Melbourne City Institute of Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Melburnas miesto institutas, Švietimo (MCIE) yra energingas ir novatoriškas registruotas mokymo organizacija, kuri suteikia nacionaliniu mastu pripažintų kursai Melburnas, Vienas iš labiausiai pramonės pripažintas mokymo teikėjų Victoria, MCIE pristato pasaulinės klasės, karjeros orientuota mokymą, skirtą pramonės specialistų. Mes aprūpinti besimokančiuosius su puikus derinys žinių ir praktinių įgūdžių, tobulėti savo pasirinkto karjeros kelio.

Pramonė Pripažintas ir apdovanojimai Mūsų kursai yra pramonė garsėja savo kompetencijos. Mes ne tik pasakyti, kad mes nuostabus, mes pripažįstami už jį.

Karjera Focused Mes orientuoti į užtikrinant jums pasiekti savo karjeros tikslų ir padėti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Mes dirbame su pramonės partneriais, siekiant padėti mūsų studentams įsidarbinti.

patyrę treneriai Mes naudojame patyręs mokymo personalo, kurie įrodė stiprios pramonės patirtį ir kurie įsipareigoja skatinti mokymosi ir pasiekimų kultūrą.

Pjovimo kraštas Įranga Tuo MCIE, siūlome šiuolaikinius mokymo įstaigų, kaip antai Simulation vaikų priežiūra / Pagyvenusi priežiūros mokymo ir modernios mokymo virtuvėje. Mūsų paslaugos suteiks jums įrankius būti ne savo žaidimą viršuje.

Palaikymas MCIE teikia paramą studentams kiekvienas žingsnyje su specialiu Studentų gerovės koordinatoriaus turimą 24/7. Mes turime gauti iš vyriausybės finansuojamų studijų asortimentas, reiškia, kad jūs galite pradėti mokytis nereikia taupyti.

lankstus mokymasis Tuo MCIE, mes dirbame su jumis pasiekti savo mokymo tikslus. Mūsų lankstus pristatymo galimybės leidžia savo gyvenimą, kad tiktų jūsų gyvenimo būdą.

Vietos

Melburnas

Melbourne City Institute of Education

Address
MCIE Head Office & Campus,
Level 2, 52-58 Chetwynd St

VIC 300 Melburnas, Viktorija, Australija