Oficialus aprašymas

Direktoriaus pranešimas Sveiki atvykę į Pertas, Vakarų Australija - Vartai į Australiją, su pavydėtinu klimatu ir draugiškas, saugią aplinką mieste.

Labas akademija visiškai Australijos valdo ir šeimos verslas.

Mes didžiuojamės galėdami pasidalinti su jumis:

Gražus ir unikalus sodas miesteliu, 10 minučių nuo BĮK. Geriausia praktika Įstaiga siūlo kokybiškas pasaulinės klasės mokslą. Viena iš geriausių gyvenimo pasaulio miestų vietą. Mokymas ir administracijos darbuotojai pasiryžę pasiekti savo tikslus.

Kadangi mūsų įkūrimo 1989 metais mūsų šūkis visada buvo "Mums rūpi". Mes iš tiesų rūpi labai daug, kad jūsų poreikiai ir lūkesčiai yra ne tik susitiko, bet ir viršijo! Aš visada galima kalbėti su studentais asmeniškai.

Robynne Walsh B.Ed M.Ed Pagrindinės ir direktorius

Labas Privalumas

Gražus sodas miesteliu. Tarptautinė gyventojų. Mažos klasės dydžių. Kabinetai įrengti su naujausiomis mokymo technologijomis. Patyrę ir kvalifikuoti mokytojai. Puikus skaičiavimo ir interneto paslaugos Plus universiteto WiFi. Dabar mokymosi galimybės. Visas asortimentas egzaminų kursus. Fliexible kursai, kad tiktų visus poreikius ir lygius. Inovacijos ir lanksti mokymo programa. Stiprus dėmesys skiriamas kalbėjimo įgūdžius. Visas Orientacijos programos ir stojamasis testas atvykus. Darbo patirtis / stažuotės programas. Nuotykių Kelionės centro ir paslaugos. Poilsis įrenginiai pėsčiomis. Miesteliu Residence (Beatty "Namelis) Draugiškiausiu ir geriausia Homestay šeimos Pertas. Internetinė Feniksas anglų kalbos testą (iPEPT)

Per 25 metų 36.000 studentų iš daugiau nei 50 šalių buvo palankiai oro uoste, apsigyveno į meilės Homestay šeima ar į studento gyvenamosios vietos ir prižiūrimi kokybės kalbos programą.

Šie 36000 mokiniai visada buvo į Robynne ir Brian paminklų, kuris su savo komanda lojalaus ir atsidavęs personalas jau tapo savo misiją suteikti kiekvienas studentas jausmas, kad jie yra tokia pat svarbi kaip Megumi ir Kaz buvo 1989 metais.

Marijos Gorman, direktorius Studentų paslaugų yra vertinamas narys bendrovei po 23 metų Kate Tarrant kaip vyresnysis direktorius taip pat žymėjimo jos 23. metus. Onos Lyall Demi pora / Au Pair valdytojas turi 21 metų po jos diržu kaip tai daro mūsų kancleriui, Jessica Gorman ir direktorius jaunų besimokančiųjų programos Margaret Stuart. Pažymėti Belton mūsų generalinis direktorius pasiekė 15 metų su bendrove AS mūsų akademinė Lisa Barbagiovanni ir vadovai mūsų mokytojų rengimo skyriaus Antony Atkinson ir Daniela Multari.

Stabilumo ir saugumo personalo reiškia, kad nuolatinis tobulinimas vyksta ir sistemos veikia gerai. Kiekvienas žmogus turi pasididžiavimo ir pasiekimo jausmą, nes yra dalis Phoenix komanda.

Šventės ištisus metus įtraukti agentas kokteilis, studentų vakarėliai, 25-metis stipendijas Pripažinimas ir darbuotojams ir studentams.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Phoenix Academy

Labas diplomas Verslo suteikia studentams kelią į antrus metus universitete. Sėkmingai užbaigus Verslo diplomas ir atitinkančių universitetų Minimalus patekimo į rinką re ... [+]

Labas diplomas Verslo suteikia studentams kelią į antrus metus universitete. Sėkmingai užbaigus Verslo diplomas ir atitinkančių universitetų Minimalus patekimo į rinką reikalavimai, studijų baigimo studentai iš verslo diplomas gali pervesti į atitinkamą bakalauro studijų programą su pažangiomis autoritetą ne Curtin, Murdoch ir Edith Cowan universitetų metus.

Verslo (tiesioginis įrašas) diplomas apima BSB40212 sertifikatas IV versle.

Kas tai yra UŽ?

Metų 11 ir 12 absolventai, kurie norėtų baigti verslo ar prekybos bakalauro Vakarų Australijos universiteto, bet kurie:

negali susitiko Universiteto akademinę atvykimo sąlygas negali susitiko universiteto anglų kalbos atvykimo sąlygas Norėčiau parinktį SKUBUS savo studijas norėtų studijuoti pirmus metus universitete mažesnio daugiau palankią aplinką APIE KĄ TAI? ... [-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Phoenix Academy

Labas akademija Akademinė Anglų - universitetas paruošimas kursas yra patvirtintas kaip atitinkantis Anglų kalbos reikalavimai tiesiogiai įrašas (be IELTS reikia), Vakarų ... [+]

AKADEMINĖ Anglų - UNIVERSITETAS PARUOŠIMAS (AVP)

Labas akademija Akademinė Anglų - universitetas paruošimas kursas yra patvirtintas kaip atitinkantis Anglų kalbos reikalavimai tiesiogiai įrašas (be IELTS reikia), Vakarų Australijos Curtin, Murdoch ir Edith Cowan universitetuose ne tiek bakalauro ir magistro lygio.

Kas tai yra kursas?

Šis kursas yra skirtas studentams, kurie neatitinka Anglų įvažiavimo reikalavimus universitete arba bakalauro arba magistro lygio.

APIE KĄ TAI?

Šis kursas plėtoja intensyvius anglų ir studijų įgūdžius, būtinus sėkmingai ištyrus tretinio lygio Australijoje. Kurso komponentai yra šie:

Akademiniai skaitymo ir rašymo ... [-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
36 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Phoenix Academy

Akademinė anglų kalba High School paruošimo programa paleisti iš Akademijos Perth City Campus taikiai sodo aplinkoje, įsikūrusi tik 10 minučių nuo miesto centro. Miestas ... [+]

"Fenikso Akademinės anglų kalba High School paruošimo programos tikslas yra parengti studentus įvesti vidurinį išsilavinimą Australijoje."

Labas AKADEMIJA

Akademinė anglų kalba High School paruošimo programa paleisti iš Akademijos Perth City Campus taikiai sodo aplinkoje, įsikūrusi tik 10 minučių nuo miesto centro. Miestas Campus taip pat Beatty "Namelis (be maitinimo on-campus apgyvendinimas), turėtų tėvai ir šeimos nusprendžia aplankyti iš užsienio. Studentai iš viso pasaulio studijuoti Akademijos akademinės anglų kalbos High School paruošimo programa, ir tai tautybė derinys užtikrina kultūriškai jautrus ir saugią aplinką jauniems žmonėms.

Patirtis:... [-]

Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Phoenix Academy

Sukurkite savo Global žmogiškąjį kapitalą pritaikytą Australijos Gap Year programa Phoenix akademijoje. ... [+]

Sukurkite savo Global žmogiškąjį kapitalą pritaikytą Australijos Gap Year programa Phoenix akademijoje.

Global Business ĮGŪDŽIAI

Global Business įgūdžiai dėmesio minkštųjų įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos pasaulio verslo aplinkos.

SERTIFIKATAS IV Verslas (BSB40212) Diplomas KLAUSIMAI - DARBO READY (BSB50207) Cambridge First Certificate in English

PRIĖMIMAS MOKESTIS: $ 225

[-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Phoenix Academy

Studijų ir darbo programa, siekiant padėti jums padaryti jūsų darbas atostogų vizą ir patirti "tikrą" Australijoje. ... [+]

Studijų ir darbo programa, siekiant padėti jums padaryti jūsų darbas atostogų vizą ir patirti "tikrą" Australijoje.

Padidinkite savo galimybes įsidarbinti, intensyvinant savo kasdienius ir darbo vietos bendravimo įgūdžius Gauti vienoje iš stipriausių ekonomikų darbą pasaulyje šiandien NAUJOS KARTOS English (vakariniai kursai)

Rimtas Anglų programa, kur mokymasis yra lankstus ir yra skirta jums, kur norite būti, ir dar liks laiko mėgautis savo gyvenimą!

BENDRA English (DAY KLASĖS):

Mokytis Bendra anglų kalbos kursus ir plėtoti savo globalias bendravimo įgūdžius

Global Business ĮGŪDŽIAI

Global Business įgūdžiai dėmesio minkštųjų įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos pasaulio verslo aplinkos.... [-]

Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
6 - 17 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Phoenix Academy

Rimtas Anglų programa, kur mokymasis yra lankstus ir yra skirta jums, kur norite būti, ir dar liks laiko mėgautis savo gyvenimą! ... [+]

Naujos kartos Anglų Rimtas Anglų programa, kur mokymasis yra lankstus ir yra skirta jums, kur norite būti, ir dar liks laiko mėgautis savo gyvenimą! Klasės nuo elementarų aukštyn - patekimo į tolesnių tyrimų turimų Pasirenkami Ypatingas dėmesys Klasės Prieiga prie internetinis anglų mokymosi išteklių Lygiai: Elementarūs (A1 +), tarpinių (B1) Bendra anglų / IELTS rengimas Skirtos parengti studentus IELTS bendrosios ir akademinių egzaminų, taip pat bendrai pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Dėmesys sutelkiamas į egzaminų užduotis ir strategijų keturių egzaminų ir pristatytas kaip tęstinę mokymo programa kiekvieną savaitę bus skirta viena i... [-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Phoenix Academy

Ši programa yra skirta Australijos ir tarptautinių studentų iš anksto pakopos, kuriems reikia tiltą tarp ankstesnių studijų ir akademinių reikalavimų Australijos universi ... [+]

Ši programa yra skirta Australijos ir tarptautinių studentų iš anksto pakopos, kuriems reikia tiltą tarp ankstesnių studijų ir akademinių reikalavimų Australijos universitetuose. Programa yra Sertifikatas IV kursas pagal Australijos kvalifikacijų sąranga. Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai turi teisę tiesiogiai patekti į Murdoch universitete, Edith Cowan University, Curtin University & Monašo universiteto ar kitų universitetų pasirinkimo pirmojo metų lygiu.

Kas tai yra UŽ?

Metų 11 ir 12 absolventai, kurie norėtų pradėti savo studijas universitete į pirmąjį metų verslo ar prekybos bakalauras į Vakarų Australijos universiteto, bet kurie:

neatitiko Universiteto akademinę atvykimo sąlygas negali susitiko universiteto anglų kalbos atvykimo sąlygas Norėčiau parinktį SKUBUS savo studijas ... [-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Learn English with Creative Teaching