Oficialus aprašymas

Tiesioginis, greitas kelias į Jūsų svajonių darbą - Turizmas kolegija Austrijoje

Turizmas švietimas Austrijoje turi tarptautinį labai aukštas prioritetas. Turizmo Mokyklos Blogas Gleichenberg tarp geriausių pasaulio Mokymo centrai turizmui. 4 semestrų Turizmas kolegija taip pat grynai anglų.

Turizmo ir laisvalaikio studijų kolegija traukiniai absolventus ir jaunus atsidavusius žmones, kurie buvo gauti iš keturių semestrų turizmo ekspertai.

Ypač balų Turizmo kolegijoje ar grynai anglų kalba kolegijos turizmo ir laisvalaikio sektorius su kompaktiškos formos praktinio mokymo (efektyviai yra 1,5 metų), kuri yra pritaikyta tarptautinėje rinkoje.

Mokymo turiniu, kaip taikomas viešbutis, įvykio ir projektų valdymo, kalbų, rinkodaros, registratūroje, kelionių agentūra, sąskaityba, verslas, sveikatos vadybos, lyderystės, žmogiškųjų išteklių valdymo, tvaraus turizmo, E-marketingas, svetingumo ir turizmo vadybos yra vieni intensyvus praktinis mokymas virtuvė, baras, aptarnavimas ir maistas dėl tvarkaraščio.

Ypač daug papildomus mokymus, pokylių vadybininkas, barmenas, vyno ir alaus jaunas someljė, kavos ir arbatos žinovų, ar durininko mokymo išskirtinį bendradarbiavimą su Les Clefs d'Or, taip pat energijos vadybininkas turizmo pasiūlyti realių pranašumų karjeros pradžios ,

Be to mokyklinio daug dėmesio skiriama praktiniam mokymui. Vidaus ir išorės renginiuose, tokiuose kaip pasaulio slidinėjimo čempionate Schladming ir Sočyje, naktį varžybos Schladming, arba Vienos operos pokylis, vertinga patirtis yra renkami. Be mokymo studijų studentų vasaros mėnesiais kelių savaičių turizmo įstaigose.

Šie gręžiniai gali būti eiga: Turizmas Vadyba

Spalvinga sambūvio su miesteliu Šiuo metu gyvena ir mokosi 300 studentų iš 25 tautų kartu su miesteliu. Studentai turizmo kolegijų galima atidaryti paleisti studentas gyventi vienviečiai ir dviviečiai kambariai nuomai. Bendros patalpos prisidėti prie sąveika tarp studentų ir daugiakultūrėje sambūvio. Pilnas lenta reiškia švediškas stalas yra įtrauktas į studijų mokestį, trumpo kelio patogumo mokymo arba daug nemokamų ką daryti su miesteliu, pavyzdžiui, sporto salėse, bibliotekoje, dviračių, inline riedučiais, sporto salėje, ir tt kad gyvenimas miesteliu ypač patraukli.

Keliai po baigimo:

įsigaliojimas Top turizmo profesijos ir karjeros įvairiose profesijose: Baigęs neribotas yra A pasaulinė karjera atidaryti. Nesvarbu, tarptautinių viešbučių pramonės, gastronomijos, su oro bendrovėmis ar kruizinių linijų, kelionių operatorius, kurortų ir klubų, Renginių organizavimas, bet ir paslaugų sektoriuje - absolventai turizmo grupės yra prestižinį darbuotojų visame pasaulyje.

Daugiau tyrimas: Partnerystė su tarptautinių universitetų ir kolegijų, kad ji jau galima gauti bakalauro laipsnį su 2 semestrus ir Mokytojo 5 semestrus. Taip pat už Pradedant savo verslą arba Įsigijimas šeimos verslas viena yra pasiruošęs eiti per maitinimo pramonės kvalifikacijos patikrinimo ir verslumo tyrimas.

Turizmo kolegija yra dalis Turizmas mokyklų Bad Gleichenberg. Kadangi tai yra veikti kaip privačių mokyklų, paraiškos yra įmanoma bet kuriuo metu. Semestro pradžios yra 11 Rugsėjį.

Tai suteikia tokį mokymo kursą:

Kompaktiškas mokymas su Darbo užtikrintų patikimą valdymo mokymo su aukštos praktinės reikšmės tarptautiniu mastu pripažįstamus laipsnių alternatyva ilgalaikių tyrimų optimalus derinys teorija ir praktika įvažiavimo į tarptautinę karjerą tarptautinės Alumni tinklo verslo liudijimą, verslininkai tyrimo ir keturių profesijų, įskaitant

Laipsnis su pridėtinės vertės:

Diplomo: Turizmo tarnautojas / Turizmo Kaufmann verslumo egzaminų ir Gastgewerbliche oficialūs amato 4: Restoranas vadybininkas, virėjas, viešbučio ir svetingumas asistentas, kelionių agentūra asistentas universitetą, pripažinti studijų laikotarpius

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Tourism School Bad Gleichenberg

Keturių semestrų Kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (brandos / Abitur) ir pareiškėjams perėjęs kolegijos ... [+]

Keturių semestrų kolegija buvo įkurta Steirischer Hotelfachschulverein studentams, sėkmingai baigė vidurinių mokyklų (A lygis) ir paraiškų perėjęs kolegijos egzaminą, kurie nori sutelkti dėmesį į profesinį mokymą turizmo srityje. Kalbant apie organizaciją ir apgyvendinimo Kolegija yra susijusi su Viešbutis mokyklos ir aukštojo mokslo institucijoje, turizmo.

Mokymas trunka keturis pusmečius. Mokslo metai prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi pirmą šeštadienio. (Kolegija egzaminą galima imtis turizmo mokyklų.) Turizmo Kolegijos ir laisvalaikis suteikia bendrąjį išsilavinimą ir konkrečių komercinių tyrimų, mokymo, turizmo ir gastronomijos sričių specialistas studijas bent dviejų užsienio kalbų, žinių ir sugeba pakviestųjų paslaugų, maisto produktų ir gėrimų operacijų ir administravimo ir klientų aptarnavimo srityje laukas.... [-]

Austrija Bad Gleichenberg
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba