Sydney School of Business and Technology (SSBT)

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie SSBT

Mes išsamią, daugiakultūris, profesinis mokymas institutas, kuris suteikia Įkurta kelius į kokybišką švietimą užtikrinti savo ateitį šviečia ryškiau.

Kviečiame ateiti ir mokytis pagal mūsų pietų dangaus.

istorija

Sidnėjus Mokykla Verslo ir technologijų buvo įkurta 1999 metais, siekiant patenkinti sparčiai augančios DOT.COM verslo pasaulio poreikius. 2000 SSBT tapo Private Limited Company. Tais pačiais metais SSBT įgijo įregistruotų mokymo organizacijos (RTO) statusą, o taip pat tapo Sandraugos registras Įstaigos ir kursai užsienio studentams (CRICOS) įregistruotas.

Mes pasirinkome Sidnėjus ir BĮK kaip pageidaujamą vietą, atsižvelgiant į užsienio studentams. Turime ilgametę patirtį teikiant paslaugas į užsienio studentams mes patyrėme valdymo komanda ir kvalifikuotų trenerių teikti kokybišką išsilavinimą tiek vidaus, tiek ir užsienio studentams.

Shine ryškesnis

SSBT nori turėti dinamišką ateities. Mes tikime, kad atviros knygos ir atsiverti sukelti naujų patirčių ir įdomių nuotykių. Studijuoti mūsų nuolat kintančią instituto ir prisitaikyti prie šio priekį technologijų pasaulyje.

Leiskite mums padėti jums plėsti savo akiratį, šviesti ryškiau!

Vietos

Sidnėjus

Address
Level 1,
301 George Street

NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija