ITM College and University Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė kolegijos Turizmo ir vadybos

ITM koledžas buvo įkurtas 1986 kaip pirmoji privati ​​paleisti kolegijoje turizmo ir valdymo Austrijoje su anglų kalba, kaip mokomąja kalba. Jis įsikūręs tik 20 km į pietus nuo Vienos Bad Vöslau. ITM siūlo 4 semestro studijų programas svetingumo ir turizmo vadybos, Renginių ir kongresų valdymas, Wellness & Spa valdymas ir Kazino ir žaidimų valdymas. Šios studijų programų studentai susiduria sparčiai auganti pramonės uždaviniai. Studentai apdovanotas Austrijos valstybinis diplomas priklauso nuo sėkmingo dviejų studijų metų. Kad jiems pasiūlyti užvesti į tarptautinio verslo pasaulio ITM ir "Manchester Metropolitan University prisijungė bendradarbiavimą. Studentai turi galimybę į viršų savo Austrijos valstybinis diplomas su bakalauro laipsnį per vienerius daugiau studijų metų.

Būkite labiau konkurencinga

Studentai turi įgyti dviem laipsniais per 3 metus naudą. Praktinio orientuota aukštesnįjį išsilavinimą ir mokslo verslo tyrimų derinys atveria platų galimybių įsidarbinti visame pasaulyje. Absolventų su bakalauro laipsnį gali siekti savo magistro studijas arba miesteliu Bad Vöslau ar užsienyje. Kadangi darbo rinka tampa vis labiau konkurencinga specializuotas magistro laipsnis bus toliau savo karjerą. Mūsų absolventai gali pasirinkti iš įvairių magistro studijų programas, pradedant nuo verslo ekonomikos ir renginių organizavimas srityje svetingumo ir turizmo vadybos.

Dream, Patikėkite, Dare, Ar

ITM Jums siūlo priekinio krašto verslo išsilavinimą su tarptautinio masto ir todėl jūs galite pradėti karjerą jūs visada svajojo apie.

Kodėl ITM kolegija?

Teorinės žinios kartu su praktinio mokymo Pagrindiniai kursai plius valdymo dėmesys Maži studentų grupės, sudarančios sąlygas asmens ir susipažinę atmosfera ITM dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos turizmo ir svetingumo ekspertai Daugiakultūris atmosfera ir studentus iš viso pasaulio Pelnas iš tarptautinio tinklo absolventų iš 90 šalių Kelias į bakalauro ir magistro laipsnius

Akreditavimo Federacinės ministerijos švietimo, meno ir kultūros

ITM Kolegija veikia kaip privačios mokyklos su oficialiu akreditaciją iš ministerijos pagal Akto BMUKK-24.251/0002-III/3/2011. Su sėkmingo ITM kolegijos absolventai uždirbti verslo liudijimą, ar reikia nustatyti savo viešbučių, restoranų ar kelionių agentūros paslaugomis. Be to, kolegijos diplomas turi teisę gauti bakalauro studijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Programos
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree:

Kontaktai

Adresas Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Austrija