Jabin Hopkins Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jabino Hopkinso technologijų institutas pripažįsta švietimo svarbą ne tik asmens gyvenime, bet ir bendruomenės gyvenime. Per švietimą žmonėms suteikiama galimybė daugiau duoti visuomenei ir tokiu būdu gerokai pagerinti visuomenę, kurioje jie gyvena.

Jabino Hopkinso technologijos institutas yra Australijos vyriausybės patvirtintas institutas, leidžiantis vietos ir tarptautiniams studentams siekti globalios karjeros verslo, rinkodaros, vadybos ir svetingumo bei kepyklų kursų. RPL (ankstyvo mokymosi pripažinimo) kvalifikacija taip pat yra prieinama visuose kursuose tiek šalies, tiek užsienio studentams.

Jabino Hopkinso technologijos institutas, įsteigtas 2009 m., Pakeitė daugelio šalies ir užsienio studentų gyvenimą, turėdamas karjeros kursus ir studentų draugišką mokymą.

Misija

Atsižvelgiant į šį gyvybiškai svarbų švietimo vaidmenį, Jabino Hopkinso technologijų institutas siekia kiekvieno savo akademinės bendruomenės nario įkvėpti aistra mokytis ir siekti aukščiausių intelektinių ir profesinių tikslų.

Mes siūlome nacionaliniu mastu pripažintą mokymą:

verslas

 • BSB42515 IV sertifikatas mažųjų įmonių valdyme
 • BSB50215 verslo diplomas
 • BSB60215 Išplėstinis verslo diplomas

valdymas

 • BSB42515 IV sertifikatas mažųjų įmonių valdyme
 • BSB51915 Vadovavimo ir vadybos diplomas
 • BSB61015 Pažangus lyderystės ir vadybos diplomas

Rinkodara

 • BSB42415 IV sertifikatas rinkodaroje ir komunikacijoje
 • BSB52415 Rinkodaros ir komunikacijos diplomas
 • BSB61315 Išplėstinis rinkodaros ir komunikacijos diplomas

Informacinės technologijos

 • ICT40115 IV sertifikatas informacinių technologijų srityje
 • ICT50415 informacinių technologijų tinklų diplomas
 • ICT60215 Pažangus tinklo saugumo sertifikatas

maisto produktų perdirbimas

 • FDF30710 Sertifikatas III Mažmeninės kepimo (kombinuotos)
 • FDF40811 sertifikatas IV pažangiam kepimui

Anglų

 • 10363NAT sertifikatas II anglų kalbos ir rašytinės kalbos
 • 10364NAT Sertifikatas III kalboje ir raštu anglų kalba
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diplomas Rinkodaros Ir Komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Ši kvalifikacija taikoma asmenims, turintiems patikimą teorinį žinių rinkodaros ir komunikacijos, ir kurie parodyti vadybinių įgūdžių spektrą, siekiant užtikrinti, kad funkcijos būtų veiksmingai vykdoma organizacijos ar verslo srityje. Paprastai jie turės atsakomybę už kitų darbuotojų ir švino komandų darbą. [+]

Ši kvalifikacija taikoma asmenims, turintiems patikimą teorinį žinių rinkodaros ir komunikacijos, ir kurie parodyti vadybinių įgūdžių spektrą, siekiant užtikrinti, kad funkcijos būtų veiksmingai vykdoma organizacijos ar verslo srityje. Paprastai jie būtų atsakingi už kitų darbuotojų ir vadovaujančių komandų darbą

Reikalavimai kursui

Kompetencija 12 vienetų turi būti įgyta kvalifikacijos rinkodaros ir komunikacijos diplomu. JHIT siūlo šiuos 12 labai paklausių kompetencijos vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.

BSBMKG507 Suprasti rinkos tendencijas ir pokyčius BSBMKG523 Sukurkite ir sukurkite integruotą rinkodaros komunikacijos planą BSBPMG522 Atlikti projekto darbai BSBMKG501 Nustatyti ir įvertinti rinkodaros galimybes BSBMKG502 Sukurkite ir pakoreguokite rinkodaros rinkinį BSBMKG506 Planu rinkos tyrimas BSBMKG508 Planuoti tiesioginės rinkodaros veiklą BSBMKG510 Planuoti elektroninio marketingo komunikacijas BSBMKG514 Įdiegti ir stebėti rinkodaros veiklą BSBMKG515 Atlikite rinkodaros auditą BSBMKG519 Planuokite ir įgyvendinkime verslą tarp įmonių BSBMKG527 Planuokite socialinės žiniasklaidos įtraukimą ... [-]

Diplomas Vadovavimas Ir Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Kvalifikacija atspindi asmenų, kurie taiko žinias, praktinius įgūdžius ir lyderystės bei valdymo patirtį įvairiuose įmonių ir pramonės sektoriuose, vaidmenį. Asmenys šiame lygmenyje ekrano iniciatyva ir sprendimu planavimo, organizavimo, įgyvendinimo ir stebėsenos savo darbo krūvį ir kitų darbo krūvį. Jie naudoja bendravimo įgūdžius remti asmenis ir komandas susitikti organizacinių ar įmonės reikalavimus. JHIT siūlomas kursas leis jums pasiekti tai, ko visada norėjote valdyti pasaulyje. Ji paruošs jus reikalingus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte valdyti bet kurios organizacijos strategines ir veiklos sritis. [+]

Kvalifikacija atspindi asmenų, kurie taiko žinias, praktinius įgūdžius ir lyderystės bei valdymo patirtį įvairiuose įmonių ir pramonės sektoriuose, vaidmenį.

Asmenys šiame lygmenyje ekrano iniciatyva ir sprendimu planavimo, organizavimo, įgyvendinimo ir stebėsenos savo darbo krūvį ir kitų darbo krūvį. Jie naudoja bendravimo įgūdžius remti asmenis ir komandas susitikti organizacinių ar įmonės reikalavimus.

JHIT siūlomas kursas leis jums pasiekti tai, ko visada norėjote valdyti pasaulyje. Ji paruošs jus reikalingus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte valdyti bet kurios organizacijos strategines ir veiklos sritis.

Reikalavimai kursui

... [-]

Diplomas Verslo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Verslo kvalifikacijos diplomas atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį nemažoje aplinkoje, vaidmenį, siekiančius toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. Ši kvalifikacija taip pat tinka asmenims, turintiems mažai profesinę patirtį arba be jų, tačiau turintiems tvirtų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir įsidarbinimo galimybes. [+]

Verslo kvalifikacijos diplomas atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį nemažoje aplinkoje, vaidmenį, siekiančius toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. Ši kvalifikacija taip pat tinka asmenims, turintiems mažai profesinę patirtį arba be jų, tačiau turintiems tvirtų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir įsidarbinimo galimybes.

Jabino Hopkinso technologijų instituto nacionaliniu mastu pripažintas verslo diplomas yra puikiai tinka tiems, kurie siekia savo karjeros versle. Verslo specialistai yra didžiausias darbo jėgos biurų specialistų skaičius.

Reikalavimai kursui... [-]


Išplėstinis diplomas

Išplėstinė Diplomas Tinklo Saugumo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir žinių, kad asmuo planuoti, projektuoti, valdyti ir stebėti įmonėje informacinėmis ir ryšių technologijomis (IRT) Tinklo kaip nepriklausomas IRT specialistas arba kaip dalis komandos, atsakingos už pažangių IRT tinklų apsaugos sistemas. Kvalifikacija turi aukšto lygio IRT techninę bazę su atitinkamomis saugumo vienetų ir gebėjimas specializuotis tam tikrose srityse, įskaitant balso, bevielis, tinklo infrastruktūros ir tvarumą. [+]

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir žinių, kad asmuo planuoti, projektuoti, valdyti ir stebėti įmonėje informacinėmis ir ryšių technologijomis (IRT) Tinklo kaip nepriklausomas IRT specialistas arba kaip dalis komandos, atsakingos už pažangių IRT tinklų apsaugos sistemas. Kvalifikacija turi aukšto lygio IRT techninę bazę su atitinkamomis saugumo vienetų ir gebėjimas specializuotis tam tikrose srityse, įskaitant balso, bevielis, tinklo infrastruktūros ir tvarumą.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 12 vienetų turi būti įgyjama aukštesnio lygio tinklo saugumo kvalifikacijos kvalifikacijoje. JHIT siūlo šią 12 kvalifikacijos kėlimo vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.... [-]


Išplėstinė Diplomas Vadovavimo Ir Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Kvalifikacija atspindi asmenų, kurie taiko specializuotas žinias ir įgūdžius, vaidmenį kartu su lyderystės ir valdymo patirtimi, įvairiose įmonių ir pramonės srityse. Asmenys šiame lygmenyje naudojimo iniciatyvos ir sprendimo planuoti ir įgyvendinti lyderystės ir valdymo funkcijų, todėl su atskaitomybe dėl asmeninių ir komandos rezultatais per plačias parametrus. Jie naudoja pažinimo ir bendravimo įgūdžių identifikuoti, analizuoti ir apibendrinti informaciją iš įvairių šaltinių ir perduoti savo žinias kitiems, ir kūrybinių ar konceptualiu įgūdžius išreikšti idėjas ir perspektyvas ar reaguoti į sudėtingas problemas. [+]

Kvalifikacija atspindi asmenų, kurie taiko specializuotas žinias ir įgūdžius, vaidmenį kartu su lyderystės ir valdymo patirtimi, įvairiose įmonių ir pramonės srityse.

Asmenys šiame lygmenyje naudojimo iniciatyvos ir sprendimo planuoti ir įgyvendinti lyderystės ir valdymo funkcijų, todėl su atskaitomybe dėl asmeninių ir komandos rezultatais per plačias parametrus.

Jie naudoja pažinimo ir bendravimo įgūdžių identifikuoti, analizuoti ir apibendrinti informaciją iš įvairių šaltinių ir perduoti savo žinias kitiems, ir kūrybinių ar konceptualiu įgūdžius išreikšti idėjas ir perspektyvas ar reaguoti į sudėtingas problemas.

Reikalavimai kursui... [-]


Išplėstinė Diplomas Verslo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Išplėstinis verslo diplomo diplomas atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį specializuotose ar plataus spektro įgūdžių ir žinių srityse, vaidmenį, siekiančius tobulinti žinias iš įvairių verslo funkcijų. Kvalifikaciją priderinti prie asmenų, kurie turi didelius teorinius verslo įgūdžių ir žinių, kad jie norėtų plėtoti siekiant sukurti daugiau švietimo ir užimtumo galimybių poreikius. [+]

Išplėstinis verslo diplomo diplomas atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį specializuotose ar plataus spektro įgūdžių ir žinių srityse, vaidmenį, siekiančius tobulinti žinias iš įvairių verslo funkcijų. Kvalifikaciją priderinti prie asmenų, kurie turi didelius teorinius verslo įgūdžių ir žinių, kad jie norėtų plėtoti siekiant sukurti daugiau švietimo ir užimtumo galimybių poreikius.

Darbo vaidmenys ir pavadinimai skiriasi įvairiose pramonės sektoriuose. Galimi pareigybių pavadinimus, susijusius su šios kvalifikacijos apima:

Vyriausiasis administratorius aukščiausio rango vadovas.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 8 vienetuose turi būti įgyta kvalifikacijos tobulinimo diplomu. JHIT siūlo šias 8 labai populiarių kompetencijos vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.... [-]


Pažangus Rinkodaros Ir Komunikacijos Diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie vadovauja ir strategiškai vadovauja organizacijos marketingo ir komunikacijos veikloje, vaidmuo. Jie analizuoja, projektuoja ir vykdo sprendimus, panaudodami plataus masto technines, kūrybines, koncepcines ir valdymo kompetencijas. [+]

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie vadovauja ir strategiškai vadovauja organizacijos marketingo ir komunikacijos veikloje, vaidmuo. Jie analizuoja, projektavimas ir įvykdysiu teismą per plataus masto techninių, kūrybinių, konceptualias ir valdymo kompetencijas.

Jų žinių bazė gali būti labai specializuota arba plati prekybos ir ryšių srityje. Paprastai jie yra atskaitingi už grupės rezultatus ir bendrą organizacijos rinkodaros, komunikacijos, reklamos ar viešųjų ryšių funkcijų vykdymą.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 12 vienetų turi būti įgijusi Pažangiojo Marketingo kvalifikacijos diplomą. JHIT siūlo šias 12 labai populiarių kompetencijos vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.... [-]


Kursai

Diplomas Informacinių Technologijų Tinklų

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir žinių, skirtų individualiai valdyti, kaip nepriklausoma IRT specialistas arba kaip dalis komandos, A tinklų, įskaitant Internetworking, saugumo ir e-verslo integracijos diapazone montavimas. [+]

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir žinių, skirtų individualiai valdyti, kaip nepriklausoma IRT specialistas arba kaip dalis komandos, A tinklų, įskaitant Internetworking, saugumo ir e-verslo integracijos diapazone montavimas.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 16 vienetų turi būti įgyta dėl informacinių technologijų tinklų kvalifikacijos diplomo. JHIT siūlo šias 16 labai populiarių vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.

ICTICT418 prisideda prie autorių teisių, etikos ir privatumo IRT aplinkoje ICTNWK507 Įdiekite, tvarkykite ir trikdykite vidines įmonės maršrutizatorius ICTNWK508 Įdiegti, valdyti ir pašalinti vidutinio dydžio įmonių jungiklius ICTNWK506 Konfigūruoti, patvirtinti ir trikdyti WAN ryšius ir IP paslaugas vidutinio verslo tinkle ICTICT511 Tinkinkite IT poreikius ir strateginę įmonės kryptį ICTNWK529 Įdiekite ir tvarkykite sudėtingus IRT tinklus ICTSUS501 Įdiekite serverių virtualizaciją, kad būtų sukurta tvari IRT sistema ICTTEN611 Parengti IKT tinklo architektūros projektavimą ICTICT509 Surinkite duomenis verslo reikalavimams nustatyti ICTNWK531 Konfigūruoti interneto vartai ICTNWK511 Tvarkykite tinklo saugumą ICTNWK505 Dizainas, kurkite ir išbandykite tinklo serverį ICTNWK504 Sukurkite ir įdiekite integruotą serverio sprendimą ICTNWK525 Konfigūruoti įmonės virtualiosios kompiuterinės aplinkos ICTNWK535 Įdiekite virtualios kompiuterinės aplinkos įmonę ICTNWK527 Tvarkykite įmonės virtualiosios kompiuterijos aplinką ... [-]

Sertifikatas

Iii Sertifikatas Kepimo Mažmeninėje Prekyboje (kartu)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Mažmeninės kepyklos III sertifikatas (kombinuotas) suteikia galimybę išplėsti savo karjeros galimybes, derindamas tris susijusias duonos, pyrago ir tortų kvalifikacijas. Kurso tikslas - plėtoti ir išplėsti praktinius įgūdžius bei žinias, kurti naujas receptūras ir susipažinti su šiuolaikinėmis mokslinių tyrimų tendencijomis ir naujausiais rinkos pokyčiais. Tai padeda palaikyti įgūdžius ir žinias, reikalingas kokybiškų kepinių gamybai mažmeninėse kepyklų pramonėje. [+]

Mažmeninės kepyklos III sertifikatas (kombinuotas) suteikia galimybę išplėsti savo karjeros galimybes, derindamas tris susijusias duonos, pyrago ir tortų kvalifikacijas. Kurso tikslas - plėtoti ir išplėsti praktinius įgūdžius bei žinias, kurti naujas receptūras ir susipažinti su šiuolaikinėmis mokslinių tyrimų tendencijomis ir naujausiais rinkos pokyčiais. Tai padeda palaikyti įgūdžius ir žinias, reikalingas kokybiškų kepinių gamybai mažmeninėse kepyklų pramonėje.

Kaip šio proceso dalis, studentai taip pat imsis produktų atrankos ir įvertins rezultatus. Baigę studentai turės konkurencinį pranašumą, norėdami gauti darbo, kaip kvalifikuotą kepyklą ar konditerijos kepimą, puikiai tinka gaminti tešlą iš kulinarinio meno karjeros.... [-]


IV Sertifikatas Informacinių Technologijų Srityje

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

IV sertifikatas IT kurse suteikia įgūdžių ir žinių, kad asmuo galėtų būti kompetentingas platinti bendrąsias informacines ir ryšių technologijas (IRT), skirtą remti mažas ir vidutines įmones (MVĮ), kuriems reikalinga platesnė, o ne labiau specializuota IRT parama. [+]

IV sertifikatas IT kurse suteikia įgūdžių ir žinių, kad asmuo galėtų būti kompetentingas platinti bendrąsias informacines ir ryšių technologijas (IRT), skirtą remti mažas ir vidutines įmones (MVĮ), kuriems reikalinga platesnė, o ne labiau specializuota IRT parama.

Asmenys, dirbantys šiame lygyje, taiko įvairias žinias ir įgūdžius pagrindiniuose tinkluose, IT palaikymui, duomenų bazių kūrimui, programavimui ir žiniatinklio kūrimo paramai; dirbti saugiai ir etiškai tvarioje darbo aplinkoje.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 20 vienetų turi būti įgyta IV sertifikate "Informacinių technologijų kvalifikacija". JHIT siūlo šiuos 20 labai populiarių vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.... [-]


Liudijimo II Ir Sakytinės Ir Rašytinės Anglų

Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių January 2019 Australija Adelaide

10363NAT II sertifikatas kalbotyra ir rašytinė anglų kalba suteikia bendrojo ugdymo turinio programą anglų kalbos kaip papildomos kalbos (angl. EAL) kalbos ir raštingumo ugdymui, pirmiausia skirtą naujai atvykusiems žmonėms, kuriems reikia ugdyti kalbos įgūdžius dalyvauti įvairiuose kontekstuose. [+]

10363NAT II sertifikatas kalbotyra ir rašytinė anglų kalba suteikia bendrojo ugdymo turinio programą anglų kalbos kaip papildomos kalbos (angl. EAL) kalbos ir raštingumo ugdymui, pirmiausia skirtą naujai atvykusiems žmonėms, kuriems reikia ugdyti kalbos įgūdžius dalyvauti įvairiuose kontekstuose.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 7 vienetuose turi būti gauta anglų kalbos žodžiu ir kalbos sertifikatu. JHIT siūlo šias 7 aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.

SWELRN201A Tarpinės mokymosi strategijos SWECAS202A suvokti ir dalyvauti įprastinių kasdienių pokalbių SWESTO209A suvokti ir komponavimo istorija tekstai SWEINF204A suvokti ir duoti Sakytinė informacija SWEDIV216A Supratimas ir vykdymas daugyba ir padalijimas dešimtainiais sveikieji skaičiais SWEOPI213A Suprasti ir sudaryti nuomonių tekstus SWETEL205A Suprasti ir dalyvauti telefono stotyse ... [-]

Sertifikatas III Sakytinės Ir Rašytinės Anglų

Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių January 2019 Australija Adelaide

10363NAT sertifikatas III kalbotyra ir rašytinė anglų kalba suteikia bendrojo ugdymo turinio programą anglų kalbos kaip papildomos kalbos (angl. EAL) kalbos ir raštingumo ugdymui, pirmiausia nukreipta į naujai atvykusius žmones, kuriems reikia ugdyti kalbos įgūdžius dalyvauti įvairiuose kontekstuose. [+]

10363NAT sertifikatas III kalbotyra ir rašytinė anglų kalba suteikia bendrojo ugdymo turinio programą anglų kalbos kaip papildomos kalbos (angl. EAL) kalbos ir raštingumo ugdymui, pirmiausia nukreipta į naujai atvykusius žmones, kuriems reikia ugdyti kalbos įgūdžius dalyvauti įvairiuose kontekstuose.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 9 vienetuose turi būti įgyta kvalifikacijai. JHIT siūlo tokias labai paklausių kompetencijos vienetus, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.

SWELRN301A Išplėstinė mokymosi strategijas SWEDIS306A suvokti ir dalyvauti diskusijose SWEINS314A suvokti ir duoti sudėtingas instrukcijas SWECOR307A kompozitorė oficialų susirašinėjimą ir užbaigti formato tekstus SWEJOB315A kalbos įgūdžiai ieškant darbo SWEINT304A Suprasti ir dalyvauti pokalbiuose SWECAL316A Suprasti ir atlikti daugelio žingsnių skaičiavimus SWEINF308A suvokti ir komponavimo sudėtingą informaciją tekstai SWEPRE305A suvokti ir dirigavimo pristatymai ... [-]

Sertifikatas Iv Pažangiam Kepimui

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Mažmeninės prekybos duonos kepykloje III sertifikate (Kombinuotieji) studentai turės galimybę įgyti įgūdžių trijose susijusiose duonos, pyragų ir pyragų gamybos srityse, siekdami plėtoti ir išplėsti praktinius įgūdžius bei žinias, kurti naujas receptūras ir susipažinti su šiuolaikinėmis tyrimų tendencijomis. ir naujausius rinkos pokyčius. [+]

Mažmeninės prekybos duonos kepykloje III sertifikate (Kombinuotieji) studentai turės galimybę įgyti įgūdžių trijose susijusiose duonos, pyragų ir pyragų gamybos srityse, siekdami plėtoti ir išplėsti praktinius įgūdžius bei žinias, kurti naujas receptūras ir susipažinti su šiuolaikinėmis tyrimų tendencijomis. ir naujausius rinkos pokyčius.

Kai ši kvalifikacija apima mažmeninėse kepyklos, duonos gamintojai ir kepiniai. Jis buvo supakuotas taip, kad atspindėtų specializuotų pažangių techninių kepimo įgūdžių ir kepyklų verslo valdymo įgūdžių, kad būtų atspindėti šių dviejų derinys.

Išplėstinio kepimo sertifikatas IV skirtas tiems, kurie dirba ar ketina dirbti mažmeninėje kepimo versle kaip savininkai, vadovai ir (arba) vyresnioji kepėjai arba konditerijos virėjai.... [-]


Sertifikatas Iv Rinkodaroje Ir Komunikacijoje

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Ši kvalifikacija tinka tiems, kurie naudoja gerai išvystytus rinkodaros ir bendravimo įgūdžius bei plačią žinių bazę įvairiose situacijose. Šiuose vaidmeniuose esantys asmenys taiko sprendimus nustatytam nenuspėjamų problemų spektrui, analizuoja ir vertina informaciją iš įvairių šaltinių. Jie gali teikti lyderio pozicijas ir patarti kitiems, kuriems tenka tam tikra atsakomybė už kitų rezultatų teikimą, tačiau paprastai jie pateikiami daugiau vyresniųjų praktikų. [+]

Ši kvalifikacija tinka tiems, kurie naudoja gerai išvystytus rinkodaros ir bendravimo įgūdžius bei plačią žinių bazę įvairiose situacijose.

Šiuose vaidmeniuose esantys asmenys taiko sprendimus nustatytam nenuspėjamų problemų spektrui, analizuoja ir vertina informaciją iš įvairių šaltinių. Jie gali teikti lyderio pozicijas ir patarti kitiems, kuriems tenka tam tikra atsakomybė už kitų rezultatų teikimą, tačiau paprastai jie pateikiami daugiau vyresniųjų praktikų.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 12 vienetų turi būti įgyjama IV sertifikate "Marketingo ir ryšių kvalifikacija". JHIT siūlo šiuos 12 labai paklausių kompetencijos vienetų, kurie yra šios kvalifikacijos dalis... [-]


Sertifikato IV Smulkaus Verslo Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Australija Adelaide

Ši kvalifikacija tinka mažų įmonių vadovams, kurie naudoja gerai išvystytus įgūdžius ir plačią žinių bazę, kad išspręstų įvairias nenuspėjamas problemas, analizuotų ir vertintų informaciją iš įvairių šaltinių. Jie gali pateikti rekomendacijas ir gaires kitiems, ir yra atsakinga už kitų produkcijos. [+]

Ši kvalifikacija tinka mažų įmonių vadovams, kurie naudoja gerai išvystytus įgūdžius ir plačią žinių bazę, kad išspręstų įvairias nenuspėjamas problemas, analizuotų ir vertintų informaciją iš įvairių šaltinių. Jie gali pateikti rekomendacijas ir gaires kitiems, ir yra atsakinga už kitų produkcijos.

Reikalavimai kursui

Kompetencija 10 vienetų turi būti įgyta kvalifikacijai. JHIT siūlo tokias labai paklausių kompetencijos vienetus, kurie yra šios kvalifikacijos dalis.

Pagrindiniai vienetai:

BSBSMB404 Atlikti smulkaus verslo planavimas BSBSMB406 Valdykite smulkaus verslo finansus BSBSMB413 Sukurkite smulkiojo verslo skaitmeninį veiksmų planą BSBSMB415 Stiprinti smulkųjį verslą ... [-]

Kontaktai
Adresas Level 2 & 4, 135 Pirie Steet
5000 Adelaide, Pietų Austraia, Australija
Interneto svetainė http://www.jabinhopkins.com.au/
Telefonas +61 8 8223 3557