Melbourne Language Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūs esate vienas iš daugybės tūkstančių studentų iš daugelio šalių, į kurias atvyksta MLC Kaip pirmas žingsnis į savo mokomąją kelionę. Nesvarbu, ar tai yra Bendra anglų kalba, UNIVERSITETO PARUOŠIMAS arba Vidurinės mokyklos paruošimas, MLC Čia yra už jus, teikiant profesines studentų paslaugas ir konsultacijas, tiek akademinius, tiek asmeninius.

MLC"Studentų paslaugos" nėra vienintelis, kad padėtų atvykti į jūsų naują šalį. Kaip turistinis ar darbo atostogų studentas, turėsite turtingą kultūrą Melburnas Turi jums pasiūlyti. Mūsų Bendroji anglų kalba suteiks jums pasitikėjimo, kurio reikia, kad galėtumėte funkcionuoti naujoje jūsų kalboje ir suteiks jums galimybę dirbti ir žaisti su kompetencija. Kaip MLC Studentas, jums patiks studijuoti Melburnas Dėl daugelio priežasčių, įskaitant tai, kad MLC Mes esame tarptautinio švietimo ir tarpkultūrinio supratimo specialistai. Jūsų pasirinkimas studijų yra svarbiausias, ir mūsų misija yra padėti jums visais būdais, kaip pasiekti norimus rezultatus.

Jei jus domina būsimos akademinės studijos, mes siūlome jums abu Anglų akademinių tikslų ir IELTS paruošimo programos, kuris pasiruošs jus studijuoti universitete. Jei esate tarptautiniu mastu kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas, mūsų Anglų kalba sveikatos specialistams (OET preparatas) yra tau! Jei būsite aukštesniųjų mokyklų mokinys, mes būsime pasiruošę jums Vidurinės mokyklos paruošimo programa Pradėti savo kitą žingsnį su pasitikėjimu, žinant, kad turite įgūdžių, reikalingų sėkmei pasiekti. MLC Turi 30 metų patirtį, glaudžiai bendradarbiaudamas su privačiomis, nepriklausomomis ir vyriausybinėmis mokyklomis. Mes labai didžiuojamės 400 000 Vidurinės mokyklos rengimo studentais, kurie pradėjo akademinę kelionę su mumis.

Vietos

Melburnas

Address
Melbourne City Campus,
168 Exhibition Street

3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Box Hill

Address
Box Hill Campus,
693 Station Street

3128 Box Hill, Viktorija, Australija