausytis, atminkite, kad ir yra pasirengę veikti pagal Parduoti savo idėjas, pateikti savo rezultatus, kelti klausimus, kuriuos reikia spręsti, paprašyti paramos Prijunkite ką norite pasakyti strateginių tikslų organizacija, vyresnioji vadovybė rūpinasi Rankena pertrūkius ir sudėtingus klausimus Ginti savo idėjas ar duomenis be getting Besiginantis Perkelti iš tvirtinti veiksmų Pagerinti savo profilį ir patikimumą Ką mokytis ir praktikuoti? Jūsų seminaras bus vadovaujama patyrusio tarpininko, kuris tarnavo daug metų kaip vyresnysis vadybininkas. Jūsų pagalbininkas bus jūsų treneris ir mentorių, kaip bendrauti su aukštesnio lygio. Jūs atneš pagrindinį komunikacijos projektą dirbti Šio seminaro metu. Tai gali būti didelis pristatymas artėja greičiau, arba ji gali būti įdiegta reguliari atskaitomybė esate atsakingi. Seminaro metu jūs praktika, praktika, praktika prieš savo kolegų dalyvių ir vaizdo kamera, į komunikacijos ir pateikimo pratimų įvairovė. Jūs taikyti tai, ką jūs išmoksite savo situaciją ir turės galimybę "repetuoti" savo pristatymą ir gauti grįžtamąjį ryšį iš tarpininkui ir jūsų kolegoms... [-]

Derasi Efektyviai

Su bendrabučiu Dieninės 3 dienų March 2018 Belgija Briuselis Prancūzija Paris Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Bahreinas + 9 daugiau

Šis seminaras suteikia jums derybinių įgūdžių spręsti su verslo situacijose - nuo kasdienių derybų situacijose sudėtingesnio spręsti priėmimo - ir pasiekti geresnių rezultatų kiekvienoje situacijoje. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Šis seminaras suteikia jums derybinių įgūdžių spręsti su verslo situacijose - nuo kasdienių derybų situacijose sudėtingesnio spręsti priėmimo - ir pasiekti geresnių rezultatų kiekvienoje situacijoje. Tai yra pagrindinė įgūdis bet kuriai valdymo karjerą. Kas turėtų dalyvauti? Šis seminaras yra skirtas patyrusiems vadovams kiekvieną funkciją, abi linijos ir paramos, kurie pripažįsta, kad reikia derėtis savo kelią siekti tikslų sudėtingose ​​šiandienos organizacijas. Dalyviai jau turėtų turėti bazinį lygį derybų įgūdžių, kaip gauti maksimalią naudą iš šio seminaro. Kaip jums naudos? Kaip dalyvauti šiame seminare rezultatas, jūs galės geriau paveikti pasaulį aplink jus ir ateiti į veiksmingas sandorių, kurie veda į geresnę verslo vertę visiems dalyviams. Ką mokytis ir praktikuoti? Seminaras bus daugiausia praktika orientuota. Jūs galėsite praktikuoti techniką Domėjimasis vaidmenimis ir verslo modeliavimą, su grįžtamojo ryšio iš jūsų padėjėjų ir kitų dalyvių apie savo veiksmingumą. 1 diena Greita apžvalga pagrindai Tiesiog įsitikinkite, kad kiekvienas yra tame pačiame puslapyje, mes peržiūrėsime Įgūdžiai ir kompetencijos geras derybininkas Įvairių tipų derybų situacijoje Pagrindinės sąvokos (win-win vs Win-prarasti, Batna, Zopa, ir tt) Vertinant situaciją: kai derėtis ir kai nėra Derybų procesas Jūs žinote, derybos yra procesas, tačiau tai lengva pamiršti etapus ir metodus kiekvienam etapui, kai esate diskusijos šilumos. Mes pažvelgti į kiekvieno etapo, kas linkęs suklysti ir geriausią praktiką nustatant teisingai iššūkius. 1 etapas: Tikslų nustatymas 2 etapas: Mokslinių interesų ir alternatyvos abiejų šalių 3 etapas: plano strategija 4 etapas: Keitimasis informacija 5 etapas: atidarymas derybos 6 etapas: derybos sukurti didžiausią vertę 7 etapas: uždarymas su realus pasiryžimas... [-]

Jk Lyderystės Plėtros Programa

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų March 2018 Belgija Briuselis Ispanija Barselonoje Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Organizacijos keičiasi ir klientai tampa vis labiau ir reiklesni. Verslas nėra lengva 2015! Taigi, kaip jūs galite vadovauti savo komandą per šio pokyčio? [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Organizacijos keičiasi ir klientai tampa vis labiau ir reiklesni. Verslas nėra lengva 2015! Taigi, kaip jūs galite vadovauti savo komandą per šio pokyčio? Kaip jūs galite padaryti, kad jums rezultatus, kad jūsų komanda ir jūsų įmonės poreikius? Ką reikia daryti kitaip? Kokie vadovavimo geriausia praktika? Kas turėtų dalyvauti? Jei esate komandos lyderis ar vadovas, kuris turi mokytis, patirtis ir praktika geriausius vadovavimo įgūdžius tam, kad būtų geriau lyderis ir judėti savo karjerą, ši programa yra jums! Kodėl ši programa skiriasi? Programa yra orientuota į jus ir jūsų kelionė į vadovybę. Jūs jaučiatės, pagalvokite ir patirtis di erent situacijos, siekiant padėti jums padaryti savo išvadas. Kiekviena veikla padeda jums įgyti pažvelgti į savo privalumus ir kaip sukurti asmeninę pusiausvyrą suderinti savo kūno, proto ir dvasios kurti atitinkamus įgūdžius, jums reikia kaip lyderis. Jūs Bene t nuo intensyvaus atsiliepimų iš kolegų ir dėstytojų. Jūs gaunate tiesioginės ir praktinės atsiliepimus į 1-su-1 instruktavimas sesijas kartu su profesionalių trenerių. Kaip jums naudos? Metu ir po jo programą, jums: Jauskitės daugiau ... Sąmoningas ir žinoti savo asmens lyderystės stipriąsias ir plėtros sritis Suteikiama teisė veikti ir priimti svarbius sprendimus vadovavimo Pagalvokite apie ... Poveikio turite kitiems Kelias jūsų vadovavimo stilius turi įtakos ir sukelia jūsų komandos efektyvumą Ar ... Autobusų padėti jūsų komandos nariai pasitikėjimą, augti ir prisidėti efektyvesnius būdus Atraskite savo vertybes Lygiuoti savo asmeninį vadovavimo prekės atidžiai jūsų vertybėmis Sukurti didesnę pusiausvyrą, kaip jums vadovauti, dirbti ir gyventi Suplanuoti veiksmų planą pareikšti apie savo plėtros Gauti... [-]

Plėtoti Asmeninę įtaką Ir Poveikį

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Jungtinė Karalystė London Ispanija Barselonoje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Šiandienos verslo aplinka nėra lengva. Prioritetai dažnai keisti ir jums reikia gauti rezultatus greičiau. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Šiandienos verslo aplinka nėra lengva. Prioritetai dažnai keisti ir jums reikia gauti rezultatus greičiau. Tačiau įmonių ir organizacijų, jūs ne visada turi tiesioginę kontrolę visų žmonių ir elementų, kuriuos reikia pristatyti rezultatus efektyviai ir laiku. Mes visi žinome, kaip stresą ir nelinksma tai gali būti, bando gauti visiems į projekto komanda pristatyti jų dalis projekto. Jis taip pat gali būti tik dirbant su kolegomis kiekvieną dieną, jie tiesiog per daug užsiėmę, kad padėtų jums su jūsų projektą. Jei galite tiesiog gauti visiems laive ir remti savo idėjas, tai padaryti gyvenimą daug lengviau. Tai taip pat išsaugoti įmonės laiką ir pinigus. Bet kaip tai padaryti? Kaip jūs gaunate kitus remti savo tikslus ir uždavinius? Kaip jūs dirbate savo kelią per vidaus politikoje gauti bendradarbiavimą ir išteklių, jums reikia? Kaip jūs gaunate visas suinteresuotąsias šalis laive, įskaitant savo bendraamžių, jūsų komandoje, vadovybei, o gal net klientų ir tiekėjų? Kas turėtų dalyvauti? Jei reikia paveikti žmonių ar komandas gauti ką nuveikti, tada ši programa yra jums! Kaip jums naudos? Po to, kai šią programą, jums bus suteikta galimybė: Įtaką žmonių Jums reikia gauti jūsų projektas padaryta ir kad atitiktų jūsų tikslus ir uždavinius Tvarkyti vidaus politiką ir sunkiai žmones ir įveikti pasipriešinimą Projekto stipresnį, labiau pasitikintys ir profesinį įvaizdį taip, kad kiti jus išklausysiu Statyti, valdyti ir išnaudoti asmeninio tinklo kolegomis Taikyti platesnį spektrą aukštos poveikio įtaką strategijas gauti tai, ko jums reikia, nepriklausomai nuo jūsų pozicijos ar lygio institucijos Ką mokytis ir praktikuoti? Ši programa... [-]

Projektų Valdymo Pagrindai

Su bendrabučiu Dieninės 3 dienų January 2018 Belgija Briuselis Ispanija Barselonoje Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Įsivaizduokite, jums priskirti valdyti projektą arba dalyvauti projekte kaip komandos nario. Jūs girdėjote daug ir gali turėti skaityti iki projektų valdymo, bet jaustis tikri, kaip struktūrizuoti projektą, [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Įsivaizduokite, jums priskirti valdyti projektą arba dalyvauti projekte kaip komandos nario. Jūs girdėjote daug ir gali turėti skaityti iki projektų valdymo, bet jaustis tikri, kaip struktūrizuoti projektą, kaip planuoti veiksmingai jį arba kaip imtis kontroliuoti jos įgyvendinimą. Arba jums gali rasti sau projektų komandų įdomu (I) ką tiksliai žmonės reiškia "apimties, grafiko, kaina ir kokybe", (ii) kaip jums išmatuoti sėkmę dėl šių veiksnių ir (iii) kaip galima sukurti ir pristatyti lūkesčiai, kurie buvo nustatytas. Be nuolatinio inovacijų ir sparčios kaitos, kai projektai yra dažniau žiūrima kaip "verslo kaip įprasta", jk naujas "Projektų valdymo Fundamentals®" suteikiančias jums su pasaulio: kalba ir įgūdžių rinkinys projektų valdymo kompetencija veiksmingai dirbti su projektų komandų Team dinamikos suvokimas, todėl jūs galite gauti geriausią iš sau ir savo projekto komandos nariams Kas turėtų dalyvauti? Kiekvienas dirbantis projektų, kurie: neturi projektų valdymo patirtį ir yra prašomi koordinuoja projekto darbus gali turėti patirties, bet neturėjo formalaus mokymo projektų valdymo nėra sertifikuotas kaip projekto vadovas nori priimti sistemą organizuoti savo požiūrį į projektų valdymo Kaip jums naudos? Programos tikslai Po dalyvauti šioje programoje, jums bus geriau sugebėti: Taikyti "geriausios praktikos" projektų valdymo Gebėti efektyviai apibrėžti projektą ir sėkmingai dalyvauja jo inicijavimo Sukurti realius projekto planus Nustatyti ir valdyti projekto reikalavimus, riziką ir suinteresuotąsias šalis Naudokite pagrindinius elementus iš tų projektų planus sėkmingai įgyvendinti projektus Prisidėti stebėsenos ir kontrolės projektų metu jų vykdymo Uždaryti projektai ir prisidėti nustatant pamokas Veiksmingiau dirbti projektų grupėse Ką mokytis ir praktikuoti? 1 diena Pristatymas Įvadas į projektų... [-]

Strateginis Vadovavimas Skirta Vyresniesiems Vadovams

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų March 2018 Belgija Briuselis Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Jūs susiduria su lyderio iššūkis. Jūsų organizacija turi priimti strateginius pakeitimus, arba galbūt priimti naują strateginę kryptį, o tai reiškia pokyčius daug žmonių. [+]

Vyresnieji vadovai KODĖL lankyti šią programą? Jūs susiduria su lyderio iššūkis. Jūsų organizacija turi priimti strateginius pakeitimus, arba galbūt priimti naują strateginę kryptį, o tai reiškia pokyčius daug žmonių. Jūs nežinote, kaip jūs einate, kad žmonės visoje organizacijoje veikti kartu funkcijos strategiją ir pasiekti tikslus. Ką jūs, kaip lyderis turėtų daryti suderinti savo žmones, gauti jų buy-in, gauti strategija įgyvendinama, ir sustiprinti požiūrį ir elgesį, kurie prisideda prie nepriekaištinga atlikimo? Kas turėtų dalyvauti? Vadovų, kurie vadovauja kaita ir strategijos įgyvendinimas jų įmonių. Jie turi suderinti kelis lygius, jų skyriai ir vietos strateginiams tikslams pasiekti. Kaip jums naudos? Kaip dėl dalyvavimo šiame seminare rezultatas, jūs galės geriau vadovauti strategijos įgyvendinimą ir kaita. Jūs turite derinant savo žmones pristatyti savo klientų vertės pasiūlymas planą. Ką mokytis ir praktikuoti? Tai lankstus dirbtuvės, nuolat atnaujinami verslo tendencijų pasikeitimo ir koreguojamas atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio grupės problemas. Laikas bus atidėta kasdien peer-to-peer coaching, kur dalyviai gali dalintis iššūkius ir patirtimi. Daugelis dalyvių įgijo vertingų sprendimus sudėtingų problemų šiuo metodu. Prieš seminarą, Jūs: Užpildykite paaiškinamojo pobūdžio svarstymą dėl pagrindinių sąvokų Paruoškite labai trumpą atvejo analizę apie nekilnojamojo lyderystės situacija ir ateiti į seminarą pasirengę aptarti Surinkite jokio lyderio ar elgesio atsiliepimus gavote savo įmonę Galite naudoti šiuos padėti Jums galvoti apie savo vadovavimo veiksmų planas 1 modulis - Pradėti aiškią strategiją Šis modulis yra apie nustatant kontekstą vadovybę. Temos apima: Pasaulinės tendencijos: pasaulis keičiasi, kokie pokyčiai turite valdyti? Elementai aiškios strategijos Klientų Vertės pasiūlymas ne iš misija, vizija ir strategijos centre Kaip padaryti jūsų klientai patirti... [-]

Valdyti žmonių Tarptautinėje Aplinkoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Jungtinė Karalystė London Ispanija Barselonoje Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Pritraukimas, motyvavimas ir išlaikyti talentingiausius dabartinėje žinių ekonomikos gali būti labai sudėtinga! Komandos dažnai yra skirtingose ​​pasaulio dalyse, ir reikia atlikti su mažiau išteklių. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Pritraukimas, motyvavimas ir išlaikyti talentingiausius dabartinėje žinių ekonomikos gali būti labai sudėtinga! Komandos dažnai yra skirtingose ​​pasaulio dalyse, ir reikia atlikti su mažiau išteklių. Taigi, kaip jūs galite būti puikus vadybininkas? Kaip Jūs apibrėžtumėte vaidmenis ir gauti geriausius rezultatus iš kiekvieno individo jūsų komandoje? Kaip jūs įsitikinkite, kad jūsų komanda palaiko verslo tikslus? Kaip jūs motyvuoti žmones su skirtingais lūkesčiais ir verslo patirties? Kaip jums valdyti pasaulio kontekste su daugiakultūrės komandos yra skirtingose ​​pasaulio dalyse? By joining šią programą, jums bus naudinga pažvelgti į tai, kas motyvuoja skirtingus žmones, taip pat sužinoti pragmatiškus priemones ir metodus delegacija, grįžtamojo ryšio ir instruktavimas, siekiant padėti jums samdyti ir išlaikyti savo geriausius atlikėjus. Kas turėtų dalyvauti? Ši programa yra tiems, valdanti žmonių komanda tarptautinėje organizacijoje ar įmonėje. Nesvarbu, ar esate naujas į vaidmenį arba nori pagerinti ar atnaujinti savo žmonių valdymo įgūdžius, tada "MCE valdyti žmonių" programa yra ideali vieta jums. Kaip jums naudos? Kaip dalyvauti šioje programoje rezultatas, jums bus geriau sugebėti: Sukurkite aukštos kokybės komandą iki Aiškiau kompetencijas, reikalingas komandoje, lyginant su komandos vaidmuo organizacijos strateginio konteksto Įdarbinimas geriausiai tinkami kandidatai į savo komandas prašydami kompetencijų pagrindu ir elgesio klausimus per įdarbinimo interviu Atsižvelgiant į A komanda turi ant kiekvienos komandos gyvavimo ciklo etape Efektyviai valdyti žmonių efektyvumą nuolat pagal Kiekvieną asmenį valdymas, kaip individo, pritaikant valdymo stilių į savo asmeninį stilių ir poreikius Nustatyti aiškius tikslus ir perduoti šias funkcijas reikiamų vieną lygį Suteikti konstruktyvią grįžtamąją informaciją ir pagyrimų Kreipdamasis prastų rezultatų Tvarkyti... [-]

Verslo Strategija Vadovams

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Ispanija Barselonoje Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Kaip strategija generuoja jūsų organizacijoje ir kaip jūs galite prisidėti kaip vadybininkas? Geresnis strateginis supratimas ir planavimas veda prie geresnio įvertinimo būsimų galimybių, sumaniau paskirstyti išteklius, [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą? Kaip strategija generuoja jūsų organizacijoje ir kaip jūs galite prisidėti kaip vadybininkas? Geresnis strateginis supratimas ir planavimo lemia geresnę vertinimo ateities galimybių, pažangesnių išteklių paskirstymui, ir didesnė tikimybė sukurti ilgalaikę vertę. Gebėjimas planuoti ateitį dažnai už tai, kad paaukštintas į aukštesnį atsakomybės sąlyga. Verslo strategijos vadovams suteikiančias kylančios vadybininkai su priemonėmis ir metodais, jie turi suprasti, kaip plėtoti ir įgyvendinti veiksmingą strateginį verslo planą, kuris yra suderintas su įmonės strategiją. Kas turėtų dalyvauti? Šis seminaras yra skirtas viduriniosios grandies vadovų ir viršutinės vidurinės grandies vadovams, kurie turi suprasti verslo strategijas ir taikyti strateginį sprendimų priėmimą, siekiant pagerinti jų efektyvumą ir parengti aukštajam atsakomybę. Kaip jums naudos? Kaip dėl dalyvavimo šiame seminare rezultatas, jums bus geriau sugebėti: Suprasti loginį pagrindą ir priemones, už sėkmingus verslo strategijas Priimti geresnius sprendimus, kad sukurti ilgalaikius vertę Taikyti strateginio mąstymo ir planavimo jūsų departamente Įtraukti sėkmingam darbui ir vykdymą savo strategijos planą Pastatykite save aukštojo atsakomybės Ką mokytis ir praktikuoti? Prieš seminarą, Jums bus kaupiama informacija apie jūsų verslo strategiją, o savo padalinio strategiją. Jūs taip pat parengti informaciją apie strateginius ir veiklos klausimus, su kuriais susiduria savo korporacijos ir savo vienetą. Jums nebus priverstas dalintis visus jautrius duomenis su kitais dalyviais, bet jums reikia ateiti į seminarą įrengta šios informacijos savo apmąstymų ir savęs taikymo mokymuisi. Seminaro metu išmoksite per interaktyvų pristatymą, atvejo studijos, verslo pavyzdžių, sąveika ir diskusijas su savo kolegomis dalyvių ir taikymo savo verslo situacijos: Strateginio mąstymo ir planavimo įgūdžiai Principai sėkmingo ilgalaikio strateginio... [-]

Vaizdo įrašai

MCE 3 Leadership Focus Areas

MCE Leadership Game - Demo

MCE Learning Journey