Phoenix Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Direktoriaus pranešimas Sveiki atvykę į Pertas, Vakarų Australija - Vartai į Australiją, su pavydėtinu klimatu ir draugiškas, saugią aplinką mieste.

Labas akademija visiškai Australijos valdo ir šeimos verslas.

Mes didžiuojamės galėdami pasidalinti su jumis:

Gražus ir unikalus sodas miesteliu, 10 minučių nuo BĮK. Geriausia praktika Įstaiga siūlo kokybiškas pasaulinės klasės mokslą. Viena iš geriausių gyvenimo pasaulio miestų vietą. Mokymas ir administracijos darbuotojai pasiryžę pasiekti savo tikslus.

Kadangi mūsų įkūrimo 1989 metais mūsų šūkis visada buvo "Mums rūpi". Mes iš tiesų rūpi labai daug, kad jūsų poreikiai ir lūkesčiai yra ne tik susitiko, bet ir viršijo! Aš visada galima kalbėti su studentais asmeniškai.

Robynne Walsh B.Ed M.Ed Pagrindinės ir direktorius

Labas Privalumas

Gražus sodas miesteliu. Tarptautinė gyventojų. Mažos klasės dydžių. Kabinetai įrengti su naujausiomis mokymo technologijomis. Patyrę ir kvalifikuoti mokytojai. Puikus skaičiavimo ir interneto paslaugos Plus universiteto WiFi. Dabar mokymosi galimybės. Visas asortimentas egzaminų kursus. Fliexible kursai, kad tiktų visus poreikius ir lygius. Inovacijos ir lanksti mokymo programa. Stiprus dėmesys skiriamas kalbėjimo įgūdžius. Visas Orientacijos programos ir stojamasis testas atvykus. Darbo patirtis / stažuotės programas. Nuotykių Kelionės centro ir paslaugos. Poilsis įrenginiai pėsčiomis. Miesteliu Residence (Beatty "Namelis) Draugiškiausiu ir geriausia Homestay šeimos Pertas. Internetinė Feniksas anglų kalbos testą (iPEPT)

Per 25 metų 36.000 studentų iš daugiau nei 50 šalių buvo palankiai oro uoste, apsigyveno į meilės Homestay šeima ar į studento gyvenamosios vietos ir prižiūrimi kokybės kalbos programą.

Šie 36000 mokiniai visada buvo į Robynne ir Brian paminklų, kuris su savo komanda lojalaus ir atsidavęs personalas jau tapo savo misiją suteikti kiekvienas studentas jausmas, kad jie yra tokia pat svarbi kaip Megumi ir Kaz buvo 1989 metais.

Marijos Gorman, direktorius Studentų paslaugų yra vertinamas narys bendrovei po 23 metų Kate Tarrant kaip vyresnysis direktorius taip pat žymėjimo jos 23. metus. Onos Lyall Demi pora / Au Pair valdytojas turi 21 metų po jos diržu kaip tai daro mūsų kancleriui, Jessica Gorman ir direktorius jaunų besimokančiųjų programos Margaret Stuart. Pažymėti Belton mūsų generalinis direktorius pasiekė 15 metų su bendrove AS mūsų akademinė Lisa Barbagiovanni ir vadovai mūsų mokytojų rengimo skyriaus Antony Atkinson ir Daniela Multari.

Stabilumo ir saugumo personalo reiškia, kad nuolatinis tobulinimas vyksta ir sistemos veikia gerai. Kiekvienas žmogus turi pasididžiavimo ir pasiekimo jausmą, nes yra dalis Phoenix komanda.

Šventės ištisus metus įtraukti agentas kokteilis, studentų vakarėliai, 25-metis stipendijas Pripažinimas ir darbuotojams ir studentams.

Vietos

Pertas

Phoenix Academy

Address
223 Vincent St
West Perth
Western Australia, 6005

Pertas, Vakarų Australija, Australija
Telefonas
+61 8 9235 6000