Oficialus aprašymas

Apie

Melburno LAB mieste jūsų patirtis yra daugiau nei tik anglų kalbos mokymas klasėje. Jūs įsisavinsite kultūrą, susitiksite su naujais draugais iš Australijos ir visame pasaulyje ir galėsite dirbti ir keliauti. Mūsų darbuotojai yra entuziastingi ir draugiški ir visada nori padėti prisitaikyti prie naujos ir labai skirtingos aplinkos. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugybę kursų, įskaitant galimybę užsiimti stažuotėmis svetingumo ir turizmo vietovėse, gražiose šalies vietose. Raginu jus išnaudoti laiką, kurį praleidžiate mokydamiesi anglų kalbos su mumis. Tai yra galimybė, kai gyvenimas trunka vieną kartą, ir prisiminimai, kuriuos jūs padarysite, bus su jumis amžinai. Sveiki atvykę į LAB Melburno šeimoje!

Mūsų įgaliojimai

LAB Melburnas buvo įkurtas 2011 m. Sausio mėn. Kaip "Fusion English". 2016 m. Mes didžiuotis didžiausiu LCI švietimo tinklo nariais, kurie valdo daugiau nei 22 švietimo įstaigas visame pasaulyje. LAB Melburnas yra šiuolaikinis, CRICOS registruotas ir NEAS kokybės patvirtintas anglų institutas.

Pasaulis, kuriame gyvena labiausiai, yra miestas

Melburnas yra Australijos kultūros sostinė, todėl ji puikiai tinka viena iš pirmaujančių anglų kalbos mokyklų. Miestas didžiuojasi daugiakultūriniu, apimančiu kultūrinę įvairovę, ir daugelis vaizdingų Viktorijos vietų yra išskirtinai unikalios.

Melburno centriniame verslo rajone (CBD) nedideli kryžkeliai tampa daugybės pasaulinio lygio gatvės meno drobėmis, kurias vertina tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai. Melburnas taip pat garsėja savo kavos kultūra, dar kartą dėl turtingos daugiakultūrinės istorijos. Miestas gali pasigirti įvairiomis etninėmis kišenėmis, suteikiančiomis kultūriškai autentišką fantastiškų maisto produktų asortimentą, kurio daugumą galima įsigyti universiteto miestelyje ir aplink jį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Languages Across Borders | Melbourne

Šis kursas taip pat gali būti puikus pradinis taškas studentams, norintiems atsiskleisti į Australijos gyvenimą prieš pradėdamas anglų kalbos mokymą akademiniais tikslais ... [+]

Puiki klasė pasitikėjimui kurti

Idealus kursas studentams, norintiems tobulinti bendrąjį anglų kalbos mokėjimą bendram tikslui ir pasitikėti, kad galėtų veiksmingai bendrauti realiose situacijose. Šis kursas taip pat yra puikus atspirties taškas studentams, norintiems įsikurti į Australijos gyvenimą prieš pradedant anglų kalbą akademiniams tikslams arba IELTS parengiamiesiems kursams. Vadovaudamiesi integruotu įgūdžių metodu, studentai kiekvieną dieną atlieka įvairias kalbėjimo, klausymo, rašymo ir skaitymo užduotis, siekdami plėtoti savo žodinius ir rašytinius bendravimo įgūdžius.

Pamokos taip pat padeda mokiniams plėtoti savo supratimą ir gramatikos, žodyno ir tarimo panaudojimą, kad jie galėtų pasitikėti savotiškai vis platesniu temų spektru, didinant subtilumo lygį.... [-]

Australija Melbourne
Registracija galima
Anglų
5 - 60 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Languages Across Borders | Melbourne

Šis kursas sukurs studento gebėjimą bendrauti anglų kalba, vykdydamas veiklą kuo realesnį. Tai reiškia, kad mokiniai bus mokomi praktinių užduočių, tokių kaip dalyvavimas ... [+]

Būkite pasiruošę verslui su šiuo anglų kalbos kursu

Verslo anglų kalba ugdo studento gebėjimą bendrauti anglų kalba verslo aplinkoje. Studentai mokosi praktinių užduočių, tokių kaip dalyvavimas susitikimuose, pristatymų pristatymas, telefono įgūdžių tobulinimas, el. Laiškų skaitymas ir rašymas bei verslo ir finansų žodyno kūrimas.

Mokytojai strategiškai įtraukia daugialypę terpę ir realių medžiagų įvairovę, kad pagerintų mokymosi patirtį. Studentai išbandomi kas savaitę, o kas penkias savaites studentai gauna išsamią grįžtamojo ryšio informaciją apie savo klasės rezultatus, kad užtikrintų, jog jie pasiekia su verslu susijusius kalbos tikslus.... [-]

Australija Melbourne
Registracija galima
Anglų
5 - 22 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LAB Melbourne - New Name, New School / LAB 멜버른 - 새 이름, 새 캠퍼스

LAB Melbourne - New Name, New Campus / LAB Melbourne - novo nome, novo campus

LAB Melbourne - New Name, New Campus / LAB メルボルン - 新しい名前、新しいキャンパス

Languages Across Borders | Melbourne
Interneto svetainė
Telefonas
+61 3 9654 7786