Melbourne City College Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus keletą žodžių

Melbourne City College Australia yra numeris vienas pasirinkimas tiek šalies, tiek užsienio studentams, kurie siekia kokybiško profesinio mokymo. Mes esame ne tik mokymo teikėjai, bet aistringi apie veiksmingą ir praktinį ugdymą. Mes siekiame suteikti aukštos kokybės, individualizuotą ir praktišką profesinį mokymą.

Įsikūręs Melburno miesto širdyje, mūsų kampelis yra gana didelis, su visais patogumais, kurie gali atlikti patogų ir malonią kelionę. Mes naudojame naujausias technologines priemones ir įrankius, skirtus tobulinti mokymosi ir mokymosi patirtį.

Mūsų studentai visada jaučia remiamą ir įgalinamą per mūsų unikalią "studentų paramos programą" ir įvairias paramos paslaugas, teikiamas vietoje.

Jei esate entuziastingai, kaip tobulinti savo dabartinius įgūdžius ar kurti naujus įgūdžius, užsiregistruokite viename iš mūsų profesinių kursų šiandien, Melbourne City College Australia .

Pranešimas studentams

Džiaugiamės, kad palankiai laukiame visų mūsų studentų - naujų ir tęstinių. Mes visi esame nuoširdžiai pasiryžę ir sutelkę dėmesį į pagrindinę mūsų misiją: ugdyti švietimo praktiką, plėtojant mokymosi visą gyvenimą įgūdžius.

Mes užtikriname savo akademinę sėkmę ir suteikiame Jums geriausią įmanomą edukacinę patirtį, kad galėtume sėkmingai dirbti visą gyvenimą. Mes tikimės, kad paskatinsite jus pasinaudoti šia nuostabia mokymosi ir atradimų kelione su naujais karjeros akademiniam ir profesiniam augimui.

MCCA studentai yra iš įvairių sričių ir tautybių, kurie suteikia jums galimybę mokytis vieni iš kitų ir besivystančių akademinių bei profesinių įgūdžių, sustiprinti tinkamesnius ir veiksmingesnius tarpasmeninius ir tarpkultūrinius įgūdžius.

Mes sutinkame, kad iššūkiai yra sunkūs ir suprantame, kad jums taip pat gali turėti įtakos. Mūsų studentų palaikymo tarnybos visada gali padėti jums išspręsti savo klausimus, problemas ar sunkumus.

Vėlgi, mes nuoširdžiai sveikiname jus prie MCCA ir laukiame jūsų susitikimo.

Mūsų misija

" Melbourne City College Australia siekia tobulinti švietimo praktiką, teikdamas geriausią mokymosi patirtį ir ugdydamas visą gyvenimą trunkančius įgūdžius"

Mūsų universitetas

Mūsų universitetas įsikūręs Melburno miesto biologinės įvairovės centre ir yra sukurtas kaip moderni ir energinga vieta, kurioje įrengtos visos naujausios priemonės ir technologijos, palengvinančios mokymosi ir mokymo procesus.

Mūsų studentai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, kompiuterių laboratorijomis, biblioteka, studentų hangout aikštele, atviromis studijų erdvėmis ir dar daugiau, kuriuos gali pasiūlyti koledžas. Mūsų studentai taip pat gali pasinaudoti įvairiomis studentų palaikymo paslaugomis, įskaitant mokymosi įgūdžių palaikymą / kalbų mokymosi paramą / konsultavimo paslaugas / karjeros patarimus / IT pagalbą.

"Victoria Public Transport" labai lengva keliauti į mūsų universitetą, nes mes lengvai pasiekiame traukiniu, tramvajais

Mūsų miestelio apylinkėse yra daugybė puikių pramogų, tokių kaip "Yarra River", "Spencer Outlet Center", "Etihad" stadionas, "Docklands" stadionas, "Rod Waver" arena, MCG, "Sea Life Melbourne" akvariumas, Viktorijos policijos muziejus, Imigracijos muziejus, Melbourne Helipadas, "Crown Casino", Melburno konferencija ir paroda Centras ir daugelis kitų.

Vietos

Melburnas