New York Film Academy Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

1992 m. Niujorko kino akademiją įkūrė veterano režisierius Jerry'as Sherlockas, kuris sukūrė tokią klasiką kaip "Raudonojo spalio". Skatinusi draugai iš jo, kuris norėjo išsiųsti savo vaikus į kino mokyklą, tačiau nustatė, kad kainos yra pernelyg didelės, "Sherlock" sukūrė mokyklą, kuri buvo ne tik prieinama, bet ir dar svarbiausia, ji buvo pagrįsta mokymosi principu.

Įkvėptas idėja, kad norint sužinoti, kaip kurti filmus, iš tikrųjų reikia kurti filmus, Sherlockas ir jo kolegos sukūrė tikrai unikalią mokymo programą. Akademija akcentuoja kursinį darbą, pagrįstą studentų, iš tikrųjų išvykstančių ir šaudančių filmus, dalis jų kursinių darbų. Studentai rašo, gamina, nukreipia ir redaguoja savo originalius filmus, tuo pačiu metu dirba įgulos nariais savo kolegoms klasiokų filmuose, norėdami įgyti išsamios patirties.

Šis įsipareigojimas mokytis darydamas yra taikomas visoms akademijos dabar siūlomoms programoms, studentams, dirbantiems su pramonės standartine įranga pasaulinės klasės objektuose. Akademijoje studentai gali pasirinkti iš daugybės vizualiųjų ir vaizduojamųjų menų programų, įskaitant filmų kūrimą, kiną, 3D animaciją

Niujorko kino akademija plečia savo ugdymo turinį, taip pat savo pasaulinę veiklą, kur yra penki universiteto miestai ir daugybė paskirties programų visame pasaulyje. NYHA universitetuose Niujorke ir Gold Coast, Australija, studentai panardinami į ilgalaikes ir trumpalaikes konservatorijos programas ir dirbtuves, o Los Andželo ir Pietų paplūdimys, Majamyje, taip pat siūlo laipsnius.

NYFA suteikia studentams įrankius ir praktinę patirtį, ir jie iš tikrųjų taiko tai, ką mokosi klasėje realiame pasaulyje, todėl mokymosi patirtis skiriasi nuo bet kurios kitos.

Vietos

Southportas

Address
Lawson Street,5
4215 Southportas, Kvinslandas, Australija