ICAE: International College of Advanced Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

ICAE yra multi-apdovanojimai įregistruotų mokymo organizacija, įsikūrusi Darwin, sostinės Australijos Northern Territory. ICAE buvo įkurta 1997 metais ir teikia profesinio mokymo programas Australijos ir tarptautinių studentų. Darvinas garsėja savo atogrąžų klimato, nuostabios gamtos grožį ir nesugadintas aplinkos. Kaip Australijos jauniausią sostinėje, Darvinas yra atsitiktinis, lengvai vyksta atmosferą - į Australijos konspektas! Svetingumo darbuotojai visada labai didelės paklausos, todėl gauti darbą yra lengviau Darvinas nei bet kur kitur Australijoje.

42259_Introduction

ICAE teikia švietimo ir mokymo galimybes, kad padidintų studentų karjeros. Darbo rinkose visame pasaulyje nėra pakaitalas realaus pasaulio patirtį remia išsamų supratimą apie pagrindinių sąvokų. Mūsų studentai plėtoti teorinius ir praktinius įgūdžius studijų semestrą, tada taikyti juos darbo vietoje, o dėl Pramonės Talpinimo. Mūsų švietimo vadovaujasi naujausią pramonės praktiką, pateikti mūsų fakulteto pramonės ekspertų, ir mato absolventai pasiekti puikių darbo rezultatų tiek Australijoje ir užsienyje.

42256_Introduction

ICAE tarptautiniai programos visi įtraukti vienodą mišinį klasėje tyrimo ir mokama (arba neapmokama jei pageidaujama) Pramonė vietą. Jei studentai nori būti mokama, o dėl Pramonės Talpinimo, ICAE padės rasti tinkamą darbdaviui, kuris gali suteikti reikiamą aplinką kurti ir demonstruoti būtinus įgūdžius, kaip reikalaujama pagal kursą. Studentai įmonė sumokėjo Pramonė Talpinimo gauna tokį patį darbo užmokestį ir sąlygas, kaip Australijos gyventojų ir gali uždirbti iki 1000 $ per savaitę dirba iki 45 valandų per savaitę.

ICAE tarptautiniai programos yra tie patys mokymosi ir vertinimo išteklių mūsų apdovanojimai vidaus programas, užtikrinant, kad visi mūsų studentai gauna tą pačią aukštos kokybės išsilavinimą. Mūsų moderniausių interneto mokymosi platforma leidžia studentams susipažinti su savo vertinimus ir interaktyvios mokymosi medžiagą, kur ir kada galima interneto prieiga. Studentai gali naudotis belaidžio plačiajuosčio ryšio visoje miesteliu.

42257_Introduction

Tarptautiniai programos turi du 20 savaičių trukmės semestrai per metus, su suvartojamų sausio ir liepos mėnesį. Studentų pirmąjį pusmetį praleido lankyti užsiėmimus mūsų universitete už 20 valandas per savaitę. Šioje studijų semestrą, studentai įsipareigoja teoriją ir praktinį mokymą, ir išsamią informaciją pagrįstus vertinimus. Studentų antras semestras yra išleista pramonės paskirties vietą, kai darbo patvirtintoje svetingumo įmonės ir nereikia lankyti užsiėmimus. ICAE mokytojai aplankyti studentas darbo vietoje reguliariai teikti paramą ir patarimus, ir atlikti darbo vietos vertinimus. Pramonė Talpinimo studento galimybė įrodyti, kad jie gali taikyti savo žinias ir įgūdžius realioje darbo vietoje - neįkainojama papildymas bet vėl, ir labai svarbi dalis pastato profesionalų tinklą darbdaviams. Daugelis ICAE tarptautinių absolventams buvo remiamas likti ir dirbti Australijoje jų pramonės Talpinimo darbdavių, puiki galimybė absolventų ir darbdaviams.

Visi tarptautiniai programos yra akredituotos ir Australijos Vyriausybės patvirtintas, ir absolventai gauna Nacionaliniu Pripažintos Kvalifikacija, kuri yra pripažinta visoje Australijoje ir užsienyje.

42258_Intrroduction

ICAE miesteliu yra įsikūręs Rapid Creek, maždaug 15 minučių nuo miesto centro Darvinas. Campus apima klases, pilnai įrengtas praktinius svetingumo paslaugų srityse su barų, espreso kavos virimo aparatai, vidaus ir lauko studentų paslaugomis, įskaitant futbolo aikštelėje ir bevielio plačiajuosčio ryšio visoje objekto laisvų. Su daug automobilių, autobusų netoliese sustoja, pėsčiųjų ir dviračių takai, vedantis iš miesto palei kranto ruožas dešinėje mums, gauti į ir iš Campus yra lengva. Nustatyti vieną iš trijų hektarų cool lapinės priežasčių ir mažiau nei kilometro nuo Nightcliff kranto ruožas, mūsų miesteliu yra puikūs, rami vieta mokytis.

Vietos

Darvinas

International College of Advanced Education

Address
ICAE: International College of Advanced Education
17 Chapman Road
Rapid Creek

NT 0810 Darvinas, Šiaurės teritorija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 8 8941 5959