Melbourne City College Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus keletą žodžių

Melbourne City College Australia yra numeris vienas pasirinkimas tiek šalies, tiek užsienio studentams, kurie siekia kokybiško profesinio mokymo. Mes esame ne tik mokymo teikėjai, bet aistringi apie veiksmingą ir praktinį ugdymą. Mes siekiame suteikti aukštos kokybės, individualizuotą ir praktišką profesinį mokymą.

Įsikūręs Melburno miesto širdyje, mūsų kampelis yra gana didelis, su visais patogumais, kurie gali atlikti patogų ir malonią kelionę. Mes naudojame naujausias technologines priemones ir įrankius, skirtus tobulinti mokymosi ir mokymosi patirtį.

Mūsų studentai visada jaučia remiamą ir įgalinamą per mūsų unikalią "studentų paramos programą" ir įvairias paramos paslaugas, teikiamas vietoje.

Jei esate entuziastingai, kaip tobulinti savo dabartinius įgūdžius ar kurti naujus įgūdžius, užsiregistruokite viename iš mūsų profesinių kursų šiandien, Melbourne City College Australia .

Pranešimas studentams

Džiaugiamės, kad palankiai laukiame visų mūsų studentų - naujų ir tęstinių. Mes visi esame nuoširdžiai pasiryžę ir sutelkę dėmesį į pagrindinę mūsų misiją: ugdyti švietimo praktiką, plėtojant mokymosi visą gyvenimą įgūdžius.

Mes užtikriname savo akademinę sėkmę ir suteikiame Jums geriausią įmanomą edukacinę patirtį, kad galėtume sėkmingai dirbti visą gyvenimą. Mes tikimės, kad paskatinsite jus pasinaudoti šia nuostabia mokymosi ir atradimų kelione su naujais karjeros akademiniam ir profesiniam augimui.

MCCA studentai yra iš įvairių sričių ir tautybių, kurie suteikia jums galimybę mokytis vieni iš kitų ir besivystančių akademinių bei profesinių įgūdžių, sustiprinti tinkamesnius ir veiksmingesnius tarpasmeninius ir tarpkultūrinius įgūdžius.

Mes sutinkame, kad iššūkiai yra sunkūs ir suprantame, kad jums taip pat gali turėti įtakos. Mūsų studentų palaikymo tarnybos visada gali padėti jums išspręsti savo klausimus, problemas ar sunkumus.

Vėlgi, mes nuoširdžiai sveikiname jus prie MCCA ir laukiame jūsų susitikimo.

Mūsų misija

" Melbourne City College Australia siekia tobulinti švietimo praktiką, teikdamas geriausią mokymosi patirtį ir ugdydamas visą gyvenimą trunkančius įgūdžius"

Mūsų universitetas

Mūsų universitetas įsikūręs Melburno miesto biologinės įvairovės centre ir yra sukurtas kaip moderni ir energinga vieta, kurioje įrengtos visos naujausios priemonės ir technologijos, palengvinančios mokymosi ir mokymo procesus.

Mūsų studentai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, kompiuterių laboratorijomis, biblioteka, studentų hangout aikštele, atviromis studijų erdvėmis ir dar daugiau, kuriuos gali pasiūlyti koledžas. Mūsų studentai taip pat gali pasinaudoti įvairiomis studentų palaikymo paslaugomis, įskaitant mokymosi įgūdžių palaikymą / kalbų mokymosi paramą / konsultavimo paslaugas / karjeros patarimus / IT pagalbą.

"Victoria Public Transport" labai lengva keliauti į mūsų universitetą, nes mes lengvai pasiekiame traukiniu, tramvajais

Mūsų miestelio apylinkėse yra daugybė puikių pramogų, tokių kaip "Yarra River", "Spencer Outlet Center", "Etihad" stadionas, "Docklands" stadionas, "Rod Waver" arena, MCG, "Sea Life Melbourne" akvariumas, Viktorijos policijos muziejus, Imigracijos muziejus, Melbourne Helipadas, "Crown Casino", Melburno konferencija ir paroda Centras ir daugelis kitų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Verslo diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 52 savaites January 2019 Australija Melbourne

Šis kursas skirtas padėti studentams kurti verslumą, didinant jų supratimą apie tai, kaip įmonės veikia, veiksnius, turinčius įtakos tikslams, veiksmingas metodikas, skirtas verslo tikslams pasiekti ir kt. [+]

Ši kvalifikacija būtų taikoma asmenims, turintiems įvairias pareigybes, įskaitant vykdomuosius pareigūnus, programų konsultantus ir programų koordinatorius.

Šių vaidmenų asmenys gali turėti didelę patirtį įvairiuose nustatymuose, tačiau siekti tobulinti savo įgūdžius įvairiais verslo funkcijomis.

Ir atvirkščiai, tai taip pat gali būti taikoma tiems, kurie turi mažai profesinės patirties arba neturi profesinės patirties, tačiau turi teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir užimtumo galimybes.

Kurso struktūra

Baigus BSB50215 verslo diplomą, kompetencija turi būti įgyta iš aštuonių (8) kompetencijos vienetų, kuriuos sudaro:... [-]


Išplėstinis diplomas

Pažangus lyderystės ir vadybos diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 52 savaites January 2019 Australija Melbourne

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie taiko specializuotas žinias ir įgūdžius, vaidmenį kartu su lyderystės ir valdymo patirtimi, įvairiose įmonių ir pramonės srityse. [+]

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie taiko specializuotas žinias ir įgūdžius, vaidmenį kartu su lyderystės ir valdymo patirtimi, įvairiose įmonių ir pramonės srityse.

Tokio lygio asmenys naudoja iniciatyvą ir sprendimą, planuojant ir įgyvendinant įvairias lyderystės ir valdymo funkcijas, atskleidžiant asmeninius ir komandos rezultatus pagal plačius parametrus.

Jie naudoja kognityvinius ir bendravimo įgūdžius, kad nustatytų, analizuotų ir sintezuotų informaciją iš įvairių šaltinių ir perduotų savo žinias kitiems, taip pat kūrybinius ar konceptualius gebėjimus išreikšti idėjas ir perspektyvas arba reaguoti į sudėtingas problemas.... [-]


Kursai

Bendras anglų kalbos mokymas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 10 - 50 savaites Registracija galima Australija Melbourne + 1 daugiau

Mūsų bendri anglų kalbos kursai skirti žmonėms, norintiems tobulėti, sklandžiai, tiksliai ir pasitiki kalbėti anglų kalba. Mūsų kursai taip pat pagerins anglų kalbos įgūdžius, kurie yra būtini kelionėms, darbo tikslams ar tiesiog asmeniniam interesui. [+]

Mūsų bendri anglų kalbos kursai skirti žmonėms, norintiems tobulėti, sklandžiai, tiksliai ir pasitiki kalbėti anglų kalba. Mūsų kursai taip pat pagerins anglų kalbos įgūdžius, kurie yra būtini kelionėms, darbo tikslams ar tiesiog asmeniniam interesui.

Kurso apžvalga

Mūsų bendri kursai kuria visus anglų kalbos aspektus, įskaitant kalbėjimą, kalbos išraišką, klausymą, gramatiką, skaitymą ir rašymą. Daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams bendravimo poreikiams gerinti kasdieniniame anglų kalbos aspekte. Per savo anglų kalbos kursą jūs turėsite dalyvauti kuo daugiau ir dirbti atskirai, poromis ir grupėmis, taip pat dalyvauti visos klasės veikloje.... [-]


Kursas anglų kalba akademiniais tikslais

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 5 - 20 savaites Registracija galima Australija Melbourne + 1 daugiau

Kursas anglų kalba akademiniais tikslais (EAP) yra skirtas studentams, norintiems toliau mokytis profesiniame mokyme, įgyti papildomą akademinį anglų kalbą aukštojo mokslo studijose arba norintiems kreiptis į universitetą ateityje. [+]

Kursas anglų kalba akademiniais tikslais (EAP) yra skirtas studentams, norintiems toliau mokytis profesiniame mokyme, įgyti papildomą akademinį anglų kalbą aukštojo mokslo studijose arba norintiems kreiptis į universitetą ateityje. Akademinės anglų kalbos privalumai yra tai, kad jis padidina kalbos ir pasitikėjimo sklandumą, kuris yra būtinas ir naudojamas formalioje ir neoficialioje akademinėje aplinkoje. Jis yra skirtas parengti kalbą, naudojamą profesinio rengimo, universitetinių paskaitų ir akademinių knygų.

Žinoma, galite susipažinti su anglų kalbos reikalavimais savo būsimam Pathway netaikydami IELTS (* taikomos sąlygos).... [-]