University of Applied Sciences Technikum Wien

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viena

Austrijos techninė University of Applied Sciences

Su maždaug 9000 absolventų šiol ir maždaug 4000 studentų, Taikomųjų mokslų Technikum Wien universitetas yra didžiausia Austrijos grynai techninis University of Applied Sciences. Švietimo pasiūla susideda iš 13 bakalauro ir 18 magistro studijų programų, kurios yra siūlomi kaip dieninės, ne visą darbo dieną ir / ar nuotolinių studijų programų. Aštuoni studijų programos yra dėstoma anglų kalba. Švietimo pasiūla remiasi patikimais moksliniais pamato ir taip pat praktika orientuota. Tuo UAS Technikum Wien, dėmesys ne tik ant teikti aukštos kokybės techninį išsilavinimą, bet ir asmenims, kurių dėmesio verslo ir asmeninio tobulėjimo. Glaudžius ryšius ir bendradarbiavimą su verslo ir pramonės suteikti studentams ir absolventams puikias karjeros galimybes. Teorijos ir praktinio taikymo derinys yra labai svarbios siekiant tiek mokslinių tyrimų ir dėstymo.

Mokslinių tyrimų ir plėtros veikla at UAS Technikum Wien žymiai išaugo pastaraisiais metais ir šiuo metu sutelkti dėmesį į mūsų tyrimai daugiausia dėmesio skiriama:

  • Įterptosios sistemos ir Cyber-fizinių sistemų,
  • Atsinaujinanti Miesto energijos sistemų,
  • Saugias paslaugas, eSveikatą ir judumas,
  • Audinių inžinerijos ir Molekulinė Gyvenimas Mokslas Technologies,
  • Automatika ir robotų technika.

UAS technikum Viena buvo įkurta 1994 metais ir 2000 metais jis tapo pirmuoju institucija Vienoje gauti iš taikomųjų mokslų universiteto statusą. Jis tapo Europos universitetų asociacijos (EUA) nariu 2012 ir taip pat tinklo partneris FEEI - asociacijos Elektros ir elektronikos pramonės.

UAS technikum Viena asociacija

Iš UAS Technikum Wien operatorius yra taikomųjų mokslų Technikum Wien asociacijos (Valdymo komiteto, valdymas) universitetas. Asociacija prisiima bendrą finansinę ir teisinę atsakomybę už taikomųjų mokslų universitete ir taip pat yra atsakingas už strateginį plėtros ir institucijos taip pat didinti visuomenės informuotumą apie įstaigos veiklos valdymą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių

Matyti Parengiamieji metai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Parengiamieji metai

Prieš Koledžo Programa Pratęsta

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės October 2018 Austrija Vienna

Dabartinė anksto kolegija programa yra skirta kaip parengiamojo kurso trunka keturis pusmečius tarptautiniams studentams, ketinantiems imtis Admission Test už UAS Technikum Wien arba pradėti studijų kurso Austrijoje. PCF ex sukurta specialiai studentams, kurie turi mažai arba nė vieno įgūdžius vokiečių kalba. [+]

Dabartinė anksto kolegija programa yra skirta kaip parengiamojo kurso trunka keturis pusmečius tarptautiniams studentams, ketinantiems imtis Admission Test už UAS Technikum Wien arba pradėti studijų kurso Austrijoje. PCF ex sukurta specialiai studentams, kurie turi mažai arba nė vieno įgūdžius vokiečių kalba.

Prospektive tarptautiniai studentai lanko intensyvius kursus Vokietijos Anglų matematika Fizika Kompiuterių mokslas Elektros inžinerija biologija

Po sėkmingai užbaigti parengiamuosius kursus, absolventai turės pasiekti minimalų reikalavimą "vokiečių B2" pagal Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine ir praėjo jokių papildomų egzaminus, reikalingus, kad būtų galima kreiptis dėl kursą UAS Technikum Wien. Tai reiškia, kad, baigus Pre koledžo programa, tai galima iš karto pradėti dalyvauti standartinės paraiškų proceso bakalauro ar magistro programą. Užbaigti PCP negarantuoja įleistas į studijų programas UAS Technikum Wien.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Fachhochschule Technikum Wien, Höchstädtplatz 6, 1200 Wien
Vienna, Vienna, AT
Socialiniai tinklai