Karl Von Busse Institute of Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

KVBI_signs

…APIE MUS

Karl von Busse projektavimo institutas yra išimtinė Boutique dizaino kolegijoje įsikūrusi Sidnėjaus BĮK, kad yra pramonė varoma ir Tarptautiniu bendraminčių; daugiau judrus ir tikrai unikalus dizainas švietimo teikėjas.

Dėmesys apie pagrindines dizaino disciplinų: Mada, grafinis ir interjero dizainasVietos ir tarptautinių pramonės specialistų pasidalinti savo įžvalga ir patirtimi su studentais studijoje aplinka kasdien.

Studentų suvartojimas yra selektyvus ir klasėse yra sąmoningai mažas, kad padidinti dėstytojų ryšius, užtikrinant, kad studentai, vietos ir tarptautiniai, gali vykdyti savo kūrybinį potencialą ir gauti globa, jie turi būti pramonės pasiruošę.

KVBI_sewing_machine1

"Ką mes darome čia remiasi mano trisdešimties metų patirtį, ir kad man sako, kad nedidelė grupė žmonių ir paruošti juos darbo ... Reikia centrinis globa. Reikia, kad kas nors žino savo studentus ir pamatyti savo silpnybes ir paramą, ir daugiau studentų turite tuo sunkiau tampa. Štai kodėl aš norime, kad mūsų kolegijos išliks santykinai maža ... Į mūsų kolegijoje numeriai turi tikslą. Norime sužinoti mūsų studentus ir juos remti, 1-2 metų. "


Karl von Busse

KVBI_classes

... Apie mūsų vieta

Karl von Busse projektavimo institutas yra centralizuotai įsikūręs tik trumpas pasivaikščiojimas Rotušės geležinkelio stoties ir autobusų stotelių, kurios jungia miesto centrą su visais didžiaisiais priemiestyje. Mūsų pastatas yra apsuptas tų, kalbėjo apie Sidnėjaus piktogramos įskaitant garsaus operos Harbour Bridge ir Haid parko. Kaip privatus koledžas su įžemintą patirtimi su užsienio studentais, mes taip pat siūlome pagalbą ir paramą ieškant tinkamą apgyvendinimą, kuris yra naujas Australijoje.

KVBI_distant_learning

... Apie mūsų universitete ir kursai

Mūsų universitete yra modernus ir buvo sukurta su naujausiais "žaliųjų" aplinkosaugos principais suteikiant studentams galimybę geriausius įrenginius. jie apima "Mac pagrįstas kompiuteris laboratorijos ir pramoninės siuvimo mašinos. Absolventai gali gauti pažangias autoritetą iki 50% su aukštuoju išsilavinimu teikėjams. Mūsų dėstytojai ir toliau būti specialistai, savo srities specialistai. Vietos ir tarptautinių svečių dėstytojų papildyti įprastą paskaitų komanda. Institutas yra registruotas mokymo organizacija (RTO) ir turi CRICOS patvirtinimo stoti tarptautinių studentų. Visi mūsų diplomų ir Išplėstinė diplomas programas nacionaliniu lygiu akredituota.

Visos programos yra nuolat vertinami ir modernizuotos, kad atitiktų besikeičiančius pramonės reikalavimus. Mokymo programa leidžia studentams, priklausomai nuo individualių įgūdžių, specializuotis tam tikrose srityse jų karjeros pasirinko skaičių. Individualūs paskyrimai yra pagaminti pareiškėjams iki įtraukimo į tyrimą aptarti tinkamumo karjeros pasirinkimų, trasomis ir apgyvendinimo variantų Karlo fon Busse institutas Design pagrindinis tikslas yra parengti savo studentus darbo savo pasirinktą kūrybinę karjerą su pramonės remiantis programų ir tarptautinės dizaino dėkingi ,

KVBI_makeup2

... Apie mūsų stažuočių ir įsidarbinimo galimybes

Studijuodamas su mumis, mūsų studentai turi galimybę pasirinkti vieną iš stažuočių ar apmokamų darbo vietų reklamuojami iš kolegijos kas mėnesį ir valdyti užbaigti darbo patirtį prieš studijas. Mes didžiuojamės, kad partneris su žinomais dizaino bendrovių ir prekės ženklų tokių kaip Carla Zampatti, Marie Claire ir "Vogue".

KVBI_adv_dipl

... Apie mūsų tarptautinių MOKYMOSI

Šiandienos globalizuotame dizainas pramonė ragina tarptautinę įžvalga. Tuo Karl von BUSSE instituto dizainas, mes Jums suteikiame galimybę ją realizuoti.

Kadangi yra lūkesčiai dėl naujų dizaineriai turėti tarptautinės praktikos supratimą, siūlome mūsų diplomas ir diplomo Išplėstinė studentams galimybę įgyti tarptautinių mokymosi galimybes, įskaitant Europos, Azijos ir Australijos tarptautinių studentų skaičių.Vietos

Sidnėjus

Karl von Busse Institute of Design

Address
Level 2, 400 Kent Street
NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 9261 1191