Sirromet Wines - Wine and Spirits Education Training

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MUS

Vienas iš didžiausių literatūros temomis yra asmeninis atradimų kelionė ir džiaugsmas, kad gali būti kilęs iš liejimo ne tariamąją pančiai ir apimantis naujos patirties. Kviečiame į "Open Up" į Sirromet. Mes didžiuojamės, kad turime surinkti daugiau nei 800 prestižinių nacionalinių ir tarptautinių vyno apdovanojimų nuo atidarymo 2000 m.

Daugumai iš mūsų, leidžia vynui "atverti" reiškia, leidžiančių kvėpuoti ir atleiskite savo dažnai sudėtingų skonių ir aromato. Nuo rūšiniai vynai prasideda vynuogių, Sirromet atributus skonį ir kokybę mūsų vynų į išskirtinį vaisių auginami mūsų Granitas Belt vynuogynų. 100 hektarų pagal vynuogių, Sirrromet vynuogynų yra įsikūręs dideliame aukštyje Kvinslendo anketa žymiu Granitas Belt regione.

Įsikūręs vaizdingame Mount Cotton, tik trumpą kelio automobiliu nuo Brisbane ir Gold Coast, Sirromet anketa moderniausių įrenginių pasiūlyti maisto ir vyno mėgėjams galutiniam vyno gamyklai patirties - derinant gamybą, rūsio duris ir 5 žvaigždučių restoranas, gyvas su unikalia architektūra ir kvapą peizažas. Apsilankymas Sirromet yra naujų nuotykių, naujų draugysčių ir nuostabių naujų atradimų pažadas.

Nėra nieko labiau nuobodus nei įstrigo jūsų kelius. Jei esate atviri bandyti naujus dalykus, Sirromet nebus nuvilti. Tiesą sakant, tai bus malonumas. Ir taip bus prisiminimai kuriate, kai jūs atverti "su Sirromet.

ISTORIJA

Nors vizito į Victoria, Kvinslandas verslininko ir verslininkas Terry Morris vakarienę su keliais savo draugais dalyvavo. Kilpiniai paminėjo, kad jis bandė didelį vyną iš Queensland granito juosta, į kurią jo Viktorijos draugai nusijuokė ir pasakė: "Nėra tokio dalyko, kaip puikus vynas iš Queensland." Tai buvo kibirkštis, kad terry reikia sukurti savo viziją Sirromet.

Kilpiniai pasirinko žemę Granitas Belt regione garsėja savo unikalios derlinga dirva, dideliame aukštyje ir vėsioje klimatui, suteikiant puikią vietą augančių vynuogių. Panaudojant abu tradicinius metodus ir naujas technologijas, Sirromet gamina išskirtinį kokybės vynų pripažintų pasaulinėje arenoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Sertifikatai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Sertifikatas Vyno Ir Spirito švietimo (wset) 1 Lygis

Su bendrabučiu Dieninės 1 diena October 2018 Australija Mount Cotton

Reikia bent 2-4weeks savarankiškai tyrimą dėl WSET tiekiamas knygelę Prieš posėdžio 1 dienos kursas paskaitas. 1 lygio kursas yra 6 vynus, paskaitas, studijų knygelę ir egzaminų ir bet krovinių į ir iš Jungtinės Karalystės. [+]

Sertifikatas WSET Level 1 Vyno ir Dvasia Švietimas Trust (WSET) buvo įkurta 1969 metais teikti aukštos kokybės švietimo ir mokymo vynais ir spiritiniais gėrimais. Nuo tada, WSET išaugo į svarbiausia tarptautinė organizacija į vynų ir spiritinių gėrimų švietimo srityje, su ieškoma po kvalifikacijos komplektą. Tai fantastinis rezultatas Sirromet Vynai ir puiki galimybė daugiau sužinoti apie vyną į didelį sistemingai, pagal skonį, veislės, šalies, Orai klimato ir pan. Žinoma, yra idealus; Personalas someljė restoranų savininkai baro vadovai Kurorto savininkai Vyno mėgėjams WSET® 1 lygis apdovanojimą Vynai Reikia bent 2-4 savaites savarankiškai mokytis iš WSET tiekiamas knygelę Prieš posėdžio 1 dienos kursas paskaitas. 1 lygio kursas yra 6 vynus, paskaitas, studijų knygelę ir egzaminų ir bet krovinių į ir iš Jungtinės Karalystės. Ši specifikacija yra reikalingą informaciją tiek kandidatų ir programos teikėjų apie WSET® lygio 1 premijos vynais. Pagrindinė dalis dokumento yra išsami ataskaita apie mokymosi rezultatus. Šie rezultatai turėtų būti naudojami teikėjams rengti programas mokymosi ir kandidatų planuoti savo studijas, nes tyrimas yra nustatytas išbandyti šiuos rezultatus. Specifikacija taip pat suteikia Mokymo svoriai, studijų ir tyrimo gairės, įskaitant egzaminų taisykles. Vyno ir Dvasia Švietimas Trust kvalifikacijų WSET® apdovanojimai yra kvalifikacija padalinys Wine & Spirit Education Trust. Mes teikiame aukštos kokybės patikino kvalifikaciją, kad padėti žmonėms daugiau sužinoti apie alkoholinių gėrimų ir plėtoti savo degustacijos įgūdžius. Mes tai darome: ryšius su gėrimų pramonei nustatyti tinkamas specifikacijas tvirtinant programos teikėjus pasiūlyti savo kvalifikaciją nustatymo tyrimai sertifikatus laureatų išdavimo. Kūrimas ir skyrimas WSET® akredituotų kvalifikacijos yra vienintelis atsako WSET® apdovanojimuose tvirtina, kad perkančioji įstaiga,... [-]

Sertifikatas Vyno Ir Spirito švietimo (wset) 2 Lygis

Su bendrabučiu Dieninės 3 dienų November 2017 Australija Mount Cotton

Reikia bent 2-3 mėnesius savarankiškai mokytis iš WSET tiekiamas knygas, kol sėdi 3 dienų kurso paskaitas. 2 lygio kursas apima 30 vynų iš viso pasaulio, paskaitos, studijų knygas, egzaminus ir bet krovinius į ir iš Jungtinės Karalystės. [+]

Sertifikatas WSET 2 lygis Reikia bent 2-3 mėnesius savarankiškai mokytis iš WSET tiekiamas knygas, kol sėdi 3 dienų kurso paskaitas. 2 lygio kursas apima 30 vynų iš viso pasaulio, paskaitos, studijų knygas, egzaminus ir bet krovinius į ir iš Jungtinės Karalystės. Jei jūs ir mažiausiai 7 kiti žmonės nori padaryti L1 arba L2 kursą, ir jūs skyrė reikiamą savarankiško darbo laiką, mes galime sukurti ypatingą datą ir kursus savo grupės, siųskite informaciją žemiau. Mes reikalaujame iš 8 ir ne mažiau kaip 15 žmonių per kurso max. Mūsų pedagogas Adam Chapman. Sirromet Vynai vyriausiasis vyndarys, Adomas turi daugiau kaip 30 metų patirtį, pagaminę vyną į Barossa, Hunter Valley, granitas diržą ir Pietų Burnett Australijoje; Ardeche, Tournus, Pomerol ir Šv Emilion Prancūzijoje. Ginkluotosios su vyno kvalifikaciją iš Melburno universiteto AWRI ir WSET, Adomas dirbo su daug skirtingų vynuogių veislių, grotelės dizaino, oro pokyčių, dirvožemio tipų, vyndarystės stilių per metus, įtakojančių jo dabartinę vyndarystės stilius Sirromet. Adomas pagalvojau, kad būtų gerai, kad būtų galima jo žinios turi būti dedamas ant sertifikuoto žinoma. Adomas šiuo metu daro savo WSET diplomą vynais ir spiritiniais gėrimais, pagal savo dėstytojo ir mentoriaus Meg BRODTMANN-MW. Įvadas į WSET® 2 lygio apdovanojimas vynais ir spiritiniais gėrimais Įvadas Ši specifikacija yra reikalingą informaciją tiek kandidatų ir programa, patvirtinta teikėjai (programoms) apie WSET® 2 lygio apdovanojimas vynais ir spiritiniais gėrimais. Pagrindinė dalis dokumento yra išsami ataskaita apie mokymosi rezultatus ir elementų WSET® 2 lygio apdovanojimas vynais ir spiritiniais gėrimais. Tai turėtų būti naudojamas programas parengti programas mokymosi ir kandidatų planuoti savo... [-]