Job Training Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

Sveiki atvykę į Job Training Institute (JTI), kuriame mūsų šūkis visada pakelia jus į kitą lygį. JTI yra Australijos institutas, teikiantis profesinį mokymą. Mes siekiame suteikti studentams geriausias galimybes gauti darbą, įgiję Australijoje pripažintą kvalifikaciją.

Kodėl Pasirinkite JTI

  • Lankstumas - Job Training Institute suteikia studentams lankstų mokymosi galimybę per mišrų mokymąsi, įskaitant tiesioginius ir internetinius režimus. Visi mūsų studentai turi galimybę pasirinkti dviejų mokymosi būdų derinį.
  • Darbo vieta - Job Training Institute palengvina darbą savo studentams, o darbo vietos koordinatorius gali padėti studentams bet kokio pobūdžio darbo praktikos klausimais.
  • Studentų parama - mūsų instruktoriai visada yra pasirengę padėti mokiniams atlikti studijas ir užduotis per keletą būdų: nuo pokalbių, elektroninio pašto, telefono skambučių ir susitikimų. Job Training Institute siūlo studentams savaitines tiesiogines internetines klases, kurias moderuoja mūsų kvalifikuoti ir patyrę treneriai.

JTI narystė

Job Training Institute yra ACPET narys ir sutinka laikytis Australijos privataus švietimo ir mokymo tarybos (JTI nario ID: 183094) Konstitucijos, Įstatų ir etikos kodekso.

Mūsų kursai

  • "Face-to-Face Learning" - mūsų mokymasis atliekamas vietoje Dandenong (VIC) ir "Sunshine" (VIC).
  • Mokymasis internetu. Mes panaudojome technologijas, kad mokymasis taptų skaitmeniniu amžiuje, kur lengviau ir greičiau mokytis. Naudodami vyriausybės patvirtintą programinę įrangą, naudojamą pagrindiniuose TAFES ir universitetuose, mes suteikiame jums mokymosi visur, kur esate pasaulyje. Kurso turinys ir vertinimai pateikiami internetu, tačiau kai kuriuos vertinimus reikia vertinti akivaizdžiai iš mūsų apmokytų vertintojų.

Vietos

Dandenong

Address
Level 5 Plaza Business Centre, 26 McCrae Street
VIC 3175 Dandenong, Viktorija, Australija

Saulės šviesa

Address
Sunshine Campus
Suite 4 Level 1
25-29 Devonshire Road Sunshine

VIC 3020 Saulės šviesa, Viktorija, Australija

Melburnas

Address
Melbourne City Campus
Level 4, 259 Collins Street

VIC 3000 Melburnas, Viktorija, Australija