ITM College and University Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į ITM koledžą

Geras būsimasis studentas!

ITM koledžo direktorius kviečia jus prisijungti prie unikalaus tarptautinio turizmo vadybos (ITM) studijų programos: specialiai skirtos tarptautiniams studentams, siekiantiems tarptautinės karjeros prabangioje viešbučių ir turizmo industrijoje, ir nori, kad mokymosi aplinka atitiktų gražią Austriją.

ITM yra vienintelis privati ​​viešbučių ir turizmo kolegija Austrijoje, akredituota ir patvirtinta Austrijos švietimo ministerijos. Jūs gausite Austrijos vyriausybės patvirtintą diplomą, mokomą anglų kalba, pasirinkdami Europos kalbas, kurios leis jums būti pasirengusios bet kuriai pasaulio vietai.

Mes norėtume dirbti su pasirinkta talentų grupe, taigi mūsų tikslinis studentas būtų kažkas labai ambicingas, darbštus ir norėtų įtvirtinti karjeros pradžią svetingumo ir paslaugų sektoriuje. Mes manome, kad mokymasis su mumis suteikia studentui paskatą ir įgūdžius, kad taptų tvirtais, sėkmingais verslininkais, nes mūsų mokymas yra pagrįstas patirtimi ir Austrijos svetingumo industrijos, garsios visame pasaulyje.

Kadangi siūlome savo 2 metų kolegijos programą ribotam ir pasirinktam verslininkų ir novatoriškų studentų skaičiui, mes visada ieškome puikių talentų, kad suteiktume jiems išskirtinį ir individualų išsilavinimą.

Tikiuosi susitikti su jumis, kaip viena iš mūsų ITM šeimos!

Mag. Hansas Lichtenwagner (generalinis direktorius ITM)

10 priežastys mokytis ITM kolegijoje:

 • 30 metų sėkmė su daugiau nei 1600 absolventų iš 96 skirtingų tautų
 • Išskirtinis ir patogus universitetas labai patrauklioje ir saugioje regione
 • Mokymosi centruotos klasės, biblioteka ir ištekliai individualiam ir grupiniam mokymui
 • Profesinis fakultetas su akademine ir pramonės patirtimi
 • Absolventų tinklas su globėjais ir darbo vieta
 • Mažos mokymosi grupės, turinčios individualų dėmesį
 • Tilkite prie tolesnių tarptautinių studijų galimybių
 • Apgyvendinimas kambariuose su visais patogumais
 • Profesinis mokymas viešbučio rezidentams integruotas į visą mokymo programą
 • Vienos kultūrinis hotspot trumpuoju atstumu

Studentų gyvenimas

ITM koledžas yra nedidelis universitetinis miestas, kuris siūlo susipažinę atmosferą ir yra tik 20 km į pietus nuo Vienos Bad Vöslau. Nuo pirmos dienos ITM koledže priklausysite įvairią tarptautinę studentų bendruomenę. Mūsų studentai atvyksta iš viso pasaulio. Šiandien mes turime studentų iš Austrijos, Ispanijos, Prancūzijos, JK, Kroatijos, Ukrainos, Rusijos ir kitų Europos šalių, taip pat iš Vietnamo, Kinijos, Singapūro, Indonezijos, Kinijos, Tailando, Japonijos, Korėjos, Indijos ir daugelio kitų. Nuo momento, kai paliksite ITM, turėsite draugų visame pasaulyje. Norėdami paminėti mūsų kultūrinę įvairovę, kiekvieną semestrą turime tarptautinę vakarienę, kur studentai gali aplankyti savo kolegas gastronomine kelione į savo gimtąsias šalis. Tai vienas iš nepaprastų semestro įvykių ir puikus įvairių kultūrų ir kultūrų, iš kurių atvyksta mūsų studentai, šventė.

"College Garden Hotel" miestelyje yra modernūs studentų kambariai. Kambariai buvo suprojektuoti atsižvelgiant į studentų poreikius.

Studija Austrijoje

Austrija yra Europos Sąjungos narė ir Šengeno sutartis bei siena su Vokietija, Čekija, Slovakija, Vengrija, Slovėnija, Italija, Šveicarija ir Lichtenšteinas. Daugiau informacijos rasite www.austria.info

Viena

Viena yra įdomus ir energingas miestas, kuris siūlo visas savo širdies troškimus ir todėl yra geriausias Europos miestas, kuriame gyvena ir dirba. Viena yra geriausio gyvenimo reitingo, kuris pritraukė praėjusių metų švino miestą Ciuriche, į antrą vietą.

Bad Vöslau

Miškai, vanduo ir vynas yra trys pagrindiniai veiksniai, kurie suformavo Bad Vöslau. šis populiarus vyno centras ir kurortas yra įsikūręs garsioje karštųjų spyruoklių dalyje Vienos pietinėje dalyje. Jis yra 25 km nuo sostinės ir lengvai pasiekiamas traukiniu ar automobiliu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Vokiečių
 • Prancūzų kalba
 • Ispanų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Tarptautinis viešbutis

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 metų November 2018 Austrija Bad Vöslau

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą. [+]

Kolegijos programa

Jūsų žingsninis akmuo

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą.

Trumpasis įrašas HLW / HLT / HLF profesionalams

Esate kvalifikuotas su svetingumo / turizmo mokyklos pažymėjimu iš ES. Jūs turite A2 arba B1 vokiečių, prancūzų ar ispanų kalbomis.

Mes galime Jums pasiūlyti lengvesnę studijų struktūrą, įstojant į pažengusį kalbos mokymą, taigi jūs mokysite su 2 metų studentais ir galėsite pasinaudoti tolesnėmis nei dabartinės būklės galimybėmis.... [-]


Kontaktai

Adresas Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, Austrija