The Eagle Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo pat savo veiklos pradžios 2003 m. "Eagle" akademija buvo geriausias Australijos pasirinkimas Australijos ir tarptautiniams studentams, ieškantiems išsamios sporto, fitneso ir rekreacijos akademijos su daugybe galimybių. Eagle akademija nuolat tobulina ir keičia kursų auką, kad suteiktų mūsų studentams būtent tai, ko jie nori. Dabar turime anglų ir verslo kursus!

Eagle akademija turi kvalifikaciją ir kursus verslo, anglų kalbos, lauko laisvalaikio, sporto, laisvalaikio ir fitneso srityse, siekdama padidinti savo naudingų kursų asortimentą tiems, kurie nori dirbti sporto klubuose, sporto salėse, turizmo, svetingumo ar kitose verslo srityse. Mėgaukitės savo garsiu draugišku aptarnavimu ir nesunku suprasti, kodėl per pastaruosius metus "Eagle Academy" pasirinko daugiau nei 500 studentų iš kiekvieno žemyno.

Mūsų tikslas - suteikti kokybišką mokymą ir instruktavimą, kokybišką aplinką, už prieinamą kainą, suteikti studentams aiškų pranašumą prieš kitus.

Mes dirbame su kitais pirmaujančiais sporto akademijais ir centrais, norėdami pristatyti mūsų programas (žr. Žemiau). Naudodamiesi šiomis specialiomis akademijomis, visi pasirinkę sporto lyderiai gauna daugybę aukščiausios kvalifikacijos trenerių ir geriausių renginių Australijoje.

Nesvarbu, ar studentai domisi bendromis sporto ar pramogos žiniomis, tokiomis kaip mityba, ar sporto administravimu; instruktoriaus kursai fitneso, naršymo ar kitų vandens užsiėmimų metu; verslo karjera; arba tobulinti savo įgūdžius kalboje ir raštu anglų kalba; mes galime patenkinti jų poreikius.

Dabar mes turime universitetus Fortitude Valley, Carina, Broadbeach ir Coolangatta!

Mes norėtume pasveikinti jus į akademiją ir pasitikėti, kad jūsų pasirinktas kursas yra viskas, ko tikėjotės, kad jūsų sportas, fitnesas, verslas, poilsis ar anglų kalbos įgūdžiai gerėja, o svarbiausia, kad jums patinka mūsų laikas su mumis. Prašome pranešti mums, jei galime bet kada padėti.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diplomas Verslo

Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių Registracija galima Australija Southport Brisbane Coolangatta + 2 daugiau

[+]

Ši kvalifikacija taip pat tinka atskirų asmenų poreikių turinčių mažai arba jokio profesinės patirties, bet kas turi patikimą teorinį verslo įgūdžių ir žinių, kad jie norėtų plėtoti, siekiant sukurti daugiau švietimo ir užimtumo galimybes.

Atsižvelgdami į mūsų įtraukimus ir patogumus, kuriuos galite naudoti, matysite, kad nė vienas konkurentas negali derinti mūsų kainų vertės. Jei nesutinkate, pateikite konkurento pasiūlymą raštu, ir mes jaučiamės tikri, kad galime jį įveikti už jus.

Prielaidos: Studentai gali kreiptis dėl ankstesnio mokymosi pripažinimo arba tiesioginio kredito. Tai gali sumažinti eigos laiką. BSBADM506 valdyti verslo dokumento projektavimo ir kūrimo [-]

Išplėstinis diplomas

Advanced Diploma of Leadership and Management

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių Registracija galima Australija Southport Brisbane Coolangatta + 2 daugiau

[+]

Atsižvelgdami į mūsų įtraukimus ir patogumus, kuriuos galite naudoti, matysite, kad nė vienas konkurentas negali derinti mūsų kainų vertės. Jei nesutinkate, pateikite konkurento pasiūlymą raštu, ir mes jaučiamės tikri, kad galime jį įveikti už jus.

Prielaidos: Studentai gali kreiptis dėl ankstesnio mokymosi pripažinimo arba tiesioginio kredito. Tai gali sumažinti eigos laiką.

Studentai privalo mokytis po visus 12 vienetų, norint įgyti kvalifikaciją.

[-]

Kursai

ELICOS Intensive Spoken and Written English Course (Beginner – Advanced)

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių Registracija galima Australija Southport Brisbane + 1 daugiau

[+]

Vizų studentai turėtų žinoti, kad agentai gali veikti mūsų vardu, kad įdarbintų studentus. Šie agentai yra išvardyti mūsų svetainėje.

Lygis

[-]

Sertifikatas

III sertifikatas Fitnes

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Australija Southport Brisbane + 2 daugiau

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir žinių, skirtų individualiai būti kompetentingas į veiklos ir funkcijų reikia savarankišką darbą per nustatytą diapazoną pratybų instrukcijų situacijų ir veiklos srityse. [+]

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir žinių, skirtų individualiai būti kompetentingas į veiklos ir funkcijų reikia savarankišką darbą per nustatytą diapazoną pratybų instrukcijų situacijų ir veiklos srityse. Kvalifikacijos rezultatai apima pratybų instrukcijas grupėms, komandoms ar treniruoklių programoms. Darbas gali būti atliekamas tokiose vietose, kaip sporto salės, treniruoklių salė, baseinai, bendruomenės patalpos arba lauko aplinka.

Kurso trukmė: 12 mėnesių (52 savaitės, sudarytos iš 40 savaičių ir 12 savaičių atostogų).

Kiekvieną pirmadienį studentai gali pradėti studijuoti pagal direktoriaus patvirtintą kursą, o bendrieji užsiėmimai vyksta per visas savaites, išskyrus atostogų laikotarpius (žr. Terminą ir atostogų lapą).... [-]


Sertifikatas iii versle

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 6 mėnesių Registracija galima Australija Southport Brisbane Coolangatta + 3 daugiau

Ši kvalifikacija atspindi įvairius skirtingų pramonės sektorių asmenų vaidmenis, kurie taiko įvairias kompetencijas, naudojantis tam tikra diskrecija, sprendimu ir atitinkamomis teorinėmis žiniomis. Jie gali teikti techninius patarimus ir paramą komandoje. [+]

Ši kvalifikacija atspindi įvairius skirtingų pramonės sektorių asmenų vaidmenis, kurie taiko įvairias kompetencijas, naudojantis tam tikra diskrecija, sprendimu ir atitinkamomis teorinėmis žiniomis. Jie gali teikti techninius patarimus ir paramą komandoje. Pagrindiniai šios kvalifikacijos klientai yra vietiniai ir tarptautiniai besimokantieji, kurie nori dirbti kaip patarėjas klientų aptarnavimui, duomenų įvedimo operatorius, generalinis sekretorius, administracijos pareigūnas arba tekstų apdorojimo pareigūnas.

Kurso trukmė:

6 mėnesiai (28 savaitės, susidedančios iš 20 savaičių ir 8 savaičių atostogų).

Studentai gali pradėti studijas, pradedant bet kuriuo pirmadieniu, kaip patvirtina direktorius, o bendrojo pobūdžio kursai vykdo visus savaites, išskyrus atostogų laikotarpius (žr. Akademijos akademinį kalendorių).... [-]


Vaizdo įrašai

Carina Campus

Fortitude Valley Campus

Southport Campus

Kontaktai

Adresas 56 Nerang St.
4215 Southport, Queensland, Australija

Adresas 360 St Pauls Terrace
4006 Brisbane, Queensland, Australija

Adresas 70 Griffith Street
4225 Coolangatta, Queensland, Australija

Adresas 56 Zahel Street
4152 Brisbane, Queensland, Australija