Oficialus aprašymas

Sveiki

Sveiki atvykę į „ Pacific Training Group , kur siūlome naują požiūrį į profesinį mokymą vadovavimo ir valdymo, kelionių ir turizmo, renginių organizavimo ir svetingumo srityse.

Bendradarbiaudama su svarbių pramonės partnerių tinklu, „ Pacific Training Group siūlo unikalų mokymą klasėje, mokymąsi internetu ir pramonės pokyčius. Baigęs platų pramonės įgūdžių, darbo ryšių tinklą ir kvalifikaciją, pripažintą Australijoje ir už jos ribų.

Pasirinkite studijuoti Sidnėjaus verslo sostinėje arba „Gold Coast“ turizmo centre arba abu! Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, galėsite mėgautis šiuolaikinėmis mokymo įstaigomis, apdovanojimais apdovanotais treneriais ir mentoriais bei itin atvėsti. Pacific Training Group padeda palengvinti studentų vizas tarptautiniams studentams.

Puiki vieta mokytis savo ateities karjerai, tuo pačiu mėgautis visa, ką turi pasiūlyti Australija.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Pacific Training Group skirtumas

Svetingumas

Traukinys klasėje, internete ir darbo vietoje

Unikalus „Paci“ mokymų grupei, visi svetingumo kursai turi 20 savaičių darbo vietą, kurioje galėsite mokytis darbo vietoje. Jūsų šansas įgyti vertingos darbo patirties, prijungti pramonės šakas ir praktiškai įsisąmoninti klasėje.

Renginio vadyba

Traukinio vietoje realiuose įvykiuose

Pacific Training Group kursai suskirstyti į realaus gyvenimo įvykių planavimą ir rengimą. Kaip studentas, jūs aktyviai dalyvausite įvairiuose svarbiuose renginiuose aplink miestą, taip pat ir pačių „PTG“ vykdomų boutique renginių.

Lyderystė ir valdymas

Išskirtinis programų paketas nuo 1 iki 4 metų

Būkite apmokyti ir konsultuojami kai kurių geriausių Australijos verslo protų, naudokitės naujausia mokymo metodika ir technologijomis bei mokykitės kartu su studentais iš nuostabaus šalių derinio.

Kelionės ir turizmas

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą AFTA kvalifikaciją

Viena iš nedaugelio mokymo paslaugų teikėjų, kuriuos turi akredituoti ir patvirtinti Australijos aukščiausio lygio kelionių organizacija „AFTA“, „ Pacific Training Group yra pirmaujanti kelionių mokymo Australijoje tema ir geriausias pasirinkimas, jei esate rimtas kelionės ir turizmo karjeros.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Sidnėjaus miestelis

Sveiki atvykę į „ Pacific Training Group “ pagrindinę buveinę, nacionalinį priėmimo centrą ir universiteto būstinę. Mes sukūrėme savo namus Wynyard aukštumoje, Sidnėjaus CBD. Tarp populiariausių Sidnėjaus lankytinų vietų ir lankytinų vietų, siūlančių visus patogumus, kurių tikitės pasaulinio lygio mieste, tai puiki vieta mokytis.

„Sensational Sydney“

Sidnėjus yra didžiausias Australijos miestas, kuriame gyvena apie 5 milijonai žmonių. Čia gyvena gražūs paplūdimiai, ikoniniai pastatai, istoriniai paminklai ir energinga kultūra. Nuo nuostabių Sidnėjaus uosto vaizdų iki ramus ramybės Hyde Parkas, Sidnėjus turi kažką kiekvienam.

Sidnėjus yra puiki vieta mokytis. Ji turi vieną didžiausių tarptautinių studentų populiacijų pasaulyje ir nuosekliai viršija studentų gyvenimo būdo apklausas, kurios užima ketvirtą populiariausių pasaulio miestą tarp 2015 m. Geriausių studentų miestų indekso tarptautinių studentų.

Klimatas

Sidnėjuje yra vidutinio klimato ir švelnus žiemos laikotarpis, kuriame per dieną vidutiniškai yra 104 saulėtos, be debesų.

Viešasis transportas

Sidnėjaus viešojo transporto sistemoje yra išsamus traukinių, autobusų ir keltų paslaugų tinklas. Tinklą papildo lengvųjų geležinkelių linijos, oro uostų ryšiai, ekskursijų autobusai ir taksi paslaugos.

Pirkiniai ir darbo valandos

Dauguma pagrindinių parduotuvių ir universalinių parduotuvių dirba 7 dienas per savaitę. Paskutinės nakties apsipirkimas vyksta ketvirtadienio vakarais, o daugelis parduotuvių dirba iki 21 val.

Bankai ir pašto skyriai dirba nuo pirmadienio iki penktadienio. Kai kurie pašto skyriai dirba šeštadienio rytą.

115971_pexels-photo-2193300.jpeg

„Gold Coast Campus“

Rimtai apie turizmo, svetingumo ar renginių organizavimo karjerą? Treniruokitės „ Pacific Training Group , „Gold Coast“ veikloje. „Gold Coast“, pripažintas kaip neabejotinas Australijos turizmo sostinė ir priimantis 2018 m. Sandraugos žaidynes, siūlo jums darbo vietų mokymo ir darbo vietų pasaulį.

Įsikūręs garsiojoje „Surfers Paradise“ paplūdimio priemiestyje ir turizmo centre, „ Pacific Training Group siūlo idilišką studijų vietą ir prieigą prie vietinių pramonės darbdavių, įskaitant viešbučius ir kurortus, turistų, pramogų ir sporto vietas ir dar daugiau.

Glorious Gold Coast

„Gold Coast“ yra pripažintas neginčytinu Australijos turizmo sostine. Nors daugiau nei 600 000 vietinių gyventojų mėgsta gyvenimo būdą, šis regionas siūlo (tai yra Australijos šeštas pagal dydį miestas), o per metus atvyksta ir 12 mln. Lankytojų.

„Gold Coast“ gali pasigirti 300 saulės dienų per metus, 70 km švarių, smėlio paplūdimių, pasaulinės klasės pramogų ir rekreacijos, ir šurmuliuojančio naktinio gyvenimo. Ir gamtos mėgėjams „Gold Coast“ pakrantėje yra daugiau nei 100,00 ha Pasaulio paveldo atogrąžų miško ir unikalių Australijos laukinių gyvūnų, siūlančių nuotykių pasaulį.

Su subtropiniu klimatu, mažesnėmis pragyvenimo išlaidomis ir turizmo užimtumo pramone, jums patiks gyventi, mokytis ir dirbti gražioje Gold Coast.

Klimatas

Vasara (gruodis - vasaris)

 • Vasarą vidutinė temperatūra yra maloni 21 - 28,4 ° C (69,8 - 83,1 ° F). Vasaris yra drėgniausias mėnuo (gaunamas vidutiniškai 184 mm / 7,2), o trumpa tropinių audrų pasitaiko vėlyvą popietę ir anksti vakare. Vasaros metu drėgmė yra didelė, maždaug 69 - 75%, tačiau tai atsveria vėsūs jūros vėjai.

Ruduo (kovo - gegužės mėn.)

 • Rudenį saulėtomis dienomis vėsesnės naktys, kai vidutinė temperatūra yra nuo 18 iki 25,7 ° C (64,4–78,2 ° F). Vandens temperatūra vis dar yra pakankamai didelė, kad galėtų plaukti (25,2 ° C / 77,3 ° F) ir paprastai yra mažiau lietinga nei vasaros mėnesiai.

Žiema (birželio – rugpjūčio mėn.)

 • Žiemos aukso pakrantėje paprastai yra saulėta ir sausa, vidutinė temperatūra nuo 12,5 iki 21,5 ° C (54,5–70,7 ° F). Išvalykite dangų ir sausas oras.

Pavasaris (rugsėjis - lapkritis)

 • Saulėtomis dienomis seka lengvi tropiniai vakarai, o vidutinė temperatūra svyruoja nuo 16,9 iki 25,4 ° C (62,4–77,7 ° F). Dienos yra sausos, tačiau gali būti vėjuotos, ypač rugsėjo mėnesį.

Transportas

Dviračių sportas

 • Auksinė pakrantė su plokščia vietove ir šiltu klimatu yra puiki vieta keliauti dviračiu. Naudokite daugiau nei 800 km dviračių takų ir saugokite.

Viešasis transportas

 • „Gold Coast“ turi daugybę viešojo transporto galimybių, įskaitant traukinius, autobusus ir lengvąjį geležinkelį, kurie visi veikia kaip „TransLink“ tinklo dalis. Jums reikės iš anksto pirkti kelionės kortelę kelionei.

116042_pexels-photo-513799.jpeg

Atraskite Australiją

Australija, „Lucky Country“

Australija visame pasaulyje yra žinoma kaip viena iš įvairiausių ir svetingiausių pasaulio šalių, ir tai yra kažkas, už kurią mes didžiuojamės. Iš tiesų 23 mln. Australijos gyventojų beveik pusė (47%) visų australiečių buvo gimę užsienyje arba turėjo vieną iš tėvų gimę užsienyje. Mes taip pat žinome dalyką ar du dalykus apie kalbas, kuriose Australijos namuose kalbama daugiau nei 260 kalbų. Be anglų kalbos, dažniausiai yra mandarinų, italų, arabų, kantonų ir graikų kalbos. Australijos įvairovę ir draugišką požiūrį atitinka jo ekonominis stabilumas. Iki šiol Australija patyrė daugiau nei 20 metų nuolatinį ekonomikos augimą, dėl to 2008 m. Pasaulinė finansų krizė buvo geresnė nei labiausiai išsivysčiusiose šalyse. Ir mes esame konkurencingi pasaulinėje ekonominėje arenoje, kaip ir pasaulio sporto arenose! Nenuostabu, kad daugiau nei 120 sertifikuotų sporto organizacijų visoje šalyje apima populiarią veiklą, pvz., AFL, kriketo, futbolo (futbolo), regbio lyga, golfą, tenisą, tinklą ir ritulį. Jūs negalite žinoti, bet Australija yra didžiausia sala pasaulyje, šeštoji pagal dydį šalis pasaulyje, o vienintelė tauta, valdanti visą žemyną. Mūsų ekspansyvioje šalyje yra daugiau nei 500 nacionalinių parkų ir daugiau nei 2700 saugomų teritorijų, nuo laukinių gamtos draustinių iki aborigenų rezervatų. Taip pat yra septyniolika UNESCO pasaulio paveldo vietų - daugiau nei bet kuri kita šalis, įskaitant Didįjį barjerinį rifą, Kakadu nacionalinį parką, Lord Howe salos grupę, Tasmanijos Wilderness, Fraser salą ir Sidnėjaus operos namus. Tačiau daugelis žmonių visame pasaulyje žino Australiją, kad yra graži šalis. Mes taip pat turime pasaulinės klasės infrastruktūrą, iš penkių iš 40 geriausių miestų, turinčių geriausią infrastruktūrą pasaulyje. Mes taip pat žinome, kad statome „didelius“ daiktus - iš tikrųjų daugiau nei 150 iš Didžiųjų bananų Naujojoje Pietų Velse, prie Big Koala Viktorijoje, Big Mango Kvinslande ir Big Ram Vakarų Australijoje. Verta aplankyti juos visus! Su visais šiais nuostabiais atributais aplink Australiją, mes turime gerą pagrindą būti laimingiems. Taigi, mes neseniai užėmėme ketvirtąją laimingiausią šalį pasaulyje, atsiliekančią tik iš Norvegijos, Danijos ir Švedijos. Kodėl nenorite patirti geriausių Australijos pasiūlymų?

Australijos švietimo sistema

Visuotinis pripažinimas

Studijuodamas Australijoje, gausite kvalifikaciją, pripažintą ir ieškomą visame pasaulyje. Australijos kvalifikacijų sąranga (AQF) leidžia studentams lengvai pereiti per švietimo sistemą čia ir suteikia lengvą būdą visoms pasaulio šalims pripažinti jūsų kvalifikaciją ir išduoti panašias kvalifikacijas vietiniam naudojimui. Australijos švietimo sistema teikia pradinį, vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą.

Mokyklinis ugdymas (pradinė ir vidurinė)

Mokyklinis ugdymas visoje Australijoje yra panašus, tik skirtingi valstybių ir teritorijų skirtumai. Mokyklinis ugdymas (pirminis ir antrinis) yra privalomas nuo šešių iki šešiolikos metų (1-asis ir 9-asis arba 10-asis metai). Mokyklinis ugdymas yra 13 metų ir suskirstytas į:

 • Pradinė mokykla - Veikia septynerius ar aštuonerius metus, pradedant nuo darželio / pasirengimo iki 6 ar 7 metų.
 • Vidurinė mokykla - trunka tris ar ketverius metus, nuo 7 iki 10 metų arba nuo 8 iki 10 metų.
 • Aukštoji vidurinė mokykla - veikia dvejus metus, 11 ir 12 metus.

Aukštasis išsilavinimas

Aukštasis mokslas apima tiek aukštąjį mokslą (įskaitant universitetus), tiek profesinį mokymą (profesinį mokymą).

Instrukcijos kalba

Anglų kalba yra oficiali Australijos kalba ir pagrindinė mokymo sistemos kalba. Daugelis mokyklų siūlo dviejų kalbų programas ar programas kitomis kalbomis.

Australijos kvalifikacijų sistema

Australijos švietimo sistema išsiskiria iš daugelio kitų šalių Australijos kvalifikacijų sąrangoje (AQF). ) AQF buvo įsteigta 1995 m. Ir yra nacionalinė politika, apimanti aukštojo mokslo sektoriaus (aukštojo mokslo ir profesinio rengimo) kvalifikacijas, be mokyklos baigimo pažymėjimo; vyresnysis antrinis švietimo pažymėjimas. AQF turi 10 lygių ir sujungia mokyklos, profesinio ir universitetinio išsilavinimo kvalifikacijas į vieną nacionalinę sistemą. Tai leidžia jums lengvai pereiti iš vieno studijų lygio į kitą ir iš vienos institucijos į kitą, jei tenkinate studentų vizų reikalavimus. Tai leidžia pasirinkti ir lanksčiai planuoti karjerą. Visos AQF kvalifikacijos padės jums pasiruošti tolesniam mokymuisi ir darbui. Jei studijuojate AQF kvalifikaciją, galite būti tikri, kad jūsų institucija yra Vyriausybės įgaliota ir nacionaliniu mastu akredituota ir kad jūsų laipsnis ar kita AQF kvalifikacija bus tikra. Australijos institucijos yra susietos visoje šalyje ir visame pasaulyje, todėl lengva judėti visoje švietimo sistemoje tarp kursų ar institucijų, o oficialūs susitarimai ir pripažinimo sistemos reiškia, kad kiekvienas kelio žingsnis prisidės prie jūsų ateities, nesvarbu, koks jūsų tyrimas ar karjera tikslus.

Gyvenimo išlaidos Australijoje

Štai keletas išlaidų, susijusių su gyvenimu Australijoje. Visos išlaidos yra Australijos doleriais ir susietos su vartotojų kainų indeksu.

Apgyvendinimas

 • Nakvynės namai ir svečių namai - 90–150 USD per savaitę
 • Bendroji nuoma - 85–215 USD per savaitę
 • Homestay - $ 235 iki $ 325 per savaitę
 • Nuoma - 165 - 440 USD per savaitę

Kitos pragyvenimo išlaidos

 • Maisto produktai ir maitinimas - 80 - 280 JAV dolerių per savaitę
 • Dujos, elektra - $ 35 iki 140 USD per savaitę
 • Telefonas ir internetas - 20–55 USD per savaitę
 • Viešasis transportas - nuo 15 iki 55 JAV dolerių per savaitę
 • Automobilis (po įsigijimo) - 150 - 260 JAV dolerių per savaitę
 • Pramogos - 80 - 150 JAV dolerių per savaitę

Mažiausios pragyvenimo išlaidos

Vidaus reikalų departamentas turi finansinių reikalavimų, kuriuos turite atitikti norint gauti studento vizą Australijai. Nuo 2016 m. Liepos 1 d. 12 mėnesių gyvenimo kaina yra:

 • Jūs - $ 19,830
 • Partneris arba sutuoktinis - 6 940 USD
 • Vaikas - 2 970 USD

Atkreipkite dėmesį, kad visi mokiniai, sulaukę mokinių į Australiją, turės mokėti visą mokestį, jei jie bus įtraukti į vyriausybės ar nevalstybinę mokyklą.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Pacific Training Group

Siekiama sėkmingai dirbti aukštesnio lygio operacijų lygmenyje? Parengti vaidmenis, kuriuose galėsite veikti nepriklausomai, prisiimti atsakomybę už kitus ir priimti vers ... [+]

Unikalus Pacific Training Group , visi svetingumo kursai turi 20 savaičių darbo vietą, kurioje galėsite mokytis darbo vietoje. Tai yra jūsų šansas įgyti vertingos darbo patirties, prijungti pramonės šakas ir praktiškai įgyti praktikos toje klasėje.

SIT50416 Svetingumo vadybos diplomas

Siekiama sėkmingai dirbti aukštesnio lygio operacijų lygmenyje? Parengti vaidmenis, kuriuose galėsite veikti nepriklausomai, prisiimti atsakomybę už kitus ir priimti verslo sprendimus.

Trukmė

6 sąlygos 10 savaičių plius terminų pertraukos

Studijų režimas

Studijų režimas: 20 valandų per savaitę, įskaitant 15 valandų klasėje ir 5 valandas internete.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Sukurti platų kelionių ir turizmo valdymo įgūdžių spektrą. ... [+]

Ar jūsų mokymo teikėjas AFTA yra akredituotas?

Viena iš nedaugelio mokymo paslaugų teikėjų, kuriuos turi akredituoti ir patvirtinti Australijos aukščiausio lygio kelionių organizacija „AFTA“, „ Pacific Training Group yra pirmaujanti kelionių mokymo Australijoje tema ir geriausias pasirinkimas, jei esate rimtas kelionės ir turizmo karjeros. Baigęs prestižinį „AFTA SIT30216“ sertifikatą „InTravel“ ir savo oficialų, nacionaliniu mastu pripažintą kvalifikaciją ir „Galileo“ CRS sertifikatą.

SIT50116 Kelionių ir turizmo vadybos diplomas

Sukurti platų kelionių ir turizmo valdymo įgūdžių spektrą.

Trukmė

5 terminai 10 savaičių plius terminas pertraukos... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Paruoškite vadovavimo vaidmenis, kuriuose galėsite padėti asmenims ir komandoms pasiekti organizacijos tikslus. Sužinokite, kaip planuoti, organizuoti, įgyvendinti ir ste ... [+]

Super apmokestinami kursai už super apmokestinamą karjerą

Pacific Training Group siūlo išskirtinį vadovavimo ir vadybos kursų rinkinį, skirtą labiausiai ambicingiems studentams. Kai kuriuos Australijos geriausius verslo protus mokysite ir konsultuosite ir galėsite naudotis naujausia mokymo metodika ir technologijomis. Studijuojant kartu su studentais iš nuostabaus šalių derinio, tai yra mokymosi visą gyvenimą patirtis.

BSB51915 Vadovavimo ir vadybos diplomas

Paruoškite vadovavimo vaidmenis, kuriuose galėsite padėti asmenims ir komandoms pasiekti organizacijos tikslus. Sužinokite, kaip planuoti, organizuoti, įgyvendinti ir stebėti savo asmeninį darbo krūvį ir kitų asmenų darbo krūvį.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Sužinokite, kaip koordinuoti įvykių operacijas. Įgyti platų su renginiais susijusių įgūdžių ir patikimų žinių apie įvykių valdymo procesus spektrą. ... [+]

Pacific Training Group kursai suskirstyti į realaus gyvenimo įvykių planavimą ir rengimą. Kaip studentas, jūs aktyviai dalyvausite įvairiuose svarbiuose renginiuose aplink miestą, taip pat ir pačių „PTG“ vykdomų boutique renginių. Praktinis praktinis mokymas, kurį vykdo „ Pacific Training Group “ platus pramonės partnerių tinklas.

SIT50316 Renginių valdymo diplomas

Sužinokite, kaip koordinuoti įvykių operacijas. Įgyti platų su renginiais susijusių įgūdžių ir patikimų žinių apie įvykių valdymo procesus spektrą.

Trukmė

5 terminai 10 savaičių plius terminas pertraukos

Studijų režimas

Studijų režimas: 20 valandų per savaitę, įskaitant 15 valandų klasėje ir 5 valandas internete.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
15 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Pacific Training Group

Paruoškite aukšto rango svetingumo pozicijas, kuriose bus atsakingi už strateginius verslo valdymo ir veiklos sprendimus. Plėtoti specializuotus vadovavimo įgūdžius ir ži ... [+]

Unikalus Pacific Training Group , visi svetingumo kursai turi 20 savaičių darbo vietą, kurioje galėsite mokytis darbo vietoje. Tai yra jūsų šansas įgyti vertingos darbo patirties, prijungti pramonės šakas ir praktiškai įgyti praktikos toje klasėje.

SIT60316 Išplėstinis svetingumo vadybos diplomas

Paruoškite aukšto rango svetingumo pozicijas, kuriose bus atsakingi už strateginius verslo valdymo ir veiklos sprendimus. Plėtoti specializuotus vadovavimo įgūdžius ir žinias apie pramonę.

Trukmė

8 terminai 10 savaičių plius terminas pertraukos

Studijų režimas

Studijų režimas: 20 valandų per savaitę, įskaitant 15 valandų klasėje ir 5 valandas internete.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Paruoškite vadovaujančias pareigas, kuriose bus atsakingas už strateginius valdymo ir veiklos sprendimus. Įgyti specializuotų vadybos įgūdžių ir didelių žinių apie pramon ... [+]

Ar jūsų mokymo teikėjas AFTA yra akredituotas?

Viena iš nedaugelio mokymo paslaugų teikėjų, kuriuos turi akredituoti ir patvirtinti Australijos aukščiausio lygio kelionių organizacija „AFTA“, „ Pacific Training Group yra pirmaujanti kelionių mokymo Australijoje tema ir geriausias pasirinkimas, jei esate rimtas kelionės ir turizmo karjeros. Baigęs prestižinį „AFTA SIT30216“ sertifikatą „InTravel“ ir savo oficialų, nacionaliniu mastu pripažintą kvalifikaciją ir „Galileo“ CRS sertifikatą.

SIT60116 Pažangus kelionių ir turizmo vadybos diplomas

Paruoškite vadovaujančias pareigas, kuriose bus atsakingas už strateginius valdymo ir veiklos sprendimus. Įgyti specializuotų vadybos įgūdžių ir didelių žinių apie pramonės veiklą.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Paruoškite vyresniųjų vadovų pareigas, kuriose jūs būsite atsakingi už renginių rengimą, planavimą ir sustojimą. Absolventas, turintis specializuotų vadybos įgūdžių ir di ... [+]

Super apmokestinami kursai už super apmokestinamą karjerą

Pacific Training Group siūlo išskirtinį vadovavimo ir vadybos kursų rinkinį, skirtą labiausiai ambicingiems studentams. Kai kuriuos Australijos geriausius verslo protus mokysite ir konsultuosite ir galėsite naudotis naujausia mokymo metodika ir technologijomis. Studijuojant kartu su studentais iš nuostabaus šalių derinio, tai yra mokymosi visą gyvenimą patirtis.

BSB61015 Išplėstinis lyderystės ir vadybos diplomas

Paruoškite vyresniųjų vadovų pareigas, kuriose jūs būsite atsakingi už renginių rengimą, planavimą ir sustojimą. Absolventas, turintis specializuotų vadybos įgūdžių ir didelių pramonės žinių.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Paruoškite vyresniųjų vadovų pareigas, kuriose jūs būsite atsakingi už renginių rengimą, planavimą ir sustojimą. Absolventas, turintis specializuotų vadybos įgūdžių ir di ... [+]

Pacific Training Group kursai suskirstyti į realaus gyvenimo įvykių planavimą ir rengimą. Kaip studentas, jūs aktyviai dalyvausite įvairiuose svarbiuose renginiuose aplink miestą, taip pat ir pačių „PTG“ vykdomų boutique renginių. Praktinis praktinis mokymas, kurį vykdo „ Pacific Training Group “ platus pramonės partnerių tinklas.

SIT60216 Išplėstinis įvykių valdymo diplomas

Paruoškite vyresniųjų vadovų pareigas, kuriose jūs būsite atsakingi už renginių rengimą, planavimą ir sustojimą. Absolventas, turintis specializuotų vadybos įgūdžių ir didelių pramonės žinių.

Trukmė

7 terminai 10 savaičių plius terminas pertraukos

Studijų režimas... [-]
Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
19 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Pacific Training Group

Pradėkite kuriant administracinius ir veiklos įgūdžius, reikalingus pagrindinėms su darbu susijusiai veiklai vykdyti. ... [+]

Pacific Training Group kursai suskirstyti į realaus gyvenimo įvykių planavimą ir rengimą. Kaip studentas, jūs aktyviai dalyvausite įvairiuose svarbiuose renginiuose aplink miestą, taip pat ir pačių „PTG“ vykdomų boutique renginių. Praktinis praktinis mokymas, kurį vykdo „ Pacific Training Group “ platus pramonės partnerių tinklas.

SIT30516 III sertifikatas įvykiuose

Pradėkite kuriant administracinius ir veiklos įgūdžius, reikalingus pagrindinėms su darbu susijusiai veiklai vykdyti.

Trukmė

3 sąlygos 10 savaičių plius terminų pertraukos

Studijų režimas

Studijų režimas: 20 valandų per savaitę, įskaitant 15 valandų klasėje ir 5 valandas internete.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Sužinokite, kaip suteikti pagrindinį vadovavimą, patarimus ir paramą kitiems. Šio kurso absolventai bus pasirengę prisiimti atsakomybę už savo veiklą, taip pat organizuot ... [+]

Super apmokestinami kursai už super apmokestinamą karjerą

Pacific Training Group siūlo išskirtinį vadovavimo ir vadybos kursų rinkinį, skirtą labiausiai ambicingiems studentams. Kai kuriuos Australijos geriausius verslo protus mokysite ir konsultuosite ir galėsite naudotis naujausia mokymo metodika ir technologijomis. Studijuojant kartu su studentais iš nuostabaus šalių derinio, tai yra mokymosi visą gyvenimą patirtis.

BSB42015 sertifikatas IV vadovavimo ir vadybos srityje

Sužinokite, kaip suteikti pagrindinį vadovavimą, patarimus ir paramą kitiems. Šio kurso absolventai bus pasirengę prisiimti atsakomybę už savo veiklą, taip pat organizuoti ir stebėti komandos rezultatus.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Treniruokitės mažmeninės ar didmeninės prekybos srityje, specializuojasi laisvalaikio, verslo, vidaus ar tarptautinio pardavimo srityse. Galimų kelionių konsultantų parei ... [+]

Ar jūsų mokymo teikėjas AFTA yra akredituotas?

Viena iš nedaugelio mokymo paslaugų teikėjų, kuriuos turi akredituoti ir patvirtinti Australijos aukščiausio lygio kelionių organizacija „AFTA“, „ Pacific Training Group yra pirmaujanti kelionių mokymo Australijoje tema ir geriausias pasirinkimas, jei esate rimtas kelionės ir turizmo karjeros. Baigęs prestižinį „AFTA SIT30216“ sertifikatą „InTravel“ ir savo oficialų, nacionaliniu mastu pripažintą kvalifikaciją ir „Galileo“ CRS sertifikatą.

„SIT30216“ sertifikatas III kelionėje

Treniruokitės mažmeninės ar didmeninės prekybos srityje, specializuojasi laisvalaikio, verslo, vidaus ar tarptautinio pardavimo srityse.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific Training Group

Pradėkite nuo šio praktinio kurso, skirto pagrindiniams svetingumo įgūdžiams tobulinti paslaugų, pardavimo ir operacijų srityse. ... [+]

Unikalus Pacific Training Group , visi svetingumo kursai turi 20 savaičių darbo vietą, kurioje galėsite mokytis darbo vietoje. Tai yra jūsų šansas įgyti vertingos darbo patirties, prijungti pramonės šakas ir praktiškai įgyti praktikos toje klasėje.

SIT30616 svetingumo sertifikatas III

Pradėkite nuo šio praktinio kurso, skirto pagrindiniams svetingumo įgūdžiams tobulinti paslaugų, pardavimo ir operacijų srityse.

Trukmė

3 sąlygos 10 savaičių plius terminų pertraukos

Studijų režimas

Studijų režimas: 20 valandų per savaitę, įskaitant 15 valandų klasėje ir 5 valandas internete.

Reikalavimai atvykti: ne mažiau kaip 18 metų, IELTS 5.5 arba lygiavertis, Australijos metai 11 arba lygiaverčiai.... [-]

Australija Sidnėjus Banglentininkų rojus
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Level 2, 171 Clarence Street
NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Address
Level 2, 3033 Surfers Paradise Boulevard
QLD 4216 Banglentininkų rojus, Kvinslandas, Australija