Read the Official Description

Su daugiau nei 100 metų patirtį ir daugiau nei 700.000 studentų išsilavinę, Atviros kolegijos yra Australijos lyderis internete mokymąsi.

Apie Atviros kolegijos

Mes skirta teikti išskirtinę mokymosi patirtį studentams iš visų gyvenimo ir darbo pasivaikščiojimo pašalinti kliūtis švietimo, kad daugelis žmonių susiduria teikiant prieinamas, įperkamas ir lanksčias studijų galimybes.

Eksploatacijos mūsų studentams visko širdyje mes darome, mes nuolat pritaikyti ir plėtoti mūsų unikalią virtualią mokymosi modelį, siekiant užtikrinti mes siūlome kiekvieną studentą, kad studijuoja su mumis įgūdžių ir paramos jiems reikia sėkmei.

Kursai

Mes siūlome daugiau nei 150 kursų, kurie galėtų padėti jums sekti aistrą, didinti savo karjerą ar visiškai pakeisti karjerą

Darbo pradžia

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie pradedate savo kelionę sukurti visiškai naują ateitį.

Kaip man pradėti?

Daugumai kursus, viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris, internetas ir keletas pagrindinių programų, kad jūs tikriausiai jau susipažinę su, pavyzdžiui, Microsoft Word, ir jūs galite pradėti mokytis. Kai kurie kursai gali apimti kitas programas ar įranga, todėl būtinai patikrinkite savo kurso vadove jokių papildomų reikalavimų.

Kaip tai veikia?

Ne visai tikras, kaip mokymosi internetu tikrai veikia? Nesijaudinkite, naudoti savo interneto kampusie gauti visą paramą jums reikia - mes jums kalbėtis per jį - studijuoja internete.

Studentų sėkmė

Studijavimas internete tikrai gali būti pirmasis žingsnis siekiant pakeisti savo gyvenimą. Pamatyti kai kurie iš mūsų studentų istorijas, kurie dirba prie savo svajones su nedidele pagalba iš Atviros kolegijos.

Programs taught in:
Anglų
Location address
12/300 Elizabeth St,
Sydney

Australia Online, NSW 2000 AU