Oficialus aprašymas

Sveiki, aš Jenniferis

Verslininkas, "cheerleader", "networker" ir "foodie", skirti padėti jauniems žmonėms tapti asmeniu, kurio jie tikrai nori būti. Aš įkūriau savo įmonę " Go For it Brussels , kad sudarytų galimybes bakalauro ir magistrantūros studentams profesionaliai mokytis, mėgaudamiesi kartą per visą gyvenimą.

" Go For it Brussels mes dirbame kartu mažoje, bet įvairiose komandose, kuriose kartu su studentais dirba beveik trisdešimt metų. Mes tikime, kad kelionės, naujų kultūrų susidūrimas, susitikimai su naujais žmonėmis yra pagrindinė patirtis, kuri gali suformuluoti, kas esate kaip žmogus, ir nedelsdami padauginti savo galimybes.

Mane šeši mėnesiai, kuriuos aš praleidau studijuoti užsienyje Prancūzijoje, buvo vieni geriausių mano gyvenimo metų. Aš dirbau taip sunkiai ir ne visai miega pakankamai - ir aš paversiu visus savo drabužius žalia, nes aš ne atskirti skalbimo. Mano mama nebuvo patenkinta! Tačiau aš padariau draugus, įgūdžius, kuriuos išmokau, ir pasitikėjimą, kurį įgijau išsiaiškinti daugybę skirtingų dalykų, tai, kas iš tiesų lieka su manimi net ir dabar, po metų, kai mano plovimo atskyrimo technika yra (praktiškai) tobula . Mes taip pat tikime kokybe ir teikiame vertingą, negalima gauti niekur kitur. Štai kodėl mes atkreipiame dėmesį į profesinį tobulėjimą mūsų programose.

Mes norime, kad kiekvienam studentui būtų užtikrinta gilesnė patirtis, ar jie visą semestrą pradės dirbti užsienyje, ar keliauti savaitę, todėl į visas mūsų programas mes sukūrėme portfelio kūrėją: tai yra aiškus vertingas elementas, parodantis būsimą darbdavį.

Taip yra todėl, kad laisvo "wifi" ir kelionių programų epochoje mes manome, kad keliaujant iš kelionės dar daug daugiau, negu įdomus laikas.

Ką mes esame padarę

Per pastaruosius penkiolika metų mūsų komanda surengė šimtus studentų ir treneravo ir globoja daugiau nei 130, kad padėtų jiems tapti superherojais, kuriuos jie turėtų būti. Čia pateikiama nauda, ​​kurią jie pateikia pagal savo patirtį:

  • Aš turėjau nepamirštamą patirtį, aš visiškai tai darau
  • Kai aš kreipiausi į aukštąją mokyklą / darbą / stažuotę, mano stažuotės patirtis tikrai padėjo sudaryti susitarimą
  • Aš daug sužinojo apie save ir įgijau įžvalgų apie galimus karjeros kelius
  • Aš išmokau praktinių gyvenimo įgūdžių ir apie save.


Nėra smulkių planų

Mes turime įrodytą geriausią stažuotės ir geriausių studentų talpinimo patirtį. Mes mokome savo mokinius, kaip tapti geriausiais jie gali būti, ir mes derame dėl jų puikių pozicijų priimančiosios biuruose. Laimėti laimėti! Mes teikiame nuolatinį mentorių ir trenerių studentus, kad sudarytume savo karjeros viziją.


Supratimas

Mes tai gauname, kartais sunku būti ilgą laiką šeimai ir draugams, o nuo darbo ir gyvenimo studijuoti sunku. Mes buvome ten, ir mes sukūrėme jautrumą ir užuojautą išlaikyti studentų ranką jų poreikių laikui ir padėti jiems susidurti su sunkumais


Vietinė "know-how"

Mes esame tvirtai įsikūrę Europoje, kur mes veikėme ir kurdami tinklus daugelį metų. Mes galime sukurti puikias stažuotes ir apsilankymus vietoje, nes turime kontaktus, kad tai padarytume gerai. Kultūros mainai su mumis prasidės, kai tik pradėsime pokalbį, ir jūs būsite raginami apsvarstyti save ir savo kultūrą ir įgyti neįkainojamos įžvalgos į tarpkultūrinį bendravimą kiekvienu žingsniu.

Kodėl Briuselis

ES institucijos

Briuselis yra ES politikos formavimo pagrindas ir yra trys pagrindinės ES politikos kryptys

Vyriausybės reikalai

Su šimtais grupių, bendrovių ir asociacijų, aktyviai atstovaujančių propagandai ir Europos reikalai, Briuselyje gyvena daugiau lobistų nei Vašingtone.

Tarptautinis verslas

ES būstinė kaupia didelius ir mažus verslus

Patogu keliauti

Dešimtys pigių skrydžių per dieną visur Europoje, taip pat traukiniai, autobusai, kiekviena kelionių parinktis, kurią jūs galbūt norėsite.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Go For it Brussels

Tai jūsų šansas gauti tą sunkią liniją savo gyvenimo aprašyme: patirtis! Į programą įeina į Vesalius koledžą trumpai akademinei programai, kuri apima stažuotę įmonėje ar ... [+]

Mes padėsime jums pasiekti profesionalų pasaulį - kol dar esate studentas.

Ar jūs slapta įtariate, kad esate skirtas didesniam dalykui, bet negalite išsiaiškinti savo tolesnio žingsnio? Ar esate gimęs plaukioti, bet taip pat tikrai norite, kad jūsų kojos būtų ant žemės?

Praktika, nuo kurios jūs nenorite eiti namo

Mes surasime jums puikią stažuotę Briuselyje, naudodami jūsų profilį ir tinklą bei reputaciją. Jūs, mano draugas, vietoj bangingo galvą prieš sieną, norėdami sužinoti, kodėl girdėjote kriketus po to, kai jis buvo taikomas dviem šimtams organizacijų, galėsite lyginti savo suknelę ir pakuoti maišelį. Nesuklyskite: jums reikės sunkiai dirbti ir uždirbti savo biuro pagarbą - mes to negalime padaryti už jus. Bet jums bus suteiktas treneris ir mentorius, kuris padės jums, skatina jus ir strategiškai su jumis kiekvieną žingsnį.... [-]

Belgija Brussels
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Go For it Brussels

Niekas nesako, kad tarptautinis profesionalas yra gyvenimo aprašymas, kuris gali pasigirti keliose šalyse, tačiau kaip tai suderinti, jei esate ką tik išėjęs iš mokyklos ... [+]

Ar ne pavargote naršydami darbo skelbimus, kuriems reikia patirties? Ir kaip jūs bet kokiu atveju turėtumėte gauti patirties?

Mes galime padėti

Jei esate bakalauras, antrosios pakopos studentas ar neseniai baigęs universitetą ar kolegiją, tai yra programa jums! Mes padėsime sklandžiai pereiti nuo akademinio prie profesinio pasaulio.

Ką tu gavai:

stažuotė jūsų dominančioje srityje, 100% garantuota!Šlifuotas CV ir motyvacinis laiškas be vargovietos orientacija ir patarimai, todėl greitai jausitės kaip savo naujoje aplinkoje kaip namie„Backpacker“ parinktis: mūsų prieinamiausia programa!Į programos mokestį įeina stažuotės, CV poliravimas ir karjeros ugdymas, taip pat akademiniai kreditai: 2250 € fiksuotas mokestis... [-]
Belgija Brussels
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship