Perth College of Business and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aistra, paruošimas, spektaklis, ir tikslas - Mūsų keturi ramsčiai į sėkmę Perth College of Business & Technology (PCBT) yra vienas iš Nacionaliniu Pripažinta ir Įregistruoti Hospitality Management & Verslo Mokymo paslaugų teikėjai, įsikūręs Pertas miesto centre, sostinėje ir sparčiai auganti miestą Vakarų Australijoje.

Tarptautinės ir Australijos studentai turi galimybę būti apmokyti ir patyrę nekilnojamojo Svetingumo pramonė vietą.

Malonus ir energingas stambios IT įrengtas kabinetai East Perth Campus taip pat Platinum Restaurant & Function Centre anketa state-of-the-art įrenginių, esančių 13 kilometrų iki šiaurės pagrindinio miesteliu vienoje iš triukšmingo nuovados of Westminster užtikrinti studentams įgyti neįkainojamos žiniomis ir patirtimi.

istorija

Sparčiai augantis turizmas ir Svetingumo pramonė negali patenkinti savo poreikį 2008 metais, kai PCBT buvo įkurta siekiant teikti įgūdžius darbuotojams; mokymo ir kvalifikacijos kėlimo jėgą.

Užregistruota ir Akreditacijos

PCBT yra daugiakultūrė kolegija siūlo akredituota kursus pagal Australijos kvalifikacijų sąranga (AQF) A CRICOS registruotas teikėjas (kodas 03051J), registruotas mokymo organizacija (RTO 52.014) pagal Australijos įgūdžių kokybės tarnybos (ASQA) reguliavimo institucija, taip pat kaip aktyvus narys Australijos tarybos Asmeninis švietimo ir mokymo (ACPET).

Kai stoti į Perth kolegijos Verslo ir technologijų tu ne tik prisijungti prie Australijos Vyriausybė pripažino ir registruotą mokymo paslaugų teikėjas jums tapti dinamiškos bendruomenės, kad bus iššūkis ir padėti jums jūsų Quest tapti stipresnis lyderis dalis. Kolegija yra įsipareigojusi skatinti įvairiapusę dar integracinį bendruomenės, kuri skatina visus narius pasiekti visą savo potencialą mokantis, įsipareigojimo ir pasišventimo.

Mes įsivaizduoti mokyklos bendruomenę, kurioje visi asmenys perimti ir plėtoti šią sistemą ir tikėjimo. Manome, kad tai idealas yra ne viskas, ką mes darome centre.

Tuo PCBT esate niekada tik pavadinimas ant grafiko. Dėka mažos klasės dydžių užtikrinti kiekvienas studentas gauna asmeninio dėmesio ir dalyvauja gyvas, minties išprovokuoti grupines diskusijas su bendraamžiais ir dėstytojų.

Studentai naudos iš PCBT stipri santykius su vietos verslo bendruomene, kuri leidžia jiems sukurti interaktyvią mokymosi galimybę su didelio dėmesio rankas - apie patirtį nekilnojamojo darbo vietos aplinka.

Mūsų vizija

Būti labiausiai pageidaujamą registruotas mokymo organizacija Pertas, kuri teikia kokybiškas profesinį švietimą ir mokymą tarptautinių ir vietos studentams

Mūsų misija

Teikti aukštos kokybės mokymo verslo, vadybos ir svetingumo tarptautinėms ir vietos studentams plėtoti įsidarbinimo įgūdžius ir žinias vesdamas veiksmingas klasės kambarių sesijas, įgyvendinant pramonės poveikio ir informacines veiklą ir teikti pramonės įdarbinimo galimybes mūsų stažuotojų, kad būtų galima patenkinti pramonės poreikius ir standartai.

Sveiki PCBT Kodėl studijuoti PCBT Mūsų komanda Įranga Galerija Renginiai Akcijos

Vietos

Pertas

Address
110 Brown Street, East Perth
6004 Pertas, Vakarų Australija, Australija