inlingua Salzburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Inlingua Salzburg

Išmokite kalbėti vokiškai viename iš gražiausių pasaulio miestų, viename iš didžiausių ir labiausiai patyrusių kalbų mokykla organizacijų visame pasaulyje. Atraskite Zalcburgo grožį, kultūriškai stimuliuojantį atmosferą ir aplinkinių kaimo žavesio, ir tuo pačiu metu pasinaudoti proga išmokti užsienio kalbą ar patobulinti savo žinias apie vieną jau žinote kultūriškai stimuliuojantį atmosferą.

Inlingua

Zalcburgas - įvairovė ir gyslele

Įsikūręs pačioje Europos širdyje ir lengvai prieinama visoms transporto priemonėms, Zalcburgas siūlo įvairovę jį pasiekė iki nedaugelio kitų pasaulio miestų.

Žinomas visame pasaulyje kaip meno ir kultūros centras, Wolfgang Amadeus Mozart gimtasis miestas turi daug daugiau galimybių ne tik savo festivalių vasarą ir Velykas, teatro spektaklių ir muziejus parodas metu.

Nesvarbu, ar esate meno žinovas ar gurmanų, muzikos mylėtojas ar Letniczka ieško atsipalaidavimo A daydreamer ar naktį pelėda, jūs tiesiog myliu Zalcburgas ir veislė ji siūlo savo lankytojams.

Eiti neskubant pasivaikščioti siauromis gatvelėmis ir alėjomis šio baroko mieste. Nesuskaičiuojama parduotuvės Kviečiame apsipirkti, o iš visame pasaulyje žinomų kavos namų terasose galite mėgautis gražus architektūros Žiūrėti gerai išsilaikiusių istorinio miesto centro ir atsipūsti nuo ekskursijos su skanus gabalas torto.

Miesto ir jo apylinkių

Kodėl gi ne aplankyti Zalcburgo tvirtovę, didžiausią, visiškai išsaugotas tvirtovę centrinėje Europoje, ar Hellbrunn rūmai su savo pasaulio garsus fontanai? Arba gal romantiška Mirabell sodai su savo nuostabiu vaizdu ar Mocarto gimtinė į Getreidegasse ...? Zalcburgas taip pat turi daug ką pasiūlyti gamtos mylėtojai, arba tiems, kurie ieško už galimybę atsipalaiduoti ir ir sportuoti.

Tik už miesto vartų viena iš gražiausių gamtos peizažai Centrinėje Europoje skleidžiasi jūsų akyse. Alpės yra tik keli kilometrai nuo Zalcburgo; jūs turite idealias sąlygas pėsčiųjų ir slidinėjimas. Daugybė ežerų (iš kurių daugelis yra geriamojo vandens kokybės), pavyzdžiui, Wolfgangsee ir Fuschlsee yra puiki vieta atvėsti vasaros metu.

Sporto rojus

Sportas yra tikrai svarbu Zalcburge. Ar golfo, jojimo, teniso, paragliding, plaukimo, buriavimo ar Banglentės, alpinizmas, slidinėjimas, snieglenčių ar kalnų dviračiais - Zalcburgas ir apylinkes pasiūlyti kažką kiekvienam.

Būstas

Homestay su vietos hostfamily

Konsoliduoti savo gyvenimą ir mėgautis Austrijos kultūrą ir namų gyvenimą. Tuo Inlingua Zalcburgas jūsų Homestay šeimos laikys jus kaip visateisei namų.

Valgysite kartu ir bendrų gyvenimo sritis. Arba, Zalcburgas siūlo platų viešbučių ir Bed & Breakfast įvairių standartų. Džiaugiamės galėdami padėti atrankos ir išlygų pateikimo. Nuostatos apgyvendinimo ir

Pervežimo paslaugos

iš / į traukinių stotį ar oro uostą Zalcburgas arba Miunchenas reikėtų gerokai iš anksto.

vokiečių

Papildomos paslaugos

Inlingua yra malonu pasiūlyti bevielio interneto prieigą visiems savo studentams nemokamai. Viskas ko jums reikia, kad jūsų nešiojamas, planšetinis kompiuteris, I-padas arba išmanųjį telefoną.

Vietos

Zalcburge

inlingua

Address
International School of Languages
Sigmund-Haffner-Gasse 8


5020 Zalcburge, Zalcburge, Austrija
Telefonas
+43 662 871101