Mercury Colleges

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes labai malonu pasveikinti Jus Mercury kolegijų Sidnėjuje, Australijoje.

Gyvsidabris kolegijos buvo sveikinimo studentai daugiau nei 50 metų. Kolegija turi ilgą istoriją Australijoje, ir per metus uždirbo pavydėtiną reputaciją dėl savo kokybės mokymą.

Tuo Mercury kolegijų, mes siekiame naudos mūsų studentų interesus, švietimo ir kultūros mainų ir mokymosi aplinkos skirtumų.

Misija

"Merkurijus kolegijos teikti ir viršyti visus už kokybišką švietimą pristatymo reikalavimus. Mes teikiame savo studentams būtinų įgūdžių, reikalingų į darbo rinkas; mes vis dar ne kokybės švietimo priešakyje ir teikti aukšto lygio švietimu, mokymu ir įrenginių "

Mūsų kvalifikuoti mokytojai

Gyvsidabris Kolegijos studentai gali gauti naudos iš mūsų kvalifikuoti, entuziastingi ir draugiški mokytojai. Mokytojai siekiama padėti studentams jų atskirų kalbos poreikius, ir pasiekti savo tikslus mokytis anglų kalbos.

Mūsų klasės

Su studentais, kurie atvyksta iš tautybių įvairovė, mūsų klasės turi malonų mokymosi aplinką studentams ir bendrauti patogiai ir produktyviai, kad jie galėtų tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius greičiau.

Mūsų paslaugos

Tuo Merkurijaus Koledžai kursai yra skirti teikti intensyvią mokymus karjeros sėkmės profesinėje mokymosi aplinką, kuri yra tiek sudėtingas ir motyvuojanti. Bendrosios patalpos studentams patogumų yra: kompiuteriai ir Free Internet access, nemokamą belaidžio interneto prieiga, priežiūra ir konsultavimas, pagalba su apgyvendinimo ir pietų srityse.

Mūsų Vieta

Gyvsidabris kolegijose yra įsikūręs Sydney City netoli pagrindinių Sidnėjaus pramogų, kaip Operos rūmai, Harbour Bridge, Sidnėjaus "Royal Botanic Gardens, Karalienės Viktorijos pastatas, ir daugelis kitų širdies. Campus yra lengvai pasiekiamas tiek visuomeniniu transportu. Tai ideali vieta studentams, kurie nori patirti miesto gyvenimą Sidnėjuje!

Vietos

Sidnėjus

Address
Level 1 & 2 Anzac House, 245 Castlereagh St.
NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija