ITM College and University Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Hospitality diplomas

Hospitality diplomas


Užsienio kalbos įgijimas
Valdymo įgūdžiai
Praktinis mokymas


Pasibaigus "Hospitality" diplomu

Austrijos studijų svetingumas ir turizmas

Tarptautinio turizmo vadybos koledžas ( ITM ) siūlo unikalią studijų programą, sukurtą specialiai tiems studentams, kurie planuoja turėti tarptautinę karjerą viešbučių ir turizmo valdymo srityje.

ITM buvo pirmoji Austrijos kolegija, kuri pristatė anglų kalbos mokymą. Kolegiją akredituoja ir patvirtina Austrijos švietimo ministerija. Absolventai gauna Austrijos vyriausybės patvirtintą diplomą. Programa mokoma anglų kalba, o studentai turi galimybę išmokti dar dvi kalbas, kurios padės jiems tapti labiau įsitikintai, dirbant visame pasaulyje.

ITM dirba su ambicingais asmenimis. Jų tikslinis studentas yra motyvuotas ir skirtas specializuotis svetingumo ir paslaugų sektoriuje. Suteikiant taikomą studijų programą, studentai turės platų žinių ne tik teoriniu, bet ir praktiniu lygiu. Praktiniai mokymai yra esminė šios nuolat augančios pramonės plėtros dalis. Štai kodėl jie pasirinko savo "Campus" kaip pagrindinį viešbutį - kur studentai turi galimybę patogiai susipažinti su būsima darbo aplinka.

Dvejų metų kolegijos programa yra skirta ribotam ir kruopščiai atrinktam studentų skaičiui, siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir individualų mokymą praktinių ir teorinių pamokų metu. Tai užtikrina, kad dėstytojai gali pritaikyti ir pritaikyti pamokas pagal individualius studento pageidavimus. ITM pritaria būsimiems vadovams ir siekia suteikti jiems mokymo ir įgūdžių norint pasiekti norimus tikslus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių
  • Prancūzų kalba
  • Ispanų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Tarptautinis viešbutis

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 2 metų November 2019 Austrija Bad Vöslau

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą. [+]

Kolegijos programa

Jūsų žingsninis akmuo

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą.

Trumpasis įrašas HLW / HLT / HLF profesionalams

Esate kvalifikuotas su svetingumo / turizmo mokyklos pažymėjimu iš ES. Jūs turite A2 arba B1 vokiečių, prancūzų ar ispanų kalbomis.

Mes galime Jums pasiūlyti lengvesnę studijų struktūrą, įstojant į pažengusį kalbos mokymą, taigi jūs mokysite su 2 metų studentais ir galėsite pasinaudoti tolesnėmis nei dabartinės būklės galimybėmis.... [-]


Kontaktai

Adresas Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, Austrija