MCE Management Centre Europe

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas MCE?

MCE, kaip AMA Pasaulinis tinklas, yra pirmaujanti Mokymasis ir plėtros teikėjas Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Mes įkvėpti daugiau nei 1000 organizacijų ir daugiau kaip 10000 vadovams ir lyderiams kasmet per mūsų Atidaryti Priėmimas programų ir mūsų pritaikytu-Company Solutions. Mes jau EMEA regione 55 metų, o mūsų komanda 200 aistringai mokytis ir tobulėti profesionalų dėmesio kiekvieną dieną remti jums pasiekti poveikį jums reikia ne individo, komandos ir organizacinių lygių.

Kai kurie pagrindiniai faktai apie MCE

55 - MCE buvo veikianti EMEA regione 55 metų
1700 - yra kliento bendrovių skaičius, kurie dirbo su MCE 6200 - Individualaus mokymosi sprendimai skaičius, kurie buvo pristatyti 94 šalių 25 - kalbomis, kuriomis kalba jk daugiakultūrės darbuotojų 200 - vyresnysis Associates "yra skirta dirbti su jumis 150 - skirtingų tautybių dalyvavo MCE programas 48 - Atvirieji Atrankos Programos visoje EMEA regione 400000 - dalyviai ėmėsi mūsų Atidaryti Priėmimas programas nuo 1961

MCE Atidaryti Priėmimas programa brošiūra

Mūsų unikalus Filosofija

Viskas, ką mes padaryti MCE yra sutelktas į strategijos įgyvendinimą ir verslo klausimais, kad jūs susiduriate.

Kaip ir kiekvienais kompanija, mes ne MCE yra nukreipiant į labai pagrindinėmis vertybėmis, ką mes bandome daryti mūsų klientams. Vėlai Peter Drucker idėjos apie vadybos ir verslo yra svarbesnis nei kada nors. Bendrovė yra socialinė organizacija, socialinės atsakomybės. Ji turi turėti aiškius vertybes. Tai apima visumą, sukurti tikrąją kliento vertės, nekilnojamojo dėmesio klientų, novatoriškumo, darbuotojo ir darbdavio lojalumu ir aiškios ilgalaikės orientacijos.

Geras valdymas yra apie tikslui. Jk misija yra suteikti žmonėms įgyvendinti strategiją.

Ką Išmatuokite galite tvarkyti

MCE mano, kad pagrindinė priežastis, įmonė jokios transformacijos ar plėtros natūra yra pasiekti geresnių verslo rezultatų.

Esame pasirengę dirbti kartu su jumis, susitarti iš anksto apie rezultatus, kuriuos norite pasiekti ir metrikos, kad jums pasakyti, ar jis buvo pasiektas. Mes bendro dizaino sprendimą su jumis, norint pasiekti šiuos rezultatus.

Ir mes esame pasirengę bazinės dalis mūsų mokestį dėl to, ar šie rezultatai buvo pasiekti, ar ne.

Pagalvokite "sistemos"

Tai reiškia, kad mes toli gražu neapsiriboja tiesiog "teikiančių kursus". Tai nėra pakankamai spręsti verslo problemas ar siekti strategijos įgyvendinimą. Mes manome, kad nuolat apie tai, kaip mes galime padėti mūsų klientams didinti jų veiklos efektyvumą ir mes sukūrėme šešis būdus, kuriais mes galime padėti jums įgyvendinti savo strategiją, spręsti sudėtingas verslo problemas ir pasiekti savo tikslus.

Verslo klausimais, ne tik įgūdžiai

Verslo problemos nepatenka supakuoti tvarkingai. Ir dažnai, jums reikia daugiau nei vieną nuorodą jas išspręsti. Taigi, vietoj to, galvoju apie atskirų įgūdžių rinkinių, valdymo funkcijas, ar akademinių disciplinų, MCE mano požiūriu verslo klausimais vadovai susiduria bandant įgyvendinti strategiją. Šios problemos dažnai kryžminio funkcinės ar tarpdisciplininis pobūdžio.

Pavyzdžiui, jei esate verslo lyderis, kuris turi įgyvendinti strategiją, jums reikia žmonėms su įgūdžių įvairovė. Kaip jų lyderis, jums reikia įgūdžių lyderystės, strategijos, bendravimo, veiklos valdymo, talentų valdymas, darbuotojų struktūrą, pertvarkyti procesus ir pokyčių valdymo. Štai kodėl mes sukūrėme mūsų lyderio požiūrį aplink didesnės užduoties strategijos įgyvendinimo vietoj tik sutelkiant dėmesį į lyderystės elgesį.

Patyrę vyresnieji vadybininkai, o ne trenerių, nei profesoriai

Versle, nekilnojamojo patirtis skaičiuoja daugiau nei naujausias vadybos teorijas. MCE nėra verslo mokykla, todėl mes neturime "dėstytojai". Mes nesame strategijos apibrėžimas konsultacinė kompanija, todėl mes neturime daug jaunų MBA konsultantai. Mes esame patirtis ir įžvalgos įsikūrusi bendrovė. Mes sutelkiame dėmesį į žmonių klausimus, susijusius su vis strategiją padaryti.

Dėl šios priežasties, MCE dirba su bendrininkų, kurie yra patyrę vyresniųjų vadovų komanda. Daugelis turi patirties funkcijos, tačiau jie visi turėjo bendrą valdymo atsakomybę ir gali pamatyti problemą per daugiau nei vieną objektyvą. Jie visi matė pokyčius versle - kaip pasinaudoti gerais laikais ir kaip iš naujo save per blogus laikus.

MCE advokatai gali konsultuotis ir patars, prižiūri ir treneris jums, dizainas su jumis kaitos programą ir organizuoti ir palengvinti seminarus jums ir jūsų kolegoms dėl konkrečių verslo iššūkius.

Įžvalgos ir strateginių pramonės tendencijas

MCE turi išsamų supratimą apie makrolygio ekonominių ir socialinių tendencijų įtaka verslo strategijas pagrindinių pramonės šakų. Šios tendencijos informuoti, ką mes darome, kad mūsų teikiamas paslaugas esate orientuota į ateitį, o ne remiantis ekstrapoliacija iš praeities.

Pasaulis pasikeitė daug, ir mes toliau matyti kaitos pokyčius. MCE bus nuolat atnaujina su tendencijas ir jūs kaip klientas bus naudinga.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bendrauja Su Kitais, Kad Gauti Dalykų Nuveikti

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Jūs galite turėti geriausius techninius įgūdžius, jūs galite turėti teisingus valdymo struktūras ir sistemas, bet jūs vis dar gali turėti problemų gauti kitus bendradarbiauti su jumis, nes problemų su tarpasmeniniais santykiais. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Jūs galite turėti geriausius techninius įgūdžius, jūs galite turėti teisingus valdymo struktūras ir sistemas, bet jūs vis dar gali turėti problemų gauti kitus bendradarbiauti su jumis, nes problemų su tarpasmeniniais santykiais. Nesvarbu, ar problema sėdi su jumis, ar jei žmonės jūs turite elgtis su ypač sunku, yra kažkas, ką galite padaryti apie tai. Šis seminaras padės jums pagerinti savo darbinius santykius, siekiant pagerinti savo veiklos rezultatus.

Kas turėtų dalyvauti?

Vadybininkai, skyrių vadovai, vadovai ir asmenys, kurie nori padidinti savo verslo efektyvumą, gerinant jų santykius su kitais. ... [-]


Bendrauti Su Savo Vyresniosios Vadovybės Ir Pagrindinėmis Suinteresuotosiomis šalimis

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų March 2018 Belgija Briuselis Bahreinas Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Prancūzija Paris + 9 daugiau

Bendravimas yra labai svarbus įgūdis kiekvienam vadovui. Pirmieji savo idėjas ir klausimus svarbiausių žmonių, kurie gali padėti jums įgyvendinti strategija yra labai sudėtingas uždavinys visoje, [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Bendravimas yra labai svarbus įgūdis kiekvienam vadovui. Pirmieji savo idėjas ir klausimus svarbiausių žmonių, kurie gali padėti jums įgyvendinti strategiją visoje yra labai sudėtingas uždavinys, o jei jūs negalite bendrauti savo idėją ar problemą netinkamai, jis visada gali būti apleistas jūsų įmonėje. Šis seminaras padės jums suformuluoti savo idėjas ir problemas strateginio verslo kalba, kalbėti ir suprasti vyresniųjų vadovų kalbą.

Kas turėtų dalyvauti?

Visos vidurinės ir aukštesnės grandies vadovai, kurie siūlytų strategijas ir idėjas, ar pranešimas našumą vadovybei ar kitų įtakingų suinteresuotų grupių.... [-]


Derasi Efektyviai

Su bendrabučiu Dieninės 3 dienų March 2018 Belgija Briuselis Prancūzija Paris Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Bahreinas + 9 daugiau

Šis seminaras suteikia jums derybinių įgūdžių spręsti su verslo situacijose - nuo kasdienių derybų situacijose sudėtingesnio spręsti priėmimo - ir pasiekti geresnių rezultatų kiekvienoje situacijoje. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Šis seminaras suteikia jums derybinių įgūdžių spręsti su verslo situacijose - nuo kasdienių derybų situacijose sudėtingesnio spręsti priėmimo - ir pasiekti geresnių rezultatų kiekvienoje situacijoje. Tai yra pagrindinė įgūdis bet kuriai valdymo karjerą.

Kas turėtų dalyvauti?

Šis seminaras yra skirtas patyrusiems vadovams kiekvieną funkciją, abi linijos ir paramos, kurie pripažįsta, kad reikia derėtis savo kelią siekti tikslų sudėtingose ​​šiandienos organizacijas. Dalyviai jau turėtų turėti bazinį lygį derybų įgūdžių, kaip gauti maksimalią naudą iš šio seminaro.

Kaip jums naudos? ... [-]

Jk Lyderystės Plėtros Programa

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų March 2018 Belgija Briuselis Ispanija Barselonoje Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Organizacijos keičiasi ir klientai tampa vis labiau ir reiklesni. Verslas nėra lengva 2015! Taigi, kaip jūs galite vadovauti savo komandą per šio pokyčio? [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Organizacijos keičiasi ir klientai tampa vis labiau ir reiklesni. Verslas nėra lengva 2015! Taigi, kaip jūs galite vadovauti savo komandą per šio pokyčio? Kaip jūs galite padaryti, kad jums rezultatus, kad jūsų komanda ir jūsų įmonės poreikius? Ką reikia daryti kitaip? Kokie vadovavimo geriausia praktika?

Kas turėtų dalyvauti?

Jei esate komandos lyderis ar vadovas, kuris turi mokytis, patirtis ir praktika geriausius vadovavimo įgūdžius tam, kad būtų geriau lyderis ir judėti savo karjerą, ši programa yra jums!

Kodėl ši programa skiriasi? Programa yra orientuota į jus ir jūsų kelionė į vadovybę. Jūs jaučiatės, pagalvokite ir patirtis di erent situacijos, siekiant padėti jums padaryti savo išvadas. Kiekviena veikla padeda jums įgyti pažvelgti į savo privalumus ir kaip sukurti asmeninę pusiausvyrą suderinti savo kūno, proto ir dvasios kurti atitinkamus įgūdžius, jums reikia kaip lyderis. Jūs Bene t nuo intensyvaus atsiliepimų iš kolegų ir dėstytojų. Jūs gaunate tiesioginės ir praktinės atsiliepimus į 1-su-1 instruktavimas sesijas kartu su profesionalių trenerių. Kaip jums naudos? ... [-]

Plėtoti Asmeninę įtaką Ir Poveikį

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Jungtinė Karalystė London Ispanija Barselonoje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Šiandienos verslo aplinka nėra lengva. Prioritetai dažnai keisti ir jums reikia gauti rezultatus greičiau. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Šiandienos verslo aplinka nėra lengva. Prioritetai dažnai keisti ir jums reikia gauti rezultatus greičiau. Tačiau įmonių ir organizacijų, jūs ne visada turi tiesioginę kontrolę visų žmonių ir elementų, kuriuos reikia pristatyti rezultatus efektyviai ir laiku.

Mes visi žinome, kaip stresą ir nelinksma tai gali būti, bando gauti visiems į projekto komanda pristatyti jų dalis projekto. Jis taip pat gali būti tik dirbant su kolegomis kiekvieną dieną, jie tiesiog per daug užsiėmę, kad padėtų jums su jūsų projektą. Jei galite tiesiog gauti visiems laive ir remti savo idėjas, tai padaryti gyvenimą daug lengviau. Tai taip pat išsaugoti įmonės laiką ir pinigus.... [-]


Projektų Valdymo Pagrindai

Su bendrabučiu Dieninės 3 dienų January 2018 Belgija Briuselis Ispanija Barselonoje Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Įsivaizduokite, jums priskirti valdyti projektą arba dalyvauti projekte kaip komandos nario. Jūs girdėjote daug ir gali turėti skaityti iki projektų valdymo, bet jaustis tikri, kaip struktūrizuoti projektą, [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Įsivaizduokite, jums priskirti valdyti projektą arba dalyvauti projekte kaip komandos nario. Jūs girdėjote daug ir gali turėti skaityti iki projektų valdymo, bet jaustis tikri, kaip struktūrizuoti projektą, kaip planuoti veiksmingai jį arba kaip imtis kontroliuoti jos įgyvendinimą. Arba jums gali rasti sau projektų komandų įdomu (I) ką tiksliai žmonės reiškia "apimties, grafiko, kaina ir kokybe", (ii) kaip jums išmatuoti sėkmę dėl šių veiksnių ir (iii) kaip galima sukurti ir pristatyti lūkesčiai, kurie buvo nustatytas. Be nuolatinio inovacijų ir sparčios kaitos, kai projektai yra dažniau žiūrima kaip "verslo kaip įprasta", jk naujas "Projektų valdymo Fundamentals®" suteikiančias jums su pasaulio: ... [-]


Strateginis Vadovavimas Skirta Vyresniesiems Vadovams

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų March 2018 Belgija Briuselis Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Ispanija Barselonoje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Jūs susiduria su lyderio iššūkis. Jūsų organizacija turi priimti strateginius pakeitimus, arba galbūt priimti naują strateginę kryptį, o tai reiškia pokyčius daug žmonių. [+]

Vyresnieji vadovai KODĖL lankyti šią programą?

Jūs susiduria su lyderio iššūkis. Jūsų organizacija turi priimti strateginius pakeitimus, arba galbūt priimti naują strateginę kryptį, o tai reiškia pokyčius daug žmonių. Jūs nežinote, kaip jūs einate, kad žmonės visoje organizacijoje veikti kartu funkcijos strategiją ir pasiekti tikslus. Ką jūs, kaip lyderis turėtų daryti suderinti savo žmones, gauti jų buy-in, gauti strategija įgyvendinama, ir sustiprinti požiūrį ir elgesį, kurie prisideda prie nepriekaištinga atlikimo?

Kas turėtų dalyvauti?

Vadovų, kurie vadovauja kaita ir strategijos įgyvendinimas jų įmonių. Jie turi suderinti kelis lygius, jų skyriai ir vietos strateginiams tikslams pasiekti.... [-]


Valdyti žmonių Tarptautinėje Aplinkoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Jungtinė Karalystė London Ispanija Barselonoje Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Pritraukimas, motyvavimas ir išlaikyti talentingiausius dabartinėje žinių ekonomikos gali būti labai sudėtinga! Komandos dažnai yra skirtingose ​​pasaulio dalyse, ir reikia atlikti su mažiau išteklių. [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Pritraukimas, motyvavimas ir išlaikyti talentingiausius dabartinėje žinių ekonomikos gali būti labai sudėtinga! Komandos dažnai yra skirtingose ​​pasaulio dalyse, ir reikia atlikti su mažiau išteklių. Taigi, kaip jūs galite būti puikus vadybininkas? Kaip Jūs apibrėžtumėte vaidmenis ir gauti geriausius rezultatus iš kiekvieno individo jūsų komandoje? Kaip jūs įsitikinkite, kad jūsų komanda palaiko verslo tikslus? Kaip jūs motyvuoti žmones su skirtingais lūkesčiais ir verslo patirties? Kaip jums valdyti pasaulio kontekste su daugiakultūrės komandos yra skirtingose ​​pasaulio dalyse? By joining šią programą, jums bus naudinga pažvelgti į tai, kas motyvuoja skirtingus žmones, taip pat sužinoti pragmatiškus priemones ir metodus delegacija, grįžtamojo ryšio ir instruktavimas, siekiant padėti jums samdyti ir išlaikyti savo geriausius atlikėjus. ... [-]


Verslo Strategija Vadovams

Su bendrabučiu Dieninės 4 dienų January 2018 Belgija Briuselis Ispanija Barselonoje Jungtinė Karalystė London Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajuje Bahreinas Prancūzija Paris + 9 daugiau

Kaip strategija generuoja jūsų organizacijoje ir kaip jūs galite prisidėti kaip vadybininkas? Geresnis strateginis supratimas ir planavimas veda prie geresnio įvertinimo būsimų galimybių, sumaniau paskirstyti išteklius, [+]

Vidutinės grandies vadovams KODĖL lankyti šią programą?

Kaip strategija generuoja jūsų organizacijoje ir kaip jūs galite prisidėti kaip vadybininkas? Geresnis strateginis supratimas ir planavimo lemia geresnę vertinimo ateities galimybių, pažangesnių išteklių paskirstymui, ir didesnė tikimybė sukurti ilgalaikę vertę. Gebėjimas planuoti ateitį dažnai už tai, kad paaukštintas į aukštesnį atsakomybės sąlyga. Verslo strategijos vadovams suteikiančias kylančios vadybininkai su priemonėmis ir metodais, jie turi suprasti, kaip plėtoti ir įgyvendinti veiksmingą strateginį verslo planą, kuris yra suderintas su įmonės strategiją.

Kas turėtų dalyvauti? ... [-]

Vaizdo įrašai

MCE 3 Leadership Focus Areas

MCE Leadership Game - Demo

MCE Learning Journey