Southern Cross University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Faktai, skaičiai, reitingai ir apdovanojimai

Southern Cross University yra progresyvus, jaunas ir susietas regioninis tyrimo universitetas, kuriame gyvena linksmi miesteliai Šiaurės Naujojo Pietų Velse ir pietinėje Gold Coast. Mes siūlome bakalauro ir magistro laipsnius, o daugelis jų yra prieinami dinamiškai internete. Nesvarbu, ar mokytis universitete, tiek internete, tiek abiejuose, mes teikiame jaudinančią, šiuolaikišką ir kokybišką mokymosi patirtį.

Kodėl SCU?

"Times" aukštojo mokslo jaunųjų universitetų reitingai 20Bold, progresyvus ir tik 23 metų amžiaus - Southern Cross University yra viena iš 100 Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių aukštųjų mokyklų ir viena iš 50 aukštųjų kartos universitetų pasaulyje .

Mūsų šiuolaikiniai miesteliai su specialiai įrengtais moderniais patogumais yra Australijos rytinėje pakrantėje, Kvinslando Gold Coast, Lismore ir Kofso ujuje Naujojoje Pietų Velse. Visi yra unikalūs regionai, kurie garsėja savo natūraliu grožiu ir ekologine įvairove, teikia gyvybingas laboratorijas mokymui ir kūrybingiems meno kūrinių centrams.

Filialų miesteliai Sidnėjuje, Melbourne ir Perth veikia kartu su "EduCo" Southern Cross University vardu. Universitetas taip pat vykdo "Hotel School Sydney" ir "Melbourne" kartu su "Mulpha Australia". Mes taip pat pristatome laipsnius su bendradarbiais iš Kinijos, Papua Naujosios Gvinėjos ir Naujosios Zelandijos.

Mes turime didelę ir įvairią internetinių kursų spektrą, siūlanti interaktyvias ir įdomias mokymosi patirtis visur, kur yra mūsų studentai.

Nesvarbu, ar mokytis universitete, tiek internete, tiek abiejuose, mes teikiame jaudinančią, šiuolaikišką ir kokybišką mokymosi patirtį.

Mes siekiame parengti absolventus, kurie yra pasirengę karjerai, pasirengę pasauliui ir skaitmeniniu raštingumu, ir kurie turi akademinę aplinką, skirtą asmeniniam požiūriui.

Universitetas daug dėmesio skiria pramonės ir bendruomenių bendradarbiavimui, kad gautų užsiimančių mokymo ir mokslinių tyrimų rezultatus.

Ši jungtis rodo, kad " Southern Cross University vadovauja 13,8 mln. Dolerių nacionalinei žemės ūkio bandymų programai kartu su Šiaurės upių kooperatyvų aljansu ir Australijos vyriausybe. Universitetas taip pat pristatė svarbų naują organų tyrimų centrą su NSW pirminių pramonės šakų departamentu.

Naujausiame "Excellence in Research for Australia" pranešime "Southern Cross" 24 mokslinių tyrimų srityse pasiekė aukščiausių "pasaulio standartų" ar aukštesniųjų reitingų. Devyniose mokslinių tyrimų srityse universitetas buvo vertinamas pagal aukščiausią įmanomą klasifikaciją "gerokai viršija pasaulinį standartą". Tai buvo pasiekta geochemijos, okeanografijos, aplinkos mokslo ir vadybos, zoologijos, žemės ūkio ir veterinarijos mokslų, augalininkystės ir ganyklų gamybos, miškininkystės, slaugos, papildomos ir alternatyvios medicinos srityse.

Campus

Southern Cross University yra gyvas, šiuolaikinis Australijos universitetas, kuriame yra gražūs "Gold Coast", "Lismore" ir "Coffs Harbour" miesteliai.

Sidnėjaus, Melburno ir Perto filialų miesteliai (tarptautiniai studentai)

Southern Cross University filialų miesteliai Sidnėjuje, Melbourne ir Perte yra patogioje vietoje centrinėse verslo vietovėse.

Studijuodami SCU Sidnėjuje, Melbourne ar Pertui, tarptautiniams studentams suteikiama galimybė baigti bakalauro arba magistro laipsnius trimis labiausiai tinkamiausiais miestais pasaulyje. Southern Cross University bendradarbiauja su "EduCo Sydney Branch Pty Ltd", veikiančiu SCU Sidnėjaus, Melburno ir Perto filialų miesteliuose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Magistro diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Magistro studijų sertifikatai » Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Diplomai » Matyti Health Certificates » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti DBA » Matyti Law LLB » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Asociacijos verslo laipsnis

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų March 2019 Australija Bilinga + 2 daugiau

Norite, kad galėtumėte pradėti verslą, nenaudodami trejų metų laipsnio? "Associate Degree in Business" su SCU kolegija gali padėti jums imtis veiksmų naujos karjeros. [+]

Norite, kad galėtumėte pradėti verslą, nenaudodami trejų metų laipsnio? " Associate Degree in Business" su SCU kolegija gali padėti jums imtis veiksmų naujos karjeros. Dviejų metų kursas suteiks jums pagrindą, reikalingą verslo kalboje ir organizaciniame komunikate, apskaitos, rinkodaros, verslo etikos ir tvarumo srityse, taip pat galimybes specializuotis jūsų srities interesų srityje nuo žmogiškųjų išteklių valdymo iki skaitmeninės rinkodaros. Absolventai turės galimybę rasti darbą daugelyje sektorių ir jiems bus suteiktas įėjimas į verslo ir IT, arba turizmo ir viešbučių valdymo vadybos bakalauro laipsnį, iki 2 metų. SCU kolegija supranta, kad besimokantieji turi įvairią patirtį ir mokymosi būdus. Kolegija remia jūsų studijų sėkmę ir sujungia jus su savo bendraamžiais per papildomas seminarus, kad padėtų jums plėtoti akademinius ir studijų įgūdžius. SCU kolegija taip pat užtikrina maksimalų jūsų studijų lankstumą - pasirenkate praleisti klases internetu arba universiteto mieste ar netoli jūsų esančioje studijų centre.... [-]


Kūrybinio rašymo kolegijos laipsnis

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų March 2019 Australija Lismore + 2 daugiau

Jei turite pasakojimo istoriją, bet norite kurti savo įgūdžius kaip profesionalų rašytoją nesiimdydami aukšto laipsnio universiteto, tada kūrybinio rašymo kolegijos laipsnis jums tinka. [+]

Jei turite pasakojimo istoriją, bet norite kurti savo įgūdžius kaip profesionalų rašytoją nesiimdydami aukšto laipsnio universiteto, tada kūrybinio rašymo kolegijos laipsnis jums tinka. Šis kursas leidžia jums mokytis raštu iš poezijos į žurnalistiką; nuo scenarijaus iki neprofesionalios ir kurti novatoriškus, kritinius bei redakcinius gebėjimus siekti rašytojo karjeros. Šią programą moko rašytojai iš Šiaurės upių meno bendruomenės ir už jos ribų. Tai suteikia praktinės patirties su Byronų rašytojų festivaliu, "Bellingen" skaitytojų ir rašytojų festivaliu bei kitais literatūriniais renginiais. Puikūs rašymo įgūdžiai yra labai populiarūs įvairiose skirtingose ​​profesijose, o gebėjimas bendrauti idėjas yra neįkainojamas bet kuriame sektoriuje. Kūrybinio rašymo koledžo absolventai taip pat gali nuspręsti toliau studijuoti dar vienerius metus ir baigti meno bakalauro studijas.... [-]


Teisės mokslų daktaras (Paralegal studijos)

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų March 2019 Australija Bilinga Lismore + 3 daugiau

Teisės mokslų asociacija leis jums ištirti Australijos teisinę sistemą ir baudžiamuosius procesus, supažindinti jus su teisiniais moksliniais tyrimais ir rašymu, taip pat aprūpinti pagrindiniais principais pagrindinėse teisės srityse. [+]

Studentai, norintys atverti duris teisinei karjerai, turėtų apsvarstyti šį dvejų metų laipsnį, kuris ne tik suteikia profesinę kvalifikaciją kaip paralegalą, bet ir įvažiavimą, bet ir priėmimo Pathway tapti advokatu. Teisės mokslų asociacija leis jums ištirti Australijos teisinę sistemą ir baudžiamuosius procesus, supažindinti jus su teisiniais moksliniais tyrimais ir rašymu, taip pat aprūpinti pagrindiniais principais pagrindinėse teisės srityse. Šis laipsnis suteikia fantastinę galimybę įgyti kvalifikaciją ir greitai pradėti dirbti teisininkams. Absolventai galės dirbti įvairiuose sektoriuose ir srityse, įgyti patirties ir finansinio stabilumo, kad galėtų tęsti studijas ir baigti teisės studijas, jei pasirinks.Karjeros galimybėsTeisės įstaigose daugumoje paralegu praktikos sričių dirba advokatai ir advokatai, vyriausybės teisės departamentai, teisėsaugos institucijos, teisinės pagalbos tarnybos, teismo administravimas, viešosios patraukimo baudžiamojon atsakomybėn ir įmonių sektorius finansų, bankininkystės, draudimo ir perdavimo srityse.Tai yra pripažintos kvalifikacijos pažymėjimas, suteiktas licencijuojamam leidėjui NSW.Profesinis atpažinimasTeisės asociacija ("Paralegal Studies") , kurią sudaro "Conveyancing Master", suteikia studentams akademinius reikalavimus, reikalingus norint gauti žiniatinklio licenciją NSW ir yra akredituota "NSW Fair Trading". Norint licencijavimo reikalavimus ir išsamią informaciją apie privalomą papildomą darbo patirtį, reikalingą norint registruoti, reikia kreiptis į "NSW Fair Trading".Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena Australijos valstybė ar teritorija turi savo teisės aktus, reglamentuojančius perdavimo praktiką, išskyrus QLD, kuriuose teisiškai leidžiama verstis tik kvalifikuotu advokatu.Profesionalus įdarbinimas... [-]

Diplomas

Mokslo diplomas

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų March 2019 Australija Lismore + 2 daugiau

Mokslo diplomas paruošia jus, pagrįstą moksliniais žiniomis ir įgūdžiais bei daugelio mokslo teikiamų galimybių skoniu. [+]

Įkvėptas pasaulis ir kaip jis veikia? Šį vienerių metų kursą pamirškite savo pirštus moksluose ir inžinerijoje, atverdami karjeros galimybes mokslo ir atradimų gyvenime! Mokslo diplomas paruošia jus, pagrįstą moksliniais žiniomis ir įgūdžiais bei daugelio mokslo teikiamų galimybių skoniu. Jūs išmokysite mokslo ir matematikos kalbos ir prigimtį ir galėsite sekti savo interesus biomedicinos mokslo, inžinerijos, žmogaus, aplinkosaugos ar fizinių mokslų srityje, kad sužinotumėte, kur mokslas gali jus perimti. SCU kolegija supranta, kad besimokantieji turi įvairią patirtį ir mokymosi būdus. Kolegija remia jūsų studijų sėkmę ir sujungia jus su savo bendraamžiais per papildomas seminarus, padėsiančias jums tobulinti akademinius ir studijų įgūdžius. Absolventai gali apsvarstyti galimybę tęsti studijas į asocijuotą laipsnį arba bakalauro apdovanojimą įvairiose mokslo ir inžinerijos disciplinose ir gaus iki vienerių metų kreditą savo laipsniui.... [-]


Verslo diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų March 2019 Australija Bilinga Melbourne Sydney + 3 daugiau

Vienerių metų verslo diplomas suteikia jums galimybę tobulinti savo akademinius ir verslo įgūdžius skaitmeninės verslo, finansų, vadybos, ekonomikos, apskaitos ir baigimo srityse, suteiks jums galimybę įstoti į kreditus į asociacijų ir bakalauro laipsnį Pietų Kirsti. [+]

Ieškote Pathway į verslo, informacinių technologijų ir turizmo bakalauro laipsnį Australijos universitete? Vienerių metų verslo diplomas suteikia jums galimybę tobulinti savo akademinius ir verslo įgūdžius skaitmeninės verslo, finansų, vadybos, ekonomikos, apskaitos ir baigimo srityse, suteiks jums galimybę įstoti į kreditus į asociacijų ir bakalauro laipsnį Pietų Kirsti.Verslo apdovanojimo diplomas siūlomas per SCU kolegiją, kuri supranta, kad besimokantieji turi įvairią patirtį ir mokymosi būdus. Kolegija remia jūsų studijų sėkmę ir sujungia jus su savo bendraamžiais per papildomas seminarus, kad padėtų jums plėtoti akademinius ir studijų įgūdžius.Absolventai turės galimybę dirbti įvairiose pramonės šakose verslo kontekste ir gaus iki 1 metų kreditą, susijusį su susijusiu bakalauro laipsniu.Karjeros galimybės... [-]

Doktorantūros studijų sertifikatas

Tarptautinio turizmo ir viešbučių valdymo pažymėjimas

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 6 - 12 mėnesių March 2019 Australija Bilinga Melbourne Sydney + 4 daugiau

Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos magistro laipsnį parengsite pagrindines žinias, kurių reikia norint suprasti verslo veiklos poreikius, sistemas ir teorijas turizmo sektoriui. [+]

Atsižvelgiant į karjeros kaitą pramonėje, kurioje yra galimybių visame pasaulyje? Šiame 6 mėnesių magistrantūros studijų programoje pasimėgaukite turizmo arba viešbučių valdymo specializacija.Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos magistro laipsnį parengsite pagrindines žinias, kurių reikia norint suprasti verslo veiklos poreikius, sistemas ir teorijas turizmo sektoriui. Šis laipsnis atvers duris tolimesniems magistrantūros studijoms, tuo tarpu turizmo ir svetingumo industrijos skonis taps dar rimtesnis. Jūs mokysite kartu su studentais iš viso pasaulio su įvairiomis kultūromis ir mokykitės iš savo srities specialistų.

Karjeros galimybės

Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos magistro laipsnis skirtas tiems, kurie nori išplėsti žinias apie turizmą, renginius ar viešbučių valdymą, siekdami pagerinti karjeros perspektyvas arba tiems, kurie nori pradėti karjerą šioje srityje.... [-]


Magistro diplomas

Bakalauro diplomas apskaitos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2019 Australija Bilinga + 1 daugiau

Apskaitos magistro diplomas parengs jums įgūdžių finansinės atskaitomybės, teisinių studijų ir ekonomikos, taip pat verslo ir valdymo apskaitos. [+]

Jei norėtumėte taikyti specialias apskaitos žinias darbo vietoje - ar tai būtų jūsų verslas, ar korporacija, ar vyriausybė, turėtumėte apsvarstyti šį 1 metų kursą. Apskaitos magistro diplomas parengs jums įgūdžių finansinės atskaitomybės, teisinių studijų ir ekonomikos, taip pat verslo ir valdymo apskaitos. Jūs parengsite analitinius ir bendravimo įgūdžius, kad suprastumėte ir diagnozuotumėte sudėtingus verslo klausimus bei pasiūlytumėte sprendimus. Studentai, kurie baigs šį kursą, bus atpažįstami už savo pažangius verslo ir apskaitos įgūdžius ir turės galimybę tęsti studijas, kad galėtų tapti buhalteriu per profesinės apskaitos magistro.

Karjeros galimybės... [-]

Magistro diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2019 Australija Bilinga Melbourne Perth Sydney + 3 daugiau

Magistro diplomas versle sukurs pagrindinius įgūdžius, reaguojant į verslo iššūkius, pasiruošdamas kritiškai mąstyti, moksliniams tyrimams ir verslumo įgūdžiams, reikalingiems sprendimų priėmimo vyresniojo lygio. [+]

Verslo pasaulis nuolat keičiasi ir keičiasi, keičiasi technologijų varomoji jėga, didėja mobilumas pasaulyje ir didėja konkurencija. Būdamas verslo specialistas, jums reikės gilų pagrindinių verslo principų supratimą, taip pat būti novatorišku ir lanksčiu.Magistro diplomas versle sukurs pagrindinius įgūdžius, reaguojant į verslo iššūkius, pasiruošdamas kritiškai mąstyti, moksliniams tyrimams ir verslumo įgūdžiams, reikalingiems sprendimų priėmimo vyresniojo lygio. Per šią vienerių metų programą jūs išmoksite valdymo ir organizacinio elgesio aspektus, kuriuos turėsite bendrauti ir įgyvendinti savo verslo tikslus, taip pat pagrindinius apskaitos, rinkodaros ir ekonomikos principus, kad paremtumėte pagrįstą verslo sprendimą. Šios programos absolventai bus atpažįstami potencialių darbdavių už jų aukštą žinių lygį ir turės įvažiavimo Pathway į Southern Cross University MBA programą.... [-]


Mokslo ir vadybos magistrantūros diplomas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų March 2019 Australija Lismore + 1 daugiau

Miškų mokslo ir vadybos magistrantūros diplomas skirtas miškų biologinei įvairovei, išsaugojimui, plantacijų valdymui ir apsaugai nuo baseinų ir pasiruošti karjerai įvairioje, sudėtingoje ir pasaulinėje pramonėje. [+]

Prijunkite savo mokslo laipsnį į naują lygmenį su magistrantūros studijomis taikomojo mokslo srityje, turinčiai visuotinį poveikį.Miškų mokslo ir vadybos magistrantūros diplomas skirtas miškų biologinei įvairovei, išsaugojimui, plantacijų valdymui ir apsaugai nuo baseinų ir pasiruošti karjerai įvairioje, sudėtingoje ir pasaulinėje pramonėje. Šis laipsnis priima jusu pagrindinius mokslinius gebjimus daugybe kartų, rengdamas jus žiniomis apsvarstyti ir spręsti išteklių valdymo klausimus visame agroverslo ir vietiniuose miškuose. Baigę mokyklą, turėsite galimybes karjerai parko valdyme, žemės reabilitacijoje, plantacijų miškininkystėje ir kitose miško darbo srityse. Jūs taip pat turėsite kelią tęsti studijas Miškotyros ir vadybos magistro laipsnyje.Karjeros galimybės... [-]

Tarptautinio turizmo ir viešbučių valdymo diplomas

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų March 2019 Australija Bilinga Melbourne Sydney + 4 daugiau

Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos diplomas suteikia jums galimybę padidinti savo lyderio pozicijas turizmo ir svetingumo industrijoje. [+]

Tarptautinio turizmo ir viešbučių vadybos diplomas suteikia jums galimybę padidinti savo lyderio pozicijas turizmo ir svetingumo industrijoje. Šis lankstus kursas suteikia pagrindines žinias verslo veikloje, taip pat turizmo teorijoje. Jūs mokysite verslumo ir rinkodaros, apskaitos ir valdymo, turizmo planavimo ir šiuolaikinio viešbučio valdymo aspektus, kad pasirengtumėte dirbti vyresniuosiuose šios pasaulinės ir įvairios pramonės šakose. Absolventai turės galimybes įvairiuose turizmo sektoriaus darbdaviuose arba norės tęsti tarptautinio turizmo ir viešbučių valdymo magistro studijas.

Karjeros galimybės

Tarptautinio turizmo ir viešbučių valdymo diplomas tiems, kuriems reikia stiprių pagrindinių žinių apie turizmą, renginius ar viešbučių valdymą, kurie dirba šioje pramonės šakoje ir nori pagerinti karjeros perspektyvas arba tiems, kurie nori karjeros judėti turizmui ir svetingumui.... [-]


Magistro studijų sertifikatas

Magistro laipsnį apskaitos

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių March 2019 Australija Bilinga + 1 daugiau

Magistrantūros apskaitos pažymėjimas taip pat yra profesinės apskaitos magistro Pathway , kuris jums tinka dirbti CPA kvalifikuota buhalterė arba užsakomoji buhalterė Australijoje. [+]

Šis 6 mėnesių kursas rengia jus į verslo ir apskaitos pagrindus, kad suteiktų jums įvadą studijuoti magistro lygiu, ir gilinti savo supratimą ir patirtį sprendimų priėmimo verslo operacijas.Magistrantūros apskaitos pažymėjimas taip pat yra profesinės apskaitos magistro Pathway , kuris jums tinka dirbti CPA kvalifikuota buhalterė arba užsakomoji buhalterė Australijoje. Šios programos absolventai turės daugiau įgūdžių, kad galėtų taikyti savo verslą arba įvairius sektorius, taip pat galimybes finansinių paslaugų ir apskaitos srityse.

Karjeros galimybės

Pasibaigus šiam kursui, atsiranda galimybės įvairiais vaidmenimis apskaitos ir finansinių paslaugų sektoriuje. Kursas taip pat sustiprins finansines žinias ir įgūdžius verslo savininkams ir vadovams bet kurioje pramonės šakoje.... [-]


Universiteto pažymėjimas versle

Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių March 2019 Australija Bilinga

Southern Cross University verslo magistrantūros sertifikatas suteikia įvadą į pažangų studijų verslą ir šiuolaikinį valdymą. [+]

Southern Cross University verslo magistrantūros sertifikatas suteikia įvadą į pažangų studijų verslą ir šiuolaikinį valdymą.

Universiteto pažymėjimas Verslo yra alternatyva įrašas Pathway į Verslo administravimo (MBA) magistro. Studentai, baigę aukštojo mokslo pažymėjimą versle, apdovanojami iš keturių vienetų.

Universiteto pažymėjimas versle taip pat pateikiamas per internetinį pristatymo būdą, siūlant iki šešių suvartojimų per metus.

Pagrindinės studijų sritys

Studentai studijuoja keturis pagrindinius verslo administravimo magistro padalinius, apimančius pagrindinius verslo dalykus apskaitos, ekonomikos, komunikacijos ir organizacinio elgesio srityse, kurios priklauso Magistro laipsnį verslo.... [-]


Vaizdo įrašai

Thomas Lynch