Oficialus aprašymas

Jūs esate vienas iš daugybės tūkstančių studentų iš daugelio šalių, į kurias atvyksta MLC Kaip pirmas žingsnis į savo mokomąją kelionę. Nesvarbu, ar tai yra Bendra anglų kalba, UNIVERSITETO PARUOŠIMAS arba Vidurinės mokyklos paruošimas, MLC Čia yra už jus, teikiant profesines studentų paslaugas ir konsultacijas, tiek akademinius, tiek asmeninius.

MLC"Studentų paslaugos" nėra vienintelis, kad padėtų atvykti į jūsų naują šalį. Kaip turistinis ar darbo atostogų studentas, turėsite turtingą kultūrą Melburnas Turi jums pasiūlyti. Mūsų Bendroji anglų kalba suteiks jums pasitikėjimo, kurio reikia, kad galėtumėte funkcionuoti naujoje jūsų kalboje ir suteiks jums galimybę dirbti ir žaisti su kompetencija. Kaip MLC Studentas, jums patiks studijuoti Melburnas Dėl daugelio priežasčių, įskaitant tai, kad MLC Mes esame tarptautinio švietimo ir tarpkultūrinio supratimo specialistai. Jūsų pasirinkimas studijų yra svarbiausias, ir mūsų misija yra padėti jums visais būdais, kaip pasiekti norimus rezultatus.

Jei jus domina būsimos akademinės studijos, mes siūlome jums abu Anglų akademinių tikslų ir IELTS paruošimo programos, kuris pasiruošs jus studijuoti universitete. Jei esate tarptautiniu mastu kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas, mūsų Anglų kalba sveikatos specialistams (OET preparatas) yra tau! Jei būsite aukštesniųjų mokyklų mokinys, mes būsime pasiruošę jums Vidurinės mokyklos paruošimo programa Pradėti savo kitą žingsnį su pasitikėjimu, žinant, kad turite įgūdžių, reikalingų sėkmei pasiekti. MLC Turi 30 metų patirtį, glaudžiai bendradarbiaudamas su privačiomis, nepriklausomomis ir vyriausybinėmis mokyklomis. Mes labai didžiuojamės 400 000 Vidurinės mokyklos rengimo studentais, kurie pradėjo akademinę kelionę su mumis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Melbourne Language Centre

Anglų kalba akademiniais tikslais yra specialiai sukurta rengiant tarptautinius studentus tęstiniam aukštojo mokslo, pažymėjimų, diplomų, fondų studijų, bakalauro ir magi ... [+]

Anglų kalba akademiniais tikslais yra specialiai sukurta rengiant tarptautinius studentus tęstiniam aukštojo mokslo, pažymėjimų, diplomų, fondų studijų, bakalauro ir magistrantūros lygmenimis.

Studentai mokomi anglų kalbos įgūdžių, kurie leis jiems sėkmingai dalyvauti akademinėje aplinkoje. Pristatymo įgūdžiai, esė rašymas ir išsamios klausymo užduotys suteikia MLC studentams geriausią pranašumą, kai jie mokosi Australijos universitete.

Studentai taip pat susiduria su pažangiais gramatikos ir kalbos įgūdžiais, taip pat akademinėse srityse, įskaitant akademines konvencijas išnašose ir nuorodose, "Persuosimo meną" ir ilgas esė rašymas.

Tvarkaraštis 09: 00-11: 00 - 1 sesija 11: 00-11: 30 - pirmasis pertrauka 11: 30-13: 30 - sesija 2 13: 30-13: 45 - antroji pertrauka 13: 45-14: 45 - 3 sesija Reikalavimai ... [-]
Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Language Centre

Kursas skirtas patobulinti studentų kalbos įgūdžius (klausymasis, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas), taip pat įgūdžius (tarimą, žodyną, gramatiką, rašymo taisykles ir sky ... [+]

Šis kursas skirtas padėti užsienio sveikatos priežiūros specialistams pasirengti kalbos ir bendravimo įgūdžiams, reikalingiems įvairiuose klinikiniuose kontekstuose.

Kursas skirtas patobulinti studentų kalbos įgūdžius (klausymasis, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas), taip pat įgūdžius (tarimą, žodyną, gramatiką, rašymo taisykles ir skyrybos) jų konkrečiose profesinėse situacijose ir didinti jų galimybes perduoti Profesinis anglų kalbos testas (OET). Nors praktiniai testai yra naudingi, jų nepakanka, norint paruošti studentus egzaminui; Todėl, žinoma, taip pat:

Atkuria egzaminų kambario aplinką, kad mokiniai prisitaikytų prie bandymo nustatymų Padeda studentams pasirengti medicinos darbui Australijoje Moko egzamino įgūdžius ir patarimus kiekvienam iš keturių OET egzaminų Suteikia atsiliepimus ir individualų mokymo planą iš apmokyto OET mokytojo Siūlo daug praktinių medžiagų ... [-]
Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 52 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Language Centre

MLC mokosi anglų kalbą įdomiai, atsipalaidavę ir daugiakultūrėje aplinkoje. Jūs greitai pasirinksite pagrindinius kalbos įgūdžius, kad padėtumėte įsitvirtinti į gyvenimą ... [+]

MLC mokosi anglų kalbą įdomiai, atsipalaidavę ir daugiakultūrėje aplinkoje. Jūs greitai pasirinksite pagrindinius kalbos įgūdžius, kad padėtumėte įsitvirtinti į gyvenimą Australijoje ir lengvai susidoroti su kasdienėmis situacijomis.

Mūsų studentai mokomi svarbių bendravimo įgūdžių, įskaitant gramatiką, klausymą, skaitymą, rašybą, žodyną ir rašymą. MLC mokytojai naudoja įvairias mokymo medžiagas, tokias kaip filmas, internetas, žurnalai, laikraščiai, radijas ir televizija, kad klasės būtų interaktyvios.

Yra trys nemokamos popietės užsiėmimai, kuriuose studentams suteikiama papildoma parama, kalbos gramatika ir žodynėlis.

Bendrojo anglų kalbos kursai yra siūlomi tarpinio, vidurinio ir aukštutinio vidurinio ugdymo lygmenyse ir gali būti puikus žingsnis į anglų kalbos mokymą akademiniais tikslais.... [-]

Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba