Oficialus aprašymas

Aistra, paruošimas, spektaklis, ir tikslas - Mūsų keturi ramsčiai į sėkmę Perth College of Business & Technology (PCBT) yra vienas iš Nacionaliniu Pripažinta ir Įregistruoti Hospitality Management & Verslo Mokymo paslaugų teikėjai, įsikūręs Pertas miesto centre, sostinėje ir sparčiai auganti miestą Vakarų Australijoje.

Tarptautinės ir Australijos studentai turi galimybę būti apmokyti ir patyrę nekilnojamojo Svetingumo pramonė vietą.

Malonus ir energingas stambios IT įrengtas kabinetai East Perth Campus taip pat Platinum Restaurant & Function Centre anketa state-of-the-art įrenginių, esančių 13 kilometrų iki šiaurės pagrindinio miesteliu vienoje iš triukšmingo nuovados of Westminster užtikrinti studentams įgyti neįkainojamos žiniomis ir patirtimi.

istorija

Sparčiai augantis turizmas ir Svetingumo pramonė negali patenkinti savo poreikį 2008 metais, kai PCBT buvo įkurta siekiant teikti įgūdžius darbuotojams; mokymo ir kvalifikacijos kėlimo jėgą.

Užregistruota ir Akreditacijos

PCBT yra daugiakultūrė kolegija siūlo akredituota kursus pagal Australijos kvalifikacijų sąranga (AQF) A CRICOS registruotas teikėjas (kodas 03051J), registruotas mokymo organizacija (RTO 52.014) pagal Australijos įgūdžių kokybės tarnybos (ASQA) reguliavimo institucija, taip pat kaip aktyvus narys Australijos tarybos Asmeninis švietimo ir mokymo (ACPET).

Kai stoti į Perth kolegijos Verslo ir technologijų tu ne tik prisijungti prie Australijos Vyriausybė pripažino ir registruotą mokymo paslaugų teikėjas jums tapti dinamiškos bendruomenės, kad bus iššūkis ir padėti jums jūsų Quest tapti stipresnis lyderis dalis. Kolegija yra įsipareigojusi skatinti įvairiapusę dar integracinį bendruomenės, kuri skatina visus narius pasiekti visą savo potencialą mokantis, įsipareigojimo ir pasišventimo.

Mes įsivaizduoti mokyklos bendruomenę, kurioje visi asmenys perimti ir plėtoti šią sistemą ir tikėjimo. Manome, kad tai idealas yra ne viskas, ką mes darome centre.

Tuo PCBT esate niekada tik pavadinimas ant grafiko. Dėka mažos klasės dydžių užtikrinti kiekvienas studentas gauna asmeninio dėmesio ir dalyvauja gyvas, minties išprovokuoti grupines diskusijas su bendraamžiais ir dėstytojų.

Studentai naudos iš PCBT stipri santykius su vietos verslo bendruomene, kuri leidžia jiems sukurti interaktyvią mokymosi galimybę su didelio dėmesio rankas - apie patirtį nekilnojamojo darbo vietos aplinka.

Mūsų vizija

Būti labiausiai pageidaujamą registruotas mokymo organizacija Pertas, kuri teikia kokybiškas profesinį švietimą ir mokymą tarptautinių ir vietos studentams

Mūsų misija

Teikti aukštos kokybės mokymo verslo, vadybos ir svetingumo tarptautinėms ir vietos studentams plėtoti įsidarbinimo įgūdžius ir žinias vesdamas veiksmingas klasės kambarių sesijas, įgyvendinant pramonės poveikio ir informacines veiklą ir teikti pramonės įdarbinimo galimybes mūsų stažuotojų, kad būtų galima patenkinti pramonės poreikius ir standartai.

Sveiki PCBT Kodėl studijuoti PCBT Mūsų komanda Įranga Galerija Renginiai Akcijos

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Perth College of Business and Technology

Ši kvalifikacija būtų taikoma asmenims, turintiems įvairių pareigybių pavadinimus įskaitant vykdomųjų pareigūnų, programos konsultantai ir programų koordinatoriai. ... [+]

Ši kvalifikacija būtų taikoma asmenims, turintiems įvairių pareigybių pavadinimus įskaitant vykdomųjų pareigūnų, programos konsultantai ir programų koordinatoriai.

Asmenys šių vaidmenų gali turėti didelę patirtį nustatymų diapazoną, bet siekia toliau plėtoti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijų.

Priešingai, ji taip pat gali kreiptis į tuos, su mažai arba jokios profesinės patirties, bet kas turi patikimą teorinį verslo įgūdžių ir žinių, kad jie norėtų plėtoti, siekiant sukurti daugiau švietimo ir užimtumo galimybes.

KURSŲ INFORMACIJA

Nacionalinis kodas: BSB50215 CRICOS KODAS: 087236E

Kurso trukmė

Šis kursas yra pristatomas per 26 savaičių 2 sąlygų, įskaitant 5 savaites atostogų. Klasės planuojama 20 valandų per savaitę.... [-]

Australija Perth
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Perth College of Business and Technology

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie vyresniųjų arba vadovaujančias pareigas vaidmenį. Jie gali prižiūrėti kitų darbą arba turėti specializuotus vaidmenis, kur jie net ... [+]

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie kreipiasi specializuotų žinių ir įgūdžių, kartu su patirtimi vadovavimo ir valdymo, visoje Įmonių ir pramonės kontekstuose asortimentą vaidmenį. Asmenys šiame lygmenyje naudojimo iniciatyvos ir sprendimo planuoti ir įgyvendinti lyderystės ir valdymo funkcijų, todėl su atskaitomybe dėl asmeninių ir komandos rezultatais per plačias parametrus. Jie naudoja pažinimo ir bendravimo įgūdžių identifikuoti, analizuoti ir apibendrinti informaciją iš įvairių šaltinių ir perduoti savo žinias kitiems, ir kūrybinių ar konceptualiu įgūdžius išreikšti idėjas ir perspektyvas ar reaguoti į sudėtingas problemas.

KURSŲ INFORMACIJA... [-]

Australija Perth
Registracija galima
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Perth College of Business and Technology

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, dirbančių kaip rinkodaros direktorių, rinkodaros strategų ir nacionalinėmis, regioninėmis arba pasaulinėmis rinkodaros vadybininkai vaid ... [+]

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, dirbančių kaip rinkodaros direktorių, rinkodaros strategų ir nacionalinėmis, regioninėmis arba pasaulinėmis rinkodaros vadybininkai vaidmenį. Asmenys šias pareigas vadovauti ir strateginį kryptį prekybos organizacijos veiklos. Jie analizuoja, projektavimas ir įvykdysiu teismą per plataus masto techninių, kūrybinių, konceptualias ir valdymo kompetencijas. Jų žinios bazė gali būti labai specializuota, arba plati per prekybos srityje. Šie asmenys dažnai atsakingi už grupės pasiekimus ir bendrą efektyvumą prekybos funkcijai organizacijoje.

KURSŲ INFORMACIJA

Nacionalinis kodas: BSB60515 CRICOS KODAS: 087573K

Kurso trukmė... [-]

Australija Perth
Registracija galima
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Perth College of Business and Technology

PCBT didžiuojamės savo aukštos kokybės teikimą ir vertinimą studentams pasiekti kompetenciją, kaip virėjas su sertifikatas III Prekybos Kulinarija SIT30830. ... [+]

PCBT didžiuojamės savo aukštos kokybės teikimą ir vertinimą studentams pasiekti kompetenciją, kaip virėjas su sertifikatas III Prekybos Kulinarija SIT 30830. Mes siūlome naujausias mokymo paketą tiek studentai gali būti tikri, jie yra viena iš pirmųjų į pramonę su nauju rinkiniu kompetencijos standartus.

Ši kvalifikacija atspindi komercinių virėjų, kurie naudoja platų kulinarijos įgūdžių vaidmenį. Jie naudoja savo nuožiūra ir sprendimą ir turėti išsamių žinių apie virtuvės operacijas. Jie dirba su kai nepriklausomybę ir po ribotas prižiūrimos ir gali teikti operatyvinę konsultacijas ir paramą komandos nariams.

KURSŲ INFORMACIJA

Nacionalinis kodas: SIT30830 CRICOS KODAS: 082538J... [-]

Australija Perth
Registracija galima
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Perth College of Business and Technology

Ši kvalifikacija yra tinkama tiems, kurie dirba kaip administratoriai ir projektų vadovams. ... [+]

Ši kvalifikacija yra tinkama tiems, kurie dirba kaip administratoriai ir projektų vadovams. Atlikdamas šį vaidmenį, asmenys naudoti gerai išvystytus įgūdžius ir plačią žinių bazę taikyti sprendimus, kuri svyruotų nenuspėjamų problemų ir analizuoti informaciją iš įvairių šaltinių. Jie gali pateikti rekomendacijas ir gaires kitiems su kai ribotos atsakomybės už kitų produkcijos.

Kurso trukmė

Šis kursas yra pristatomas per 26 savaičių 2 sąlygų, įskaitant 5 savaites atostogų. Klasės planuojama 20 valandų per savaitę.

KARJEROS GALIMYBĖS

Šis kursas suteikia jums galimybę įsidarbinti šiose darbo funkcijas:

Administratorius projektorių pareigūnas ... [-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba