Tourism Schools Salzburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Turizmas Mokyklos Zalcburgas yra tarp pirmaujančių svetingumo institutų Austrijoje ir Europoje, parengti studentus įdomių ir sėkmingų karjeros svetingumo ir turizmo pramonei. Įkurta 1946 metais ir valdo Zalcburgo ekonomikos rūmų, Turizmas Mokyklos Zalcburgas išsilavinę daugiau nei 15.000 studentų iš daugiau nei 150 šalių. Mūsų absolventai eiti aukšto lygio pozicijas turizmo ir svetingumo įmonių, vyriausybinių agentūrų ir turizmo lentos visame pasaulyje.

Tuo keturių skirtingų vietovių programos siūlomos parengti studentus puikiai profesinės karjeros turizmo srityje. Jie suteikia unikalią mokymosi patirtį derinant nuodugniai valdymo mokymo su hands-on patirties. Ypatingas dėmesys skiriamas plėtoti profesionalų kompetencijos lygį komunikacijos, taip pat užsienio kalbų įgūdžius. Vokiečių, Anglų, Prancūzų, Italų ir ispanų visi siūlomi turizmo mokyklų Zalcburge. Socialiniai gebėjimai yra aštrus per klasėje švietimas, taip pat praktinės užduotys.

Su svetingumo vadybos kolegija visiškai anglų kalba diplomas programa užsienio studentams yra siūloma.

Papildoma tarptautinį pobūdį teikia turizmo ir viešbučių vadybos instituto, kuris taip pat yra dalis turizmo mokyklų Zalcburge. Studentai iš viso pasaulio gali įsigyti profesines žinias per 8 mėnesius diplomo žinoma svetingumo ar turizmo vadybos ir pareikšti įdomų kultūrų nuojauta į mokyklą.

Mokytis iš geriausių - siūlome Aukšto akademinis standartas Tobulas derinys teorija ir praktika Paskaitos iš lyderių savo srityje Pasaulinio tinklo Tarptautinės karjeros galimybes State-of-the-art įrenginius Šiuolaikiniai mokymo metodai Karjera

Gyventi ir studijuoti Zalcburge Jau daugiau nei 100 metų, Zalcburgas, Mozarto ir "Sound of Music" miestas, buvo ne tik Austrijos turizmo ir svetingumo industrijos epicentre, bet tikrai tarptautinio turizmo hotspot. Ką geriau vieta sužinoti apie svetingumo nei regione, kuriame yra 24 mln naktį viešbučio lieka kasmet? Zalcburgo miesto pati siūlo kultūros gausa ir jo apylinkėse yra puikus naudojasi laisvalaikį pagal ežerų ar kalnuose - visiškai ideali vieta mokytis turizmo ir svetingumo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diplomas svetingumo ir turizmo vadybą ITH

Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių October 2018 Austrija Salzburg

Diplomas siūlomi ITH suteikiančias absolventams išsamų supratimą apie veiklos ir valdymo aspektus šioje pramonės šakoje per geras mišinys praktinio mokymo ir mokslo teorija. Studentai paliks su verslumo įgūdžių, patikimas žinias apie valdymo praktiką ir su tvaraus turizmo klausimais supratimo [+]

Turizmo ir viešbučių vadybos institutas (ITH) yra tarptautinė rankos turizmo mokyklų Zalcburge. Jis buvo atidarytas 1965 metais ir iki šiol išsilavinę nei 2300 tarptautinių studentų.

Diplomas siūlomi ITH suteikiančias absolventams išsamų supratimą apie veiklos ir valdymo aspektus šioje pramonės šakoje per geras mišinys praktinio mokymo ir mokslo teorija. Studentai paliks su verslumo įgūdžių, garso žinių valdymo praktiką ir su tvaraus turizmo klausimais supratimą.

Studijuodamas ITH yra ne tik apie gavimą aukšto lygio profesinį mokymą ir svetingumo ir turizmo, taip pat apie jungiantis su kultūrų, kalbų ir tradicijų skiriasi nuo viso pasaulio. Tarptautinėje pramonės, kaip turizmo tokie tarpkultūriniai įgūdžiai pasiūlyti konkurencinį pranašumą savo ateities karjerą.... [-]


Diplomas Svetingumo vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Austrija Salzburg

Dvejų metų programa yra labai pramonė orientuota, derinant valdymo subjektus su praktiniu mokymu. Be valdymo dalykų, pavyzdžiui, turizmo vadybos, verslo administravimo ir rinkodaros, studentas įgyja žinių ir įgūdžių sėkmingai vadovauti svetingumo organizacijų ateitį. Per rankas ant praktinio mokymo, jie gauti neįkainojamą patirtį kulinarinio meno ir restoranų valdymo (maisto ruošimas, paslaugų, baras ir mitybos). [+]

Dvejų metų programos siūlomos anglų arba vokiečių kalba yra labai pramonė orientuota, derinant vadybinius dalykus su praktiniu mokymu. Be valdymo dalykų, pavyzdžiui, turizmo vadybos, verslo administravimo ir rinkodaros, studentas įgyja žinių ir įgūdžių sėkmingai vadovauti svetingumo organizacijų ateitį. Per rankas ant praktinio mokymo, jie gauti neįkainojamą patirtį kulinarinio meno ir restoranų valdymo (maisto ruošimas, paslaugų, baras ir mitybos).

Privalomas 12 savaičių stažuotės tarp antrojo ir trečiojo semestro dar labiau sustiprina praktinius įgūdžius ir suteikia gyvybiškai pramonės patirtį.

Idealios akademinius standartus garantuoja dėka mūsų komanda patyrusių mokytojų ir pirmaujančių pramonės ekspertų. Diplomas yra puiki galimybė studentams, kurie baigė vidurinę mokyklą ir nori toliau mokytis pagal svetingumo vadybos srityje.... [-]