University of Technology Sydney

Įvadas

Oficialus aprašymas

" UTS mes manome kitaip: mes priimame visuotinį požiūrį į švietimą, kurio pagrindinė inovacija. Be to, mes esame realaus pasaulio universitetai. Visi mūsų kursai yra glaudžiai suderinti su pramonės poreikiais, todėl tai, ką jūs mokysitės, paruoš jūsų būsimą karjerą.

UTS skirtumas

  • Mes Australijos 1-asis jaunasis universitetas ir užėmė 9-ąją vietą pasaulyje (QS Top 50 iki 2019 m. Iki 50 metų ir "The Times" aukštojo mokslo (THE) Young University universiteto reitingai 2018 m.). Pagal QS (2019) mes taip pat vertiname 200 geriausių pasaulio universitetų.
  • Sukūrėme pasaulinio lygio universitetus, kuriuose gyvena energingos, tarpusavyje sujungtos studentų erdvės. Pasinaudokite mūsų apdovanojimų pelniusiais pastatais, naujausiomis priemonėmis ir tvariu dizainu.
  • Mes Sidnėjaus miesto universitetas - mes gyvename viename iš didžiausių pasaulio miestų, apsuptą Sidnėjaus kūrybinių ir skaitmeninių pramonės šakų centre.
  • Mes turime ryšius, kurie skaičiuojami. Daugiau nei 150 pramonės partnerių formuoja mūsų turinį ir teikia stažuotes, stipendijas ir išteklius.
  • Mūsų studentai atvyksta pirma - kai studijuosite su mumis, mes jus palaikysime. Studentų paslaugos apima sveikatą ir konsultavimą, akademinę ir anglų kalbos pagalbą, būsto ir karjeros paramą, asortimentą klubų ir visuomenių.

Tyrimai, kurie yra svarbūs
" UTS mūsų tyrimas atsako į didelius klausimus. Mes turime vis didesnę reputaciją būsimiems moksliniams tyrimams kylančiose disciplinose, daugiausia dėmesio skiriant penkios teminės sritys: sveikata, duomenų mokslas, tvarumas, būsimasis darbas ir pramonė bei socialinės ateities perspektyvos. Nuo klausimų, susijusių su sveikatos priežiūros ateities technologiniais sutrikimais , dideli duomenys ir nauji darbo būdai, mes pristatome realius šiandieninės ir rytoj iššūkius. Mes taip pat bendradarbiaujame. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės atstovais ir akademiniais partneriais visame pasaulyje, siekdami paskatinti prasmingus pokyčius aplink pasaulį.

Stipendijos sėkmė

Mes paskyrėme 30 milijonų JAV dolerių, skirtų stipendijoms ir stipendijoms tarptautiniams studentams iki 2020 m., Įskaitant universitetinius arba fakulteto specialius finansus tokiems tarptautiniams studentams kaip jūs.

www.int stipendijos. UTS .edu.au

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Magistro diplomai » Matyti Magistro studijų sertifikatai » Peržiūrėti kursus » Matyti Law MLS - teisės magistro studijos » Matyti Law Diplomai » Matyti Health Diplomai » Matyti Health Certificates » Matyti Health Magistras » Matyti Pedagogikos doktorantūros studijos » Matyti Law Sertifikatai » Matyti Law Teisės doktorantūros studijos (JD) » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Universiteto pažymėjimas aplinkos inžinerijos valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas nagrinėja bendrąsias aspektus aplinkos tvarkymo, susijusių su praktikuojančių specialistų inžinerijos mokslo, planavimo, architektūros, teisės, geodeziniai, sveikatai ir pastato. Inžinieriai, mokslininkai, urbanistų ir kitų šioje srityje dirbančių specialistų turi įtikinamą pareigą užtikrinti, kad neigiamas poveikis vystymuisi apie bendrą aplinkos yra minimalus. Siūlomos šio kurso dalykai vadovautis integruoto požiūrio į profesinės praktikos per priverstinių dalykų profesinės inžinerijos, aplinkos inžinerijos valdymą ir pasirenkamasis pasirinkimas. [+]

Aplinkos inžinerija ir valdymas yra aukštos politinės darbotvarkės. Ji taip pat turi aukštą profesinę prioritetas. Studentai plėtoti fone ir kompetenciją aplinkos valdymą. Šis kursas yra idealus praktikuojančių specialistų, kurie domisi aplinkosaugos valdymo klausimais, bet kurie neturi laiko įsipareigoti magistro kurso.

Kurso tikslas plėtoti informuotumą ir supratimą apie žmogaus veiklos poveikį aplinkai, atsižvelgiant į atliekų mažinimo ir vandens kokybės valdymo, profesinės įgūdžių, reikalingų dirbti kaip integruota grupė, atsakinga už aplinkos planavimą ir valdymą.

Šis kursas yra svarbūs praktikuojančių specialistų architektūros, statybos, inžinerijos mokslo, sveikatos, teisės, planavimo ir tyrimo.... [-]


Magistro diplomas

Aukštojo laipsnio aukštojo žurnalistikos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 1.5 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Pažangiosios žurnalistikos aukštojo mokslo diplomas aprūpina moksleivius įgūdžiais, žiniomis ir judrumu, kad galėtų kurti karjerą šiandienos sparčiai besikeičiančioje, daugialypėje ir dažnai labai sutrikdytoje skaitmeninės terpės srityje. [+]

Studentai įgyja praktinės patirties, teikiant ataskaitas, redagavimą ir susijusius gamybos bei dizaino įgūdžius įvairiomis teksto, garso ir vaizdo priemonėmis. Stengiamasi pasakoti apie skaitmenines priemones, tirti naujoves ir verslumą. Studentai turi galimybę naudotis, patirtimi ir galvoti apie besiformuojančią žurnalistinę praktiką įvairiose srityse, įskaitant drones, virtualios realybės ir kompiuterizuotos ataskaitos. Šis kursas yra susietos studijų programos dalis ir tinka visiems, norintiems išmokti visapusiškai panaudoti žurnalistikos galią.

Programos absolventai: turintys stiprius ir lanksčius tyrimo, ataskaitų teikimo ir gamybos įgūdžius bei kritiškai supranta šiuolaikinę žiniasklaidą, yra naujoviškos praktikos ir judrūs mąstytojai, kurie gali kurti naujas idėjas ir praktiką visose žurnalistikos ir žiniasklaidos srityse, siekiančios vadovaujančių pozicijų, pagrįstų etiškais , profesionalus ir skaidrias praktika turi gebėjimą dirbti įvairiose platformose, kanaluose ir disciplinose skaitmeninėje ir naujoje aplinkoje.... [-]


Aukštojo mokslo diplomas sporto žiniasklaidoje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 1.5 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Sporto žiniasklaidos magistro diplomas aprūpina moksleivius įgūdžiais, metodais ir žiniomis, kad būtų galima kurti karjerą keliose sporto valdymo, administravimo, žurnalistikos ir komunikacijos srityse. Kursas remiasi žurnalistikos, viešųjų ryšių ir verslo disciplinomis, siekiant pristatyti neįkainojamą žiniasklaidos valdymo, sporto administravimo ir rinkodaros, auditorijos kūrimo, ataskaitų teikimo ir redagavimo visame tekste, vaizdo įraše ir garso įrašuose patirtį. [+]

UTS " unikalus susitarimas su "Sydney" kriketo "Ground Trust" suteikia studentams daugybę įvairių sporto kodų, be to, kiekvienam kurso aspektui pridedamas vidinis elementas. Studentai yra už scenų ir priešais veiksmą. Kursą UTS mokytojai iš UTS Komunikacijos mokyklos ir verslo mokyklos kartu su pirmaujančiais pramonės specialistais. Pagrindinis dėmesys skiriamas tiek praktinėms, tiek reflektyvioms mokymosi galimybėmis, kad absolventai būtų darbininkai ir mąstytojai, turintys tiek praktinių, tiek strateginių įgūdžių.

Programos absolventai turi stiprius ir lanksčius tyrimo, ataskaitų teikimo ir gamybos įgūdžius, o kritiškas šiuolaikinių sporto žiniasklaidos priemonių supratimas turi galimybę dirbti įvairiuose skaitmeninėse ir naujose aplinkose esančiose platformose, kanaluose ir disciplinose, yra novatoriški praktikai ir judrūs mąstytojai, kurie gali vystytis naujų idėjų, sprendžiant problemas ir įtraukiant auditorijas siekti pramonės pozicijų, ginkluotų gerai suprasdami etikos, profesines ir politines diskusijas sporto srityje.... [-]


Aukštojo mokslo diplomas vietos valdžios valdyme

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Kalbant apie sparčius technologinius ir socialinius ir ekonominius pokyčius, vietos valdžios institucijoms dirbantiems viešajam valdytojui reikia aukšto lygio profesinės patirties, plataus spektro valdymo ir organizacinių įgūdžių bei gerai suprasti kintančius sektoriaus ir jų bendruomenių poreikius bei prioritetus. Šio kurso metu suteiktas mokymas ir mokymas suteikia galimybę tokiems specialistams plėsti savo profesines žinias ir įgūdžius, paremtus tvirtu viešųjų paslaugų ir demokratinių vertybių bei principų pagrindu. [+]

Tikslus vietos valdžios institucijų aplinka, kursas suteikia dalyviams galimybę kurti individualiąsias programas atitinkančią mokymo programą, nes studentai gali kurti studijų planą, atitinkantį jų profesinio tobulėjimo reikalavimus. Dalykus galima ištirti taikant intensyvų blokų išleidimą, o programa taip pat gali būti naudojama kaip akmuo vietos savivaldos magistro (C04257).

Baigus kursą, absolventai puikiai supranta esamas problemas vietos savivaldoje ir įvairiose bendruomenėse, taip pat gebėjimą susieti šias žinias su savo darbo vietomis. Programa suteikia studentams galimybę susipažinti su bendrojo ir specialiojo mokymo vienetų deriniu lanksčiais pristatymo būdais. Studentai tobulina mokymosi įgūdžius, kurie leidžia jiems tęsti profesinį tobulėjimą per trumpus kursus ar tolesnį akademinį mokymąsi.... [-]


Aukštojo mokslo žmogiškųjų išteklių vadybos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Žmogiškųjų išteklių vadybos diplomas suteikia dalyviams žinių ir įgūdžių, susijusių su žmogiškųjų išteklių valdymu (HRM), suteikiant dalyviams galimybę įgyti patirties visais žmogiškųjų išteklių valdymo ir jos klausimų, įskaitant darbo santykius (IR) ir kitų valdymo praktiką. [+]

Žinoma, studentams suteikiama galimybė įgyti teorinių ir praktinių įgūdžių žmogiškųjų išteklių ir IR srityse. Jis grindžiamas magistrantūros programa, tačiau reikalauja mažiau studijų vienetų. Daugeliu atvejų dalyviai gali pasirinkti pereiti prie Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro (C04286), kad būtų sėkmingai baigtas šis kursas.

Kurso tikslas - patenkinti karjeros poreikius specialistams, turintiems tam tikros patirties darbo santykių srityje.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Diplomą ne pelno ir socialinio valdymo įmonė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Diplomą Ne pelno ir socialinių Įmonių suteikia įgūdžių ir žinių žmogiškaisiais ištekliais ir teisinius aspektus ne-pelno organizacijų valdymo. Šis kursas suteikia pagrindines įžvalgas socialinio verslumo ir socialinių inovacijų, kaip vairuotojai ne-pelno, bendruomenės orientuotos įmonės. [+]

Žinoma yra pramonės svarbi ir lanksčios studijų režimai paprastai siūlomų.

Šis kursas suteikia vadybinius įgūdžius asmenims, siekiantiems dirbti didžioji ir sudėtingų sričių socialinės inovacijos ir verslumas, kiek jie susiję su ne-pelno siekiančias įmones.

Karjeros galimybės apima valdymo nevalstybinių ar ne-pelno organizacijų.

[-]

Diplomą verslo administravimo srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Verslo administravimo magistro diplomas suteikia pagrindą karjeros plėtrai absolventams, kurie anksčiau nevykdė administracinių studijų laipsnio. [+]

Bendrieji valdymo įgūdžiai yra sukurti siekiant įgyti žinių apie strateginį mąstymą, kritinę analizę, verslo planų rengimą ir įgyvendinimą, sprendimų priėmimą pagal neapibrėžtumą, supratimą apie organizacinę dinamiką, veiksmingą bendravimą ir pokyčių skatinimą.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Finansų analizės diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Finansų analizės magistro diplomas suteikia pažangiausio lygio medžiagą pagrindinėse šiuolaikinėse apskaitos ir finansų srityse. [+]

Pagrindiniai dalykai yra skirti subalansuotai aprėpti apskaitos, finansų ir investicijų temas.

Karjeros galimybės apima finansinių analitikų ir finansų planavimo pozicijas finansinių paslaugų sektoriuje, pramonėje ir vyriausybėje.

[-]

Finansų diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Finansų diplomas suteikia finansinių institucijų žinios ir sprendimų priėmimo įgūdžius vadovams finansų įstaigose, korporacijose ir finansinėse konsultacijose. [+]

Kursas suteikia dalyviams galimybę įgyti žinių apie finansų teoriją ir metodus pažangiausius profesionalios praktikos tikslais.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Geros gamybos praktikos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Geros gamybos praktikos diplomas suteikia naujausią ir išsamią gerą gamybos praktiką (GMP) farmacijos, biotechnologijų ir medicinos prietaisų pramonėje. Tai suteikia svarbių žinių apie reglamentus, atitikimą (GXP), produktų kūrimą ir kokybės užtikrinimą šioje labai reglamentuojamoje pramonėje, kuri yra esminė karjeros plėtros priemonė. [+]

Tai yra vienintelis tokio pobūdžio kursas Azijos-Ramiojo vandenyno regione. UTS : farmacijos disciplina bendradarbiauja su "SeerPharma", pirmaujančia pramonės šakos techninių reikalavimų ir kokybės užtikrinimo žinių teikėja, teikianti studentams praktiką ir mokslinius tyrimus. Designed by pirmaujančių ekspertų šioje srityje, žinoma, suteikia profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros Pathways studentams visuose pramonės organizacijų lygmenyse. Tai ideali tiems studentams, kurie nori pradėti arba tobulinti savo farmacijos pramonės gamybos karjerą, turintį pramoninę pripažintą kvalifikaciją.

Karjeros galimybės apima: gamybą, kokybės užtikrinimą, kokybės kontrolę, dokumentaciją, patvirtinimą, tiekimo grandinę ir teisės aktų laikymąsi farmacijos, biotechnologijų ir medicinos prietaisų pramonės sektoriuje stebint ir užtikrinant kokybės užtikrinimą klinikinių tyrimų organizacijose, atliekančiose auditus valstybės reguliavimo agentūrose, konsultavimo konsultacinėse firmose ir vadovuose ir praktikai įvairiose kitose asocijuotose bendrovėse, kuriose reikalaujama geros gamybos praktikos.... [-]


Kvalifikacinio rašymo diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Kvalifikacinio rašymo magistro laipsnis yra sudėtinė programa, skirta patenkinti daugybę žmonių, norinčių pradėti karjerą raštu, ir patyrusiems rašytojams, norintiems tobulinti savo teorines žinias ir įgūdžius. [+]

Šis kursas skirtas tiems, kurie nori pradėti savo rašymo karjerą ar patyrusius rašytojus, norinčius tobulinti savo įgūdžius.

Studentai ugdo: tiek bendrus, tiek specifinius rašymo įgūdžius įvairiais žanrais, žiūri į vieną žanrą giliai arba žiūri į įvairiausių žanrų ir žiniasklaidos galimybes, sugebėjimą kurti ir kritiškai peržiūrėti savo darbą, suprasti rašymo praktikos santykius ir publikavimas įvairiose šiuolaikinėse kultūrose yra svarbi kultūros ir estetinių diskusijų žinia bei sugebėjimas kūrybiškai ir kritiškai mąstyti apie kultūros pramonės plėtrą ir prisidėti prie jos.

Karjeros galimybės yra reklama, skaičiavimas, laisvai samdomų vertėjų rašymas ir redagavimas, žurnalistika, žiniasklaidos tyrimai, leidyba, scenarijaus rašymas ir redagavimas bendruomenės organizacijose ar vyriausybės departamente.... [-]


Magistro laipsnį strateginio tiekimo grandinės valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Strateginio tiekimo grandinės valdymo diplomo diplomas pratęsia baigimo pažymėjimą ir suteikia galimybę toliau specializuotis tiekimo grandinės valdymo srityje. [+]

Kursas skirtas patenkinti darbuotojų, dirbančių gamybos ar paslaugų sektoriuje, privačių, viešųjų ar pelno nesiekiančių organizacijų ar mažų ar vidutinių įmonių ar tarptautinių korporacijų poreikius. Šis kursas toliau skatina akademinius, mokslinius tyrimus ir funkcinius pajėgumus, siekiant veiksmingai padėti supaprastinti tarpusavyje susijusių įmonių, dalyvaujančių teikiant produktus ir paslaugas galutiniams vartotojams, projektavimą, planavimą ir veikimą. Užbaigus šį kursą, studentų rinkinys iš esamų įgūdžių, reikalingų valdyti tarpusavio ir vidinius organizacinius išteklius, pajėgumus ir verslo veikimo funkcijas, yra gerokai padidintas dėl geresnių rezultatų ir vertės kūrimo.... [-]


Magistro laipsnį taikomosios politikos srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės January 2019 Australija Sydney

Universiteto taikomosios politikos diplomas, kurį siūlo UTS viešosios politikos ir valdymo institutas ( UTS : IPPG), yra skirtas dabartiniams ar siekiantiems specialistams ir specialistams viešajame, privačiame ir ne pelno siekiančiuose sektoriuose siekdamas sustiprinti savo žinias, įgūdžius ir karjeros galimybes. Kursas yra pritaikytas dėmesys, kuris teoriškai remiasi. Tai apima aktyvius mokymosi metodus, įskaitant politines diskusijas, atvejų studijas, vaidmenų žaidimus, grupines diskusijas, pristatymus ir svečių pranešėjus. Kursą informuoja UTS taikomosios politikos ir socialinių tyrimų patirtis: IPPG su vyriausybe, pramone ir bendruomene Australijos kontekste ir tarptautiniu mastu. [+]

Kursas suteikia studentams galimybę kritiškai taikyti savo mokymą pagal atvejų tyrimus iš UTS : IPPG mokslinių tyrimų programą ir savo darbo vietas, siekiant naujovių sprendimus. Pagrindiniai dalyko dalykai nagrinėja šiuolaikines politikos iššūkius; praktika; politika ir ištekliai bei įrodymai ir sprendimų priėmimas. Norėdami pritaikyti savo kursus, studentai gali pasirinkti savo pasirinkimą iš įvairių dalykų iš UTS : IPPG, dizaino ir statybos fakultetas ir UTS verslo mokykla. Kursas taip pat siūlo sub-majoras projektų valdymas. Kursas naudoja keletą mokymo formų, įskaitant intensyvų blokų režimą ir internetinį pristatymą, sukurtą akademikų, praktikų ir pramonės lyderių. Dauguma dalykų yra siūlomi lanksčiu režimu ir pateikiami blokais arba internetu, kad būtų galima veiksmingiau integruoti studijų ir darbo įsipareigojimus.... [-]


Renginių organizavimo diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Renginių vedimo vadybos diplomas skirtas sukurti aukšto lygio vadovavimo įgūdžius ir žinias, kurių pakanka, kad absolventai galėtų atlikti svarbų vaidmenį rengiant ir teikiant tiek viešuosius, tiek verslo renginius. [+]

Kurso tikslas - ugdyti profesinę kompetenciją kartu su bendrais vadovavimo, valdymo ir kritinio mąstymo įgūdžiais, suderintais su renginio vadovo vaidmeniu. Programa apima keletą pagrindinių temų, kuriomis siekiama suprasti įvykių projektų valdymo procesą ir bendrus su verslu susijusius įgūdžius bei žinias.

Kurso tikslas - studentams sukurti reikalingas žinias, supratimą ir įgūdžius kurti, planuoti, rinkai ir vykdyti viešuosius bei verslo renginius Australijos ir tarptautinėse situacijose.

Absolventai turi galimybę plėtoti savo karjerą įvairiose srityse: festivaliai, parodos, sporto renginiai, konferencijos / susitikimai, labdaros organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, viešbučiai / kurortai / kruiziniai laivai ir vietos. Be to, absolventai gali norėti plėtoti savo karjerą specializuotose srityse, tokiose kaip renginių rengimas / rengimas, renginių aplinkos planavimas, vietos valdymas arba rizikos valdymas / minios valdymas.... [-]


Skaitmeninės informacijos valdymo magistro diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Skaitmeninio informacijos valdymo diplomo diplomas yra sudedamoji programa, sukurta specialistams, kurie gali kurti ir valdyti informaciją, kuri vis dažniau naudojama skaitmeniniuose formatuose. Jame taip pat nagrinėjamos strategijos ir praktikos, skirtos 21-ojo amžiaus organizacijoms ir bendruomenėms teikti žinių paslaugas. [+]

Šiame kurse absolventai supranta santykius tarp individų ir informacijos bei žinių praktiką.

Absolventai: parodė sudėtingus informacijos apdorojimo įgūdžius, tinkamus profesinei praktikai įvairiose aplinkose, suprasti santykius tarp individų ir viešą / privačią registruotą informaciją bei žinių praktiką, taip pat netiesiogines / aiškias žinias ir kaip tai galima vertinti, užfiksuoti, struktūrizuoti ir dalijasi, kad veiksmingai naudojantis šiuolaikinėmis problemomis, tendencijomis, naujovėmis ir jėgų, keičiančių informacijos praktiką, taip pat platesniu politiniu, politikos ir technologijų kontekstu, suprasti etikos praktiką ir gebėjimą veikti sąžiningai, griežtai, pasitikėti savimi ir bendradarbiavimas profesiniuose kontekstuose parodė kūrybiškus, kritinius, atspindinčius problemų sprendimo įgūdžius, atsižvelgiant į jų profesinius vaidmenis ir įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą.... [-]


Sporto vadybos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Sporto vadybos magistro diplomas skirtas kurti kritinius, aiškinamuosius ir problemų sprendimo įgūdžius bei pateikti išsamią sporto pramonės apžvalgą. [+]

Kursas rengia įgūdžių rinkinius, reikalingus vadovams dirbti sporto pramonėje.

Žinoma, pateikiamos teorijos, modeliai ir atvejų tyrimai, siekiant suprasti sudėtingą sporto pramonės prigimtį.

Karjeros galimybės apima sporto rinkodarą ir rėmimą, sporto viešuosius ryšius, sporto vietų valdymą, sporto renginių valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymą sporto veikloje, žaidėjų valdymą ir sporto politikos formavimą.

[-]

Studijų diplomas planuojant

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Sydney

Planavimo diplomo diplomas suteikia naują karjeros projektavimo, planavimo ir turto specialistų karjerą, suteikiant absolventams plačią supratimą apie planavimo klausimus, derybų įgūdžius ir kūrybinį mąstymą, reikalingą jiems išspręsti. [+]

Nors planavimas dažnai buvo laikomas patvirtinimo procesu, UTS artėja prie drausmės kaip kritinės užduoties, kuri jungia bendruomenes su vyriausybėmis, institucijomis ir kūrėjais. UTS tvirtai įsitikinusi, kad geriausi planuotojai ne tik taiko galiojančias taisykles. UTS absolventai yra kūrybiniai problemų sprendimo ir derybininkai, kurie sugeba veiksmingai dirbti komandose ir suinteresuotosiomis šalimis, norėdami pateikti praktiškai išspręstų kompleksinių gyvenamųjų, komercinių ir infrastruktūros plėtros problemų.

Šiuo kursu studentai aktyviai dalyvauja politikos, aplinkosaugos ir demografijos struktūrose, kad suprastų, kaip planavimo sprendimai ilgą laiką formuoja miestų aplinką. Studentai mokosi apie žemės rinkas ir galimybių studijas bei įgyja techninių įgūdžių, kad atliktų sudėtingą ir įrodymais pagrįstą prognozavimą. Jie taip pat išmoko, kaip atlikti didelio masto struktūros planavimą ir suplanuoti pagrindinius planuojamus bendruomenių įvykius. Studentai pasiekia šiuos rezultatus, taikydami teorijas realaus pasaulio scenarijus realiosiose mokymosi aplinkose, įskaitant tarpusavio vadovaujamą, daugiadisciplininį komandinį darbą ir diskusijas, atvejų studijas ir keliones į šalį, turėdami galimybę keliauti tarptautiniu mastu.... [-]


Taikomosios lingvistikos diplomas ir TESOL

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS yra pasaulyje pirmaujanti antrosios pakopos studijų kalbos ir raštingumo kursų teikėja su akademikais, kurie yra paskelbti autoriai ir tarptautiniu mastu pripažinti šios srities ekspertai. Šis kursas atitinka profesinio tobulėjimo poreikius įvairiems anglų kalbos mokytojams ir pedagogams, mokantiems vaikus, paauglius ir suaugusiuosius. Savo pagrindu ir specializacijos dalykais kursas pateikia šiuolaikinius kalbos mokymosi ir mokymo modelius ir analizę. Tai tinka tiems, kurie siekia pradinės mokymo kokybės, mokydami anglų kalbą suaugusiųjų kalbėtojais kitomis kalbomis ir tiems, kurie jau turi mokymosi kvalifikaciją ir nori įgyti specialybės laipsnį šioje srityje. [+]

Studentai mokosi dalykų, kurie jiems suteikia įgūdžių ir žinių, kad mokytų anglų kalbą įvairiose vietinėse ir tarptautinėse situacijose. Kurso metu dėmesys kreipiamas į praktiką per prižiūrimus mokymo praktinius užsiėmimus ir pabrėžiami pastarojo meto pokyčiai kalbų mokymo srityje. Kurso funkcijos yra lanksčios studijų galimybės, o įvairioms klasėms tinka studentams, dirbantiems standartinėse dieninėse valandose. Kredito pripažinimas gali būti suteiktas. Kursą sukūrė patyrusių TESOL specialistų komanda, susipažinusi su visais anglų kalbos mokymo kontekstais. Kursas aiškiai atitinka studentų ir pedagogų poreikius šiose srityse: dirbti su migrantais ir vietiniais studentais visuose švietimo lygmenyse. Mokytojai, norintys pakeisti disciplinos disciplinas, mokančias anglų kalbos už Australijos ribų, tarptautiniai studentai, norintys mokytis TESOL su galimybe išplėsti magistro programa.... [-]


Universiteto diplomas nekilnojamojo turto vystyme

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Universiteto diplomas nekilnojamojo turto plėtrai suteikia išsamų supratimą apie nekilnojamojo turto vystymo procesą kartu su praktiniais įgūdžiais, reikalingais veiksmingai dirbti šioje pramonėje. Tai apima politines, finansines, teisines ir fizines sistemas, kurios padeda sėkmingai plėtoti turtą. [+]

Studentai gauna naudos iš glaudžių ryšių su pramone. UTS akademikai turi profesinę patirtį ir ryšius, o klasių projektai dažniausiai grindžiami tikrais plėtros scenarijais. Naujausi projektų pavyzdžiai yra Gladesville ligoninės svetainė, Lindfield miesto centras ir Sidnėjaus lengvojo geležinkelio koridorius. Kadangi daugelis studentų turi didelę pramonės patirtį, yra puiki galimybė mokytis tarpusavyje ir bendrauti įvairiuose sektoriuose, įskaitant nekilnojamojo turto vystymą, vertinimą, statybą, inžineriją, miestų planavimą ir architektūrą.

Šis kursas yra orientuotas į plėtrą ir pristatomas su praktiniu dėmesio. Tai suteikia išsamią ir pažangią informaciją apie visus nekilnojamojo turto vystymo proceso, rinkų ir institucijų aspektus, įskaitant politines, valdymo, teisines ir fizines sistemas, kurios padeda veiksmingai valdyti ir plėtoti turtą, turto investicinius portfelius ir plėtros pasiūlymus. Ji skirta suteikti vertintojams ir kitiems specialistams, turintiems nuosavybės teises, galimybes tobulinti savo kvalifikaciją ir patirtį bei suteikti kitų sričių specialistams supratimą apie nekilnojamojo turto plėtrą ir investavimo klausimus bei technologijas.... [-]


Vadybos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Vadybos magistro diplomas siekiama išplėsti studentų supratimą apie sudėtingumą ir neapibrėžtumą, apibūdinantį valdymo aplinkybes. Kartu su įžvalgomis, įgūdžiais ir įgūdžiais, įgytais vadybos magistro pažymėjime, studentams suteikiama galimybė ištirti šiuos gebėjimus plačiau ir giliau. [+]

Inovacinė, lanksti struktūra suteikia studentams maksimalų pasirinkimą atrinkti dalykus ir studijų programas, pritaikytas siekiant patenkinti jų asmeninius ir profesinius poreikius bei atsakomybę valdymo srityje.

Vadybos magistro diplomas skirtas patenkinti asmenų, klientų organizacijų ir profesinių organizacijų poreikius, reikalingus vadybos ugdymui.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Magistro studijų sertifikatas

Aukštojo laipsnio sertifikatas vietos savivaldos lyderystėje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas nagrinėja tendencijas, iššūkius ir galimybes vadovauti vietos valdžiai. Tai padeda kurti pažangius įgūdžius ir žinias, kad dabartiniai ir siekę vietos valdžios vadovai galėtų labiau prisidėti gerinant jų organizacijų ekonominį, socialinį, aplinkosauginį ir valdymo veiksmingumą bendruomenių naudai dabar ir ateityje. [+]

Kursas pritaikytas vietos valdžios aplinkai ir leidžia dabartiniams ir siekiantiems lyderiams plėtoti kontekstinį supratimą ir profesinius gebėjimus, reikalingus lyderiui viešajame sektoriuje. Ypatingas dėmesys skiriamas vietos valdžios institucijų vadovų supratimui ir parodymui apie "viešosios vertės" kūrimą (Moore 1995); rezultatai, kurie tikrai vertinami bendruomenėje. Kursas suteikia galimybę vykdyti švietimo programą, atitinkančią individualius poreikius, taip pat darbuotojus darbo vietoje ir platesnę bendruomenę. Dalykai apima intensyvius blokinio režimo seminarus, veiksmų mokymąsi, savarankišką studiją, scenarijus pagrįstus iššūkius ir realaus gyvenimo bendruomenės vadovavimo projektą.... [-]


Aukštojo mokslo informacijos technologijų sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę asmenims, turintiems IT ar susijusį laipsnį, atlikti specializuotą dalykų pakopą, skirtą tobulinti ar studijuoti dalykus, kurie nebuvo įtraukti į ankstesnius tyrimus. [+]

Šis kursas leidžia IT specialistams atnaujinti savo žinias ir įgūdžius svarbioje IT srityje, siekiant padėti karjeros plėtrai.

Karjeros galimybės yra duomenų bazių kūrėjas, jaunesnysis programuotojas / analitikas ar verslo analitikas.

[-]

Aukštojo mokslo informacijos technologijų studijų sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę asmenims, turintiems ne IT ar susijusį laipsnį, atlikti įvadinę studijų pakopą, skirtą tobulinti ar studijuoti dalykus, kurie nebuvo įtraukti į ankstesnius tyrimus. [+]

Šis kursas leidžia ne IT specialistams atnaujinti savo žinias ir įgūdžius IT srityse, siekiant padėti karjeros plėtrai.

Karjeros galimybės yra duomenų bazių kūrėjas, jaunesnysis programuotojas / analitikas ar verslo analitikas.

[-]

Aukštojo mokslo inžinerijos vadybos pažymėjimas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas skirtas valdyti žinias, kurios gali būti pritaikytos studentų poreikiams. Ji skirta suteikti praktikuojantiems inžinieriams išplėstines žinias po savo pirmojo laipsnio ir atnaujinti žinias ir įgūdžius, nes neseniai pasiekta inžinerijos, technologijų ir verslo praktikos. Siūlomi dalykai taiko integruotą požiūrį į profesinę praktiką pasirinkdami profesionalius inžinerinius dalykus ir pasirenkamuosius. [+]

Daugelis dirbančių inžinierių ir technologų neturi laiko prisiimti magistrantūros kursą. Tačiau inžinierių vadybinių žinių paklausa didėja.

Žinios ir gebėjimai techniniame valdyme, įgytos baigus šį kursą, gali padėti praktikuojantiems specialistams suprasti vadybos žargoną ir praktiką bei įgyti pranašumų taikant inžinerinės vadybos pareigybes.

[-]

Aukštojo mokslo sertifikatas projektų rizikos valdymo srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę projektų valdymo studentams ir patyrusiems pramonės specialistams užbaigti specializuotą projektų rizikos valdymo kursą. Projekto rizikos specialistai turi vis daugiau karjeros galimybių. Kursinis darbas apima komercinio projekto valdymą, projekto sudėtingumo valdymą ir pažangų rizikos valdymą projektų vadovams. Studentai turi galimybę pasirinkti pasirinktą dalyką specializacijos srityje. Dalykai siūlomi blokiniu režimu, o mokymosi veikla pabrėžia sąvokų pritaikymą realioms problemoms, efektyvią profesionalios kokybės komunikaciją ir analizės vaidmenį nustatant ir valdant projekto riziką. [+]

Ši programa suteikia teorinių ir mokslinių tyrimų pagrindu pagrįstų praktikoje pagrįstų žinių, įgūdžių ir priemonių identifikuoti ir valdyti riziką keliose pramonės šakose.

Kursas buvo parengtas atsižvelgiant į pramonės prašymus dėl specialaus rizikos kursų, skirto projekto vadovams. Jis skirtas praktikuojantiems specialistams, norintiems tobulinti specializuotus gebėjimus šioje srityje. Tai taikoma daugelio pramonės šakų profesionalams, įskaitant bankininkystę ir finansus, statybą ir inžineriją, renginių valdymą, vyriausybę, sveikatos apsaugą ir IT.

[-]

Geros gamybos praktikos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Geros gamybos praktikos diplomo liudijimas suteikia naujausią ir išsamią gerą gamybos praktiką (GMP) farmacijos, biotechnologijų ir medicinos prietaisų pramonėje. Kursas suteikia svarbių žinių apie reglamentus, atitikimą / GxP, produktų kūrimą ir kokybės užtikrinimą šioje labai reglamentuojamoje pramonės šakoje, kuri yra esminė karjeros ar tęstinio studijų dalis. [+]

Tai yra vienintelis tokio pobūdžio kursas Azijos-Ramiojo vandenyno regione. UTS : farmacijos disciplina bendradarbiauja su "SeerPharma", pirmaujančia pramonės šakos techninių reikalavimų ir kokybės užtikrinimo žinių teikėja, teikianti studentams praktiką ir mokslinius tyrimus. Designed by pirmaujančių ekspertų šioje srityje, žinoma, suteikia profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros Pathways studentams visuose pramonės organizacijų lygmenyse. Tai ideali tiems studentams, kurie nori pradėti arba tobulinti savo farmacijos pramonės gamybos karjerą, turintį pramoninę pripažintą kvalifikaciją.

Karjeros galimybės apima: gamybą, kokybės užtikrinimą, kokybės kontrolę, dokumentaciją, patvirtinimą, tiekimo grandinę ir teisės aktų laikymąsi farmacijos, biotechnologijų ir medicinos prietaisų pramonės sektoriuje stebint ir užtikrinant kokybės užtikrinimą klinikinių tyrimų organizacijose, atliekančiose auditus valstybės reguliavimo agentūrose, konsultavimo konsultacinėse firmose ir vadovuose ir praktikai įvairiose kitose asocijuotose bendrovėse, kuriose reikalaujama geros gamybos praktikos.... [-]


Graduate Certificate in Planning

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

The Graduate Certificate in Planning offers an entry pathway to the Master of Planning (C04007) for students who have professional experience in planning but do not have an appropriate undergraduate qualification, or have a bachelor's degree in an unrelated field. [+]

The degree enables professionals to change careers due to the multidisciplinary nature of the learning.

Graduates are employed in strategic planning on major developments and projects, master planning with financial analysis, and the increasingly important area of sub-regional planning.

[-]

Inžinerijos studijų baigimo pažymėjimas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas atitinka reikalavimus asmenims, kurie taiko daugybę žinių įvairiais kontekstais, kad galėtų dirbti profesionaliai, ir suteikia Pathway tolesniam inžinerijos mokymui. Studentai, turintys bakalauro laipsnį ne giminingose ​​inžinerijos srityse, gali kreiptis į šį kursą. Visos paraiškos yra vertinamos individualiai, o kursų struktūra yra pritaikyta pagal pagrindines kvalifikacijas, kurias turi studentai. Kandidatai be laipsnio, bet turintys TAFE diplomą ar atitinkamą inžinerijos ir reikšmingos susijusios darbo patirties, taip pat gali kreiptis dėl šio kurso. [+]

Šis kursas sukuria Pathway studentams iš skirtingos inžinerijos fono, siekiant ištirti jų galimybes atlikti inžinerijos magistrantūros studijas. Kai studentai sėkmingai baigs šį kursą, bus atliktas individualus vertinimas 12, 18 ar 24 kreditų balais magistrantūros studijoms.

Šis kursas leidžia specialistams, kurie šiuo metu dirba ar nori dirbti inžinerijos organizacijose, suprasti ir įgyti pranašumų užtikrinant ir išlaikant užimtumą.

[-]

Magistrantūros pažymėjimas Prekybos ženklas Teisė ir praktika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. Kursas atitinka visus švietimo reikalavimus, norint įregistruoti Australijos prekių ženklų advokatą pagal "Trans Tasman" IP advokatų tarybos žinių reikalavimus. [+]

Unikalus šio kurso bruožas yra tai, kad jis gali būti atliekamas visiškai internete, pašalinant studentų poreikį dalyvauti akis į akį.

Šis kursas suteikia absolventams supratimą apie: registruotų prekių ženklų sistemos Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje principus, įskaitant neregistruotų prekių ženklų apsaugą ir susijusias apsaugos formas nuo klaidinančios ar nesąžiningos prekybos elgesiu Australijos ir Naujosios Zelandijos teisiniame procese ir profesiniame elgesyje prekių ženklų advokatų ir "Trans-Tasman" patentų patikėtinių reguliavimas Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Absolventai gali prašyti registracijos Australijos prekių ženklų advokatu Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Kitos karjeros galimybės: IP advokatas, prekių ženklų portfelio valdytojas, politikos formuotojas ir vyriausybės reguliuotojas.... [-]


Magistrantūros sertifikatas projektų valdyme

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS projektų valdymo programa suteikia jaudinančią mokymosi aplinką tiek siekiantiems, tiek patyrusiems projektų vadovams. Šis kursas aprūpina studentus pagrindinėmis žiniomis ir praktine patirtimi, skatinančia projektų pristatymą visuose pramonės sektoriuose nuo statybos iki informacinių technologijų. UTS programa buvo pirmoji Australijos programa, kurią akreditavo Projektų valdymo instituto (PMI) Pasaulinis akreditavimo centras. Pagrindo temos yra suderinamos su struktūromis, kurias naudoja PMI ir Australijos projektų valdymo institutas (AIPM), kad patvirtintų specialistus. [+]

Kad būtų lengviau dirbti pagal darbo grafikus, UTS pristato klases intensyvaus blokavimo režimu. Tai sukuria patrauklią patirtį, kai studentai dirba su savo bendraamžiais komandinėje, modeliuojamoje projekto aplinkoje. Studentai taip pat įgyja praktinės patirties dirbdami realiuoju projektu, klasėje, vietoje arba naudojant kompiuterinius modelius. Pavyzdžiui, studentai neseniai parengė "Jack Thompson Foundation", Australijos sveikatos priežiūros tarybos (CHC) ir daugelio pramonės asociacijų projektų planus. UTS akademikai yra tarptautiniu mastu projektų valdymo tyrimų centre. Toks žinių plotis užtikrina, kad studentai turi prieigą prie pažangiausio mąstymo, taikomo tiek konkrečiame, tiek organizaciniame kontekste. Mūsų dėstytojai taip pat yra specialūs svečių dėstytojai iš UTS ir institucijų bei organizacijų Australijoje ir užsienyje. Absolventai išsamiai supranta, kaip projektų valdymas tiesiogiai pagerina verslo produktyvumą ir pelningumą. Jie gali teikti projektus, kurie padeda organizacijoms pasiekti savo strateginius tikslus.... [-]


Magistrantūros verslo praktikos sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Australija Sydney

Magistrantūros sertifikatas verslo praktikoje siekia tobulinti specialistus, turinčius naujausias žinias ir metodikas pagrindinėse verslo praktikos srityse. Tai pasiekiama žinios ir gebėjimų ugdymo dalykai, kurie buvo bendrai su pramone sukurti taikomojo mokymosi patirtį, ir studijų dalykas, kurio dėmesys buvo skiriamas suprasti, analizuoti ir vertinti problemas ir galimybes organizacijos susiduria. Studentai nagrinėja daugybę aplinkosaugos, socialinių ir ekonominių mechanizmų, veikiančių organizacijų, pramonės sektorių ir visuomenių, veikiančių planetų ribose, ir supažindina su sistemų mąstymu, daugiapakopėmis perspektyvomis ir daugiadalykiais ateities planavimo metodais. Studentai taip pat supažindinami su skaitmeninėmis technologijomis ir ištirti, kaip jie keičia esamą praktiką. [+]

Kursas skirtas specialistams, norintiems stiprinti savo karjerą, plečiant jų analitinius įgūdžius ir vadovavimo gebėjimus. Tai apima: pritaikytus ir pritaikytus mokymus pagrindiniuose drausminiuose ir tarpdisciplininiuose instrumentuose ir metodikose, integruotoje į darbą ir integruotą problemų sprendimą, daugiausia dėmesio skiriant sudėtingų problemų ir galimybių nustatymui ir analizavimui skaitmeninėse situacijose; lyderystės įgūdžių ir gebėjimų ugdymui, visi dalykai mokomi intensyviai režimas per visą penktadienį ir šeštadienį, tai reiškia, kad studentai gali dirbti, kol jie mokosi, pritaikydami tai, ką jie iš karto mokosi savo darbe; savaitės sesijos skirtos tik UTS verslo mokyklos akademikų pristatymams klasėje ir grupių instruktavimas bei mentorystės sesijų, prie kurių prisijungia ekspertai iš kitų UTS fakultetų; Studentai taip pat bendradarbiauja su plataus masto partnerių ir pramonės partnerių tinklu, taikydami koorto modelį, skatinančią ilgalaikių santykių su vienodai mąstančių bendraamžių vystymąsi.... [-]


Magistras sertifikatas inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas suteikti už praktikuojančių profesionalių inžinierių ar technologai išplėsti savo inžinerijos žinias ir atnaujinti savo žinias ir įgūdžius suderinti su neseniai pasiektos pažangos galimybę. [+]

Šis kursas leidžia užimtas profesionalūs inžinieriai pradėti magistrantūros studijas, o darbo kuriant darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, prieš priimant įsipareigojimą pradėti magistro laipsnį. Dalykai vadovautis integruoto požiūrio į profesinės praktikos per privalomų profesinių inžinerinių dalykų ir privalomųjų dalykų, susijusių su konkrečiu dur. Kai baigtas, visi šio kurso dalykai gali būti įskaityti į magistro konkrečiam dur.

Studentai, kurie turi pagrindines inžinerijos bakalauro laipsnį gali stiprinti jų gebėjimus ir žinias šioje magistrantūros studijų jų atitinkamų didžiųjų, kad jie galėtų įgyti ir turėti darbo atitinkamose jų inžinerinių sričių. ... [-]


Magistras žmogiškųjų išteklių vadybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Magistrantūros žmogiškųjų išteklių vadybos sertifikatas supažindina dalyvius su žiniomis ir patirtimi žmogiškųjų išteklių valdymo (HRM) ir darbo santykių srityse. [+]

Kursas suteikia absolventams pagrindinius įgūdžius ir žinias, kad taptų veiksmingais, kruopščiais ir sėkmingais žmogiškųjų išteklių specialistais.

Magistrantūros sertifikatas žmogiškųjų išteklių valdymui yra geras pradinis taškas studentams, norintiems sustiprinti jų supratimą apie žmogiškuosius išteklius. Tai suteikia dalyviams galimybę studijuoti profesionaliu lygmeniu ir pagerinti jų kritinį supratimą. Daugeliu atvejų dalyviai gali pasirinkti pereiti prie magistro diplomo ar magistrantūros kursų žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, jei sėkmingai baigtas magistro laipsnio pažymėjimas.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.... [-]


Magistro laipsnis finansų analizei

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Finansų analizės diplomas suteikia bendrą supratimą apie šiuolaikinių apskaitos ir finansų sričių spektrą. [+]

Kursas skirtas studentams, neturintiems stiprios bakalauro studijų istorijos, apskaitos ir (arba) finansų srityse, kuriems reikia pagrindinių pagrindinių elementų, prieš pradedant aukštesnio lygio dalykus magistrantūros studijų programoje. Taip pat tinka studentams, kurie neturi bakalauro laipsnio, bet turi didelę praktinę patirtį ir kurie gali naudotis programa įrodyti savo gebėjimą atlikti magistrantūros studijas.

Karjeros galimybės po papildomo tyrimo apima finansinių analitikų ir finansų planavimo pozicijas finansinių paslaugų sektoriuje, pramonėje ir vyriausybėje.

[-]

Magistro laipsnis internetiniame darbe

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas skirtas kompiuterių mokslo, informacinių technologijų arba inžinierių absolventų skaičiui, turinčiam arba neturinčiam tinklų kūrimo patirties, kurie nori išmokti arba išplėsti žinias apie tinklų kūrimo ir tinklų technologijas. Kadangi studentai yra iš įvairių šaltinių, programoje yra tam tikras dalyko pasirinkimas, kad atitiktų individualius poreikius. [+]

Internetworking programa suteikia praktinę praktinę mokymosi patirtį naudojant įvairius išteklius, įskaitant Cisco Systems teikiamą paramą plačiajam kompiuterių tinklui ir atitinkamas programas. Programa apima visus organizacinio tinklo naudojimo aspektus.

Programos tikslas yra: patenkinti pramonės poreikius kompiuterių tinklų specialistams, perkvalifikuoti IT specialistus, norinčius pereiti į kompiuterių tinklą, ir jo atitinkamose srityse teikia praktinį pagrindą tinklų kūrimui ir tinklų projektavimui, administravimui ir valdymui bei pateikia įvadą, kaip plėtoti interneto ir mobiliųjų programų.

Karjeros galimybės apima IT / tinklo palaikymą, jaunesniųjų sistemų programuotoją ar kitas duomenų perdavimo pozicijas.... [-]


Magistro laipsnis mokslo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Mokslo magistro laipsnis tinka tiems, kurie siekia mokslinės kvalifikacijos, kad padėtų jiems įstoti į mokslą, taip pat tiems, kurie jau dirba, bet nori įgyti naujų specializuotų įgūdžių, kad galėtų tobulinti savo kompetenciją. [+]

Žinoma, gerina karjeros perspektyvas suteikiant galimybes pratęsti žinių ne tik pirmojo laipsnio. Tai suteikia galimybę pratęsti ar atnaujinti mokslo žinias ir profesinius įgūdžius, kurie yra svarbūs karjeros pažangai.

Žinoma, yra profesionaliems mokslininkams svarbių įgūdžių stuburas; ar jie užsiima moksliniais tyrimais, mokslo verslu, pramonės šakomis ar vyriausybinėmis organizacijomis.

[-]

Magistro laipsnis teisėje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės January 2019 Australija Sydney

UTS aukštojo mokslo diplomas teisės aktuose (Gradwell) patenkina besikeičiančius teisininko poreikius. UTS GradCertLL suteikiant teisės absolventams galimybę specializuotis tam tikrose srityse, kurios yra svarbios jų teisinės praktikos srityje, yra profesionaliai aktualios ir intelektualiai naudingos. [+]

Sėkminga teisininko profesija ir UTS sąveika: įstatymas garantuoja glaudų pirmosios klasės išsilavinimo ir paklausiosios doktorantūros teisinės kvalifikacijos atitikimą. Klases moko praktikuojančių specialistų, visą darbo dieną dirbančių akademinių darbuotojų ir tarptautinių kviestinių akademikų mišinys, ir yra skatinamos tarpdalykinių studijų galimybės tiek Australijoje, tiek už jos ribų.

Specializacija ir kompetencijos ugdymas kelia karjerą įvairiose specializuotose profesinės praktikos srityse.

[-]

Magistro laipsnis vadybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Vadybos magistrantūros sertifikatas supažindina studentus su žiniomis, įgūdžiais ir koncepcinėmis sistemomis, siekiant pagerinti jų profesinius įgūdžius ir supratimą apie valdymą, kuriam būdingos sudėtingumo ir neapibrėžtumo sąlygos, kai sprendimai ir susiję atskaitomybės apibrėžia pajėgumus. [+]

Inovacinė struktūra suteikia studentams įžvalgų apie įgūdžius, požiūrį ir profesinius gebėjimus, susijusius su įvairių pramonės sektorių valdymu ir valdymu.

Vadybos magistrantūros pažymėjimas skirtas patenkinti asmenų, klientų organizacijų ir profesinių organizacijų poreikius, reikalingus vadybos ugdymui.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Magistro laipsnį finansų srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Magistras Finansų sertifikatas suteikia įvadas į teorijos ir praktikos finansavimą. Tai ypač svarbu tiems, kurie dirba įvairiose finansų ir bankų srityse, kurių pagrindas yra kitose srityse nei verslo, finansų, prekybos ar apskaitos sritys. [+]

Kursas suteikia studentams galimybę įgyti žinių apie finansų teoriją ir metodus pažangiausius profesionalios praktikos tikslais.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Magistro laipsnį profesinės apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Profesinės apskaitos magistro kvalifikacinis laipsnis yra keturių dalykų įvadinis kursas, skirtas suprasti bendrąsias apskaitos ir susijusias verslo studijų sritis. Ji suteikia pagrindines žinias apskaitos, finansų, ekonomikos ir teisės srityse. [+]

Šis kursas skirtas studentams, kurie: neturi bakalauro studijų istorijos ir nori toliau plėtoti savo verslo žinias, turi didelę verslo patirtį, tačiau neturi oficialių kvalifikacijų, reikalingų tiesiogiai patekti į magistro programas profesinėje apskaitoje, arba nori užbaigti įvadinį kursą apskaitos ir susijusiose srityse ir nori įrodyti savo gebėjimą atlikti magistrantūros studijas ir įgyti magistro kvalifikaciją. Kadangi šis kursas priskiriamas magistro programoms profesinėje apskaitoje, tai leidžia studentams, kurie neturi formalios bakalauro kvalifikacijos, įskaitant TAFE diplomus, įgyti atitinkamą akademinę kvalifikaciją narystės CPA Australijoje, Australijos pripažintu apskaitininkų institutu (ICAA) ir Viešųjų apskaitininkų institutas (IPA).... [-]


Magistro laipsnį strateginio tiekimo grandinės valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Strateginio tiekimo grandinės valdymo magistro laipsnis suteikia tvirtą įvadą verslo operacijų valdymui tiems, kurie nori įgyti šiek tiek patirties šioje srityje. [+]

Šis kursas skirtas suteikti studentams, kuriems reikalingos naujos ir šiuolaikinės įgūdžių bei gebėjimų gamybos ir paslaugų sektoriuje kompetencijos, nesvarbu, ar tai būtų privačios, viešosios ar ne pelno organizacijos. Kursas konkrečiai numato preliminarų įgūdžių ir gebėjimų komplektą, reikalingą valdyti tarpusavio ir organizacinius išteklius bei verslo operacijų funkcijas. Studijuojant šį kursą, absolventų gebėjimas kurti, surinkti ir tinkamai vertinti jų organizacinį kontekstą yra sustiprintas.

Kursas supažindina dalyvius su tiekimo grandinės pobūdžiu ir įnašais bei veiklos valdymo funkcijomis organizaciniame kontekste.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.... [-]


Magistro laipsnį verslo administravimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Universiteto pažymėjimas verslo administravimo srityje suteikia pagrindų įgūdžius, naudojamus bendrame verslo įmonės valdyme ne absolventams, turintiems didelę verslo patirtį. [+]

Bendrieji valdymo įgūdžiai yra sukurti siekiant įgyti žinių apie strateginį mąstymą, kritinę analizę, verslo planų rengimą ir įgyvendinimą, sprendimų priėmimą pagal neapibrėžtumą, supratimą apie organizacinę dinamiką, veiksmingą bendravimą ir pokyčių skatinimą.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pareigas pramonėje ar vyriausybėje.

[-]

Matematikos magistro laipsnis

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 metai January 2019 Australija Sydney

Matematikos magistro laipsnis yra keturių dalykų kursas. Lankstus kursų struktūra leidžia rengti studijų programas, pritaikytas skirtingiems universiteto absolventams, matematikams, norintiems atnaujinti ar gilinti savo žinias tam tikroje matematikos disciplinoje, verslo, inžinerijos ar mokslo bakalauro laipsnių turėtojams, kuriems reikalingas matematinis pagrindas tolesniems studijoms. [+]

Kursas yra rekomenduojamas tiems, kurių bakalauro laipsnis yra nepakankamas matematikos, kurie nori atitikti Matematikos ir statistikos modeliavimo magistro (C04241) priėmimo reikalavimus.

Kursų tikslas - suteikti universitetų absolventams prieigą prie mokymo ir perkvalifikavimo matematikos ir statistikos, siekiant sudaryti sąlygas studentams sutelkti dėmesį į konkrečias matematines temas, o ne į platesnes matematikos sritis.

Karjeros galimybės yra interneto analitikas, vartotojų analizė, duomenų mokslininkas, duomenų bazių kūrimas, rinkodaros tyrimai, rizikos analizė, interneto konversijų optimizavimas, programavimas, skaičiavimo modeliavimas, planavimas ir logistika bei statistinė analizė.... [-]


Universiteto pažymėjimas viešojo sektoriaus naujovių srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

" UTS aukštojo mokslo sertifikatas viešojo sektoriaus naujovių srityje leidžia specialistams, dirbantiems viešajame sektoriuje ir kartu su viešuoju sektoriumi, tobulinti jų gebėjimą rasti sprendimus sudėtingoms problemoms, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną. Pirmasis tokio pobūdžio dalykas Australijoje, šis praktinio mokymo programa yra skirtas suteikti studentams dizaino naujovių metodiką, vadinamą "Frame Creation", sukurta UTS . "Frame Creation" sukuria struktūrą kūrybiškoms problemoms išnagrinėti ir gali būti naudojama siekiant pertvarkyti visuomenės dalyvavimą, praktiką, paslaugas, taisykles, politiką, organizacijas ir bendruomenes. Kursas naudoja patirtinį mokymosi modelį mokymo programoje ir mokymosi aplinkoje, yra puiki galimybė bendradarbiauti ir dalytis idėjomis su kitais moksleiviais įvairiuose disciplinuose ir sektoriuose. Reikalaujama, kad besimokanti organizacija remtųsi, nes studentai savo profesinėje praktikoje dirba savarankiškai pasirinktai problemai. [+]

Kodėl studijuoti šį kursą? sužinokite apie savo kūrybinio mąstymo potencialą ir plačiai taikomus dizaino naujovių įgūdžius, bendradarbiaudami ir išplėsdami savo bendruomenės panašių žmonių tinklą, taikykite savo mokymą savarankiškai pasirinktame projekte, kuris yra jūsų profesinėje praktikoje. Kodėl verta mokytis savo darbuotojus? investuokite ir išbandykite savo augantį talentą, kad aistringi darbuotojai galėtų veiksmingai pertvarkyti politiką, programas, paslaugas ir organizacinę kultūrą. Išnagrinėkite galimybę įtakoti savo organizaciją, naudodamiesi projektavimo problemos sprendimo metodika.

Kursas skirtas viešojo sektoriaus specialistams, norintiems siekti savo karjeros per inovacijas ir vadovavimo gebėjimus.... [-]


Universiteto sertifikatas turto vystymo srityje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Universiteto pažymėjimas Property Development siūlo startinį Pathway į Property Development (C04008) magistro studentams, kurie profesinę patirtį nekilnojamojo turto, bet ne turėti atitinkamą bakalauro kvalifikaciją, arba kurie turi bakalauro laipsnį nesusijusio srityje. [+]

Kursas suteikia turtui tobulinti studentus įvadas į tvaraus miesto plėtros principus ir praktiką bei patirtį rengiant realaus miesto atnaujinimo svetainės planą. Kursas suteikia studentams patirties derinimo patirties, komandinis darbas ir patirties praktinių įgūdžių tobulinimas, taip pat išsamiai suprasti ekonomines, aplinkos ir kitas žinias, grindžiamas miesto valdymo ir plėtros.

Šis laipsnis leidžia specialistams keisti profesinę veiklą dėl daugiadalykio mokymosi pobūdžio. Absolventai yra viešojo sektoriaus pareigose, taip pat dirba valstybės ir savivaldos institucijose bei privačiose konsultacijose ir nekilnojamojo turto vystymo įmonėse.

[-]

Universiteto taikomosios lingvistikos pažymėjimas ir TESOL

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS yra pasaulyje pirmaujanti antrosios pakopos studijų kalbos ir raštingumo kursų teikėja su akademikais, kurie yra paskelbti autoriai ir tarptautiniu mastu pripažinti šios srities ekspertai. Šis kursas suteikia besimokantiesiems galimybę įgyti žinių apie anglų kalbos mokymąsi profesinių sričių dėstytojams kitų kalbų (TESOL) ir taikomosios lingvistikos per pradinę TESOL mokymo kvalifikaciją. [+]

Šis kursas tinka magistrantams, norintiems įgyti pradinę TESOL mokymo kvalifikaciją, pažangias ir integruotas žinias apie kalbos ir raštingumo ugdymą, taip pat ją taikyti savo praktikos srityse. Kurso metu dėmesys kreipiamas į praktiką per prižiūrimus mokymo praktinius užsiėmimus ir pabrėžiami pastarojo meto pokyčiai kalbų mokymo srityje. Kredito pripažinimas gali būti suteiktas.

Karjeros galimybės apima TESOL mokytoją Australijoje arba anglų kalbos mokytoją kaip tarptautinę kalbą (EIL) užjūrio vietovėse (pareiškėjams patariama patikrinti potencialias įdarbinimo įstaigas dėl įdarbinimo reikalavimų).

[-]

Vaizdo įrašai

Discover UTS

Welcome to our new UTS campus

UTS in the Rugby Australia Building at Moore Park

UTS International Student: Nicoline Falcon – Day in the life

UTS International Student: Mellisa Soesanto - Day in the life

Kontaktai

University of Technology, Sydney

Adresas 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, New South Wales, Australija
Interneto svetainė http://www.uts.edu.au/international
Telefonas +61 3 9627 4816