Oficialus aprašymas

Vizija
Unity College Australia yra įregistruota profesinio aukštojo mokslo kolegija, kuri siekia įtakoti gyvenimą, mokydama žmones krikščioniškoje aplinkoje dirbdami, domisi ar tarnaujant.

Misija

Mūsų misija yra teikti mokymus, kurie:
 • yra svarbus ir aukštos kokybės
 • padeda studentams pasiekti kompetenciją darbo vietoje
 • ugdo kitų poreikių ir įgūdžių supratimą, kad galėtų tinkamai reaguoti
 • skatina vertinti krikščioniškojo tikėjimo indėlį į save ir visuomenę
 • skatina asmeninę brandą ir charakterio vystymąsi, kuris skatina gebėjimą veiksmingai prisidėti prie visos visuomenės

Įsitikinimų pareiškimas

Doctrinally, " Unity College Australia yra krikščionių bažnyčios pagrindinė kryptis, ji yra įsipareigojusi Rašto įkvėpimo ir autoriteto, evangelijos skelbimo ir Jėzaus Kristaus pakankamumo visiems žmonėms poreikiams. Mūsų pagrindiniai įsitikinimai yra tradiciniai bažnyčios įsitikinimai (Nicene ir apaštalai).

Kolegijos etosas

Unity College Australia yra įsipareigojusi teikti kokybiškas profesinio mokymo programas iš krikščioniškos perspektyvos, kuria siekiama padėti žmonėms veiksmingai prisidėti prie šiuolaikinės visuomenės.
Unity College Australia programos siekia:
 • akademinė kompetencija (intelektinės disciplinos ir kompetencijos ugdymas siekiant įgyti žinių ir įgūdžių, taip pat tolesnio išsilavinimo pagrindas);
 • profesinė kompetencija (praktiniai įgūdžiai ir metodai, susiję su krikščioniškos tarnybos ir (arba) su darbu susijusiais gebėjimais) ir
 • charakterio raida - asmeninis augimas, grindžiamas krikščionių charakterių pagrindais
Profesinio darbo rezultatai yra nuo tarnavimo ir vadovavimo krikščioniškoje tarnyboje iki kompetentingos, profesionalios paslaugos bendrojoje bendruomenėje (pvz., Informacinės technologijos, bendruomenės priežiūra, valdymas ir kūrybinis menas). Unity College Australia siekia aiškiai krikščioniškos švietimo filosofijos, pagrįstos principais, kurie gali būti taikomi visose gyvenimo ir darbo srityse.
Tai apima Krikščionių ministerijos kursus, kuriuose studentai gali praktiškai pritaikyti krikščioniškąjį gyvenimą tarnaudami kitiems. Kolegijos bendrieji profesiniai kursai yra atviri studentams iš visų tautybių, religijų ir kultūros. Kadangi jis yra transnacionalinis ir nepriklausomas, koledžas yra pajėgus kreiptis į studentus iš platų krikščionių srautų.

Vertybės

Pradinės vertės taikomos visiems mūsų kursams:
 • Sveikindamas: siekiame sukurti aplinką, kuri būtų sveikintina visiems studentams.
 • Sąryšis: veiksmingumas užimtumo ir tarnavimo srityje priklauso nuo stiprių santykių. Mes siekiame sukurti stiprius ryšius ir ilgalaikius draugystes tarp studentų, personalo ir su bendruomene aplink mus.
 • Aktualumas: Koledžas siekia būti svarbiu ir pranašišku mūsų visuomenei. Jis turi šiuolaikinį dėmesį ir siekia įtraukti įvairias kultūrines išraiškas.
 • Kompetencija: Koledžas siekia tobulumo, o ne dėl savo labui, bet mūsų atsidavimas Dievui ir Dievo šlovės gerbimui Bažnyčioje ir platesnėje bendruomenėje.
 • "Marketplace": "College" yra įsipareigojusi teikti efektyvią mokymo praktiką visuomenės darbo vietose ir prekybos vietose.
 • Visas asmuo: mes tikime, kad mokymas apima ne tik žinių ir įgūdžių įgijimą, bet ir charakteristika bei dvasinė raida yra svarbūs mokymosi ir asmeninio augimo aspektai.
Šios vertybės yra ypač taikomos krikščionių tarnybos kursams:
 • Vienybė: Kolegija yra tarpdisciplininė ir atvira visiems Kristaus kūno nariams ir platesnei bendruomenei, kuri sutinka su mūsų etosu ir vertybėmis. Mes siekiame tarnauti bažnyčiai ir papildyti, o ne dubliuoti kitų vykdomą veiklą.
 • Karalystė: Mes trokštame, kad žmonės būtų įsipareigoję tarnauti Dievo karalystei, tiek per bažnyčią, tiek į darbo vietą ar rinką.
 • Bažnyčia: skatiname dalyvauti tikinčiųjų bendruomenėse ir visoje bažnyčioje.
 • Kūrybiškumas: kolegija siekia atspindėti ir ugdyti kūrybiškumą, kurį Dievas davė mums. Mes siekiame ištirti krikščionišką kūrybinę patirtį
 • Ministerijos įgūdžiai: Kolegija yra įsipareigojusi plėtoti veiksmingus tarnavimo įgūdžius studentų gyvenime.
 • Dievas orientuotas: mes tikime būtinybe plėtoti tvirtus santykius su Gyvais Dievu. Tai apima aistros ugdymą, kad geriau suprastų ir pritaikytų Dievo Žodį.
 • Evangelija: Kolegijos doktrininis pagrindas yra įsitvirtinę krikščionių įsitikinimai (Nicene, apaštalai). Kalbant apie tikėjimą, mes siekiame vienybės esmę ir toleranciją ne esminiuose dalykuose.
 • Šventoji Dvasia: Mes tikime, kad tarnystė yra veiksmingiausia, kai daroma pagal Šventosios Dvasios suteikimą. Mes trokštame pamatyti Dievo viršvalstybinį buvimą darbe per visus, kurie bendrauja su kolegija, gyvenimu ir per juos

Istorija

1995 m. Kanbera, Australija, buvo įkurta "Unity College", kurios pagrindai yra vietinių bažnyčių mokymo vietos tarnybose. Pavadinimas "Unity College" buvo pasirinktas taip, kad atspindėtų Kanberos bažnyčių vienybę sutelkti savo išteklius ir suteikti mokymus, kuriuos anksčiau teikė tik didesnės bažnyčios sostinėse.
1998 m. Kolegija gavo registruoto mokymo organizacijos (RTO) statusą ir pradėjo teikti vyriausybės akredituotą mokymą, ypatingą dėmesį skiriant krikščionių tarnyboms ir kūrybiniams menams. Nuo to laiko kolegija įsitraukė į nacionalinį dėmesį, siekdama, kad partnerystėse mokymai būtų vykdomi kituose šalies centruose.
Nuo 2004 m. Naujosios Pietų Velso, Viktorijos, Kvinslando, Pietų Australijos, Vakarų Australijos ir Tasmanijos vietovės pradėjo mokytis išsiplėtus kursų spektrui.
Pastaraisiais metais atsirado galimybės mokytis ir tarptautiniu mastu. Kolegija taip pat pripažino poreikį mokytis bendrojoje bendruomenėje su krikščioniško pasaulio požiūriu ir pastaraisiais metais pridėjo nemažai kursų, kuriuose bendresni profesiniai rezultatai yra susiję su jo registracija. 2015 m. Kolegija šventė savo 20-ąsias metines, o mes tikimės tolesnio augimo ir plėtros per trečią veiklos dešimtmetį.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Unity College Australia

Suteikti asmeniui įgūdžių ir žinių, kaip nepriklausomo IKT specialisto arba kaip komandos nario valdyti įvairius tinklus, įskaitant internetinį darbą, saugumą ir e. Versl ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

Suteikti asmeniui įgūdžių ir žinių, kaip nepriklausomo IKT specialisto arba kaip komandos nario valdyti įvairius tinklus, įskaitant internetinį darbą, saugumą ir e. Verslo integraciją. Šis kursas suteikia asmenims galimybę specializuotis "Tinklo" srityje, užbaigus "ICT30115" III sertifikatą "Informacija, skaitmeninė žiniasklaida"

REZULTATAI

Šis kursas suteikia studentams būtinus įgūdžius šioms reikmėms:

Baigti dirbti kaip kompiuterinių tinklų IKT specialistas.Su šia kvalifikacija susiję galimi darbo pavadinimai yra: tinklo administratorius, IT administratorius, IT operacijų administratorius, tinklo paslaugų administratorius, tinklo palaikymo koordinatorius, tinklo operacijų analitikas, tinklo saugumo koordinatorius, tinklo e. Verslo koordinatoriusPalengvinti galimybes įsidarbinti, įskaitant mažo verslo steigimąKaip pirmtakas studijoms kitose švietimo įstaigose.APŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

"10434NAT" krikščionių ministerijos ir teologijos kursų diplomas skirtas mokyti studentus gyventi veiksmingai krikščioniškam gyvenimui, veiksmingai bendrauti su ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

"10434NAT" krikščionių ministerijos ir teologijos kursų diplomas skirtas mokyti studentus gyventi veiksmingai krikščioniškam gyvenimui, veiksmingai bendrauti su Evangelija ir tarnauti bendruomenei darbo vietoje arba krikščioniško tarnavimo darbe.

Šis kursas mokys lyderius ir potencialius lyderius įvairiose krikščioniškosios ministerijos veiklos srityse, susijusiose su vietine bažnyčia, krikščionių organizacija ir darbo vieta.

REZULTATAI

Šis kursas suteiks studentams:

Padidėjęs gebėjimas išgirsti iš Dievo ir vadovautis Šventosios Dvasios vedybeIšsamus Biblijos ir jo taikymo supratimasTolesni teologinio mąstymo ir etinių sprendimų priėmimo įgūdžiaiGlaudesnis bendravimas (ypač perduodant Biblijos sąvokas), konfliktų sprendimo ir žmonių valdymo įgūdžiaiPagerinti pastoracinius, vadovavimo ir tarnavimo įgūdžius su Dievo ir žmonių širdimiSpecializuotų tarnybos įgūdžių ugdymo galimybėsAPŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

BSB51915 lyderystės ir vadybos kursų diplomas yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą arba pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką. Tokiu lyg ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

BSB51915 lyderystės ir vadybos kursų diplomas yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą arba pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką. Tokiu lygiu vadovai teikia lyderio pozicijas ir gaires kitiems bei prisiima atsakomybę už veiksmingą komandos veikimą ir veikimą bei jo darbo rezultatus.

REZULTATAI

Studentai, baigę šią kvalifikaciją, gali atlikti įvairius valdymo ir (arba) priežiūros vaidmenis. Darbo vaidmenys ir pavadinimai skiriasi įvairiose pramonės šakose.

APŽVALGA

Keičiant darbo vietą, vadovai ir jų komandos įgijo labai skirtingą vaidmenį. Yra nukrypimas nuo tradicinių vadovo įgūdžių, kontroliuojančių, vadovaujančių ir išlaikančių drausmės, komandos vadovui, kuris yra atsakingas už instruktavimą, palengvina ir tobulina komandinį bendradarbiavimą strateginiu pagrindu.... [-]

Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką. ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką.

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį įvairiuose nustatymuose, vaidmenį, kurie siekia toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. Ši kvalifikacija taip pat tinka asmenims, turintiems mažai profesinę patirtį arba jų ne visą, tačiau turintiems teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir darbo galimybes.

APŽVALGA

Keičiant darbo vietą, vadovai ir jų komandos įgijo labai skirtingą vaidmenį. Yra nukrypimas nuo tradicinių vadovo įgūdžių, kontroliuojančių, vadovaujančių ir išlaikančių drausmės, komandos vadovui, kuris yra atsakingas už instruktavimą, palengvina ir tobulina komandinį bendradarbiavimą strateginiu pagrindu.... [-]

Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką. ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką.

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį įvairiuose nustatymuose, vaidmenį, kurie siekia toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. Ši kvalifikacija taip pat tinka asmenims, turintiems mažai profesinę patirtį arba jų ne visą, tačiau turintiems teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir darbo galimybes.

APŽVALGA

Keičiant darbo vietą, vadovai ir jų komandos įgijo labai skirtingą vaidmenį. Yra nukrypimas nuo tradicinių vadovo įgūdžių, kontroliuojančių, vadovaujančių ir išlaikančių drausmės, komandos vadovui, kuris yra atsakingas už instruktavimą, palengvina ir tobulina komandinį bendradarbiavimą strateginiu pagrindu.... [-]

Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Unity College Australia

"10435NAT Advanced Diploma of Christian Ministries and Theology" yra skirtas suteikti studentams galimybę bendrauti su Evangelija ir tarnauti bendruomenei tiek ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

"10435NAT Advanced Diploma of Christian Ministries and Theology" yra skirtas suteikti studentams galimybę bendrauti su Evangelija ir tarnauti bendruomenei tiek formalaus krikščioniško tarnavimo darbe, tiek darbo vietoje. Kursas rengia lyderius įvairiose krikščionių ministerijos vietose, susijusiose su vietine bažnyčia, krikščionių organizacija ir (arba) darbo vieta.

REZULTATAI

Šis kursas suteiks studentams:

Išsamus Biblijos ir jo taikymo supratimasAukšto lygio gebėjimai teologiniuose motyvuose ir etikos sprendimų priėmimo proceseLabai išvystyta bendravimo (ypač bendravimo su biblinėmis sąvokomis) ir žmonių valdymo įgūdžiųSielovados priežiūra, pažangios lyderystės ir tarnavimo įgūdžiai su Dievo ir žmonių širdimiPraktinė galimybė toliau tobulinti specializuotus ministerijos įgūdžiusAPŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką. ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką.

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį įvairiuose nustatymuose, vaidmenį, kurie siekia toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. Ši kvalifikacija taip pat tinka asmenims, turintiems mažai profesinę patirtį arba jų ne visą, tačiau turintiems teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir darbo galimybes.

APŽVALGA

Keičiant darbo vietą, vadovai ir jų komandos įgijo labai skirtingą vaidmenį. Yra nukrypimas nuo tradicinių vadovo įgūdžių, kontroliuojančių, vadovaujančių ir išlaikančių drausmės, komandos vadovui, kuris yra atsakingas už instruktavimą, palengvina ir tobulina komandinį bendradarbiavimą strateginiu pagrindu.... [-]

Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Unity College Australia

Bendrojo anglų kalbos kursas ELICOS-089714G skirtas įgyti įgūdžių ir žinių apie anglų kalbos vartojimą bendrais tikslais. Tai apima akademinius tikslus, bet neapsiriboja ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

Bendrojo anglų kalbos kursas ELICOS-089714G skirtas įgyti įgūdžių ir žinių apie anglų kalbos vartojimą bendrais tikslais. Tai apima akademinius tikslus, bet neapsiriboja tokiais tikslais. Tarpiniai, aukštesniojo vidurinio ir papildomi moduliai suteikia studentams galimybę sutelkti dėmesį į tam tikras anglų kalbas, susijusias su studento susidomėjimu.

REZULTATAI

ELICOS - Bendrojo anglų kalbos kursai suteikia studentams būtinus anglų kalbos įgūdžius šiomis reikmėmis:

Skatinti švietimo, profesinių ir socialinių tikslų įgyvendinimą.Palengvinti galimybes įsidarbinti kalbų įgūdžių ugdymui.Padidinti besimokančiojo gebėjimą veiksmingai dirbti Australijos bendruomenėje.Atitikti anglų kalbos reikalavimus tarpkultūrinėms organizacijoms.Pasirengimas atlikti kitus tyrimus " Unity College Australia .Pasirengimas studijoms kitose Australijos švietimo įstaigose.APŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Unity College Australia

Ši programa suteikia praktinį techninį pagrindą daugeliui IT diplomų kursų. Šis kursas taip pat tinka IKT absolventams, kurie nori patobulinti savo praktinius įgūdžius ko ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

Sukurti žinias ir įgūdžius, susijusius su informacinių ir ryšių technologijų (IKT) naudojimu. Šis kursas įgyja studentų viduje IRT - jie nebėra vartotojai. Ši programa suteikia praktinį techninį pagrindą daugeliui IT diplomų kursų.

Šis kursas taip pat tinka IKT absolventams, kurie nori patobulinti savo praktinius įgūdžius kompiuterio ir serverio srityje ir turintiems praktinių įgūdžių, norinčių įgyti oficialią Australijos kvalifikaciją IT.

REZULTATAI

Šis IKT kursas suteikia studentams reikiamus įgūdžius šiems tikslams:

Baigti dirbti kaip IRT technikasPradėti dirbti įvairiose IRT palaikymo funkcijose (pvz., Naudotojui, operacijoms, kompiuteriui, techniniam ir (arba) klientui)Palengvinti galimybes įsidarbinti, įskaitant mažo verslo steigimąKaip pirmtakas aukštesnio lygio studijoms.APŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

Muzikos pramonės kursas CUA30915 III sertifikatas, pateiktas Kultūrinių ministerijų programos kontekste, skirtas suteikti žmonėms galimybę kurti įgūdžius ir žinias krikšč ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

Muzikos pramonės kursas CUA30915 III sertifikatas, pateiktas Kultūrinių ministerijų programos kontekste, skirtas suteikti žmonėms galimybę kurti įgūdžius ir žinias krikščioniškosios muzikos ministerijos tikslais. Studentai, kurie baigs programą, gaus CUA30915 sertifikatą III muzikos industrijoje, taip pat atrinktų vienetų iš III ar IV sertifikatų krikščionių ministerijos ir teologijos kvalifikacijoje.

Programa mokys žmones muzikiniais įgūdžiais ir sustiprins jų gebėjimą juos įgyvendinti kartu su savo krikščionišku tikėjimu. Paprastai ši programa pateikiama su šiuolaikinės muzikos dėmesiu, bet ir bus pagrindas tolesniam muzikiniam mokymuisi įvairiuose muzikos žanruose.... [-]

Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

10433NAT sertifikatas IV krikščionių ministerijos ir teologijos kursas yra skirtas suteikti studentams galimybę gyventi veiksmingą krikščionišką gyvenimą, pranešti apie E ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

10433NAT sertifikatas IV krikščionių ministerijos ir teologijos kursas yra skirtas suteikti studentams galimybę gyventi veiksmingą krikščionišką gyvenimą, pranešti apie Evangeliją ir tarnauti savo bendruomenei ir darbui. Šis kursas apmokys potencialius lyderius įvairiose krikščioniškos ministerijos veiklos srityse, susijusiose su vietine bažnyčia, krikščionių organizacija ir darbo vieta.

REZULTATAI

Šis kursas suteiks studentams:

Praktinis Biblijos supratimasPadidėjęs sugebėjimas išgirsti iš Dievo ir pažinti Šventosios Dvasios darbusFondas, galintis pagalvoti apie Bibliją ir priimti etikos sprendimusBendravimo kompetencija (ypač kalbant apie Biblijos sąvokas), konfliktų sprendimo ir žmonių valdymo įgūdžiaiSielovados priežiūra ir tarnavimo įgūdžiai su Dievo ir žmonių širdimiAPŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia
Address
Churches Centre, Belconnen, Benjamin Way, Belconnen
Queanbeyan, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 6161 0050