Languages Across Borders | Melbourne

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

Melburno LAB mieste jūsų patirtis yra daugiau nei tik anglų kalbos mokymas klasėje. Jūs įsisavinsite kultūrą, susitiksite su naujais draugais iš Australijos ir visame pasaulyje ir galėsite dirbti ir keliauti. Mūsų darbuotojai yra entuziastingi ir draugiški ir visada nori padėti prisitaikyti prie naujos ir labai skirtingos aplinkos. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugybę kursų, įskaitant galimybę užsiimti stažuotėmis svetingumo ir turizmo vietovėse, gražiose šalies vietose. Raginu jus išnaudoti laiką, kurį praleidžiate mokydamiesi anglų kalbos su mumis. Tai yra galimybė, kai gyvenimas trunka vieną kartą, ir prisiminimai, kuriuos jūs padarysite, bus su jumis amžinai. Sveiki atvykę į LAB Melburno šeimoje!

Mūsų įgaliojimai

LAB Melburnas buvo įkurtas 2011 m. Sausio mėn. Kaip "Fusion English". 2016 m. Mes didžiuotis didžiausiu LCI švietimo tinklo nariais, kurie valdo daugiau nei 22 švietimo įstaigas visame pasaulyje. LAB Melburnas yra šiuolaikinis, CRICOS registruotas ir NEAS kokybės patvirtintas anglų institutas.

Pasaulis, kuriame gyvena labiausiai, yra miestas

Melburnas yra Australijos kultūros sostinė, todėl ji puikiai tinka viena iš pirmaujančių anglų kalbos mokyklų. Miestas didžiuojasi daugiakultūriniu, apimančiu kultūrinę įvairovę, ir daugelis vaizdingų Viktorijos vietų yra išskirtinai unikalios.

Melburno centriniame verslo rajone (CBD) nedideli kryžkeliai tampa daugybės pasaulinio lygio gatvės meno drobėmis, kurias vertina tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai. Melburnas taip pat garsėja savo kavos kultūra, dar kartą dėl turtingos daugiakultūrinės istorijos. Miestas gali pasigirti įvairiomis etninėmis kišenėmis, suteikiančiomis kultūriškai autentišką fantastiškų maisto produktų asortimentą, kurio daugumą galima įsigyti universiteto miestelyje ir aplink jį.

Vietos

Melburnas

Languages Across Borders | Melbourne

Telefonas
+61 3 9654 7786