Cademix Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į „ Cademix Institute of Technology ; svarbiausias ir individualizuotas švietimo, tyrimų ir inovacijų institutas Europos širdyje. Mūsų misija yra padaryti aukštųjų technologijų žinias prieinamas visiems. „Cademix“ dėmesys sutelktas į kompiuterizuotą projektavimą, inžineriją, gamybą ir mišrias laikmenas. Todėl „Cademix“ siūlo platų mokslo ir inžinerijos, vadybos, verslumo ir skaitmeninio meno sričių daugiadisciplinines švietimo ir karjeros pagreitinimo programas.

„Cademix“ planuojama užpildyti spragą tarp „Academia“ ir „Industries“. Todėl ji apima specifines Europoje reikalingas technologijas ir pritaikymą kultūroje. „Cademix“ karjeros spartinimo programos vykdomos lygiagrečiai su profesinėmis ir sertifikuotomis programomis. Be to, siekiama tobulinti ir pagreitinti absolventų ir antrosios pakopos studijų studentų įgūdžių rinkinį siekiant paklausiausiausių ir gerai apmokamų pozicijų pramonėje.

„Cademix“ paaiškino per 2 minučių vaizdo įrašą

„Cademix“ yra Mokslinių tyrimų plėtros ir inovacijų institutas, siūlantis atvirą ir išsamų inovacijų ciklą kompiuterinių technologijų srityje. Taigi, kas yra atviras ir pilnas inovacijų ciklas? Čia yra geras apibrėžimas: Tyrimas yra pinigų pavertimas žiniomis. Tačiau naujovė yra žinių pavertimas pinigais.

Tai prasideda švietimu, karjeros plėtra, investicijomis į išteklius ir tęsiama iki R

Inovacijos yra antroji ciklo pusė, jos labiau aktualios visuomenei. Tai prasideda naujovėmis, paremtomis turimomis žiniomis. Tada pereinama prie produktų kūrimo ir inžinerinių paslaugų, po to - rinkodara ir pardavimas. Pardavus, ciklas bus baigtas, o sistema yra finansiškai tvari.

Tai apibūdina pagrindinius mūsų verslo sektorius. Mūsų švietimo skyriai ir mokslinių tyrimų grupės siūlome individualius Pathways reikalinga pramonėje. Jie dirba su mūsų karjeros plėtros centru, siūlančiu technologijų karjeros pagreitinimo programas.

Fizikos, IRT ir inžinerijos katedros teikia patirtį aukštųjų technologijų srityse, įskaitant kompiuterinio modeliavimo, 3D spausdinimo, AI, IoT, mašinų mokymosi ir pramonės 4.0 sritis. Skaitmeninio meno katedroje nagrinėjamos kompiuterinio projektavimo, vaizdo įrašų gamybos, skaitmeninio meno ir daugialypės terpės temos. Vadybos inovacijų ir verslumo skyrius apima lyderystės, technologijų valdymo, komandos ir verslo plėtros sritis.

Naujovių srityje mes turime inžinerinių paslaugų konsultavimo ir skaitmeninės rinkodaros paslaugas, kurios glaudžiai bendradarbiauja su mūsų „Animacijos studijomis“ ir siūlo visą vaizdo įrašų kūrimo sistemą. Kiekvienas sektorius yra labai svarbus visam ciklui, tačiau jame siūlomos b2b ir b2c paslaugos, taip pat atviros tarptautinės partnerystės. Apskritai, mes apžvelgiame daugumą sričių, susijusių su kompiuteriniu projektavimu, inžinerija, gamyba ir mišriąja medija.

Vietos

Viena

Address
Donau-City-Straße,1
1220 Viena, Viena, Austrija