Tourism School Bad Gleichenberg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tiesioginis, greitas kelias į Jūsų svajonių darbą - Turizmas kolegija Austrijoje

Turizmas švietimas Austrijoje turi tarptautinį labai aukštas prioritetas. Turizmo Mokyklos Blogas Gleichenberg tarp geriausių pasaulio Mokymo centrai turizmui. 4 semestrų Turizmas kolegija taip pat grynai anglų.

Turizmo ir laisvalaikio studijų kolegija traukiniai absolventus ir jaunus atsidavusius žmones, kurie buvo gauti iš keturių semestrų turizmo ekspertai.

Ypač balų Turizmo kolegijoje ar grynai anglų kalba kolegijos turizmo ir laisvalaikio sektorius su kompaktiškos formos praktinio mokymo (efektyviai yra 1,5 metų), kuri yra pritaikyta tarptautinėje rinkoje.

Mokymo turiniu, kaip taikomas viešbutis, įvykio ir projektų valdymo, kalbų, rinkodaros, registratūroje, kelionių agentūra, sąskaityba, verslas, sveikatos vadybos, lyderystės, žmogiškųjų išteklių valdymo, tvaraus turizmo, E-marketingas, svetingumo ir turizmo vadybos yra vieni intensyvus praktinis mokymas virtuvė, baras, aptarnavimas ir maistas dėl tvarkaraščio.

Ypač daug papildomus mokymus, pokylių vadybininkas, barmenas, vyno ir alaus jaunas someljė, kavos ir arbatos žinovų, ar durininko mokymo išskirtinį bendradarbiavimą su Les Clefs d'Or, taip pat energijos vadybininkas turizmo pasiūlyti realių pranašumų karjeros pradžios ,

Be to mokyklinio daug dėmesio skiriama praktiniam mokymui. Vidaus ir išorės renginiuose, tokiuose kaip pasaulio slidinėjimo čempionate Schladming ir Sočyje, naktį varžybos Schladming, arba Vienos operos pokylis, vertinga patirtis yra renkami. Be mokymo studijų studentų vasaros mėnesiais kelių savaičių turizmo įstaigose.

Šie gręžiniai gali būti eiga: Turizmas Vadyba

Spalvinga sambūvio su miesteliu Šiuo metu gyvena ir mokosi 300 studentų iš 25 tautų kartu su miesteliu. Studentai turizmo kolegijų galima atidaryti paleisti studentas gyventi vienviečiai ir dviviečiai kambariai nuomai. Bendros patalpos prisidėti prie sąveika tarp studentų ir daugiakultūrėje sambūvio. Pilnas lenta reiškia švediškas stalas yra įtrauktas į studijų mokestį, trumpo kelio patogumo mokymo arba daug nemokamų ką daryti su miesteliu, pavyzdžiui, sporto salėse, bibliotekoje, dviračių, inline riedučiais, sporto salėje, ir tt kad gyvenimas miesteliu ypač patraukli.

Keliai po baigimo:

įsigaliojimas Top turizmo profesijos ir karjeros įvairiose profesijose: Baigęs neribotas yra A pasaulinė karjera atidaryti. Nesvarbu, tarptautinių viešbučių pramonės, gastronomijos, su oro bendrovėmis ar kruizinių linijų, kelionių operatorius, kurortų ir klubų, Renginių organizavimas, bet ir paslaugų sektoriuje - absolventai turizmo grupės yra prestižinį darbuotojų visame pasaulyje.

Daugiau tyrimas: Partnerystė su tarptautinių universitetų ir kolegijų, kad ji jau galima gauti bakalauro laipsnį su 2 semestrus ir Mokytojo 5 semestrus. Taip pat už Pradedant savo verslą arba Įsigijimas šeimos verslas viena yra pasiruošęs eiti per maitinimo pramonės kvalifikacijos patikrinimo ir verslumo tyrimas.

Turizmo kolegija yra dalis Turizmas mokyklų Bad Gleichenberg. Kadangi tai yra veikti kaip privačių mokyklų, paraiškos yra įmanoma bet kuriuo metu. Semestro pradžios yra 11 Rugsėjį.

Tai suteikia tokį mokymo kursą:

Kompaktiškas mokymas su Darbo užtikrintų patikimą valdymo mokymo su aukštos praktinės reikšmės tarptautiniu mastu pripažįstamus laipsnių alternatyva ilgalaikių tyrimų optimalus derinys teorija ir praktika įvažiavimo į tarptautinę karjerą tarptautinės Alumni tinklo verslo liudijimą, verslininkai tyrimo ir keturių profesijų, įskaitant

Laipsnis su pridėtinės vertės:

Diplomo: Turizmo tarnautojas / Turizmo Kaufmann verslumo egzaminų ir Gastgewerbliche oficialūs amato 4: Restoranas vadybininkas, virėjas, viešbučio ir svetingumas asistentas, kelionių agentūra asistentas universitetą, pripažinti studijų laikotarpius

Vietos

Bad Gleichenberg

Tourismusschulen Bad Gleichenberg

Address
Kaiser-Franz-Josef-Straße 18
8344 Bad Gleichenberg

8344 Bad Gleichenberg, Štirija, Austrija
Telefonas
+43 3159 2209