Kangan Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su kiekvienais metais daugiau nei 40.000 mokinių, Kangan institutas yra pagrindinė mokymo paslaugų teikėjas už automobilių, sveikatos ir slaugos sektoriams ir vietinių išsilavinimą. Mes taip pat turime stiprias pramonės šakų, pavyzdžiui, mados, verslo, taip pat teisingumo ir teisinės diapazone.

Kaip viena iš valstybinių didžiausių teikėjų praktiką ir stažuotę mokymo, mes turime tvirtus ryšius su daugeliu įmonių ir patenkinti studentams, ieškantiems pramone susiję mokymą platų disciplinų ir vietoje mokymo variantų, kad atitiktų specifinius poreikius individualaus besimokančiojo ar organizacija.

Mūsų kursai svyruoja nuo pagrindinio sertifikato diplomo ir Išplėstinė diplomas lygių, su kelių iki daugiau nei 25 universitetų laipsnių. Mūsų įgūdžiai atpažinimo programą vertina išankstinių žinių ir patirties, skiriant mūsų studentus su kreditais ar kvalifikacijos atitiktų esamus įgūdžius.

Su daugiau nei 80 metų patirtį profesinio švietimo ir mokymo srityje, esame lankstūs, novatoriška ir dinamiška vieta mokytis su turtinga daugiakultūrėje aplinkoje. Mūsų programos yra pristatomos visoje penkių miesteliai Broadmeadows, Docklands, Essendon, Moonee tvenkiniai ir Richmond.

Vietos

Plačiagarvės

Address
Pearcedale Parade
Broadmeadows VIC 3047

3047 Plačiagarvės, Viktorija, Australija

Melburnas

Address
1 Batmans Hill Drive
Docklands VIC 3008

3008 Melburnas, Viktorija, Australija

Essendonas

Address
38 Buckley Street
Essendon VIC 3040

3040 Essendonas, Viktorija, Australija

Moonee tvenkiniai

Address
Level 1
21-31 Hall Street
Moonee Ponds VIC 3039

3039 Moonee tvenkiniai, Viktorija, Australija

Ričmondas

Address
85 Cremorne St
Richmond VIC 3121

3121 Ričmondas, Viktorija, Australija